عکس : جوانان و مصرف مواد مخدر در انظار عمومی 

 
مهر : اعتیاد به مواد مخدر بلای خانمانسوزی است که کیان خانواده و جامعه را مورد تهدید قرار داده و عدم برخورد به موقع و اثربخش با این پدیده نابهنجار اجتماعی - که تصاویر زیر فقط بخشی از آنچه در سطح شهر می گذرد را نشان می دهد- ضمن کاستن از قبح این ناهنجاری اجتماعی موجبات نا امنی و مزاحمت برای شهروندان را فراهم کرده است... امیدواریم مسئولان پرتعدادی که وظیفه برخورد با پدیده شوم اعتیاد را دارند ، از جمله ستاد مبارزه با مواد مخدر و ناجا و ... به مسئولیت خود عمل کنند.[کد مطلب: 18351] [تاريخ انتشار: سی و يکم خرداد ۱۳۸۹ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۱۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ يکم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و دوم ژوئن ۲۰۱۰ ، 08:20:16 توسط رزمجو از طايفه ( محترم ) كفار
ادب ما, نزد ان غيرهموطن است و كساني كه با او, بهمديگر نان قرض ميدهند. در ضمن, شايد جنابعالي قادر باشيد به سوالاتي كه من از ان غيرهموطن پرسيدم, جواب دهيد؟؟؟
نوشته شده در تاريخ يکم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و دوم ژوئن ۲۰۱۰ ، 07:44:00 توسط مرداویج
آقایون شلوغش نکنید ! هموطن حرف درستی میزند ، شما این سایت که بنظر من از بعد خبری و تحلیلی خوب است ، تبدیل به فحش دانی کرده اید ادبتان کجاست؟
نوشته شده در تاريخ يکم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و دوم ژوئن ۲۰۱۰ ، 07:11:17 توسط شاهین
این "هموطن" ما بخاطر این کنف شده و بهش برخورده چون حتما خودش هم از همون "عملی" هاست. "عملی" های امروزی مرادشون یعنی دواهاشون را از همین آخوند زاده های اهریمنی بدست میارند و حق دارن که توهین به "تخم گذرانشون" رو تحمل نکنن چون اگه اهریمنان نابود بشن "عملی ها " هم از نون و آب می افتن!!!!
نوشته شده در تاريخ يکم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و دوم ژوئن ۲۰۱۰ ، 06:25:00 توسط بهمن ۵٧
اين هموطن* عزيز كه اين زير نظر داده شايد از چاپ عكسش ناراحت شده! ما همه طرفدار تو و ديگر قرباني هاي اين نظام ارتجاعي مذهبي سرمايه داري هستيم و آرزوي از بين رفتن جمهوري اسلامي كه مسبب بدبختي تو و ديگر هموطنان عزيز٠زمان شاه اشرف پهلويها مسئول قاچاق مواد مخدر بودند و امروز خامنه اي و سپاه پاسداران!پس مي بيني كه به آخوندها قضيه ربط دارد!
نوشته شده در تاريخ يکم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و دوم ژوئن ۲۰۱۰ ، 06:15:35 توسط مراغه اى
هموطن! اين تف و لعنتها به نظام خدايى ولايى آخوندى كه اينجا ميخوانى نتيجه نفرت و انزجار هموطنان شما از عامل بدبختى و سياه روزى ملت و مملكت عزيزمان ايران كه همانا جمهورى ولايى آسيد على ميباشد٠خود من حتي وقتي ماشينم صبحها دير روشن ميشود يا سپور محله مان زباله ها را به موقع نميبرد چندين بار روح پرفتوح بنيانگذار اين نظام جهنمى را مورد عنايت قرار ميدهم كه باعث دربدرى و آوارگى هزاران نفر مثل من شده است٠
نوشته شده در تاريخ يکم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و دوم ژوئن ۲۰۱۰ ، 05:54:39 توسط رزمجو از طايفه ( محترم ) كفار
هموطن ئ كيستي؟؟؟ تو!!! اي فهميده ئ عقل كل؟ تخم گذاشتن مرغ چه ربطي داره به تخم مرغ؟؟؟ اگر پاسخ به اين سوال برايت مشكل است, سعي كن به پرسش بعدي جواب بدي: يك كيلو پنبه سنگين تر است يا يك كيلو زردچوبه؟؟؟ رزمجو!
نوشته شده در تاريخ يکم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و دوم ژوئن ۲۰۱۰ ، 04:55:10 توسط کامران از بوداپست - مجارستان
استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی ، این همون شعاری هست که خمینی هندی زاده ، ضرر ضرر میکرد ؟ این هست آزادی و استقلال در جمهوری اسلامی ؟ یعنی‌ بدبخت کردن جوان‌های مملکت ؟ بابا ما دیگه نمیخواهیم از این نوع جمهوریها ، امیدواریم ، هرچه زودتر سرنگون شوند .
نوشته شده در تاريخ يکم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و دوم ژوئن ۲۰۱۰ ، 03:57:33 توسط xxx
هموطن !!! ناراحت نشو بجاي اهريمن ميگيم علي خامنه اي و همينكه مخ شما ! كار ميكند كافيست ونيازي بمخ كاركن ديگري نيست. اسلام هم خوب است ولي اين بوي گندش است كه دنيا را برداشته كسي تقصيري ندارد.فقط بگو عضو بسيج كدام بسيج دوني هستي تا بگويم مواظب كدام حاج آقا حجت الاسلام گلستانه منطقه بسيج باشي كه باشما بسيجيها رفت و آمد گرم و نزيك !خانوادگي دارد.
نوشته شده در تاريخ يکم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و دوم ژوئن ۲۰۱۰ ، 02:54:46 توسط Arvin
هموطن شما که مخت به اندازه عملیها کار میکنه بگو که این همه جنایت،تجاوز و بدبختی که در ایران هست از کجا و از چه ناشی‌ می‌شه؟؟؟
نوشته شده در تاريخ يکم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و دوم ژوئن ۲۰۱۰ ، 02:32:09 توسط اسفراينى
هموطن جان! حالا چرا به گوشه قبا شما بر خورده است؟ مگر شما وكيل و وصى حكومت آخوندى و نظام اسلامى حاكم بر ايران هستيد و يا زبانم لال عامل توزيع مواد مخدر در كشور هستيد كه از افشاگرى در مورد بانيان به ذلت كشيدن و مفنگى كردن جوانان معصوم كشورمان بر آشفته شده ايد؟؟؟ننگ و لعنت بر آخوند و اسلام آخوندى كه علت العلل تمام مصايب اجتماعى در وطن دربندمان است٠٠٠
نوشته شده در تاريخ يکم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و دوم ژوئن ۲۰۱۰ ، 01:59:50 توسط نادر
سپاه پاسداران با توزیع ارزان مواد مخدر ،جوانان را از فعالیت های اجتماعی و سیاسی دور میکند
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۹ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۱۰ ، 19:35:27 توسط بیسواد
هر چند که این تصاویر بسیار تکاندهنده است و دیدن این انسانهای بیگناه که بیماران اجتماعی و قربانیان سیستم های نامردمی اندکه فقط منافع فردی و باند و گروه خود را در نظر دارند .اما این بیچارگان شاید برای خود زمانی ادمی بودند و هزاران ارزو داشتند و شاید هم دارای استعدادهای فراوانی بودند که در بستر سالمی قرار نگرفتند و در شرایطی که این نظام پیوسته مروج نادانی و خرافات و فساد میباشد،طبیعیست که خواهان این نیست تا مردمی اگاه و روشن و جویای علم وزحمت و کار باشند. باری عزیزان هموطن وسعت جنایات این رژیم با نابود کردن بهترین عزیزان فرهیخته دانشگاها و کارگران و معلمان و نویسندگان،روزنامه نگاران ووو، بر باد دادن تمام ثروت و سرمایه ها ما و از همه بدتر چنان بدنامی از حیثیت و هویت ما ایرانیان در تاریخ جهان بجا گذارده که ما را در کنار عقب افتاده ترین قبایل وحشی هم قرار نمیدهند که این ننگ،هزاران بار فاحعه بار تر از این معتادان خود ازار هستند که به مرگ زود رس خود،خودکشی میکنند و در شرایط بدی هم میمیرند ...اما جمهوری اسلامی،الله نشان ناب محمدی، چه نوع مواد مخدریست که جهان و نام انسان را الوده کرده؟؟؟
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۹ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۱۰ ، 19:29:43 توسط هموطن
شما که هنوز عشقتون جمله ساختن با اهریمن و خلق و ازینجور دری بری ها است مخ ( خارج بهش میگن مغز شعور تفکر) شماها به اندازه این مفنگی ها هم کار نمیکنه . شماها که اگه یه مرغ دیر تخم بزاره ربط میدید به آخوند و خدا و اسلام و حکومت . دیدید مختون اندازه اون عملی ها هم کار نمیکنه ؟!!
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۹ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۱۰ ، 18:12:59 توسط khahn
وقتیکه رهبر معوض خامنه ای به انواعه شیره و تریاک و چپق و غیره اعتیاد داشته باشد از مقلدینش چه انتظاری میشه داشت.
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۹ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۱۰ ، 17:23:44 توسط محمد
سپاه و رژیم نقش اصلی را در توزیع مواد مخدر دارند. حدود بیست سال پیش که در ایران بودم به عینه و بارها شاهد بودم که کمیته مبارزه با مواد مخدر که آن زمان در پل رومی بود مواد را از معتادان میگرفت و در کوچه ها و خیابانهای اطراف توسط همان ماموران دوباره به معتادان میفروخت. یکی از افراد محل که خودش یا یکی از بستگانش در آن مرکز کار میکرد میگفت برای اینکه به این کمیته منتقل شوی باید پارتی کلفت داشته باشی و یا یک آخوند رده بالا سفارشت را بکند چون ظرف چند مدت میتوانی بارت را ببندی. لازم به ذکر است که آنموقع سپاه هنوز نبض اقتصاد ایران را نداشت و با تلکه و باجگیری و ...... امورات خود را میگذراند و جنگ هم تازه تمام شده بود.
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۹ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۱۰ ، 14:58:55 توسط اسفراينى
مراغه اى عزيز اون آخوند ملعون حرف درستى زده است٠معلومه كه يك مشت جوان مفنگى كه از بالا كشيدن آب بينى خود عاجزند براى اين رژيم ارزش بيشترى دارند تا جوانان اهل مطالعه و تشنه پويايى و آموختن دانش روز٠به همين خاطره كه پيدا كردن يك بسته مواد خيلى راحتتر و ارزانتر است از پيدا كردن يك كتاب٠اين همه مانور و نمايش مبارزه با مواد مخدر در سطح كشور٠اين همه بگير و بند نمايشى٠اين همه اعدام علنى موادفروشان خرده پا فقط و فقط براى يكدست كردن بازار فروش مواد است و بس٠اگر واقعا قصد مبارزه با مواد مخدر را دارند پس چرا همه نيروهاى سپاه و بسيج را به مرزهاى شرقى كشور گسيل نميكنند تا جلوى سونامى مواد از افغانستان(توليد كننده٩٠درصد هروئين دنيا) را بگيرند؟
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۹ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۱۰ ، 14:36:48 توسط roy
به جاي ناجا بهتر بود به بهز يستي اشاره مي شد. ناجا اعتياد را جرم مي داند در صورتي كه يك بيماري است
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۹ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۱۰ ، 14:02:57 توسط az sued
آرزوي ا٠ن٠ اينه كه روزي برسه كه تمام دانشجوهاي روشن فكر را وافور به دست ببينه كه دس از سرش وردارند و بتونه تا جون داره بخوره و بچاپه و چرت وپرت بگه ٠
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۹ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۱۰ ، 13:50:06 توسط ايت الشيطان خامنه اى
درود بر ايران و ايرانى ! وقتى حكومت در زندانهاى مخوفش مواد مخدر وارد و زندانيان را معتاد ميكند پس بيرون خودتان حسابش را بكنيد ٠ مراغه اى عزيز درست ميگويد آخوند نمك نشناس با پول همين ملت فريبخورده امرارمعاش كرده و ميكند و بايد جوانان را معتاد تا دنبال حق و حقوقشان نباشند تا اين آخوندها به دزدى و چپاولشان ادامه دهند ٠ فقط نابودى اين حكومت دزد اسلامى راه حل است ٠ پاينده ايران آزاد و اباد ٠
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۹ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۱۰ ، 13:01:44 توسط شاهین
تصاویر شماره ۱-۴ مرا بیاد فیلم مشهور ایرانی "گوزنها" به بازیگری بهروز وثوقی آورد که در صحنه ای در راهرو منزل یک فروشنده مواد مخدر (بازیگر گرشا رئوفی) چند جوان معتاد چمباته زنان مشغول کارشان بودند. فاجعه اعتیاد به مواد مخدر همیشه در ایران مانند سایر کشورهای جهان وجود داشته، اما متاسفانه نه تا این حد و بندرت در ملاء عام! شاید ترویج و تشدید اعتیاد و فحشا در ج.ا جزو اشاعه دینی در نظام مدرن اسلامی باشد به این معنا که افراد و جوانان معتاد هیچگاه فرصت و رمق مقاومت در برابر و مخالفت با رژیم حاکم را نداشته باشند!
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۹ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۱۰ ، 12:59:30 توسط آرش*
آیا رهبری اپوزیسیون سبز قدرت سالم سازی جامعه را دارند ؟
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۹ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۱۰ ، 12:49:49 توسط baba karl
اين است رحمت اسلام´´٣٠ سال حكومت امام زماني و نتيجه اش اينها´´مواد مخدر و دروغ و غارت و تجاوز و پرورش قاتل و دزدي و فحشاوووو ´´نگاه كنيد ´´اميدوارم باز دنبال رحمت اسلام و مدهب نرويم٠٠٠٠
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۹ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۱۰ ، 11:06:16 توسط emir
بابا ایران خیلی ازادیه ها
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۹ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۱۰ ، 11:01:56 توسط Behrooz
Here is a treasure of ISLAMIC Government, There is only one way to faith against ISLAM religion every where, I DO . Good Luck with IRAN without ISLAM, Behrooz
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۹ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۱۰ ، 10:41:33 توسط قبر کن سبز الله
حکومت الهی سیاه و سبز نتیجه همینه.. بخورین ملت
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۹ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۱۰ ، 08:45:31 توسط علی از یه جای دنج تو اروپا
حکومت که الهی و آسمانی شد نتیجه اش هم این میشه که فضانورد میده بیرون.
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۹ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۱۰ ، 08:15:25 توسط رزمجو از طايفه ( محترم ) كفار
با درود, به فلاكت كشاندن هموطنان درمانده و نااميدمان به موادمخدر و نئشه جات, همانطور كه مراغه اي عزيز اشاره كرده اند يكي ديگر از بركات حكومت نامنزه اسلامي ناب محمدي همراه با عدل علي پر زور است. كدام ايراني با شرفي پيدا ميشود كه اولين ارزوي اجتماعيش سقوط اين سيستم مملو از دروغ, فساد و جنايت نباشد؟
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۹ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۱۰ ، 08:10:56 توسط Behdad
This is the result of an islamic country. Whole Iran is under destruction.
نوشته شده در تاريخ سی و يکم خرداد ۱۳۸۹ برابر با بيست و يکم ژوئن ۲۰۱۰ ، 07:43:48 توسط مراغه اى
كيست كه نداند عامل اصلى توزيع مواد خانمانسوز مخدر خود رژيم ج٠ا است؟ يكي از همين آخوندها( على فاضل حاكم شرع بوشهر و كهگيلويه و بويراحمد در دهه ٦٠) ميگفت جوان زرورق و وافور بدست براى حكومت ما هزار بار بهتر از جوان قلم بدست ميباشد٠٠٠لعنت ابدي خلق ايران بر اين نظام اهريمنى كه انگار وظيفه اش نابودى ايران و ايرانى است٠
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
جدیدترین تصویر از پیروز
 واکنش علی کریمی به قوه قضائیه
فروشنده‌ای که در سنندج به رییسی آجیل و شکلات تعارف کرد، از مردم عذرخواهی کرد + فيلم
واکنش سعید عزت‌اللهی به کشته‌شدن هم‌بازی کودکی‌اش در شب باخت تیم فوتبال جمهوری اسلامی
 مهدی تاج؛ مزدور علی خامنه‌ای، در پادگان فوتبال ایران 
 چین قید سرمایه‌گذاری در ایران را زد
 علی خامنه‌ای در آینه بولتن‌های محرمانه فارس
یک مقام ریاست‌جمهوری: درخواست‌ برای آزادی پوشش در جامعه به دست ما رسیده است 
 مهم‌ترین ناگفته‌های خیزش سراسری در بولتن‌های محرمانه خبرگزاری فارس
 جدایی المیرا شریفی‌مقدم از بخش خبر تلویزیون جمهوری اسلامی 
 افشای نیمه‌ پنهان تیم فوتبال در قطر؛ از دخالت سپاه تا حواله واردات خودرو به بازیکنان
  بندرانزلی - تظاهرات و خروش زنان و مردان آزادیخواه بندرانزلی در مراسم سوم جانباخته راه آزادی مهران سماک با شعار: امسال سال خونه سید علی سرنگونه