فيلم/ «علی بدنیا اومد شروع کرد به قرآن خوندن»!  

 

[کد مطلب: 178494] [تاريخ انتشار: بيست و چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم مارس ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم اسفند ۱۳۹۷ برابر با هفدهم مارس ۲۰۱۹ ، 08:27:20 توسط آواره
قانون اساسی و نوع حکومت آیندۀ ایران باید طوری تنظیم شود که هر 33 سال به همه پرسی گذاشته شود. این یک روش مترقی است که در قوانین اساسی کهنه سایر کشورها در نطر گرفته نشده است.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم اسفند ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 21:31:11 توسط تهمتن - ش
به" شب بخیر از تهران" دوست عزیز؛ برای نابودی سلطه ۱۴۰۰ ساله اسلام متعفن بر مردم؛ هرچه از اثرات این آئین خونریز؛ چه هزاران مسجد و حسینه و چه قبور امامان وامامزاده وهرگونه سنبل اسلامی را باید نابود و باخاک یکسان کرد که اتفاقا با سازندگی دوباره بمراکز سودمند؛ خود تولید کار برای بیکاران و تکان دهنده اقتصاد؛ بعداز نابود اقتصادی کشور بدست آخوندان خواهدشد و تمامی مصالح و ابزار و مواد اولیه هم در ایران ثزوتمند موجودند. پس احتیاجی به این مراکز فساد و عقبماندگی ۱۴۰۰ ساله را نداریم. اما برای این کار؛ بایدمصمم بود و اراده ای آهنین و جرات و نترسی را بکار برد که قطعا بعداز ۴۰سال ظلم آخوندان واسلامشان؛ زیادمشکل نخواهدبود. نابودی کردن اسلام ازهرجهت؛ تنها راه رهایی ست که قطعا راه هر عقیده و هرمرامی را هم در آن محیط آزاد و آرامش آینده ایران را هم؛ تضمین میکند. اما بنظرم که شدیدا به آن اعتقاد دارم؛ در روز بعداز آزادی و برای محافظت از آزادی؛ درقانون اساسی آینده؛ حال هرسیستمی که باشد؛ باید برای مردم؛ داشتن اسلحه آزاد باشد تا اگر نظام آینده و یا بعداز آن؛ ضدمردم عمل کند؛ مانند امروز﴿بی سلاح ﴾ گرفتار نشویم.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم اسفند ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 18:13:01 توسط شب به خیر از تهران
دوپستانت درست نوشته اید به امید روزی که هعواپیماهای تمامی حوضچه های متعفن ضد علم را که می گوزند حوزه علمیه است توسط بمبها نابود شوند یا تبدیل بعه مراکز علمی و فرهنگی شوند و طلاب خودشا همشان همانند محمد خلجی بلندند به کدام سوراخ . به زیر کدام دامان پناه بکیرند. ولی پرسشی از سرکار خانتم مرجانه شیخ الاسلامی آل عبا شما اگر ندردیدید پس اینهمه پول را از کجا آوردید؟ مگر حقوق شما چقدر بوده؟ جناب ف سخن باید این پرسش ها را بکندش. در ضمن زن سابق خلاچی هم جاسوس جمهوری اسلامی ست و هم جاسوس غرب هر دو. و شاید هر سه. ایران ما شده مرتع سبز پرورش جاکش و آخوند و دزد و مداح و بیشرف و طلبه و نامرد و غارتگر و خرافاتگر و حجتیه ای و بلازاری و ریا کار و دزد و دزد و دزد و خیانتکار و بسیجی و قاتل و خیانتکار و تا دلتان بخواهد و سرت بخارد اینان را پرورش داده ایم. مرزگ بر اسلام و نابود بود این دین و آیین و مکتاب و سنت و سیرهع اش و ائمه اش و پیامبر بچجه بازش. باید تمامی امامزالده و کگنبدها را با دینامیت منفجر کرد این هزینه را باید ایرانیان برای پایان اسلام ...بپردازند. ... تند نوشتام مبادا که کشفم کنند.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم اسفند ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 17:35:17 توسط کارگر تبعیدی
کمی ماتریالیسم دیالکتیک: تمام پدیده ها در حال حرکت هستند. آنها متولد میشوند، مراحل تکاملی خود را با تغییر که در ارتباط و تاثیر و متاثر از پدیده های پیرامون خود هستند را طی می کنند، پیر میشوند و زوال میابند. ستارگان، سیاره ها، خورشید، کره زمین، کوهها و دریاها و جنگلها، حیوانات و آدمیان و خلاصه همه و همه شامل این پروسه میشوند. تولد سیاره های جدید و تصادم آنها با یکدیگر بنام سوپر نووا، همه اتفاق است و هیچ نیروی غیبی و یا غیر مادی وجود ندارد که در این آمد و شدها دخالت داشته باشد. آدمها مغز دارند پس میتوانند بیاندیشند، دستگاه بینایی، شنوایی، چشایی، لامسه و بویایی دارند، پس میتوانند ببینند، بشنوند، بچشند، حس کنند و بو ها را درک کنند. پا دارند پس میتوانند راه بروند. آدمهای سالم دارای دستگاه تنفسی هستندکه در ارتباط تنگاتنگ با دستگاه پمپ خون که همان قلب میباشد، است، پس میتوانند نفس بکشند. اخلال وتخریب در هر قسمت از بدن انسان، باعث اخلال و تخریب در توانایی های انسان و یا منجر به مرگ او میشود. با مرگ هر کس، موجودیت مادی او نیز بپایان میرسد. جسد او تجزیه میشود و به عناصر زمین تبدیل میشود.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم اسفند ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 14:39:09 توسط بیداری ایرانی- از آلمان
به بیداری آلمانی از تهران! هنوز یکسری به عمق فاجعه بزرگ حکومت اسلامی درست پی نبردند که با بودن این رژیم ملائی به خرافات و چرندیات اسلامی بیشتر دامن زده میشود که یک نمونه اش را در این ویدیو میبینیم. حرف شما درست میباشد که باید بیشتر گفت و نوشت تا ماهیت این دین کثیف اسلامی خصوصا شیعه اش آشکار شود تا با کاشته شدن بذر آگاهی در بین مردم گرایشات مذهبی جایش را به عقلگرائی علمی و دانش بدهد و باورها و اعتقادات دینی رفته رفته عقب نشینی بکنند و شاید روزی به کشوری پاک بدون لنجزار اسلامی شیعه برسیم؟ ولی میبینید که دشمن اصلی مردم ایران رژیم ملائی با جلو فرستادن چنین لباس شخصی ها ( حتما با تیتر دکترای قلابی هم؟ ) جلوی دوربین میخواهد نمایش بدهند که فقط آخوندها نیستند که چرندیات اسلامی را باور دارند و ترویج میکنند بلکه حتی اساتید دانشگاهی( مزدوران خریداری شده!) هم به خرافات اسلامی باور دارند. همیشه گفتم که در ایران تا زمانیکه اسلام و مساجد لعنتی هستند مدارس و دانشگاه فریبی بیش نیستند چونکه مشکل اصلی که مغزهای ایرانی را بیمار میکند مثل غده سرطانی بنام اسلامست که مانع هرگونه رشد عقلی، علمی و دانشی میشود!
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم اسفند ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 14:36:41 توسط کارگر تبعیدی
این مرتیکه شیاد خودش از همه بهتر میدونه که این خزعبلاتی که از گاله گشادش بیرونمیریزه، دروغی بیش نیست اما برای خوش خدمتی به اربابش و بخاطر حفظ منافع اقتصادی و موقعیتش، این چرندیات رو اشاعه میده. من با نظر بیداری از آلمان موافقم که میگه، خودشان به این تعفن معتاد شده اند. نرمالیزه شدن و حل شدن در لجنزار یکی از مصیبتهای بزرگ بشریت است که باید با آن مقابله کرد. در ضمن من بشدت مخالف ضدیت ملتها با یکدیگر هستم. عواقب وحشتناک و مصیبت بار جنگ بین رژیم های حاکم در عراق و ایران را فراموش نکنیم. این عرب ستیزی، افغان ستیزی، غرب ستیزی و.... که بسیار مضر، ارتجاعی و خطرناک میباشند را باید کنار بگذاریم و در اتحاد با کارگران از هر ملتی باید تلاش کنیم. خود کارگران و زنان عرب نیز اسیر دکانداران دین و رژیمهای اسلامی ضد زن و ضد کارگر میباشند.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم اسفند ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 14:06:07 توسط تهمتن - ش
درحمله اسلام به ایران و نیاکان مان؛ بخاطر قدمت شمشیر اسلام برما؛ هیچگونه آمار دقیقی ازکشته شدن بناحق نیاکان یکتا پرست مان دردست نیست. اما تغیر مذهب یک ملت: آنهم بیش از ۱۴۰۰ سال پیش که انسانها بیش از امروز به اعتقادات مذهبی خود باور داشتند؛ عمق فاجعه و کشتاراین مردم را در عهدشمشیر؛ میتوان تخمین زد و سفاکی این شمشیرزنان مسلمان را هم میتوان ازشقاوت امروزی داعش مقایسه نمود که بمراتب این سفاکی و شقاوت بیش از امروز داعش بوده ست که توانستند دین مردم یک کشور را با زور شمیشر عوض کنند. - این جنایت درتاریخ چندین هزارساله بشر؛ بیسابقه ست. - اما منظور ازاین نظر این ست که اگراسلام با زور شمشیر بر نیاکان ما و تا امروز برما مسلط شده؛ باید برای بیرون راندن آن؛﴿که اکنون بهترین موقعیت ست﴾باهمان زورباید بیرونش کرد وهیچ راه خواهش و تمنا و درس آموزی برای ذوب شدگان دراین دین خونریز هم چاره نیست﴿حساب مادربزرگان و پدربزرکان سالخورده جدا بوده و ازدنیاخواهندرفت) با زورشمشیر آمدند و تنها راه رفتن شان هم همان شمشیز است. - درآینده ایران این مذهب خونریز اکیدا ممنوع خواهدشد و متخلفین را همانند اجدادشان بسزا میرسانیم.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم اسفند ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 13:21:30 توسط ایرانی
عیسی مسیح خیلی از علی پائینتره چون مثل علی دست به شمشیر نبود و مرامش مرام محبت و بخشش و انسانیت بود طالب صلح و دوستی و نه دشمنی و خونریزی و انتقام و بهمین خاطر میگفت مغلوب بدی نشید و بدی را با نیکوئی مغلوب کنید. ولی حضرت علی که از دامن الئه قل قلی خورد و افتاد زمین مثل شیر غران قران را شروع کرد به خوندن و ذوالفقار را چرخوندن و گردن زدن این و اون غل و غمع کردن هر کی که نفس میکشید و تسلیم الئه و محمد نمیشد. خدا وکیلی علی خیلی والا بود و منطقش والاتر و نماینده به حق الئه روی زمین و زور و بازوی وی را کسی یارای مقاومت نبود. چندی پیش همکاری که از کردهای عراق میباشد تعریف میکرد که روزی معلم دینی انها که شیعه بود از زور و بازوی علی تعریف میکرد و میگفت که حدیث هست که روزی محمد با اسب میرفت که چشمش افتاد به علی که نشسته و گریه میکنه و پرسید چی شده گفت سنگی را امدم بلند کنم بالای سرم ولی تا بالای زانو بیشتر نتونستم بیارم و محمد گفت علی جان اون سنگ نبود که تو بلند کردی تا بالای زانوت تو زمین را بلند کردی . و یکی از شاگردها پرسید علی رو چی وایساده بود که زمین را بلند کرد? و معلم هم گفت فلان فلان
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم اسفند ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 12:19:52 توسط به بیداری آلمانی از تهران
تشیع حتا تریاک توده ها هم نیست! این دین مدفوعی ست که عوض تریاک میکشند و نشئه میشوند. تا زمانی که ما کسانیکه دست بر قلم داریم و کیبرد زیر انگشتانمان و شفاف نمی نویسم و افشاء نمیکنیم و از بکار بردن واژگان خست به خرج میدهیم وضع همین است و بدتر از آن. آری شیعیان به مزبله و بوی بد آن عادت کرده اند. بیخود نیست که شهردار و نماینده ولی فقیه در شهر ری میگویند که بوی بدی که از قبر امام تا مناطق دور آنرا فراگرفته چیز تازه ای نیست و الان بیش از ۲۷ سال است که مسئولین سابق به بالا دستی هاشان نوشته اند و ما هم نوشته بودیم و گویی همه به این بو عادت کرده ایم.نماینده ولی فقیه میگوید وقتی من به دهی در همدان رفته بودم وقتی برگشتم احساس کردم که بوی خوبی نیست، اما از فردای آن روز دوباره یادم رفت. این نشان میدهد که به بوی بد عادت کرده ایم و امام راحل ره و رهبر معظم باید از این موضوع ناراحت باشند.پایان نقلقول. بینید این مسئله به صورت سمبولیک چه معنایی دار! من وقتی دانش آموز بودم یک همشاگردی داشتم که عندماغ خودش را میخورد و وقتی فرصت میکرد دست در شلوارش میبرد و از مقعدش بویی خوش دماغش میآورد.این اعتیاد او بود!
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم اسفند ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 10:52:43 توسط بیداری ایرانی .از آلمان
بدتر از خود آخوندها این آخوندهای بدون عمامه هستند که در هذیان گوئی و پرت و پلاگوئی میخواهند از آخوندها جلو بزنند که دوتا احمق به تمام معنای کاملش را در این ویدیو میبینیم.کاسه لیسان دینی که آدم شرم میکند با این مزدورهای مرتجع اسلامی شیعه هموطن شود.خودشان بهتر میدانند که دارند یک مشت دروغ به خورد مردم میدهند ولی خاک هم بر سر آن مردمی که به این چرندیات شیعه باور یا اعتقاد دارند. حیف آن کت و شلوار که تن این خرافه پرستها کردند. چرا لباس دشداشه عربها را نمیپوشند وقتیکه مغزشان و فرهنگشان عرب پرستی است؟ جلوی دوربین اینهمه دروغ کیلوئی تحویل مردم دادن واقعا بیشرمی میخواهد و مقصر خود مردم شیعه باور هم هستند که دوست دارند با این چرندیات در اعتیاد دین نگه داشته بشوند. دین افیون یا تریاک توده هاست و ایندو هم در این ویدیو نوعی تریاک فروش اعتقادی یا مذهبی هستند. حیف نون و آب برای چنین کسانی که حیوان در مقابلشان متفکرتر است.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم اسفند ۱۳۹۷ برابر با شانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 10:12:45 توسط اشهدان علی ولی الله
بیچاره رحمی و سکسی که یک بچه با قرآن،شمشیر می زاید!حتما باید افضا شده باشد. اما یک پرسش اساسی: آیا شیعیان مغز و فکر و خرد ندارند! کسی از شیعیان ها بر منبر میگفت در کل جهان و هستی وقتی طفلی میخواهد از شکم مادرش بیرون بیاید جبرئیل در توی شکم از بچه میپرسد شیعه علی هستی یانه ؟میگوید بله و بدنیا می آید و هر بچه در توی شکم نه بگوید همانجا میمیرد. برای همین تمامی کسانی که خارج از تشیع هستند از دین خارج شده اند و مرتدند و سزاوار گردن زدن. باور کنید من یک کلمه کم و زیاد نکرده ام. و او نتیجه میگرفت که دریای خونی که حضرت مهدی امام عج به وجود خواهند آورد از همین مردمند از شیعیان بی عمل تا سنیان و تا مسیحیان و یهودیان و البته کافرین. پدر من از او پرسید:آقا آیا مهلتی برای توبه به آنها داده میشود؟ آقاگفت:دیگه چقدر مهلت،از توی رحم مادر تا آنجا که جلو امام یا سربازان ایشون هستند مهلت بوده.اما دیگه فرصت صبر ندارند.ما و ایشون به اندازه کافی انتظار به خرج داده ایم.بعد گفت که حاج ابراهیم ب روی شکم زن آبستنش نوشته«یا علی»و بچه بدنیا میآید بدون حتا یک لکه خون پاک با مو و چشم باز میگوید اشهدان علی ولی الله!
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 22:44:02 توسط آواره99693
دروغ و خیال بافی و گول زدن مردم یک شکرد عوام فریبانه است. علی وفتی به دنیا آمد محمد سی ساله بود و ده سال بعد "پیغمبر" شد که در آن موقع علی ده ساله بود. در زمان تولد علی هنوز نه اسلامی بود و نه قرآنی.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم اسفند ۱۳۹۷ برابر با پانزدهم مارس ۲۰۱۹ ، 20:32:08 توسط زندی از اصفهان
مرتیکه های احمق بروید ببینید عیسی مسیح چه شخصیتی ست. من اصلا به اینکه او الهی و خدایی باشد نه عقیده دارم و نه باور دینی ولی در اینکه عیسی یک شخصیت دانشمند است. یک دانشمندی ست که رو به سوی شادی و امیال دارد. بر عکس روحانیون این دین. در صورتیکه دروحانیون اسلام همانند پیامبرشان هستند. اما یک مسئل بسیار جالب که حتا از قرآن خواندن علی آدمکش هم مهمتر است این است که آخوندی چند سال پیش در مسجد فکر می کنم سلطانیه در اصفهان مدعی بود که علی با ذوالفقار بدنیا آمده. البته وقتی دی که بر منبر ببخشید ر...یده فرمود که شمشیر به اذن خداوند تبارک و تعالی نرم شده بود که از شکم مادر علی بیرون آمد و ناگهان در فضا برق زد و شق و رق شد. در هر حال ما با یکی از خرافی ترین ادیان سروکار داریم. ولی ببینید این شیعیان تا چه اندازه متقلبند! مرگ بر همشان باد.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
عکس/  طبیعت بهاری «الموت»
فیلم / آیا میدانستید که رسول الله میتوانستند با استخوان ماهیچه! هم صحبت کنند؟
تماس کودک ۴ ساله با پلیس آمریکا منجر به بازداشت مادرش شد
10 چهره تاریخی که شاید وجود خارجی نداشته‌اند + عکس
نوشیدن چه میزان قهوه برای قلب مضر است؟ دانشمندان پاسخ می‌دهند
شماره تلفن‌های ژاپن تمام می‌شود
قطع دسترسی هواوی به اندروید چه تاثیری بر مصرف‌کننده دارد
آیا میل جنسی هم بازنشسته می‌شود؟
فیلم تازه برادران داردن در کن: وجه مخرب مذهب برای نوجوانان
پزشک دانشگاه اوهایو '۱۷۷ دانشجوی مرد را مورد آزار جنسی قرار داده است'
مهاجرت دولت کره جنوبی به سیستم عامل لینوکس
11 دلیل احساس گرسنگی مداوم
آگهی های تجارتی