فيلم/ حمله وحشیانه با گاز فلفل برای حجاب 

  ارسال کننده فیلم نوشته:

اين اقا امروز تو تاكسي وقتي روسري افتاد بمن تذكر داد و من محل نذاشتم بعدش اومد بمن اعتراض كرد باز من محل نذاشتم ولي كوتاه نيومد و باز گير داد و وقتي من شروع كردم ب فيلم گرفتن اسپري فلفل رو دراورد و منو زد! و عينكم رو شكوند! منم جيغ كشيدم و همه جمع شدن!! اين فيلم رو گرفتم ك باقي زناي سرزمين من بفهمن نباد سكوت كنن، دوره اين ادما تموم شده! اينا حق تحكم به ما ندارن.


[کد مطلب: 176918] [تاريخ انتشار: دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 22:23:42 توسط مزدک
درود بر تو شیر زن ایرانی. شیر مادرت حلالت باشه که اینقدر شجاع جلوی یک ساندیس خور رژیم که بزدلی بیش نیست ایستادی. گفتم بزدل، زیرا وقتی‌ منطقی‌ در بحث و صحبت نداری، وقتی‌ قافیه تنگ میشود توسل به شیوه‌های زبونانه مثل گاز فلفل و یا اعمال خشونت آمیز دیگر میکنی‌. نگارنده بارها متذکر شده که سرنگونی رژیم فاشیستی اسلامی فقط با مشارکت فعال زنان تحقق میابد و دلیل واضح عن هم اینه که بعد از عن غلاب، بیشترین ستم بر زنان وارد آمده هست که هنوز و هر روز ادامه دارد. لازم به تذکر هست که مزدورهای رژیم، مانند فرشاد، در ضدیت با یهودیان یک کشور دیگر (فرانسه) اه و ناله سر میدهند ولی‌ در محکوم کردن این عمل اهریمنی، که در ایران روزانه رخ میدهد، جیکشون در نمیاد و از لام تا کام نمینویسند. شرمشان باد! مردم شریف، با دست خالی‌ به جنگ دشمن تا به دندان مسلح نمیتوان رفت. در تبلیغ و ترویج ۲ شعار فوق کوشا باشیم. با سپاس. بسیجی‌ رو باید کشت.... چه با تفنگ، چه با مشت////////// دانشجو، کارگر، طلایه دار خلق هست... مسلسل، خمپاره، جواب ضد خلق هست//////////
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 22:22:34 توسط كاوه اهنگر
اين نره خر بلند شده از زير اغا و طوسي، بايد شناسايي شده و بسزاي عملش برسد.اتش به اختيارهاي ذوب در ولايت وقيح را بايد بصورت هييتي نمود تا حالشان جا ببايد و كارت بسيجي فعال خود را در خلوت تيكه تيكه كنند.
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 21:46:59 توسط از قزوین
شیرین عبادی حین دفاع از اسلام به رادیوفرداگفته که از بیش از ۲۶ دانشگاه دکترا افتخاری گرفته .جایزه بوبل را عبدالکریم لاهیجی و احسان نراقی براشون تدارک دیدند. این خانم مدافع اسلام ناب باید در مورد رابطه مشروع عایشه دخترک سه ساله و تفخیذش با پیامبر ۵۶ ساله و همبستر شدنش با پیامبر۶۰ ساله با این دخترک شش ساله را توضیح دهد. باید از این خانم پرسید در مورد گردن زدن بیش از هفتاد هزار نفر توسط امام علی و آنهم در فقط ۴ سال و ۹ ماه طبق تاریخ و هم گردن زدن حدود نهصد تا هزار و صد نفر از یهودیان بنی قریضه و سربرین حسنه هفت ساله دوست دختر یهودی عایشه را توضیح دهد. این موضوع را علی دشتی بدوپن غرض در ۲۳ سال نوشته و من آنرا برسی کردم در تمامی کتب شیعی و سنی آمده است. خصوصا که لافتی الا علی لاسیف الا ذوالفقار.و ذوالفقار یعنی روی شمشیر این مرد عدالت اسلامی شیعی شیار و حفره های مانند ستون فقرات اره ای کار گذاشته همانند اره کوسه ماهی تا با آن سر کافران را اره کند. ایشون طبق اسلام قاضی القضات تمامی دورانها ست.خانم عبادی، قاصی اسلامی شما مثلا روشنفکر هستید.چطور از چنین اسلامی و پیامبری و علی ای دفاع میکنید؟
نوشته شده در تاريخ دوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با بيست و يکم فوريه ۲۰۱۹ ، 21:10:48 توسط armin
باید کاری کرد
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
چه کسانی بیانیه گام دوم خامنه ای را قدسی خواندند؟
عکس/ حادثه برای هواپیمای ایرانی در قطر
فیلم/ رگبار مسلسل و حمله نیروی انتظامی برای متفرق کردن مردم
فیلم/  لحظه حادثه فرود بدون چرخ فوكر ١٠٠ ایران ایر، بروی باند فرودگاه مهرآباد تهران
بازداشت ایرانی‌ها با پاسپورت جعلی اسرائیلی در فرودگاه‌های جهان! +عکس
فیلم/ یکی از پر بیننده ترین ویدئوهای توئیتر ایرانی ها
فیلم/  رشت/ ماموران نیروی انتظامی به میان جشن و شادی مردم در میدان شهرداری ریختند تا مراسم را به هم بزنند
عکس/  غَش‌کردن متهم به "فساد اقتصادی" در دادگاه
فیلم/ استقبال مردم کنگان از روحانی با شعار : کلیدساز دروغگو، کلید تدبیرت کو
طرح نام صادق لاریجانی و علی‌اکبر ناطق‌نوری در زمین خواری بزرگ کلاک
فیلم/ جشن چهارشنبه سوری مردم تهران در فلکه دوم تهرانپارس همراه با رقص و پایکوبی خیابانی
عکس/ ماموران امنیتی دفتر حزب پان ایرانیست در تهران را پلمپ کردند
آگهی های تجارتی