سیاستمدار دانمارکی: دوست دارم مساجد کپنهاگ  ازجمله مسجد امام علی  (که متعلق به ایران است) را با خاک یکسان کنم!


سخنگوی حزب مردم دانمارک گفت: تمامی مساجد در کپنهاگ پایتخت دانمارک  ازجمله مسجد امام علی  (که متعلق به ایران است) یا باید تعطیل و یا با خاک یکسان شوند و بسیار دوست دارم خودم این کار را انجام دهم.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنا  ار «جی‌.اس‌.کا»، «مارتین هنریکسن» اعلام کرد: مایلم تمام مساجد این کشور ازجمله مسجد امام علی  (که متعلق به ایران است) تعطیل شوند.

سخنگوی حزب راست‌گرای افراطی مردم دانمارک افزود: تمامی مساجد در کپنهاگ پایتخت دانمارک یا باید تعطیل و یا با خاک یکسان شوند و بسیار دوست دارم خودم این کار را انجام دهم.

احزاب راست افراطی در دانمارک توانسته‌اند با ایجاد فضای مسموم علیه اسلام و مسلمانان و در بستر رشد افراط‌گرایی جهادی با اقبال عمومی همراه شوند.

با نزدیک شدن زمان انتخابات سراسری دانمارک که قرار است ۱۷ ژوئن ۲۰۱۹ (۲۷ خرداد ۱۳۹۸) برگزار شود، احزاب راست افراطی بسیار فعال شده و شعارهای ضدمهاجرتی و ضداسلامی می‌دهند. فعالیت این احزاب و اقبال عمومی به آنان سبب شده است که برخی از احزاب سنتی دانمارک نیز شعارهایی ضد مهاجران  در کمپین‌های انتخاباتی خود سر دهند.

[کد مطلب: 178482] [تاريخ انتشار: بيست و چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم مارس ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 22:00:30 توسط سامان
با برداشته شدن مرزها و توسعه ارتباطات در دنیا دو مذهب مسیحی/یهودی و اسلام با ارزش ها و دیدهای متفاوت نسبت به زندگی، دوباره رو در روی یکدیگر قرار گرفته اند. تعصبات ملت/دولت در شکل ملی گرایی در حال فروریزی ست و تفاوت های تمدنی اندک اندک در شکل طرزفکر، مذهب و فلسفه نگاه به زندگی جایگزین آن می شوند. سامول هانتینگتن، کارشناس علوم سیاسی در کتاب معروف خود با نام "برخورد تمدن ها" 30 سال پیش پیش بینی کرده که جنگ آینده در جهان بین ملت ها اتفاق نخواهد افتاد بلکه بین تمدن ها. یک آتئیست و لائیک در فرانسه یا آلمان می تواند با هم فکر خود در کشوری اسلامی حزب تشکیل دهد. از طرفی مسلمانان در کشورهای اسلامی با برادران خود در همین کشورها امت تشکیل خواهند داد. برای مثال ترک های مسلمان در آلمان یا مراکشی های بلژیک با مسلمانان ایرانی امت می شوند و ایرانی های آتئیست با سیاستمدار دانمارکی. هانتینگتن تمدن ها را به دو گروه تقسیم میکند: 1- مادی و فردگرا 2- معنوی و هیئتی، یا به عبارتی تمدن مسیحی/غرب و تمدن اسلام/شرق. مناقشات بین این دو تمدن و نگرش آنها به زندگی، در آینده تبدیل به جنگی جهانی خواهد شد.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 20:26:32 توسط هيتلر
كاملا موافقم در صورتي كه تمام كنيسه ها و كليسا ها نيز با خاك يكسان كنند ،
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 20:10:35 توسط احمد
کدام مبلغین اروپای در ایران کلیسا ساختند چرا ما به خودمان اجازه می دهیم در کشورهای اروپای مسجد و حسینیه بسازیم اما با ساخت مسجد برای هموطنان سنی مذهب در تهران را ندهیم ‌الله هم دروغ می گویند در همین لندن روزهای عاشورا زنجیر هم می زنند در نیویورک خا ک بر سر می کنند و سینه می زنند و تازه پلیس هم با آنها که بیشتر ایرانی هستند همکارانی کند حالا یک سیاستمداری یک چیزی گفته ملایان در ایران حتی عیسی مسیح را هم حرامزاده خواندند و آیت الله و سیاستمداری این را در برنامه تلویزیون گفته
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 19:52:52 توسط مسعود
تمام مراکز اسلامی بدون استثناء محل پرورش افراد تندرو و ترویست هست .اگر امروز دست بکار نشند کشورهای اروپائی فردا دیر است این آزادی گل و گشاد تا حالا کار دستشون داده .
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 19:17:54 توسط Farid
Long Live People Party Speaker...
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 18:17:51 توسط حقیقتگو
انکار کودکانی که پاذل های شکل حیوان وحشی را کنار هم می چینند ازانچه که درخاتمه نصیب شان دچار تعجب وترس ووحشت میشوند زیراکه به یک باره حیوان وحشی ازپاذل های تکمیل شده زنده میشود ...حالا انکار که حکومت اسلامی که منابع کشورهای خاورمیانه و پولهای آن پاذل های ثروتمندان نژادپرست افراطی وحشی و جنایتگراروپائی که خودشان را ازژن برتری میدانستند و بعد ازجنگ جهانی دوم تکه پارشده بودند کنارهم گذاشتند و تکمیل کردند ...میلیاردها و میلیاردها دلار کشورهای اسلامی علاوه برصادرات نفت مفت ومنابع مفت سالهای سال به هرشکل وفرمی دراروپا و استرالیا سرمایه گذاری کرده اند و چاله های صدمه های اقتصادی ورفاهی وپیشرفت ناشی ازجنگ جهانی دوم را پر کرده اند و درحقیقت باید ازجامعه مسلمان قدردانی وتشکرکنند ولی چه میشود که با جماعت مسلمان مهاجر چنین رفتاری میشود زیراکه این جماعت مسلمان درکشورهای خودشان همچون خش وخاشاک بنابه گفته علی خامنه ای ودیگر دیکتاتورهای نفت فروش به رسمیت شناخته میشوند و نه هویت مردمی ونه انسانی به انها تعلق می گیرد...اگرواقعا" نفت فروشان بخواهند اقدامی موثر انجام دهند لاقل یک ماه صدورنفت را قطع کنند
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 17:32:46 توسط سیامک
این سیاستمدار دانمارکی فرقی با چماقداران رژیم آخوندی ندارد.
ساير مطالب اين بخش
کمیسیون اروپا گوگل را به پرداخت یک میلیارد و چهل و نه میلیون یورو محکوم کرد
کانون نویسندگان ایران: مردم در شرایطی به استقبال نوروز می روند که سفره ها و جیب هایشان خالی تر از همیشه است
توضیحات رضا خندان در خصوص حکم نسرین ستوده: وی متهم به براندازی با کلیدواژه رفراندوم است/ وی متهم به حمایت از دختران خیابانی است و آنها هم در جهت گسترش فحشا فعالیت میکردند!
جمهوری اسلامی در مورد تهدید دریایی نتانیاهو به سازمان ملل نامه نوشت
تلفات سیل مازنداران به 5 نفر رسید
پربازديدهای اين بخش
چه کسانی بیانیه گام دوم خامنه ای را قدسی خواندند؟
عکس/ حادثه برای هواپیمای ایرانی در قطر
فیلم/ رگبار مسلسل و حمله نیروی انتظامی برای متفرق کردن مردم
بازداشت ایرانی‌ها با پاسپورت جعلی اسرائیلی در فرودگاه‌های جهان! +عکس
فیلم/  لحظه حادثه فرود بدون چرخ فوكر ١٠٠ ایران ایر، بروی باند فرودگاه مهرآباد تهران
فیلم/ یکی از پر بیننده ترین ویدئوهای توئیتر ایرانی ها
عکس/  غَش‌کردن متهم به "فساد اقتصادی" در دادگاه
فیلم/ استقبال مردم کنگان از روحانی با شعار : کلیدساز دروغگو، کلید تدبیرت کو
فیلم/  رشت/ ماموران نیروی انتظامی به میان جشن و شادی مردم در میدان شهرداری ریختند تا مراسم را به هم بزنند
طرح نام صادق لاریجانی و علی‌اکبر ناطق‌نوری در زمین خواری بزرگ کلاک
عکس/ ماموران امنیتی دفتر حزب پان ایرانیست در تهران را پلمپ کردند
فیلم/ جشن چهارشنبه سوری مردم تهران در فلکه دوم تهرانپارس همراه با رقص و پایکوبی خیابانی
آگهی های تجارتی