فيلم/ فردی که در مسیر جاده ماهشهر -اهواز ماشینش آتش گرفته و سوخته و خانواده اش در آتش جان باختند بیش از یک ساعت است منتظر کمک رسانی ۱۱۵ است 

 

[کد مطلب: 178422] [تاريخ انتشار: بيست و سوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم مارس ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 18:01:24 توسط كاوه اهنگر
اگر کفایتشان صرف فلسطين و سوریه و عراق و تروریسم و آدمکشی می شود در حاليكه مردم نان شب ندارند، اسم ان جز خيانت و جنايت نيست.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 14:40:54 توسط رعنا از تبریز
جناب کاوه آهنگر اشتباه نکن عزیزم اینان بسیار پر کفایتند. اما کفایتشان صرف فلسزین و سوریه و عراق و تروریسم و آدمکشی می شود. مرذدم ایران فقط یک راه دارد و آن اتحاد و سرنگون کردن این نظام ضد بشری ست.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 09:32:55 توسط غضنفر
دراینجورمواقع باید ازصدر اسلام ومسلونی را فحش بدی مخصوصا به خمینی وخامنه ای با سه سوت نیروهاشون میرسنداونوقت شاید برای اینکه فتنه ای را کشف کنند نجاتت بدهند.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 02:26:42 توسط كاوه اهنگر
با تسليت به اين هموطن داغدار و هزاران لعن و نفرين بر اشغالگران بيناموس ايران. اه هزاران هزار ايراني رنج كشيده از بي كفايتي و بيعرضگي سردمداران جمهوري اسهالي قطعا دامن انها را خواهد گرفت. هر چند كه جان انسان در ان مملكت بسي ارزان است و حتي مرگ يك نفر هم، در جاده هاي نا ايمن و غير استاندارد و كم عرض و تاريك با ماشينهاي عهد بوق، بايد تلنگري براي مسولين نالايق باشد، ولي طبق امار تلفات جاده اي در سال بين هجده تا بيست و دو هزار و امار مجروحين هم حدود صد و هشتاد هزار است كه هزينه هاي درماني و از كار افتادگي و بيمه اين ارقام سالانه به ميلياردها تومان بالغ ميشود. وقتي آن هندي گفت اقتصاد مال خر است آن حرامزاده فكري به تبعات حرفش نكرده بود و هر سال قهقرا رفتن ايران و همه اقتصاد و كشاورزي و اموزش و توليد و صنعت و خودرو اش علتش همين بود كه تعهد از تخصص مهم تر شد. هر چه مزدور حاكميت دستمال بدست تر و جاي مهر داغ تر و يقه كثيفتر بود همان مقدار پله هاي ترقي و چاپيدن بيت المال مردم برايش هموارتر شد. تغيير اين روش حاكميت و زدودن اين ذهنيت و فرهنگ غلط و جايگزين كردن ان با حس وطن پرستي و احساس مسيوليت
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم مارس ۲۰۱۹ ، 20:12:49 توسط نگران ایران از تهران
جناب نظر دهنده کجا این اعلامیه را خوانده ای؟ در هر حال یکی از باعث های این همهخ تخریب امیدهای واهی ای بود که ما به این مردک آفتابه چی خاتمی بستیم. این خاتمی از شیادانی ست که باعث دوام این حکومت شده. خاتمی با تمامی ثروتمندان بسیار نزدیک است. همه آنها در آمریکا و بریتانیا خانه و مستقلات دارند. خاتمی مردک عاقد آقا زاده های ست. یعنی آقازاده ها را عقد می کند و پاکتهای میلیاردی دریافت و آنها هم خوشحالند که فرزندانشان شب با عقد یک آبدارچی عشقبازی می کنند. در هر حال مردم ایران شم گول خوردنشان بسیار قوی ست. امیدوارم دوباره با این طرفند مردم را خام نکنند. مرگ بر حکومت اسلامی. لعنت بر خمینی و جد و آبادش لعنت بر تمامی مقدسین و مقدسات احمقانه ی اینها. روی دیوار همسایه ما نوشته بود، مرگ بر حکومت اسلامی و مرگ بر سروش احمق که چهل سال هریت کفایتش نکرده است.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم مارس ۲۰۱۹ ، 18:32:43 توسط کیوان
متاسفانه سالانه پنجاه هزار تو جاده ها می میرند با این ماشینهای که از نظر ایمنی صفر هستند اما پرسود برای مسئولین .مردن مردم برای مسئولین اصلا مهم نیست بلکه لذت هم میبرند از کشتن ایرانی . همه این خونها بگردن شما
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم اسفند ۱۳۹۷ برابر با چهاردهم مارس ۲۰۱۹ ، 18:22:33 توسط بلرزیم و بیشرفان را بیرون
با سلام بر ایران و ایرانی رفتم «اعلام موجودیت حزب همراهان خاتمی و موسوی» خواندم باور کنید از عصبانیت و خشم استفراغ کردم. اصلا این بیشرفان اصلاحطلب معلوم نیست در پی اصلاح چه هستند. اینان هنوز از «هوالحق و امام خمینی  و تعاملی صادقانه و زحماتی طاقت‌فرسای او و تحول شگرف را تا رسیدن به اهداف دینی و ملی او » و هزار اراجیف دیگر همه و همه اسلامی زوزه ی خوکانه و سگاته کشیده اند. من واقعا از خودم میپرسم مگر ممکن اینان تا این درجه بیشرف و ضد ایرانی باشند. یعنی حتا یک نفر بین این ها نیست تا ببینید خمینی و ارمانهای او با ایران و ایرانی و تاریخ و تمدن و فرهنگش چه کرده. من خودم در خیابان دیدم که پیرمردی فریاد میزد ای اسراییل ای آمریکا دشمنی تو کجا و دشمنی آخوند و مداح کجا؟ دشمنی تو کجا و دشمنی اسلام با ما کجا؟ ای  مزدوران اسلام ناب ای پادوهای محمد و علی و پنج تن ضد ایرانی ما شماها را بیرون خواهیم کرد. شماها همتان به همان غربی که مدعی ضدیتش بوده اید فرار خواهید کرد. ما شماها را فراری خواهیم داد. کی و کجا آمریکا و انگلیس و اسراییل و غرب با ما و ایران چون شما دشمنی کرده اند؟بیشرفان!
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
به کوری چشم ملايان
فيلم/  تهران رقص و شادی مردم، شب گذشته در خیابان آیت شمالی نارمک 
چه کسانی بیانیه گام دوم خامنه ای را قدسی خواندند؟
عکس/ حادثه برای هواپیمای ایرانی در قطر
بازداشت ایرانی‌ها با پاسپورت جعلی اسرائیلی در فرودگاه‌های جهان! +عکس
فيلم/ ضرب و شتم يک بانو توسط پليس وحشی حکومت اسلامی
عکس/  غَش‌کردن متهم به "فساد اقتصادی" در دادگاه
طرح نام صادق لاریجانی و علی‌اکبر ناطق‌نوری در زمین خواری بزرگ کلاک
عکس/ ماموران امنیتی دفتر حزب پان ایرانیست در تهران را پلمپ کردند
پسر تختی: پدرم خودکشی کرد 
نخست وزیر نیوزیلند تعداد کشته های تیراندازی به دو مسجد در نیوزیلند را ۴۰ تن اعلام کرد /  + تصویر مهاجم
به اين می گويند از آب گل آلود ماهی گرفتن/
واکنش ظریف به حمله نیوزیلند! 
جلسه قدردانی از شهردار برازجان جنجال ساز شد + عکس
آگهی های تجارتی