فيلم/ عبدالکریم سروش: خمینی باسوادترین رهبر ايران؛ از هخامنشیان تا روزگار حاضر بود! 


عبدالکریم سروش گفته خمینی باسواد ترین رهبر تاریخ ایران بوده، ايشان احتمالا جمله «اقتصاد مال خر است» را شنیده و نتيجه گرفته: « این میداند اقتصاد چیست»! 

معلوم نيست معيار سواد از نطر سروش جيست زيرا آنجه خمينی به آن احاطه کامل داشت (که احتمالا از نظر سروش سواد محسوب می شود) دانستن آداب طهارت و احکام تفخیذ با طفل شیرخواره و احکام تجاوز به اسب و الاغ و گوسفند و لواط با مِیّت بود چنانچه در نوشته هايش آمده. 


[کد مطلب: 177518] [تاريخ انتشار: دهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با يکم مارس ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ سيزدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با چهارم مارس ۲۰۱۹ ، 21:00:52 توسط Hayran
سال ۵۷ همین ابلهان مانندسروش شایع کردند خمینی فیلسوف است و۱۳ تازبان بلداست .بعدکه امد دیدیم بابا فارسی هم بلدنیست صحبت کند .من هنوز لعت فشل را از دیکسیونر خمینی معنیش را نمیدانم .42447
نوشته شده در تاريخ سيزدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با چهارم مارس ۲۰۱۹ ، 20:29:44 توسط نکته سنج
اگرآقای دستمالچی بیک بعد ازعقب افتادگی ونا مناسبت حرفهای سروش پرداخته بود برای جواب باو کفایت میکرد، حال آنکه اقای سروش اگرخود باکمی تأمل این تعاریف نا متناسب را ازخمینی کرده بود خود باید میفهمید و چنین سخن نا مربوطی را بزبان نمیآورد. خمینی فردی عقده ای،دروغگو، جاه طلب و انتقامجو بودکه برایر رسیدن بمقصد خود ازهیچ خدعه ای فروگذار نکرد. اومعتقد بود که شاه پسر بزرگ ومورد علاقه اورا کشته و همه وجودش در آتش انتقام میسوخت تا بقیمت فریب ملتی دربند اعتقادات خرافاتی رابسیج کرد. او بعداز سقوط شاهنشاهی دل آرام نشد و حرص قدرات بیشتربراو غالب گشت وخوی خون آشامی او (ناشی از اسلام) که غالب براو گردیده بود وادارش بکشتار بیشترنمود ودرعالم خیال خودرا درحدبرچیدن نحوه حکومت غرب دیدو با جنگ عراق خود را فرمانده ای کارآمد تصورکرد وبخیالات خود شتاب بیشتری دادتا مرد.و آرزو بگور برد. خامنه ای که بصورت وسیله دراختیار رفسنجانی قرار گرفت نا گهان رهبرسفیه شد وضربه نادانی خمینی را بکشور ایران ببشرمانه تروشدیدتر زد. اما رسوائی خمینی بجائی رسیده که تعاریف مبتذل شروش نمیتواند برایش آبرو شود وموجب هتک آبروی خوداو میشود
نوشته شده در تاريخ يازدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دوم مارس ۲۰۱۹ ، 11:54:41 توسط سید احمد
از قدیم گفته اند: توبه گرگ مرگ است.
نوشته شده در تاريخ يازدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دوم مارس ۲۰۱۹ ، 10:16:29 توسط بیداری ایرانی .از آلمان
قابل توجه دوستان مطلع شوند که در سایت اخبار روز نوشته ای بسیار جالب توسط جناب پرویز دستمالچی منتشر شد که با اسناد و مدارک ثابت میکند چرا خمینی دجال به گفته این کاسه لیس سروش نه تنها با سواد نیست بلکه یک مرتجع عقب مانده ذهنی به تمام معنی. امیدوارم پیک ایران هم جزو وظایف روشنگری خودش بداند و این مقاله جناب پرویز دستمالچی را حتما در قسمت مقاله هایش در زیر سایت بمدت چند هفته بگذارد تا جوابی باشد به اراجیف سروش. نوشته ای حتما خواندنی هرچند که همگی ما شناخت خوبی روی خمینی جنایتکار داریم که با یک امضاعش دستور اعدام بیست هزار زندانی سیاسی را در دهه شصت داد و نیازی به چرندیات سروش نداریم که این اواخر دیوانه تر شد و باز حرف من بار دیگر ثابت شد که یک مسلمان حتی با تیتر قلابی دکتر باز مرتجع و عقب مانده ذهنی است و مغزش معیوب است. اصلا چرا به این سروش در غرب پناهندگی دادند که تبلیغ برای رهبر تروریست اسلامی مثل خمینی بکند؟ مخالفت با سلطنت دلیل نمیشود که سروش ابله دست خمینی فاشیست را ببوسد. اصلا چرا جمعیت ایرانیان خارج از کشور او را راحت میگذارد و به سزای اعمالش نمیرسانند؟ محل اقامت او کجاست؟
نوشته شده در تاريخ يازدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دوم مارس ۲۰۱۹ ، 09:28:53 توسط احمد رضا
از نظر ایشان هر که پزشکی،مهند سی و کار شناسی ارشد و....... داره بی سواد و هر که فقه حوزه و خارج را خوانده با سواد هست.نتیجه چهل سال با سوادی را خودتاًن قضاوت کنید. اقای شروش شما غرق در جهل فلسفه دینی و اسیر مذهب شیعه هستی.
نوشته شده در تاريخ يازدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دوم مارس ۲۰۱۹ ، 08:45:09 توسط امام شنبه و یکشنبه
روزی مظفر الدین شاه یعنی بی لیاقت ترین پادشاه ایران مثل خمینی و خامنه ای در ازای گرفتن پول فراوان حاکم بله قربان گویی و بیسوادی را مثل این امامان جمعه به تبریز فرستاد عین الدوله حاکم مستبد تبریز بادیدن حکم گفت ان پادشاه ابله این کار را کرد تو جار کش چرا قبول کردی ؟ حالا حکایت اینهااست این جا ر کش های بیسواد مجیز گو روی منبر مردم خر کن یک گ....هی میخورند شما چرا چاپ میکنید که خواهر اسلام ... تر از این بشه ؟؟؟!!!! (جارکش =فریادکش )

نوشته شده در تاريخ يازدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دوم مارس ۲۰۱۹ ، 06:11:07 توسط کیوان
میگن خواستی دروغ بگی دروغ بزرگ و شاخدار بگو تا طرف مقابل به تردید بیوفته . حالا این سروش خودشم میدونه داره دروغ میگه . اتفاقا در طول تاریخ ایران همه شاهان ایران باسواد و خیلی باهوش بودند . برعکس دوره صفویان قاجاری خمینیون همه بیسواد و واپسگرا ویرانگرهستند یه قسمتی از تاریخ را همین الان داریم زنده می بینیم کشور ما را با فلسطین و سومالی مقایسه میکنند . جز دروغ چیزی ندارند بگن
نوشته شده در تاريخ يازدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دوم مارس ۲۰۱۹ ، 05:49:41 توسط عارف
ازقدیم گفتن گرگ زاده گرگ میشود حالا وضعیت این سروش است رفته دیده سوادش بدرد هیچکس نمیخورد سرخورد برگشته بدروان اولیه اش
نوشته شده در تاريخ يازدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دوم مارس ۲۰۱۹ ، 05:17:02 توسط کورش کبیر
سروش روانی ضربدر خمینی روانی=ایران ویران
نوشته شده در تاريخ يازدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دوم مارس ۲۰۱۹ ، 04:55:13 توسط فرید
چقدر جالب که این موجود با این مزخرفاتش که (خمینی باسوادترین رهبر ايران؛ از هخامنشیان تا روزگار حاضر بود!) بیسوادی خود را به اثبات میرساند ...........توضیح دیگری هم برای اثبات لازم نیسست وقتی خودش اذعان دارد
نوشته شده در تاريخ يازدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دوم مارس ۲۰۱۹ ، 01:00:31 توسط سخنگو
اين فرد طراح اصلي " انقلاب فرهنگي خميني با سواد" و بستن دانشگاه هاي آيران بود . افراد با سواد همواره در راه ترويج دانش و علم و گسترش بنياد هاي علمي تلاش ميكنند . ايشان به دكتر مصدق إشاره اي نميكند چون منافع روحانيت مبارز هرويين فروش در گفتن حقيقت نيست . به نظر من اين زوره هاي دردناك فسيلهاي خاءن به ملت نشانه حركت درست مردم و تصميم جامعه بر دفن حكومت مذهبي و مافياي وابسطه به ان است . اقاي دباغ ( بقول دوستان كه من اين را نميدانستم) يك كرم در سطل اشغال است كه به لولدين خودش در جلسه هاي مخفي ادامه ميدهد و از ايشان و شنوندگان مزخرفات ايشان ميخواهم كه اگر وقت داشتند كمي شرم كنند .
نوشته شده در تاريخ يازدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دوم مارس ۲۰۱۹ ، 00:44:18 توسط احمد
جنایاتی که این بی شرف کرد و به اسم انقلاب فرهنگی انجام داد چرا که این جانور یکی از همکاران خمینی و از گروهی به اسم وطن فروش ملی مذهبی و امروز بنام اسهال طلب و در خارج بعنوان نهضت ضد بشری معرف است خلخالی هم اگر امروز زنده بود سردسته اسهال طلبان بود خیلی از اخوندهای جنایتکار و مانند این مزدور و زیباکلام و مطهری و خزعلی و حتی میر حسین موسوی وزیر خمینی آنچه که امروز بدان اشاره می کنند دوران طلایی خمینی است همان آنها بودنند که از خمینی قهرمان و امام و عالم بزرگ ساختند و او را در ماه نشان دادند
نوشته شده در تاريخ دهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با يکم مارس ۲۰۱۹ ، 23:06:54 توسط جواد
دوستان و هموطنان عزیز گفته های آقای دکتر سروش در باره محبوبیت مردمی و سواد و تحصیل آقای خمینی صحیح است. اما و هزار اما پدیده رسیدن ایشان به قدرت نشان داد که محبوبیت مردمی و دانش دینی لزوما یک فرد را شایسته تصدی مقام سیاسی نمیکند. آقای دکتر سروش بنده از شما و سایر بزرگان و عزیزانی که هم عقیده سرکار عالی هستند چند پرسش دارم: 1- آیا حمله به سفارت آمریکا و گروگان گرفتن دیپلمات های آمریکایی عمل و تصمیم صحیحی بود؟ 2- آیا ادامه جنگ با عراق پس از باز پس گیری خرمشهر از نیروهای اشغالگر در خرداد ماه سال 1361 عمل و تصمیم درستی بود؟ 3-آیا کشتار زندانیان سیاسی در تابستان سال 1367 تصمیم درستی بود؟ 4- آیا عزل آقای منتظری از مقام قایم مقام رهبری که نقض صریح قانون اساسی بود زیرا مطابق قانون اساسی نصب و عزل رهبر و یا قایم مقام رهبری تنها در اختیار مجلس خبرگان رهبری بود تصمیم درست و عاقلانه ای بود؟ بی تردید سرکار عالی اذعان خواهید فرمود که تمامی موارد ذکر شده فوق اشتباهات مهلکی بوده اند که تبعات آنها ظرف مدت چهل سال همچنان گریبان ایران و ایرانی را رها نمیکند.
نوشته شده در تاريخ دهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با يکم مارس ۲۰۱۹ ، 22:50:29 توسط بیشرفانی که هیچ نمیآموزند
باید به این مسلمان حلالزاده گفت اصلا معیار سواد و کدام است؟ ای بیشرف خمینی و نظام او حتا تو را که حاضری از آنجای او چند قلپ بخوری را هم تحمل نکرده و ترا مجبور کرده تا به همان کشورهایی پناهنده شوی که خود تو یکی از پایه گذار ان سوراندن پرچمشان بودی. حالا آن مردک خونخوار و خونآشام را حتا برتر از حاکمان همانهایی که به تو پناه داده اند میدانی. آخر شما ها چقدر بیشرفید. آن برادر حاج سید قاسم سلیمانی در کرمان با کلمات بازی و خیال میکند که آلت خر را به عنوان چرخ پنجم با خود به بستر برده و میگوزد که ژاپن قدرت دارد ولی اقتدار ندارد و تو در آنجا خمینی را صاحب کرامات آدمکشی میدانی. خاک بر سر آن احمق هایی که با رنگهای مختلف داری اصلتی همانند هستند.مستمعین حاج قاسم در کرمان و شنودندگان نادان حاج سروش در کالیفرنیا همهشان در یک حد میفهمند. یعنی اگر این کالفرتیایی نمیتوانستند از ایران فرار کنند و ادا و اطوار متمدن و مدرن و فیلسوف بودن درآورند همانند همان کرم آنی ها میبودند و اگر آن کرمانی ها توانسته بودند از زیر یوغ بیشرفانه حکومت الله فرار کنند از مستمعین همین بیشرف کالیفرنیایی بودند. عجب دین کثیفی!
نوشته شده در تاريخ دهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با يکم مارس ۲۰۱۹ ، 22:12:21 توسط حمید
مردم کم کم یادشان رفته بود که این آلونک مسبب بسته شدن و تصفیه دانشگاه‌های ایران بوده. خوشبختانه این ابله خودش به موقع نشان داد که هنوز هم یکی از بانیان خرابی مملکت بوده
نوشته شده در تاريخ دهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با يکم مارس ۲۰۱۹ ، 21:33:15 توسط تهمتن - ش
گفته های این مزدور هم مانند بقیه حامیان و سران نظام؛ ریشه در یک شعاری ست که مردم بعداز خیزش دیماه؛ اینجا و آنجا داده اند و آن "رضاشاه روحت شاد" است !! هرچند این شعار ربطی به نوه او ندارد؛ بلکه این شعار دشمنی رضاشاه با آخوند و سزکوبی آخوندان ربظ داشته که مردم هم به همین خاطر این شعار را داده اند. اما اینان به سختی ترسیده اند که نکند شاهنشایی برگردد!! که اکر برگردد پوست مان را میکنند!! به همین خاطر این مزدور ازچرندیات خمینی میگوید و سعی میکند تمامی شاهان را از آغاز تا پایان بد و بیسواد وانمود کند!! بزبانی دیگر میگوید ; ای مردم خمینی باسواد !! و عالی بود و نکند اشتباه بکنید و دوباره نظام پادشاهی را برگردانید ؟؟!! سخت ترسیده اند !!
نوشته شده در تاريخ دهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با يکم مارس ۲۰۱۹ ، 21:05:03 توسط كوروش
خخخخخخخهههههه برو مردك با اون امام اسكولت يك روانى خونخوار 38725
نوشته شده در تاريخ دهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با يکم مارس ۲۰۱۹ ، 20:44:43 توسط شایان
خب وقتی،این سروش،بزرگترین تئوریسین جمهوری اسلامی ازصدراسلام تاسال۵۹باشدوطبق تئوریهای این آقادوسال تمام دانشگاههای ایران جهت تسویه حسابهای سیاسی وسرکوب دانشجویان بسته شود،واینکه وقتی این آقا وآقای قدقدی(ببخشیدازغدی)بهترین اسلام شناسان ومولوی شناسان اززمان هخامنشیان تاامروز!!!!!!!باشد،خب،آقای خمینی هم میشود باسوادترین رهبرتاریخ ایران ،که هیچ!!!!باسوادترین رهبرتاریخ جهان!!!!!
نوشته شده در تاريخ دهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با يکم مارس ۲۰۱۹ ، 19:51:35 توسط تیمور شهابی
محض رضای خدا و ائمه اطهار،دکتر دباغ، هر چی میکشی یا میزنی برای ما بفرست ، ما مردیم از بسکه جنس نامرغوب مکزیکی زدیم به بدن، اگه نکنی ، معصیت داره، شب اول قبر نکیر و منکر بهت گیر میدن که چرا خست کردی،
نوشته شده در تاريخ دهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با يکم مارس ۲۰۱۹ ، 19:40:34 توسط بیداری ایرانی .از آلمان
سروش چون خودش ... طبیعی است که ... مثل خمینی برایش باسواد جلوه کند. این دست بوس خمینی دجال هنوز در ...  اسلامی اش مانده. سروش که از نوکران رژیم ملائی بود و حالا تلاش میکند که با چنین چاپلوسی شاید بخشیده شود و اجازه برگشت به ایران را داشته باشد تا به مداحی خودش ادامه بدهد چونکه در خارج دید که در جمع ایرانیها جائی ندارد و همه از او متنفرند پس مجبور است باز به دامان رژیم ملال برگردد.
نوشته شده در تاريخ دهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با يکم مارس ۲۰۱۹ ، 19:37:03 توسط مزدک
خمینی عرفان و فلسفه میدونست؟ سروش (که اسم واقعی تو حاج دباغ هست)، تف به روی بی‌ شرف و بی‌ ناموست بیاد که تو روز روشن مثله اون امام دجالت دروغ میگی‌ و بعد هم فک میکنی‌ همه مثه خودت خر هستن. در ضمن، شاه هر چقدر هم که بیسواد بود (که نبود) به غیر از زبان انگلیسی و فرانسوی، لا اقل زبان فارسی‌ و مادری خودش رو روان صحبت میکرد و تسلط داشت. گرچه یادم رفت که زبون مادری اون هندی زاده جلاد و شیاد فارسی‌ نبود.
نوشته شده در تاريخ دهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با يکم مارس ۲۰۱۹ ، 19:11:41 توسط احمد
لعنت به  خمینی با همه دوستدارنشان که ملت و مملکت ایران را به فقر و بدبختی نشاند
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
تصاویر جدیدی از ضرب و شتم قهرمان فقید کشتی در کمپ ترک اعتیاد
 رفسنجانی چرا و توسط چه کسانی «حذف فیزیکی» شد؟
 درگیری در جلسه عمومی بانک دی
 کیهان: سه سرهنگ آمریکایی دخیل در ترور سردار سلیمانی را به قتل رساندیم
 پول و ازدواج موقت، مشوق‌های جمهوری اسلامی برای گسترش تشیع در الجزایر
 حواشی رییس‌جمهور شدن احمدی‌نژاد و سفارش‌های باهنر! در کتاب خاطرات محسن رفیقدوست
مذاکرات وین؛ چرا باقری‌کنی برای ساعاتی به تهران بازگشت؟ 
بدرفتاری مأموران روسی منجر به شکایت از مقام‌های وزارت خارجه ایران شد 
 حال ناخوش مناره‌های اصفهان در نظام اسلامی ضد ایران
بازداشت فریده مرادخانی، فعال مدنی و خواهرزاده رهبر جمهوری اسلامی 
زبان سیاست خارجی ابراهیم رئیسی؛ گرفتار لکنت و خصومت
ممنوع‌الکار شدن ۵۰۰۰ راننده تاکسی در تهران آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی