فیلم/ منشاء اب زمین از کجاست ؟ / کاملا علمی و عقلی[کد مطلب: 183192] [تاريخ انتشار: دوم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و سوم مه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ چهارم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و پنجم مه ۲۰۱۹ ، 08:11:54 توسط ایرانی
اگه از انگشتهای علی اب جاری میشه پس چرا مملکت ابا و اجدادیش بیابون برهوته اگه علی خیلی زرنگه عربستانو اباد کنه و در حقیقت از انگشتان علی فقط خون میچکید خون خون خون و تاریخ بر زندگی این مرد وحشی خون اشام گواهه.
نوشته شده در تاريخ چهارم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و پنجم مه ۲۰۱۹ ، 08:02:05 توسط پیمان
آقا بعدا مینویسند فحش ندید !! آخه ما به این هیولا و جرثومه کثافت و بیسوادی باید لقب آقا بدهیم یا کسانی که پای این منبر نشسته و مثل بز اخوش سر تکان میدهند را جزو مردم فهمیده ایران به حساب بیاوریم ؟ دنیای خر هست یا رسول الله , خر رو منبر است یا رسول الله , خر پا منبر است یا رسول الله
نوشته شده در تاريخ سوم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و چهارم مه ۲۰۱۹ ، 19:48:46 توسط ایرانی
تو که راست میگی اونجای ادم دروغکو.
نوشته شده در تاريخ سوم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و چهارم مه ۲۰۱۹ ، 15:20:46 توسط ايراني
بعد ميگن جمهوري إسلامي رژيم قوي هست نه بابا بلبشوست هر كسي هر چي دلش ميخواد ميگه و كسي هم نيست بگه بابا نگو اين باعث ابرو ريزي و بي اعتمادي و موضوع خنده ميشه. ولي كوچكترين انتقاد از اين دايناسورها توهين به اسلام و روحانيت تلقي ميشه.
نوشته شده در تاريخ سوم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و چهارم مه ۲۰۱۹ ، 09:24:03 توسط ملت خیلی با فرهنگ
مردمی که پای منبر اینها می شینند ، سزاوار چنین حکومت هاست. از کوزه همان تراود که در اوست. به این ملت بگو ، برو عرب ها و ترک ها را مسخره کن ، به این ملت و ان ملت جک درست کن ،برو به تاریخ مثلا 2500 ساله ات بناز و افتخار کن که غیر از برای نازیدن چیزی این ملت نداره !! ملتی که ثفریح اش شده تماشای به در اویختن یک انسان !! بابا !! جمهوری اسلامی در امریکا اش نذری میده ،ملت با فرهنگ صف 200 متری کشیدند برای یک ملاقه اش !!
نوشته شده در تاريخ سوم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و چهارم مه ۲۰۱۹ ، 02:01:24 توسط Michael
These mental people have lived a lifetime without working and enjoyed a glamorous life by generating garbage and too much of it to people without answering one single question. They don't agree that there should be any questions about the nonsense that they discharge . Just like street acts there is a voice in the crowd that is interjecting with supporting noises. He is probably a paid agent or an absolute moron getting paid.
نوشته شده در تاريخ دوم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و سوم مه ۲۰۱۹ ، 23:27:25 توسط کارگر تبعیدی
یوزف گوبلز وزیر تبلیغات هیتلر: دروغ هر چه قدر بزرگتر باشد باور آن راحتتر است. به باور من تنها مسخ شده ها، خود باخته ها، بی خردان دروغ های بزرگ را باور می کنند و گرنه انسان باشعور با شنیدن خزعبلات این شیاد، و از اینکه او اینچنین به شعور انسانها توهین می کند، به خشم آمده و به او اعتراض خواهد کرد.
