فيلم/ آخوند روحانی: خودم هر روز از چهره‌های مردم نظرسنجی می‌کنم!  
[کد مطلب: 183469] [تاريخ انتشار: ششم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم مه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ ششم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم مه ۲۰۱۹ ، 20:51:15 توسط باب از کرمان ۲
ببخشید فکر کردم بنی صدر انگیس بودهو اما تا اومدن بجنبم نظر دانش آموز اومد. همتون درست نوشتید.و اما یک مسئيله هست و اونم بی سوادی و کتاب نخونی ما ملت بسیار غم اگیزهو برا همین این کثافهای بیشرف باید بر ما حکومت کنند و مردم ما هم در خواب باشند.
نوشته شده در تاريخ ششم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم مه ۲۰۱۹ ، 20:45:43 توسط باب از کرمان
جناب بیغیرت! تو اگر بیغیرت بودی که اینگونه نبودی. تو دردمند بیغیرت ها هستی. بله درست می گویی بنی صدر فرزند یک آیت اللهع است. تازه سید هم هست. پی نباید نگران باشیم که او گفته ماه رمضان مبارک است. من از قیافه اش در فیلم دیدم که خودش هم می داند که ماه نکبت و نحس است. اما برای این مزبله و چاه و قبر و مردن قتل شهید و شهادت و جهاد و کثافت ارزشمند است. ببینید که مقدس اردبیلی که چندین سرویس غذاخوری در قم و مشهد بنالمش است برای احترام در یک مشک سرش را سبک می کرده و هر چهل روز یکبار آن مشک را بدوش میگرفته و بریز بریز می برده از شهر بیرون تا به پیکر امام حسین اصابت نکند. این سید ابولحسن بنی صدر از ابناء صدر است. بنی صدر یکی از معماران برجسته این نظام است. فک و فامیل بنی صدر او را مردمی میدانند اما کدام مردم. همانتهایی تو از دست آنها مرگ خودت را آرزو می کنی!!! مرگ بر هر دین و هرایمانی که خودش بخواهد خودش را تحمیل کند. زنده باد لاییسیه و سوکولاریسم. راستی یادم رفت بگم که این بنی صدر که علی را عدالتخواه می نامد در اروپا پناهنده است. گوبا در انگلیس است. اگر خدایی هست ازش برا این بابا عقل مسئلت دارم!
نوشته شده در تاريخ ششم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم مه ۲۰۱۹ ، 19:39:42 توسط دانش آموز سابق ژاندارک
هممیهن عزیزم دردت به جانم، چرا مرگ بر تو؟! مرگ بر این شیادان از اولینشان که خمینی باشد و همین بنی صدر و رفسنجانی و تا آخرینشان که خامنه ای باشد. آری تو راست می گویی حسن روحانی یک شیاد است ابولحسن بنی صدر نیز از همین شیادان است. نوار صدای او هست که می گوید و با افتخار هم می گوید که لقب امام را او به خمینی داد ه. این آدم حلالزاده و به نهایت باشرف بود که دستان آلوده به خون خمینی را بوسید!این بنی صدر،نهضت آزادی،ملی مذهبی ها خمینی را با وازلین نوانتدیشیشان در ذهن ما فرو کردند.رفتم سخنان بیشرفانه هم بنی صدر را در مورد ماه نکبت بار رمضان گوش کردم و هم سخنان پوچ و بی مایه و حتا احمقانه روحانی را! تازه بنی صدر دست کم بیش از پنجاه و پنج سال از عمرش را در فرانسه گذرانده رفتم دیدم این بیچاره قادر نیست حتا یک جمله به فرانسه درست بگوید،بخواند،بنوپیسد.عیبی ندارزد شاید از کم استعدادیش در این زمینه باشد. آما باید از مر پرسید که آیا اندکی روشنفکر شدن هم اینهمه مشکل است که بعد نزدیک ۶۰ سال در فرانسه حتا اندکی روشنایی در مغزت نرفته. بازهم رمضان را مبارک و علی را عادل میدانی. تو از فرلنسه چه اموخته ای!!!؟
