فيلم/ در کمربندی اهواز - خرم‌آباد تصادف شده راننده‌ها کشته شدن !! مردم هم بار کامیونهارو غارت می‌کنند 

 
به راستی چه بر سر ایران و ایرانی آمده است؟ حکومت اسلامی مردم رو به حدی در فقر نگه داشته که برای سیر کردن شکم خود مجبورند به یک کامیون که تصادف کرده و راننده اش کشته شده حمله‌ور شوند.


[کد مطلب: 178044] [تاريخ انتشار: هجدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با نهم مارس ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم مارس ۲۰۱۹ ، 20:34:41 توسط Payvar
ایران یک کشور اسلامی با قدمت ۱۴۰۰ سال می‌باشد که جمعیت آن متشکل از مردمی متوهم می‌باشد که توهم فرهنگ، کلاس، و تمدن دارند.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دوازدهم مارس ۲۰۱۹ ، 20:22:09 توسط حسن اقا
خدمت آقای تهمتن عرض کنم که من اینجا نقاشی نمیکنم که به شیوه "نگارش" من اشکال میگیری عزیز! نگاریدن یعنی نقاشی کردن به فارسی، نویسیدن یا نوشتن اونی است که همه ما پای کاغذ پیک میذاریم و میریم. بعد هم این که تو که فارسیتون همچی تهش اب میره همش به ما تهدید خشونت میکنی! آدم عصبانی فکرش خراب میشه داداش جون. به خاطر اون چه میپرستی، شاه، شیخ، ترامپ...وقتی به ما میپری تهدید به کتک نکن، که میبرمت اتاق ناظم یعنی پیک و ازت شکایت میکنم. تاکتیک ما این نیس که بریم بگیم مرگ بر امپریالیسم که! ما کارگر و کارمند را سازمان میدیم که از حقوقش دفاع کنه یا پس بگیره،...و بریم تا به آخر. جان حسن آقا تهدید نکن، جاش شش جلد فرهنگ معین بخر شبا قبل خواب بخون و لالا کن. فدات!
نوشته شده در تاريخ بيستم اسفند ۱۳۹۷ برابر با يازدهم مارس ۲۰۱۹ ، 11:50:05 توسط کارگر تبعیدی
و اما یک موضوع بسیار مهم، من هر نوع جنگ بین رژیمهای ضد مردمی را فاجعه برای بشریت میدانم. اما جنگ کارگران با رژیم های سرمایه داری را جنگی انقلابی و مترقی میدانم، چرا که کارگران می خواهند از ستم و استثماری که بر آنها روا میشود، رها گردند. و اما اگر زمانی، هر رژیمی وارد جنگ نظامی با رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی شد، آری در آن زمان نه تنها نباید پیاده نظام این رژیم شد، بلکه جنگ را به جنگی داخلی برای سرنگونی انقلابی رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی ایران تبدیل کرد. پس از سرنگونی این رژیم، میتوان با تهاجمات خارجی مقابله کرد و یا فورن با مذاکرات به ادامه آن پایان داد.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دهم مارس ۲۰۱۹ ، 19:20:17 توسط تهمتن - ش
درحمله سرنگونی صدام؛ بجز یک مورد؛ بیگناهی کشته نشد و این رخداد در زمانی اتفاق افتاد که صدام جنایتکار عده ای بیگناه را در بکی از آشیانه های هواپیمای جنگی وارد کرده بود که درنتیجه اهداف نظامی صذام؛ ندانسته بمباران شد که این بیگناهان هم کشته شدند که تنها مورد قزبانیان جنگ بودند. حتا دریکی از فیلم های جنگ؛ راننده عراقی از پل ارتباطی بین دو پایگاه نظامی صدام درحال عبور است که خلبان امریکایی هواپیمای جنگی صبر میکند تا ماشین این بیگناه عراقی از پل عبورکند. - کیست که نداند این نظام جنایتکارآخوندان بودکه بین شیعه و سنی نفاق انداختند و بمب و اسلحه فرستادند و در بمبگذاریهای رورانه مزدوران شیعه شان؛ صدهانفر را روزانه برای سالها میکشتند. شرافت و شرم در دروغگویی از یک میلیون کشته عراقی بدست امریکا(و نه بدست آخوندان جنایتکار) حد و مرزی ندارد!! اما خنده دار اینکه کارگرتبعیدی همان وعده ای را میدهد که کلیت نظام؛ خصوصا اصلاح طلبان ازترس سرنگونی میگویند !! که درحقیقت نابودی مراکز حکومتی و سرکوب و نابودی قطعی نظام را میخواهد به ملت ایران و کشور حوشکاری کند !! درضمن از پرچسب زنی ناآگاهان هم باکی ندارم.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دهم مارس ۲۰۱۹ ، 19:07:19 توسط کارگر تبعیدی
اگر با تفکرات تهمتن پیش برویم باید خواهان نابودی خلق فلسطین باشیم، باید خواهان نابودی خلق یمن توسط داعشیهای عربستان باشیم، چرا؟ چون رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی بدروغ از این خلقها دفاع می کند. باید خواهان بمباران هر کشوری که ترامپ جانشان مایل بود باشیم، چون رژیم بدروغ مخالف امپریالیسم می باشد. من هیچگاه خواهان مرگ ملت آمریکا و اسرائیل و انگلیس نخواهم بود، بر عکس می گویم: کارگران جهان متحد شوید، زنده باد اتحاد کارگران در آمریکا، اسرائیل و انگلیس با کارگران در ایران. من می گویم چون امپریالیستها، برای بدست آوردن مواد اولیه و صدور سرمایه و کالا، خواهان مناطق تحت سلطه خود میباشند، جنگهای وحشتناک امپریالیستی راه می اندازند. جنگ اول و دوم و هجوم امپریالیستها بسرکردگی امپریالیست آمریکا به کره، ویتنام، عراق، لیبی، سوریه، آفریقا، افغانستان و...دقیقن با هدف سلطه بر این مناطق و به قدرت نشاندن یک رژیم سرسپرده بود. تردید نداشته باشیم که سرنگونی انقلابی رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی به همت خود توده ها و برقراری حکومت شوراها، گامی است در جهت مبارزه با امپریالیست آمریکا !
نوشته شده در تاريخ نوزدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دهم مارس ۲۰۱۹ ، 17:47:01 توسط کارگر تبعیدی
سوخت و ساز جامعه امروز با تلاش کارگران در عرصه تولید و توزیع معنا می یابد. در جوامعی که حکومتهای سلطنتی از ترس انقلاب نظیر انقلاب 1789 در فرانسه، عقب نشینی کردند، در امور سیاسی تقریبن هیچ کاره شدند و اداره امور بدست طبقه بورژوا افتاد. کارگران نیز با مبارزاتشان بخصوص در انقلابات 1848 در اروپا، آزادی بیان، عقیده، حق ایجاد تشکل، حق اعتصاب و تظاهرات و اندکی رفاه را نهادینه کردند. بیش از یک قرن است که احزابی که نماینده و کارگزار طبقه سرمایه دار و لایه های گوناگون آن میباشند، به قانون اساسی آن کشورها پایبند هستند. با اکثریتی که پس از "انتخابات" در پارلمان بدست می آورند، نخست وزیر و دولت تشکیل میدهند و اداره کشور را با تقسیم بودجه به بخشهای مختلف به پیش می برند و در نهایت با حفظ منافع طبقه سرمایه دار تصمیم میگیرند. در سوئد، نروژ، دانمارک...پارلمان برای خانواده سلطنتی حقوق سالیانه تعیین می کنند. این خانواده هانقشی در اداره امور سیاسی ندارند. اما از آنجا که سلطنت طلبان وطنی نقش عمده ای برای نظام مطلوبشان و فرد شاه قائلند، چه بخواهند و چه نخواهند، پایه های یک نظام استبدادی را پی ریزی میکنند.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دهم مارس ۲۰۱۹ ، 16:56:41 توسط تهمتن - ش
ایکاش زمان به عقب برمیگشت و در جنگ کره(شمالی و جنوبی امروز) کارگرتبیعدی را به آنجا می بردند تا از امپریالیست امریکا و ضرر و زیانهای این امپریالیست؛ در آینده کره جنوبی؛ بمردم آن کشورهم هشداردهد !! همانیکه امروز او درنظراتش بمردم ایران هشدارمیدهد!! حال به ژابن و اروپای درهم شکسته بعدازجنگ حهانی که همین امپریالیست !! برای سازندگی به کمک آنان رفت؛ پیش کش کارگرتبعیدی !! متاسفانه اینان منجمد تاریخی اند و حداقل در۴۰ و یا ۵۰ سال پیش *درجا* میزند و هیچگاه هم جهان امروز را نمی بینید !! بزبانی دیگر؛ مفهوم ارتجاع هم؛ در *درجازدن* معنی پیدا میکند. - اما بهرصورت بطور عامیانه همان درخواستی که از *حسن آقا* کرده ام؛ همان را هم از کارگر تبیعیدی میکنم : فرض کنید که یکی از شهرهای ایران از سلطه آخوندان آزادشده و آنوقت این دو را در آن شهر که دیگر از سرکوبگران بسیجی پاک شده؛ رها کنند و درمیان مردم آن شهر از امپریالیست بگویند و شعار مرگ بر امریکارسردهند!! آنگاه خواهنددید که مردم آن شهر چه بر سرشان خواهند آورد.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دهم مارس ۲۰۱۹ ، 15:46:42 توسط تهمتن - ش
حسن آقا - شیوه نوشتن و حرف شما: مرا بیاد حرف وشیوه مسعود دهنمکی مزدور خزب الهی می اندازد !! اگر ممکن از شیوه این چنینی  دراین سایت خودداری کنید و به این سایت و خوانندگان لجن پراکنی نکنید !! درضمن کاش میشد شما را در یکی ازشهرهای ایران بدون محافظت سرکوبگران نظام رها میکردند و آنوقت در میان مردم آن شهر از امریکای جهانخوار !! (همان مستکبر آخوندان !) شعار میدادید؛ آنوقت می دیدید که مردم آن شهر چه برسرت می آوردند !! البته همانطورکه گفتم؛ بدون محافظان مزدور بسیجی !!
نوشته شده در تاريخ نوزدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دهم مارس ۲۰۱۹ ، 15:34:30 توسط کارگر تبعیدی
ادامه....در ضمن، حزب ضد انقلاب توده و اکثریتی ها که مدافع این رژیم بودند، هیچ ربطی به کمونیست ندارند. فعالیت چریکهای فدایی خلق، رزمندگان، سچفخا، اتحادیه کمونیستها، کومه له و هزاران چپ و کمونیستی چون حمید اشرفها، مصطفی سلطانی ها، بهکیش ها، شاهرخ زمانی ها و...که در راه سوسیالیسم و آزادی در مبارزه با رژیم گذشته و کنونی جان عزیز خود را از دست دادند، نشان از پرونده درخشان آنها میباشد. کارگران ودهقانان با پیشگامان کمونیست خود در روسیه و چین انقلاب کردند، آری، انقلاب آنها به شکست کشانده شد، اما کارگران جهان و نیز کارگران و پیشگامان آنها در ایران نیز از آن شکستها و شکست انقلاب بهمن 57 می آموزند و بار دیگر انقلاب خواهند کرد. انقلاب یک واقعیت است.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دهم مارس ۲۰۱۹ ، 15:30:03 توسط کارگر تبعیدی
تهمتن؟! به یانکی های وحشی التماس میکند که ایران را همچون عراق بمبارن کند و میلیونها انسان را قتل عام و آواره کند و زیر ساختهای آن را به نابودی بکشاند و مزدوران سر سپرده خود را بعنوان رژیم جدید به مردم قالب کند. این جماعت با بی شرمی، مدافع پر وپا قرص، دخالت نظامی امپریالیستها برای تغییر رژیمها میباشند. گوایدرو، آن مردک مزدور در ونزوئلا خود را رئیس جمهور میخواند و کارگزارن امپریالیستها او را به رسمیت میشناسند!!! کسانی چون تهمتن انتخاب سیاسی خود را کرده اند، آنها دشمنی هیستریک با نیروهای انقلابی دارند و تنها نقش پیاده نظام بودن کارگران وسیاهی لشکربودن آنها را برای سرمایه داران قائلند. من می گویم، کارگران، تهیدستان، دیگر اقشار خلق و نیروهای کمونیست و انقلابی، خود را برای یک اعتصاب عمومی یکپارچه- سراسری و قیام مسلحانه برای سرنگونی انقلابی رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی ایران، سازماندهی کنید و شورا های انقلابی خود را بعنوان نهادهای حکومت جدید بر پا کنید.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دهم مارس ۲۰۱۹ ، 14:40:39 توسط حسن اقا
شاهجویان گرامی، شما چرا دلتون برای دیکتاتوری فردی مردی بیعرضه غنی میره! مجاهد و نیم پهلوی مزدور هستند نه ملی و نه مردمی. سوسیالیسم هم شوروی نیست، باید گسترش دمکراسی باشه، وگرنه استالین هم دیکتاتوری فردی با اقتصادی دولتفرمانی بود. تازه اول تاریخ هستیم. من نمیگم حالا هرکی سرمایه‌گذاری می‌خواد بره عربستان یابنگلادش، انقلاب هم شاسی نداره یکی راهش بیندازد، خمینی هم نتیجه سرکوب همه احزاب و نگهداری از قشر روحانیت در ۶۰ سال رژیم پهلوی بود که شد، و در فقدان تجربه حزبی، خمینی بس ریشه داشت. بعد هم این که در نیویورک برق برا چند ساعت رفت، همه مغازه ها غارت شد،...مردم نادارا همه جا همین کار رو می‌کنن. آخر این که امریکا بزرگ‌ترین مجرم جهان در ۳۰ سال گذشته است، آخرینش در یمن که با همکاری شیوخ آنجا را از بین برده. این رژیم سیاه هم کار خودمونه و خودمون باید ور بیندازیمش! بگو مرگ بر شاه و شیخ، زنده باد آزادی ! اینجا بوی صدای امریکا و رادیو فردا میاد! سیاست خارجی امریکا رو با فیلمهای هالیوود قاطی نکنید، همه با هم، از. سوسیال تا پادشاهجو بریم سر وراندازی، بعد با مبارزه حزبی آزاد نیفتیم سر و کله هم!
نوشته شده در تاريخ نوزدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دهم مارس ۲۰۱۹ ، 11:28:58 توسط تهمتن - ش
نگارنده دورنمای چندماه آینده را اینگونه می بیند : مردم عاصی به پاخواهندخاست؛ اما نه همه؛ بلکه پیشگامان خواهندبود که اینبارهم مانندخیزش دیماه؛ احتمال سرکوب زیادست. احتمال به پاخاستن میلیونی هم کم ست؛ زیرا رهبری سرنگونی نداریم(منظور ازرهبری سرنگونی؛ رهبری آینده ایران نیست)و دورنمای حکومت راکه بارها نگارنده هشدارداده؛ درخبر تحلیلی امروز « حسدالشیعی؛ حوثی ها؛ فاطمیون و زنبیون؛ یاران وارداتی نظام » آمده که این نیروهای سرکوب به ۱۵ گروه میرسند. اگر نظام این نیروها را وارد میدان کند؛ آنگاه ست که خطر سوریه ای کردن ایران هم بوسیله آخوندان تهدیدی جدی ست. اما همه میدانیم که سرمار سمی درمنطقه حکومت آخوندان اندکه هرگاه این سر زده شود؛ منطقه به آرامش و ثبات خواهدرسید ودرصورت نابودی؛ دیگرکدام حکومتی اسلامی وثروتمندکه سواستفاده از مذهب را درپشت خوددارد؛ میتوانددرمنطقه آتش آفروزی کند؟؟ وازهمه مهمتر درایران آزاد شده که همگی جنایتکاران به سوراخهای موشان فرارکرده اند؟؟ بااین وجود مردمی که سلاح ندارند؛ راه حل همان حمله نظامی به پایه های نظام وتاروماری ست؛ که مردم منتظرایران هم سرنگونی رابدست خودحتمی میکنند.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با دهم مارس ۲۰۱۹ ، 00:35:27 توسط كوروش
نسل پرورش يافته جمهورى اسلامى ننگ بر شما باد اينجاست كه بايد شرم كرد از اين هم وطنان
نوشته شده در تاريخ هجدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با نهم مارس ۲۰۱۹ ، 23:02:14 توسط به خاطر بیاورید
فقط یک دقیقه بشینید، فکر کنید زمان شاه را به خاطر بیاورید. وضعیت مردم و کشور را در زمان شاه با وضعیت کنونی مردم و کشور مقایسه بکنید. چون وضعیت مملکت آباد مرفع و با امنیت ایران قبل از انقلاب را به خاطر دارم و دوباره میخواهم برگردد. بعد از ج.ا هر رژیمی که سرکار بیاید منتقد و معترضی خواهد داشت و رژیم نیز ارتش و اطلاعات و ...برای دفاع و حفظ بقاء. شاه تعداد معدودی راکشت ج.ا صدهاهزار را کشت و هنوز میکشد و رژیم آینده نیز خواهد کشت،فقط میدانم " چه بودیم و چی داشتیم و امروز چی هستیم و چی داریم "، یادم میآید دلار ۷۰ ریال، بنزین لیتری ۵ ریال، سیگار وینیستون ۲۰ ریال، اشنو ویژه ۵ ریال، زر ۱۰ ریال، گوشت کیلوی ۶۰ ریال، برنج کیلوئی ۱۰ ریال و... پدر من استوار ارتش بود و حقوقش ۲۵۰۰۰ ریال بود، هر روز سفره مان پرُ بود. سال ۱۳۵۲ پیکان صفر کیلومتر ۲۳۰۰۰ تومان ، صفی نبود،این همه بدبختی نبود، صدها هزار کشته نبود،همه چیز فراوان بود ملت شاد بودند و انسان. آیا مریض بودیم انقلاب کردیم. نمک را خوردیم و نمکدان را شکستیم. رضا شاه دوم، بهترین انتخاب و گزینه و شایسته ترین شخص برای نجات مردم و مملکت است،
نوشته شده در تاريخ هجدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با نهم مارس ۲۰۱۹ ، 21:05:32 توسط تهمتن - ش
نگارنده شدیدا به "گارگرتبعیدی"﴿کارگر سابق !﴾ شک و تردید دارد چونکه هرکس میتواند درهرلباسی به رژیم جنایتکار یاری رساند واگر مزدور نظام هم نباشند؛ اما دقیقا آب به آسیاب رژیم میریزند؛ که آنهم فرقی نمیکند؛ چونکه آگاهانه آب به آسیاب رژیم میریزند. اما اصولا درتاریخ ۷۰ و ۸۰ ساله مبارزات مردم؛ اینان همنیشه برضدخواسته های مردم؛ با آخوندان همدستی و همیاری کرده اند که پدر بزرگ خائن شان؛ حزب توده سوسیالیست﴿وطنی!﴾ با آخوندان برعلیه دکتر مصدق که خواسته ای نسبی برای دمکراسی داشت؛ برعلیه او برخاستند؛ همچنانکه امروزفرزندان خلف شان برعلیه خواسته های مردم برخاسته اند!! نمونه دیگر این همکاری را دردفاع از متحد آخوندان؛ مادورو فاسد و جنایتکار ونزوئلا را می آورم که هنوز جوهر دفاع کارگرتبعیدی درنظرات اودراین سایت از مادورو جنایتکار خشک نشده ست!! که اینبار برعلیه مردم ونزوئلا نوشته ست !! از آتش افروزی ژژیم درمنطقه؛ که شامل عراق وسوریه ست هم فکرکرده برای کوران و کران می نویسد؟؟!!(جای فرشاد مزدورخالی ست !) و ما مردم نمیدانیم که چه حکومتی این دوکشور را به آتش کشید؟؟!! - وقت ندارم و بیش ازاین خودرا ایذوله نکنید.
نوشته شده در تاريخ هجدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با نهم مارس ۲۰۱۹ ، 20:13:17 توسط به رفیق تبعیدی
جناب کارگر تبعیدی تو به کدام نمونه از رفاقیت افتخار می کنی؟ به استالین؟ به لنین؟ به پلپوت؟ به چائشسکو؟ به حزب توده؟ به مجاهدین خلق؟ به آقای فرخ نگهدار؟ به آقای جیم کام توش؟ به کره ی شمالی؟ امیدو.ارم بالا غیرتا در یک کشور کمونیستی در تبعید باشی تا من برایت کف بزنم. اما اگر در آلمان و فرانسه و انگلیس و اروپا و یا آمریکا هستی پس عزیزم دروغ نگو. من هم چپ گرا هستم اما رفیق فرهاد پور هنوز هم ضد امپریالیست است و دلش میخواهد جنس خوب مصرف کند و بیشتر اجناس اروپایی مصرف می کند. من باور کن خیلی دلم می خواست به جای تو در تبعید بودم و از این میدان شوش رهایی می یافتم. اما باور کن اگر به اروپا بیایم حتما به آنها فحاشی نخواهم کرد. اما پندت بدهم که به شاهان و پادشاهان بد نگو چرا که در بینشان بسیارانند که خوب هم بوده اند. زنده باید جمهوری ایران و مرگ بر هیچکس.
نوشته شده در تاريخ هجدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با نهم مارس ۲۰۱۹ ، 18:47:18 توسط کارگر تبعیدی
شرم هم چیز خوبی است، این کور بودن بعضی ها برایم شگفت انگیز است! اصلن به قدرت توده ها و انقلاب آنها باور ندارند، به آنها آموخته شده که مردم هیچ کاره اند. انقلابات دهقانی و کارگری را نمی توانند ببینند. تاریخ آنها تاریخ شاهان وحشی و مهاجم است. حالا هم میگویند به حقایق و واقعیتها بپیوندیم! یعنی از امپریالیستهای جنایتکار آمریکا و انگلیس بخواهیم که ایران را مثل سوریه، لیبی، ویتنام، یوگسلاوی، افغانستان، عراق و...... بمباران کننند و به خاک و خون بکشاند و میلیونها نفر کشته و معلول و آواره شوند. هر دم از این باغ بری میرسد...
نوشته شده در تاريخ هجدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با نهم مارس ۲۰۱۹ ، 16:53:45 توسط بیداری ایرانی- از آلمان
این آخوندهای بی همه چیز خودشان میگویند وقتیکه فقر وارد خانه شود،دین و ایمان از درب بیرون میرود! یا شکم گرسنه دین و ایمان نمیشناسد که ذات طبیعی انسان است برای زنده ماندن بایستی بجنگد به هر نحوی هم شده! شما کامیون کامیون طلا توسط مزدوران رژیم و برادران سپاهی جابجا میشود را نمیبیند و فیلم و سوژه یا ملامت نمیکنید آنوقت چهارتا فقیر و بدبخت را تابلو میکنید که ای وای مسلمانی و انسانیت ور افتاد؟ خمینی دجال که با دروغها و فریبهایش به قدرت رسید و چهره واقعی اسلام و مسلمانی را به نمایش گذاشت بایستی میدانست چه بلائی سر این ملت میاورد و همه را نه تنها به معنویت نمیرساند بلکه مثل خودش دزد و خلافکار و دروغگو بار میآورد. وقتیکه این ملت بهترین الگوی چپاول و غارتگری مثل پیامبر اسلام عربها را دارند که با راهزنی کاروانهای ایرانیهای تاجر به قدرت و ارتشی رسید طبق اسناد تاریخی گذشته تا اسلامش را با زور شمشیر به ایران صادر کند یعنی هویت ملی ایرانی این مردم 1400 سال است که دستخوش تجاوز قرار گرفته و مردم هم از سران دزد و فاسد رژیم ملائی یاد گرفتند تا گلیم خود را از آب بکشند بیرون!رفتار ملت آینه حکومت فاسد است!
نوشته شده در تاريخ هجدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با نهم مارس ۲۰۱۹ ، 16:50:25 توسط اهوازی
اینها همگی تخصیل کرده های مسجد و حسینیه هستند. اینان فرزندان انقلابیونی هستند که گفتند زنده باد خمینی و عکس نجس او را در ماه دیدند. اینان همان فرزندان امام راحلند. اینان همگی بسیجیان بلقوه هستند اینان نمونه ای از ارازل پروری و فقیر پروری و بیسواد پروری و مسلمان پروری و امامحسینی پروری روحانیون و مداحانند. اینان فرزندان تشیع و روحانیون و مداحانند. اینان اینانند. خوب ببینیدشان.
نوشته شده در تاريخ هجدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با نهم مارس ۲۰۱۹ ، 16:29:22 توسط فضول باشی
اسم این کار انحطاط فرهنگی است. از کوزه همان تراود که در اوست. خودمان را با دلایل گوناگون توجیه نکنیم. ما هنوز خیلی کار داریم..
نوشته شده در تاريخ هجدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با نهم مارس ۲۰۱۹ ، 13:57:39 توسط زرنگی
بابا خدا پدرتو بیامرزه در جمهوری چسمالی برادر سر برادرشو کلاه میزاره, اینکارا که دیگه عادی شده..............رژیمی که با هواپیمای مسافربری اسلحه قاچاق میکنه, خوب مردم هم بار کامیون صاحب مردم رو غارت میکنند......
نوشته شده در تاريخ هجدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با نهم مارس ۲۰۱۹ ، 13:28:49 توسط شاهنشاهی باید برگردد
برای تشخیص خوب و بد چی داشتیم چی داریم چی بودیم و چی هستیم احتیاجی به تحصیلات دانشگاهی و دکترا نیست.
نوشته شده در تاريخ هجدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با نهم مارس ۲۰۱۹ ، 13:05:10 توسط تهمتن - ش
از مردم فقیرشده و گرسنه؛ انتظاری بیش ازاین نیست. اگر راه حلی اساسی﴿و نه شعارهای کشکی و دهن پرکن !﴾ برای نابودی حکومت آخوندان اندیشیده نشود و همچنان از عقبماندگی محض و حماقت؛ غرق ملی خودرا تقدیم به آخوندان کنیم تا پایه های حکومت را بیشتر قوی و استمرار دهیم﴿حماقت﴾ بزودی گرسنگی همه گیرشده و این صحنه ها شدت بیشتری گرفته و حتا همسایه از همسایه هم بخاطر گرسنگی عارت خواهدکرد. - تنها راه حل از نابودی ایران و ایرانی؛ سرنگونی نظامی که برعلیه مردم ایران تا دندان مسلح و مزدوران حقوق بگیر فراوان برای سرکوبی دارد؛ همان حمله نظامی به رژیم و نابودی تمامی پایه های ظلم وستم و غارتگر اصلی ست﴿ و نه مردم گرسنه ای که دراین ویدیو می بیند﴾. با شعار و ما اینم و ما آنم؛ هم چیزی عوض نمیشود !! به حقایق و واقعیتها به پیوندیم. - جهالت و عقبماندگی ننگ ست.
نوشته شده در تاريخ هجدهم اسفند ۱۳۹۷ برابر با نهم مارس ۲۰۱۹ ، 12:44:09 توسط سمكو
خب چه‌ كار باید كرد؟ شكم گرسنه‌ كه‌ با یا الله‌ و یا حسین سیر نمی شود؟ تربیت اسلامی هم ماشاالله‌ عجب نسلی به‌ بار اورده‌!!
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/در یکی از شهرهای ایران
آدرس نمی دیم تا آخوندها از عصبانیت سکته کنند
تسلط خامنه اي به زبان فرانسه!
فیلم/ اسم محل را نپرس/ این صحنه ها به عنوان حرکت های اعتراضی، از مدرسه تا خیابانها علیه حکومت اسلامی در حال گسترش است
"آرش صادقی در زندان اوین دستش را از دست داد" + عکس
فیلم/ جابجایی گسترده تجهیزات نظامی در جاده عسلویه (بوشهر و هرمزگان)
فیلم/ اسلام زنان را در ردیف کدام حیوانات قرار میدهد؟
اگر بین آمریکا و ایران جنگ شود، روسیه چه خواهد کرد؟
در حادثه انفجار در تهران  3 نفر کشته شدند
خرماهای تقلبی در بازار ایران + فیلم
محمد سرافراز، رئیس سابق صدا و سیما: کاخ سفید به تدریج و به روش کج دار و مریز بهانه برای درگیری رافراهم میکند
خبرگزاری روسیه: ترامپ طبق وعده انتخاباتی اش میخواهد به "مشکل ايران" پایان دهد حتی با توسل به جنگ/ نسخه آمریکایی برای ایران: 500 موشک در روز
نامه ای به نوبخت:  شما هنوز با ماشین جنگی آمریکا روبرو نشده اید /  دارند با شما شوخی اقتصادی میکنند و به زانو افتادەاید!
آگهی های تجارتی