بازداشت یک راننده تاکسی شیراز که از پلیس فیلم پخش کرده بود


یک راننده تاکسی در شیراز به دنبال ضبط و انتشار یک فیلم علیه پلیس، بازداشت شده است.

 فرمانده انتظامی استان فارس در این باره ادعا کرد: فردی که خود را راننده تاکسی معرفی و کلیپی در فضای مجازی منتشر کرده و به پلیس راه شیراز - اکبرآباد تهمت زده بود، دستگیر و زندانی شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار سرتیپ دوم احمدعلی گودرزی،یکشنبه در نشست خبری افزود: کلیپی در فضای مجازی منتشر و در قالب آن به کارکنان پلیس راه اکبرآباد - شیراز تهمت‌هایی زده شد که با بررسی این مساله مشخص شد این فرد را یکی از کارکنان این پلیس راه جریمه کرده و فرد جریمه شده دست به این اقدام زده است.

گودرزی ادامه داد: بررسی ها مشخص کرد که اظهارات راننده تاکسی که اقدام به ضبط و پخش این کلیپ کرده درست نبوده و در نتیجه ماموران کلانتری 30 رکن آباد او را دستگیر کردند و اکنون زندانی است.

فرمانده انتظامی فارس گفت: این اقدام توطئه بود و برای خدشه دار کردن وجهه پلیس انجام شد.

فرمانده انتظامی استان فارس ادعا کرد : بیستم اسفند 97 کلیپی در فضای مجازی منتشر شد و در این فیلم شخصی که خود را با نام معرفی و شغل خود را راننده تاکسی برون شهری فاروق- مرودشت عنوان کرد گفت که برای انجام امور دفترچه ثبت ساعت به پلیس راه اکبرآباد- شیراز مراجعه کرده اما یکی از پرسنل، انجام کارش را مشروط به خرید برخی وسایل کرد.

وی ادامه داد: یک سروان برای پس دادن این دفترچه، لیست خریدی شامل مایع دستشویی چهار لیتری، لکه بر چهار لیتری، لُنگ و یک بسته کاغذ به من داد و گفت این مواد را با هزینه خودت بخر تا دفترچه ثبت ساعت را باز پس دهم.

پخش کننده کلیپ در ویدئو عنوان کرد: من راننده تاکسی هستم و درآمد چندانی ندارم ولی بخشی از این لیست خرید را به مبلغ 71 هزار و 500 تومان خریداری کردم که در عوض دریافت دفترچه ثبت ساعت به مامور پلیس راه اکبر آباد تحویل دهم.

[کد مطلب: 178607] [تاريخ انتشار: بيست و ششم اسفند ۱۳۹۷ برابر با هفدهم مارس ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم اسفند ۱۳۹۷ برابر با هفدهم مارس ۲۰۱۹ ، 20:18:24 توسط غضنفر
اونوقتی که همه سالم بودند پلیس ما رشوه میگرفت وفسادداشت حالا که سیستم اخوندی فاسده توقع داریم پلیس خوب باشه .تازه مطمعن باشید این راننده بدبخت را به جرم اهانت به پلیس مملکت حسابی هم حالشو میگیرند تا دیگه جرات نکنه به پلیس شرافتمندوخدمتگذار که بیش ازصدهزارشهید وجانباز برای این مملکت داده !!! اهانت کنه . چی فکرکردی داداش
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم اسفند ۱۳۹۷ برابر با هفدهم مارس ۲۰۱۹ ، 17:07:23 توسط شهرداد
پلیس،اعم ازانتظامی وترافیک،درهرکشوری وجودداردووظایف آنهامشخص است ودرهرکشورتابعی ازسیاستهای حاکم است،یعنی اگرسیاستهای حاکم برمبنای ایجادوگسترش فسادقرارگیرد،این سیاست ویرانگربتدریج،درهمه ارکان نفوذمی کندوچنانچه جامعه دچارمشکلات حاد(گرانی،بیکاری،فقرکمرشکن،تبعیض،اختناق طاقت فرسا)باشد،فسادازراس ارکان قدرت به بدنه نفوذمی کندوبدنه هم فاسدمی شود،این یک اصل است که حاکم برزندگی اجتماعی است.قدرمسلم،درایران،درنیروی انتظامی،پرسنل،باوجدان،باشرف،درستکارفراوان هستند،همچنانکه درهمه نهادهااینگونه است،منتهای مراتب،نگاه دولت درترافیک شهری وبرون شهری،نگاه(اخاذی)ازطریق اعمال جریمه های سنگین بمنظورپرکردن جیب خوداست که حتی برای اخاذی بیشتر،اقدام به اعمال ابزارهای تشویقی مانند(پاداش)درقبال جریمه های بیشترکرده است ودراین راستاست که باتوجه به وجودمشکلات حاددرجامعه(گرانی وغیره)فساددربدنه نفوذوعناصری ازبدنه راآلوده می کند.بگیروببندوحبس وشلاق حلال فسادنیست(ماهی ازسربگنددنی ز،دم)
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
به کوری چشم ملايان
فيلم/  تهران رقص و شادی مردم، شب گذشته در خیابان آیت شمالی نارمک 
چه کسانی بیانیه گام دوم خامنه ای را قدسی خواندند؟
عکس/ حادثه برای هواپیمای ایرانی در قطر
بازداشت ایرانی‌ها با پاسپورت جعلی اسرائیلی در فرودگاه‌های جهان! +عکس
فيلم/ ضرب و شتم يک بانو توسط پليس وحشی حکومت اسلامی
عکس/  غَش‌کردن متهم به "فساد اقتصادی" در دادگاه
طرح نام صادق لاریجانی و علی‌اکبر ناطق‌نوری در زمین خواری بزرگ کلاک
عکس/ ماموران امنیتی دفتر حزب پان ایرانیست در تهران را پلمپ کردند
پسر تختی: پدرم خودکشی کرد 
فیلم/ یکی از پر بیننده ترین ویدئوهای توئیتر ایرانی ها
نخست وزیر نیوزیلند تعداد کشته های تیراندازی به دو مسجد در نیوزیلند را ۴۰ تن اعلام کرد /  + تصویر مهاجم
به اين می گويند از آب گل آلود ماهی گرفتن/
واکنش ظریف به حمله نیوزیلند! 
آگهی های تجارتی