نوشته شده در تاريخ دوم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و سوم مه ۲۰۱۹ ، 23:25:34 توسط رضا
حقيقت اينجاست كه إسلام تلفيقي است از باورهاي تمدنها سومريان و كلدانيان و انچه عربهاي بدوي بدان پي برده بودنند ان را وحي الهي پنداستند و قصه هاي سلمان فارسي كه به عربي ترجمه مي كرد و بصورت شعر مي خواند و در قران انعكاس يافت بعنوان وحي الهي ان هم دو قرن بعد از فوت محمد نوشته شد اين اخوند يا همه اخوندها وقتي توي بهر تازينامه گم مي شوند حرفها عجيب و غريب مي زنند خلاصه وقتي خود دين خرافات باشد زاده دين خود اخوندها هستند
نوشته شده در تاريخ دوم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و سوم مه ۲۰۱۹ ، 20:58:52 توسط رسولی
آب رودخانه به آن کلفتی از زیر ناخنهای علی میزند بیرون و از آسمان سر ریز میشود و به کره زمین سرازیر میشود و بعد به عراق میریزد و همین رودخانه که یک منشاء دارد یکی آب بهشت است برای شیعه ها و آن یکی آب جهنم است برای سنی ها !! این سلمان که این آخوندک نام میبرد همان سلمان فارسی است؟ اگر چنین است که سلمان پیرتر از علی بود و زودتر از علی مُرد. بعد عروج محمد به بهشت با الاغ بالدار را شنیده بودیم ولی سربالایی شنا کردن سلمان از کره زمین به بهشت (انگار همون ده بغلی بوده) را نشنیده بودیم در ضمن زمان سلمان که شیعه و سنی وجود نداشت. فکر کنم اگر این آخوندها را بفرستند هالیوود، میتوانند منشاء خوبی برای فیلمهای تخیلی فضایی ترسناک باشند.
نوشته شده در تاريخ دوم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و سوم مه ۲۰۱۹ ، 20:54:46 توسط فرشاد
در مورد این قبیل آخوندها و بیاناتشان همانطوریکه بهنام در ضرب المثل گفته اند لطفا رجوع کنید به فیلم سینمایی مارمولک و ماجرای آخوند رضامارمولک
نوشته شده در تاريخ دوم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و سوم مه ۲۰۱۹ ، 19:31:32 توسط هالو
این " آخوند ! " نیست ولی سید که هست! آنرا چه میکنید؟ میخواهید اصل و نصب اینرا به پیامبر اکرمتان را هم انکار کنید؟ بهنام, تخم و ترکه رسولتان دروغگو تشریف دارند.
نوشته شده در تاريخ دوم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و سوم مه ۲۰۱۹ ، 17:03:59 توسط آخونده مرده
آخوند انگلیسی بیشرف ببین چطور تیم سنی و شیعه درست کرده مردم نادان را به جان هم میاندازد.
نوشته شده در تاريخ دوم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و سوم مه ۲۰۱۹ ، 14:00:59 توسط سمكو
با اینكه‌ داستان حضرت دروغگو، مثل فلم های والت دزنی است ولی به‌ خدا دروغ میفرمائید، فرات در شهر رمادی مرور میكند كه‌ %100‌ مردم شهر اهل تسنن هسنتد.
نوشته شده در تاريخ دوم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و سوم مه ۲۰۱۹ ، 09:32:59 توسط ایرانی
بهنام عزیز. ضرب المثل را خراب نکن. که آن چنین است...... هرگردی گردو نیست. با احترام به شما
نوشته شده در تاريخ دوم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و سوم مه ۲۰۱۹ ، 07:35:16 توسط بهنام
از قدیم گفته اند که هر گردویی گرد هست اما هر گردی گردو نیست. در مورد آخوندها و کسانیکه چنین حرفهایی بیان میکنند . باید عرض شود که درست است که هر آخونددی عمامه به سر و پوشش عبا دارد .اما هر فردی که عمامه و عبا بر تن کند دلیل بر آخوند بودنش نیست.آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی