عجیب اما واقعی: روباه و غریزه دفاعی مرغ ها!


به گزارش خبرگزاری فرانسه، روباهی که برای دستبرد پنهانی به یک مرغداری در فرانسه وارد شده بود، کشته شد. مظنون اصلی قتل این روباه مرغ‌های نگهداری شده در این مرغداری هستند که برای کشتن او دست به یکی کرده بودند.

آن طور که خبرگزاری فرانسه گزارش کرده، گمان می‌رود این روباه پس از آنکه وارد مرغداری شده، به دلیل بسته شدن درِ خودکار، موفق به خروج نشده و در مرغداری گرفتار شده است. درهای خودکار این مرغداری به گونه طراحی شده‌اند که با غروب آفتاب بسته می‌شوند.

در این مدرسه کشاورزی می‌توانند مرغ‌ها تمام روز را در فضای باز به سر ببرند، مگر در شرایطی که بر تخم‌های‌شان خوابیده باشند.

این مرغداری در یک مدرسه کشاورزی در شمال غربی فرانسه واقع شده و دانش‌آموزان وقتی صبح روز بعد برای سرکشی به مرغ‌ها به سالن مرغداری رفتند، جسد روباه گرفتار را پیدا کردند.

مدیر این مدرسه به خبرگزاری فرانسه گفته است که مرغ‌های تحت غریزه گروهی خود به این روباه حمله کرده و نوک زده‌اند.

او گفته است که آخرین بار که یک روباه سر و کارش به این مرغداری افتاده بود، یک سال پیش بود که آن حمله نتیجه وخیم‌تری برای مرغ‌ها داشت.

##

[کد مطلب: 178414] [تاريخ انتشار: بيست و سوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم مارس ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم مارس ۲۰۱۹ ، 19:08:10 توسط مرگ بر حکومت اسلامی
اینرا به عنوان درس ببرید خدمیت ایرانیان تا بفهمند که میشود این روباهان بر قدرت را به زیر کشید. این اسلام ننگین را و ضد بشر را و ضد ایرانی را وضد تاتریخ و تمدن را با همیاری یکدیگر بیرون راند. ای مردم از این مرغها یاد بگیریم. گول خاتمی و یاران همه آلوده اش را نتخوریم یادمان باشد که خاتمی دوست تمامی ثروتمکندذان است. ای مردمک بخ پا خیزید. دست کن مرغ شوید. فرانسویها الان بیست هفته است که هر شنبه به خهیابان می آیند. ماکارون امانیولی تمام خواسته های اینان را برآورده اما آنها خواسته هاشان را گسترش داده اند. ای مردم یاد بگیریم. مرگ بر حکومت ضد بشری اسلامی از پاکستان تا افغانستان و ایران و عراق و سوریه. زنده باد مرغها و مرگ بر روباهان
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم مارس ۲۰۱۹ ، 16:37:58 توسط عنایت
از مرغ ها کمتر شدیم؟
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم مارس ۲۰۱۹ ، 16:23:23 توسط سمكو
سبحان الله‌ مرغ های فرانسوی تحت غریزه گروهی خود به روباه حمله کرده و نوک زده‌اند. ولی ملت شریف ایران هنوز نتوانسته‌ برای حمله‌ به‌ اخوندهای بیشرف و خونخوار از غریزه‌ همبستگی و همخونی استفاده‌ نمایند!
آگهی های تجارتی