سخنان بزرگان در باره روحانیون*  يک فيلسوف تابحال هرگز يک روحانی را نکشته است، درحاليکه روحانيون ، فلاسفهٔ زيادی را کشته اند!
"دنيس ديروت"

*  وقتی که مردم بيشتر آگاه می شوند ، کمتر به روحانی و بيشتر به معلم توجه می کنند.
«رابرت گرين اينگرسول»

*  یک روحانى نسبت به برهنگى و رابطهٔ طبيعى و غریضی  ِ دو جنس حساسيت دارد ، اما از کنار فقر و فلاکت مى گذرد!
"سوزان ارتس"

*  وقتی مُروِّجين  ِمذهبی به سرزمين ما آمدند ،
در دستشان کتاب مقدس داشتند و ما در دستمان زمين هايمان را...
پنجاه سال بعد ، ما در دست ، کتاب های مقدس داشتيم و آنها در دست زمين های ما را !!
" جومو کيانتا"

*  دين بهترين وسيله برای ساکت نگه داشتن عوام است.
"ناپلئون بُناپارت"

*  اگر بر مسلمانان تکلیف شده بود که روزانه به جای هفده رکعت نماز ، هفده دقیقه مطالعه کنند ؛ امروزه نه تنها هیچ مسلمان  ِ بی سوادی وجود نداشت ؛ بلکه اصلأ  "هیچ مسلمانی وجود نداشت" !!!
«صادق هدايت»

*  چه سنگدل است
«سیر» ی که «گرسنه» ای را نصیحت می کند تا درد ِگرسنگی را تحمل کند...!!!!
«جُبران خلیل جِیران»

[کد مطلب: 178584] [تاريخ انتشار: بيست و ششم اسفند ۱۳۹۷ برابر با هفدهم مارس ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم اسفند ۱۳۹۷ برابر با هجدهم مارس ۲۰۱۹ ، 14:22:59 توسط بیداری ایرانی- از آلمان
در رشد توهم و توسعه خرافات اسلامی یا مذاهب دیگر همیشه روحانیون مقصر نیستند بلکه اربابان قدرت هم خوب بلدند چطور از دین برای تخدیر و خمار کردن مردم ساده لوح و کم سواد و ناآگاه سوء استفاده بکنند مثلا شاه سابق خودش هم با نمایشات و گرایشات مسلمانی اش مروج دین اسلام عربها بود از طرفی دیگر ادعای آریائی بودن هم داشت ولی نمیفهمید که با ترویج اسلام و مانع نشدن آن به خرافات اسلامی بیشتر دامن زده میشود و در کنار یک مدرسه یا دانشگاهی که ساخته میشد ده تا امامزاده و مساجد هم در زمان شاه ساخته میشد!گذشته از این باید دید علیرغم اینهمه کارهای روشنگری و روشنفکری بر علیه خداباوری و دین پرستی باز چرا هزاران سال خدا و ادیان ریشه در باور و اعتقاد مردم دارند با وجود اینهمه پیشرفتهای علم و دانش موفقند؟شاید ضعف روشنفکران ضد دینی در این باشد که میخواهند از مردم خوشباور چیزی را بگیرند قبل از اینکه چیز دیگری را بعنوان آلترناتیو بهتر به آنها عرضه کنند؟فراموش نباید کرد که نمایندگان خداپرستی و ادیان هزاران سال با قبضه کردن قدرت و رسانه ها به کمک میلیاردها دلار سرمایه دارند شبانه روز در جهالت نگه داشتن مردم کار میکنند
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم اسفند ۱۳۹۷ برابر با هفدهم مارس ۲۰۱۹ ، 19:47:49 توسط تهمتن - ش
با درود به دوست عزیز "ایرانی" بلی شما درست میگوئید و متاسفانه این نویسندگان از ترس برچسب زدن سکوت کرده اند !! اما بزودی نویسندگانی جوان تر و در عین حال بی باک از پرچسب زنی؛ حقایق این آئین خونریز را در کتابهای مختلف در ایران آزادشده آینده منتشر و سطح آگاهی نا أگاهان را با دلیل و برهان از حقیقت این دین تغیر خواهند داد. - درضمن فرارسیدن حشن نوروز باستانی را به شما و دوستان ایرانی سرنگونی طلب را شادباش میگویم. - با درودی دوباره.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم اسفند ۱۳۹۷ برابر با هفدهم مارس ۲۰۱۹ ، 19:25:41 توسط Reza
When the missionaries arrived, the Africans had the land and the missionaries had the Bible. They taught us how to pray with our eyes closed. When we opened them, they had the land and we had the Bible.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم اسفند ۱۳۹۷ برابر با هفدهم مارس ۲۰۱۹ ، 18:28:35 توسط افراسیاب
صائب تبریزی هم گفته مخور صائب فریب زهد ز عمامه زاهد که در گنبد ز بی مغزی صدا بسیار میپیچد
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم اسفند ۱۳۹۷ برابر با هفدهم مارس ۲۰۱۹ ، 15:00:49 توسط ایرانی
تهمتن عزیز جان کلام را شما گفتی پس سخن را کوتاه میکنم و میگویم نه یک بار بلکه هزار بار با شما هم عقیده میباشم و امروزه تنها صادق هدایت نیست بلکه هزاران مانند آن نویسنده گرامی هستند که زبان به کام فرو کرده و خاموشند. درود به شما
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم اسفند ۱۳۹۷ برابر با هفدهم مارس ۲۰۱۹ ، 12:19:56 توسط تهمتن - ش
از میان سخنان قصار بزرگان؛ که همگی بدرستی از روحانیت مکار﴿ ادیان سامی ﴾ گفته اند؛ این صادق هدایت ست که بصورتی بسیار؛ با معنایی همه حانبه از اسلام گفته ست او دو معنا را از اسلام تعریف کرده ۱ - علم در برابر خرافات ۲ - این علم ست که اسلام را نابود کرده و مسلمان را به راه راست و درستی﴿ اصولا هیچ مسلمانی وجود نداشت﴾ هدایت خواهدکرد. - همان کاری که در آینده ایران آزاد شده؛ بطورقطع رخ خواهدداد و به وقوع خواهد پیوست.
آگهی های تجارتی