نوشته شده در تاريخ ششم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم مه ۲۰۱۹ ، 17:31:10 توسط مرگ بر من بیغیرت
بروید سحنان اولین رییس جمهور دوپلت داعشیعه را گوش کنید و بگذارید کنار این یکی مو نمی زند. همشان در پی نجات اسلام هستند. اسلام فقط اسلام. آن یکی برای نجات اسلام فرموده که ماه رمضان مبارک است و علی مرد عدالت بوده و اسلام در خطر است. این یکی میگوید: « رییس جمهور در همان دیدار گفته است: «کوچک شدن سفره مردم مهم نیست، مهم اینه که دشمن بدونه مردم از دفاع از نظام دست بر نمی‌دارند...» من از ایرانی بودن خودم ز و اصثب ر این مردم شرم دارم. ببینید دولت داعشیعه و تدارکچی آن چگونه نظر سنجی می کند. واقعا حجالت آور است. مرگ بر این حکومت و گرنه مرگ بر این زندگی مرگ بر من! مرگ بر من مرگ بر من مرگ بر من مرگ بر من مرگ بر من مرگ بر من مرگ بر من مرگ بر من، مرگ بر من مرگ بر من مرگ بر من مرگ بر من مرگ بر من مرگ بر من مرگ بر من مرگ بر من، مرگ بر من مرگ بر من مرگ بر من مرگ بر من مرگ بر من مرگ بر من مرگ بر من مرگ بر من. من دق کردم از این مردم بیغیرت. برای همین مرگ بر من مرگ بر من مرگ بر من
نوشته شده در تاريخ ششم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم مه ۲۰۱۹ ، 16:59:12 توسط مزدک
اون جای آدم دروغگو! تف به اون شرف نداشته ات. تو اگه تنهایی بری پیش مردم، مثله مثله میشی‌ و چیزی ازت باقی‌ نمیمونه. ۲ حال بیشتر نداره: بزودی، یا فریاد پر خروش زنان، محرومان، و ارتش بیکاران رو خواهی‌ شنید و یا غرش پرواز بمب افکنهای بی‌-۵۲ ایالات متحده رو بر فراز کاخ ریاست جمهوریت. یه مثل امریکایی میگه: جام زهرت و مرگت رو خودت انتخاب کن: مردم جون به لب رسیده که چیزی برا از دست دادن ندارن الا زنجیرهای بردگی که چهل سال بر گردن نحیف دارن، یا امپریالیسم جهانخوار آمریکا که دودمان خودت و سید علی‌ گدا و حاج قاسم سلیمانی رو در ۳۶ ساعت به باد میدن --- نه از تاج نشانی‌ باقی‌ خواهند گذاشت و نه از تاج نشان! آره، هیچ کلیدی هم در اختیارت نیست که بتونی‌ در سومی‌ رو باز بکنی‌. این تو بمیری از اون تو بمیریها نیست، حسن کلید! ایمان داشته باش.
نوشته شده در تاريخ ششم خرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم مه ۲۰۱۹ ، 16:01:07 توسط ali
آخوند شیاد ودروغ گو روباه مثل بقیه رییس جمورهای آخوندها ملیجک های خامنه ای ورهبران دنیا بوده و می با شند.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
بازجو روی صندلی خبرنگار؛ روح الله زم سوژه جدید علی رضوانی
"رهبر فرد و پیامی خاص به چین فرستاد" 
 ۱۶ فرمانده ارشد سپاه که دخالت نظامی در سوریه را فرماندهی کردند
مراجعه ماموران برق برای قطع؛ مغازه دار می خواهد بداند فرق او با مردم غزه چیست
کاریکاتور/ «بازجو‌خبرنگار…»
 عذرخواهی حاج رحمان آل طیب، رزمنده اسیر و برادر دو جانباخته ازخمینی تحت عنوان "تقصیر تو نبود"
 روایت شهروندان از "انفجار" در غرب تهران
 انقلابی ترین مجلس، زیر سایه کره شمالی اسلامی! 
نمایی از دیدار مجازی امروز نمایندگان مجلس با  خامنه ای
مهم‌ترین عواملی که خطر مرگ بر اثر کرونا را افزایش می‌دهند 
 انفجارهای کوچک در انتظار انفجار بزرگ
 هر چی هم نداشته باشیم امنیت که داریم!
 روایت دردناك و عجیب یک خاکسپاریآگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی