رئیسی «آتش به اختیار» را تعریف كرد


ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه در دیدار مسئولان کانون‌های فرهنگی امام رضا سراسر کشور که در تالار ولایت حرم مطهر رضوی برگزار شد، گفت:

اگر زمانه با انسان نساخت زمانه را باید ساخت. باید در زمانه مؤثر باشیم نه متأثر، ملت ایران در این ۴۰ سال نشان دادند که می‌توانند تاریخ را رقم بزنند و تحت تأثیر اراده قدرت‌ها قرار نگیرند.

 عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه امروز شعار حقوق بشر غرب گوش فلک را کر کرده، اما دروغی بزرگ است  اضافه کرد: دشمن می‌خواهد با شبهه علمی و یا شهوت عملی ما را از میدان عبودیت و دفاع از ارزش‌ها خارج کند. «آتش به اختیار»‌ی که رهبر انقلاب فرمودند، ترجمان امر به معروف و نهی از منکر است. «آتش به اختیار» یعنی‌ای مردم اجازه ندهید در حضور شما خلاف امر خدا و ارزش‌ها انجام شود. (یعنی قوانین ارتجاعی خودشان را بی خیال، مردم  که منظور همان جیره خواران حزب اللهی خودشان است هر موقع خواستند حساب منتقدان و مخالفان را برسند.)

[کد مطلب: 178012] [تاريخ انتشار: هفدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با هشتم مارس ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هجدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با نهم مارس ۲۰۱۹ ، 11:43:32 توسط کارگر تبعیدی
ابراهیم رئیسی، این جلاد کشتار زندانیان سیاسی در تابستان 67 ، به مزدوران سرکوبگر خود تاکید می کند که آنها باید درحفاظت از منافع این رژیم جنایتکار قرون وسطایی، همچنان وحشیگری خود را در سرکوب توده ها بکار گیرند. خب، این جای تعجب و گلایه نیست. فراموش نکنیم عوامل رژیم در بین ما کارگران، انقلابیون و دیگر اقشار خلق نفوذ میکنند و در بین ما تفرقه می اندازند تا بتوانند به حیات ننگین خود ادامه دهند. بنابر این، کارگران و تهیدستان باید باهم دست به اتحاد انقلابی بزنند چرا که پیروزی آنها در همین امر مهم نهفته است. اختلافات و تنگ نظریهای خرده بورژوایی را باید کنار گذاشت و فقط به اتحاد انقلابی اندیشید و به آن عمل کرد. بجای نبش قبر کردن و بیرون آوردن مردگان و دمیدن در کالبد آنان و بکارگیری ارزشهای پوسیده، باید برای ویران کردن این نظم پوسیده و ضد بشری، دست به اقدام زد و با سازماندهی مخفی و ایجاد هسته های سرخ، با آماده سازی خود برای جنگ مسلحانه برهبری طبقه کارگر، این رژیم قرون وسطایی، سرمایه داری امپریالیستی را با بر پایی انقلاب سوسیالیستی به زباله دان تاریخ انداخت، تا نان و آزادی برای همه فراهم شود.
نوشته شده در تاريخ هجدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با نهم مارس ۲۰۱۹ ، 05:27:09 توسط شهریار
اصلاح طلبان،بگونه ای سخن می گویندگوئی ابراهیم رئیسی،پدیده ناشناخته ونوینی است که برراس قوه قضائیه قرارگرفته است وفقط بایدتوسط اصلاح طلبان کمی (آرایش شود)تا مطلوب آنها باشد،درحالی که ابراهیم رئیسی،درواقع:حاصل جمع یزدی،شاهرودی ،لاریجانی است بعلاوه خودش باتشدیدسیاست های حاکم برقوه قضائیه.!!! آیادرطول عمرچهل ساله،دیده شده که درموردی گشایشی بسودمردم زحمتکش وجامعه روشنفکری واقعی ایران بوجودآمده باشد؟ضرب المثلهامطلقابی حکمت نیستند:(ازکوزه همان برون تراودکه دراوست)آیادرعرصه اداری،اختلاسهاکاهش یافته؟آیادرعرصه امورخصوصی زندگی مردم،دخالتها کم شده؟آیادرعرصه اقتصادی،تورم کاهش یافته؟چه تحول مثبتی حاصل شده تاابراهیم رئیسی ݝیرازاسلافش باشد؟علاوه براینکه دربرهمین پاشنه می چرخد،تلاش می شودکه (همین پاشنه) راقویترکنند!!!!!
نوشته شده در تاريخ هجدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با نهم مارس ۲۰۱۹ ، 00:53:51 توسط مزدك
هموطنان شريف، با آمدن رئيسى به صحنه، رژيم رسما از رو شمشير بسته است. هيچ قدرتى و كشورى دلش به حال ملت إيران نسوخته جز خود مردم شريف و سركوب شده. "كس نخارد پشت من، جز ناخن انگشت من" در برابر يورش وحشيانه نيروى هاى رنگارنگ رژيم، خود را به هر وسيله ممكن مسلح كنيد و در تبليغ و ترويج ٢ شعار فوق كوشا باشيم: بسيجى رو بايد كشت ..... چه با تفگ چه با مشت///// دانشجو، كارگر، طلايه دار خلق است ..... مسلسل، خمپاره، جواب ضد خلق است
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
چه کسانی بیانیه گام دوم خامنه ای را قدسی خواندند؟
عکس/ حادثه برای هواپیمای ایرانی در قطر
فیلم/ رگبار مسلسل و حمله نیروی انتظامی برای متفرق کردن مردم
فیلم/  لحظه حادثه فرود بدون چرخ فوكر ١٠٠ ایران ایر، بروی باند فرودگاه مهرآباد تهران
بازداشت ایرانی‌ها با پاسپورت جعلی اسرائیلی در فرودگاه‌های جهان! +عکس
فیلم/ یکی از پر بیننده ترین ویدئوهای توئیتر ایرانی ها
فیلم/  رشت/ ماموران نیروی انتظامی به میان جشن و شادی مردم در میدان شهرداری ریختند تا مراسم را به هم بزنند
عکس/  غَش‌کردن متهم به "فساد اقتصادی" در دادگاه
فیلم/ استقبال مردم کنگان از روحانی با شعار : کلیدساز دروغگو، کلید تدبیرت کو
طرح نام صادق لاریجانی و علی‌اکبر ناطق‌نوری در زمین خواری بزرگ کلاک
فیلم/ جشن چهارشنبه سوری مردم تهران در فلکه دوم تهرانپارس همراه با رقص و پایکوبی خیابانی
عکس/ ماموران امنیتی دفتر حزب پان ایرانیست در تهران را پلمپ کردند
آگهی های تجارتی