واکنش خامنه‌ای به «تروریستی» شناختن سپاه: این خباثت‌ها به جایی نخواهد رسیدیک روز پس از تصمیم ایالات متحده مبنی بر قرار دادن کلیت سپاه پاسداران در فهرست «تروریستی»، علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، این اقدام را «گربه‌رقصانی» و «خباثت» و «کید و فریب» توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خامنه‌ای روز سه‌شنبه در دیدار با گروهی از اعضای سپاه پاسداران گفت: «آمریکایی‌ها به خیال خود علیه سپاه و در واقع علیه انقلاب و ایران نقشه می‌کشند و گربه‌رقصانی می‌کنند، البته این خباثت‌ها به جایی نخواهد رسید و با برگشتن کید و فریب آنها به خودشان، دشمنان جمهوری اسلامی مانند ترامپ و احمق‌های دور و بر نظام حاکمه آمریکا در حال حرکت به سمت حضیض هستند.»

به گزارش رادیو فردا، او افزود: «چهل سال است که انواع فشارهای سیاسی، اقتصادی و تبلیغاتی فراگیر را علیه ملت اِعمال کردند، اما حتی آن روز که جمهوری اسلامی تازه‌کار بود، نتوانستند هیچ غلطی بکنند.»

علی خامنه‌ای این اقدام را نتیجه حضور سپاه پاسداران «در مرزها و حتی چند هزار کیلومتر دورتر در اطراف حرم حضرت زینب… و هم در میدان مقابله سیاسی با دشمن» دانست.

رهبر جمهوری اسلامی در ادامه نیز گفت که «امروز دست انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و بلکه در دنیا باز شده است.»

شمار زیادی از کشورهای منطقه و ایالات متحده حضور سپاه پاسداران در کشورهایی چون عراق، سوریه و لبنان را دخالت در امور کشورها و جریان «بی‌ثبات‌کننده» دانسته و خواستار توقف این روند شده‌اند.پ

[کد مطلب: 180154] [تاريخ انتشار: بيستم فروردين ۱۳۹۸ برابر با نهم آوريل ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيستم فروردين ۱۳۹۸ برابر با نهم آوريل ۲۰۱۹ ، 12:43:42 توسط **********
علی چلاق زیادی زر نزن ؛ خودت هم خوب می دونی که حتما به یه جایی خواهد رسید .
نوشته شده در تاريخ بيستم فروردين ۱۳۹۸ برابر با نهم آوريل ۲۰۱۹ ، 12:42:41 توسط علی گدا
فعلن شماها که بخاطر سیل اخیر دست گدائی دراز کردید و اون وزیر امور خارجتون برای گرفتن صدقه از این و آن دائم مشغول رایزنیست, حتا پاکستان که خودش با گدائی داره روز به شب میرسونه گفته که میخواهد بشما کمک کند.............برو آقای رهبر بگیر بخواب ممکنه پروستاتت دوباره عود کنه
نوشته شده در تاريخ بيستم فروردين ۱۳۹۸ برابر با نهم آوريل ۲۰۱۹ ، 12:35:25 توسط فرشاد
پس از آنکه ایران آن بخش از ارتش آمریکا را که در آسیای غربی اسکان یافته اند، تروریست خواند؛ نرخ سکه چهارم جولای آمریکا (سکۀ استقلال آمریکا) از مرز دانه ای پنج میلیون دلار گذشته و همچنین نرخ دلار آمریکا در برابر تومان ایران، از مرز 14 هزار دلار نیز گذشته است. امروز در صرافی ها و خیابانهای اطراف "وال استریت"، هر تومان ایرانی به 14 هزار دلار آمریکا به فروش می رفت. مردم آمریکا برای خرید سکۀ چهارم جولای و تومان ایرانی در جلوی صرافی های شهر نیویورک صف کشیده و گزارشها حاکیست که لباس شخصی های وابسته به نهاد "نگهداری از استقلال چهارم حولای"، در مواردی به مردم بی پناه آمریکا با باتوم حمله ور شده اند. هنوز از میزان زخمی ها گزارشی به دست ما نرسیده است. از سوی دیگر در پی اقدامی ستیزه جویانه و دندان شکن از سوی برخی از نمایندگان مجلس ایران، مبنی بر پوشیدن پوشاک پاسداران، نمایندگان و دولتمردان آمریکا نیز خواهان پوشیدن "پوشک" شده اند.
نوشته شده در تاريخ بيستم فروردين ۱۳۹۸ برابر با نهم آوريل ۲۰۱۹ ، 12:29:56 توسط تهمتن - ش
به رهبر مسلمین جهان !! اگر در قیام ۸۸ از ترس جان به مشهد فرار کردی و هلیکوتری هم برای پرواز و فرار به ازبکستان و یا گرحستان آماده کرده بودی؛ آنهم در قیامی که مردم مسلح نبودند؛ اما از مردم بی سلاح ترسیدی و فرار کردی !! اما وای بحال امروزت که بزودی پاستور و لانه فسادت همراه با خود جنایتکارت؛ غافلگیرانه با خاک یکسان خواهیدشد و اگر هم در مخفی گاه بتونی زیر زمینی لانه فسادت پنهان شوی و جان سالم بدر بری؛ آنگاه مردم بسراغت خواهند آمد و از سوراخ موش ات بیرون می آورند و سرنوشت قذافی را برسرت خواهند آورد و باز اگر فکر کنی نیرویی بعداز تارومار شدن حکومت باقمانده؛ تا ازخود و حکومت دفاع کنند؛ اما همگی نیروها یا نابود شده اند و یا خودشان هم حتا با اولین ترقه؛ و نه بمب و موشک !! به سوراخهای موشان فرار کرده اند و علی می ماند و حوض اش !!
نوشته شده در تاريخ بيستم فروردين ۱۳۹۸ برابر با نهم آوريل ۲۰۱۹ ، 12:23:02 توسط نوید
این ملا خامنه ای گویا باز سریال کارتون تام و جری نگاه کرده و از گربه رقصانی میگوید.صبر کن تا ببینیم این کار ترامپ و قدمهای بعدی اش بجائی میرسد یا نه؟ کار رژیمت تمامه ابله!
نوشته شده در تاريخ بيستم فروردين ۱۳۹۸ برابر با نهم آوريل ۲۰۱۹ ، 11:47:03 توسط سخنگو
تازه كاري يك ماشين رختشويي هم بعد از چهل سال كه هيج بعد از پنج سال زير سوْال ميرود. حكومت تبهكار و خبيث شما هم از خباثتهايش به جايي نرسيده . انچه از حكومت خميني خدعه گر مانده يك پوسته بي ارزش است كه با يك تف پاره خواهد شد . اينهمه سخنراني شما را به كجا رسانده ؟ كمي عقل هم خوب چيزي است . دشمن شما مردم ابران هستند كه مرتب در مورد انها به خودتان دروغ ميگوييد . مردم ميخواهند سر به تن شما نباشد . امروز بايد سلاح هاي زنگ زده را بيرون بياوريد و بسوي مرگ شرافتمندانه ! حركت كنيد . در راه هم با اراذل و اوباش خودتان مرتب نوجه خواني كنيد و گريه كنيد . مردم با با قي مانده هاي شما چه ها كه نخواهند كرد . بيچاره بچه هاي خردسال شما جنايتكاران كه زندگيشان سياه خواهد شد . گربه رفصاني هم شد كلام يك رهبر ؟ مكر رقص حرام نيست ؟ چرا در كلام از فعل حرام استفاده ميكنيد ؟ شرم كنيد
نوشته شده در تاريخ بيستم فروردين ۱۳۹۸ برابر با نهم آوريل ۲۰۱۹ ، 11:43:35 توسط چهلچراغ
به مقام معظم رذالت! آن روزها که نظام نکبت اسلامی تازه کار بود، ملت ایران به این درجه از آگاهی نرسیده بودند، آن روزها عده ای از مردم توهم زده بدنبال آخوندها و گماشتگانشان نبودند، آنروزها نفرت عمومی این چنین واضح و گسترده نبود، اینچنین پوسیدگی و ناکارآمدی و تعفن رژیم منحوس آدمکشان خود را به همه مردم معرفی نکرده بود، جنایات گماشتگان، نکبت زاده ها و اراذل دزد و آدمخوار اسلامی اینچنین برملا نشده بود، مردم ایران عمق فاجعه، فریب و سیاهی خمینی آدمکش و مرتجع و تبهکاران حامی اش را کاملا درک نکرده بودند! اما امروز خیلی با آنروزهای نظام اهریمنی فرق کرده است!
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ امر به معروف؛ همراه با هتاکی و ضرب و شتم
 ترامپ: آمریکا یک پهپاد ایرانی را در تنگه هرمز سرنگون کرد + تکمیلی
تایید خامنه ای از روایت "یا علی گفتن هنگام تولدش"
۱۵ سال بازداشت دوتابعیتی‌ها و خارجی‌ها در ایران
فوری/ سپاه از توقیف «شناور خارجی» در خلیج فارس خبر داد
تکمیلی/ جزئیات توقیف یک کشتی خارجی در تنگه هرمز توسط سپاه
فیلم/ حمله سه افراطی فضول به یک زن در مترو تهران بخاطر حجاب
فیلم /  هم اکنون؛ آتش‌سوزی در میدان حسن‌آباد تهران
عدم بازگشت «سعید معروف» کاپیتان تیم والیبال ایران خبرساز شد؛ پناهندگی یا استراحت
حضور زنان ایرانی برای تماشای مسابقات فوتبال
 جنجال عکس «دزدی» روی پاکت‌های سیگار در اروپا و تقاضای غرامت صد میلیونی 
در پی حمله ترامپ به الهان عمر در تجمع انتخاباتی؛
جمعیت: «او را [به کشورش] برگردان»
آشنایی با خانواده ١٨ نفره روحانی ٣٧ ساله: ماشین جوجه کشی!
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: