عکس : گروه فشار ( دانشجويان بسيجی) که به نمايندگی از دولت، مجلس را مجبور به عقب نشينی از مصوبه خود در مورد دانشگاه آراد کردند (سه شنبه 1 تير) / یکی از پلاکاردها : لاريجانی تو غلط کردی حکم ولی فقيه را به رای گذاشتی


حميد رسایی


کوچک زاده
شعاری که ايسنا مجبور به سانسور آن شده است


شعار اين پلاکارد " دزد در خانه ملت" بود[کد مطلب: 18442] [تاريخ انتشار: سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ چهارم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و پنجم ژوئن ۲۰۱۰ ، 11:58:49 توسط ندا
چرا این قدر قیافیه آنها وحشتناکه .اینها همانهائی هستن که جوانانه بی گناه ما را دستگیر کردن و مثله حیوانه درنده آنها را شگنجه کردن تا مردن . نوچهای این مملکت. قیافها را خوب نگاه کنید. همه چیز دستگیرتان میشود.
نوشته شده در تاريخ چهارم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و پنجم ژوئن ۲۰۱۰ ، 03:30:24 توسط ali
همه را ول کن ..پرده ؟!؟!؟! این عقب مونده را ببینین در نماز مسخره !!!
نوشته شده در تاريخ چهارم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و پنجم ژوئن ۲۰۱۰ ، 03:21:57 توسط جلبک
آغايي که تابلوي حکم ولي فقيه را گرفتي آمديم وآغايتان حکم حلال بودن ننه وآبجي ات را صادر کرد اونموقع چي ؟؟؟!!!
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 19:04:54 توسط آفتاب
این دیگه واقعا مسخره است! اینا کی هستند دیگه؟ چه نمایشی هم راه انداختن با اون نماز خوندنشون.
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 18:40:45 توسط تامی
ترو خدا این جلقوزا رو باش ادم ببخشید انش میگیره از دیدن این چهره ها اینا بیشتر به چیز خولای زمانه می خورند اینا حتی ارزه یک سنگ پروندن هم ندارند کودتائی که بیشتر شبیه فیلم طنز میمونه همشون معلول ذهنی و باور کنید حتی نمی تونن درست راه برن ...... این جماعت رو هر کس از نزدیک می شناسه همون پایگاهای بسیج وقتی عضو می گرفتند یک مشت معلول ذهنی و عقب افتاده رو جمع می کردند باور کنید حتی اینا از سوسک می ترسن ...... یک نگاهی به چهره های این بسیجی ها بندازید خدائی ادم از خنده روده بار می شه ......... اینا سرو تهشون با هم بازی میکنه اونوقت کودتا ......... بابا جمع کنید این بسات طنز رو که هم برای ما مردم ایران هم جهان مضحک و مسخره کنند ه است .........
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 18:01:23 توسط كارگر.محارب
اونجا از قول كروبى نوشته:لاريجانى تو غلط كردى.....اگر اينكار درست بود ١٢ سال پيش كه من مقام تو بودم.انجام ميدادم.هيچ ايرانى. حتى غيرايرانيان كه در مجلس نشانده شده اند.چون(نماينده مردم ايران)معرفى شده اند.اجازه بحث و بررسى درباره حكم ولى فقيه ندارند.تاچه رسد به عمل كفرانگيز راى گيرى.فهميدى؟توكه اصل ولايت مطلقه فقيه در قانون اساسى نظام را نميدانى.چگونه رئيس مجلس شدى؟اى كودن اينهمه ميرى انگليس.ازنيك بروان و ديگر مفاخرو پشتوانه هاى فقه اسلامى در لندن.ارشادات ميگيرى. هنوز سرخى خط ولايت را نميبينى؟مواظب باش رد نشى.چراغ قرمز نيست كه ردبشى.خط قرمزه.عبورازآن نظام را مصدوم ميكند.اى لاريجانى پخمه. فكركردى من و آقاسيدممد و آسدحسين.حواسمون نيست؟خوانندگان محترم. باديدن آن پرده سفيددردست دو على اكبر نظام اسلامى.فهميدم . براى جلوگيرى از ديدن آن حالت غيرقابل نوشتن خواهران درحال سجده نظام توسط مالك اشترهاى نظام.و بروز اختلال در كائنات است.اما يك سرباز گمنام آقا.چرا دارد تنهايى اونجاهارو ميبيند.نفهميدم.شماميدانيد؟
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 11:47:01 توسط ضد آخوند
بنده که بجز يک عده طالبان در اين عکس ها افراد ايراني نمی بينم.
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 11:27:46 توسط سمیه
خوشبختانه همه جناح های رژیم و حکومت اسلامی در طی این سی سال حکومت کردند و خود را نشان دادند. همه دستشان به سرکوب و کشتار آلوده است حتی اگر دزدی کم کرده باشند یا نکرده باشند. دانشگاه آزاد را که طی این مدت مردم را سرکیسه کرد و بعنوان فروشنده مدرک فرش خانه ها و طلای زنان را که معمولا برای روز مبادا جمع می کنند آب کرد و برای بچه های شان آینده ای هم تامین نشد و کاری بدست نیاوردند. فرق نمی کند این نان دانی خصوصی باشد یا دولتی هدف مثل سابق چاپیدن مردم و امروز علاوه براین مورد زیر فشار و منگنه بردن بیشتر جوانان است. بهتر است ما مردم جانب هیچکدام را نگیریم و بگذاریم سرفرصت آن ها خود پوست هم را بکنند. بهتر است ما خود را برای کاری دیگر آماده کنیم. یعنی سازمان دهی برای مبارزه با کل رژیم با حمایت از جنبش کارگری، جوانان، زنان، دانشجویان، معلمان و سایر اقشار ، مخالفت با اعدام و دستگیری و زندان و شکنجه مخالفان و یا مردم عادی باین نام. تاکید برآزادی فوری و بی قید و شرط زندانیان سیاسی از همه گروه ها. رها کردن خود از زیر نفوذ بخش هایی از رژیم که دوباره می خواهند برشانه های ما سوار شوند و رژیم را نوسازند.
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 11:27:39 توسط fred
تهمتن دوست مبارز ، با درود فراوان . حقیقت اینست که نوشتی ، این جانوران باید چون موریانه همدیگر را نابود کننــــــد . تاملتی با اینهمه تاریخ و بسیار پر محبت و روشنفکر از چنگال رژیم منفور اسلامی رهائی یابـــــــــــد . امید این پیر مرد آزادی وطنم میباشد . تاآزادی ایران و ایرانی.
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 10:12:01 توسط حمید - س
... سرنگونی حتمی نجات دهد. اما غافل از اینکه جمهوری اسلامی از بدو پیدایش خود با نفی اصل "جمهوریت"، در تضادی آشتی‌ ناپذیر با حاکمیت "خود" است و راه نجاتی جز تعطیلی‌ و باطل کردن ارگانهای دفاعی خود یعنی‌ مجلس و قوه مقننه یی که باید اسلام را محافظت کند ندارد! امروز در عرصه مبارزات در یکسو وجدان بیدار یک ملت که برای آزادی و رسیدن به حقوق شهروندی خود مبارزه با رژیمی مذهبی‌ و عقب مانده را دنبال می‌کند و در سوی دیگر رژیم اسلامی در دامی که خود برای خویشتن بر پا کرده دست و پا میزندو راه فرار میجوید.احمدی نژاد و گروهای طرفدار او نمیتوانند بیشتر از این برای تسلط بر اوضاع داخلی‌ صبر و تحمل نشان دهند و میباید پیش از اوج گیری دوباره امواج مخالفت‌های توده یی تکلیف "جمهوریت" رژیم اسلامی را روشن کنند تا با یکپارچگی بتوانند با دشمن اصلی‌ که مردم بپا خواسته ایران است مقابله کنند. روز نهائی مبارزه چندان دور نیست.
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 10:10:44 توسط حمید - س
معادلات رژیم منفور اسلامی برای سرکوب و فروکش کردن جنبیش مردمی با تمام قدرتی که از خود نشان داد با شکست مفتضحانه یی مواجه شده است خیانت و عقب نشینی اصلاح طلبان نتنها مشکل سرکوب جنبش مردم به پا خواسته را کم نکرد بلکه تشدید تضاّد‌های درونی‌ راست‌ترین گروههای سیاسی درون قدرت را عمیق تر و ناچارأ آنان را به صحنه کشمکش‌های حریصانه یی برای کسب بیشتر قدرت کشاند.پیگیری سیاست نظامی کردن قدرت که از دوران پایانی قدرت گیری اصلاح طلبان آغاز و با به حکومت رسیدن احمدی نژاد سرعت بیشتری گرفت در تقابل با فزون گیری نارضایتی‌های عمومی‌ ، بیکاری ، تورم، کاهش آزادی‌های فردی و سیاسی و افزایش نگرانی عمیق بخشهایی از جناههای درون رژیم از آینده‌ نظام که به عمیقتر شدن شکاف بیشتر میان دستگاه حاکمه منجر شد، آسیب‌های جدی به کلّ نظام وارد ساخت. این آسیبها و همزمان شدن با انتخابات ریاست جمهوری، بخشی از جناح حاکمه را بر آن داشت تا سوار بر موج نارضایتی‌های عمومی‌ با باج گیری از جناح زورمند طرفدار ولایت فقیه بتواند با پیروزی در انتخابات با محدود کردم قدرت نظامیان از بار نارضایتی‌های عمومی‌ کاسته و کلّ نظام را از...
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 09:24:53 توسط armani
پیک ایران، در واقع پلاکارد مورد اشاره، لاری جانی است (لاریه جانی) که در واقع اثر تمسخر آن حتی بیشتر است!!
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 08:34:45 توسط Siavash
That is what I call it a freak show
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 08:00:34 توسط تهمتن
البته كه بايداين شقه شدن باندها را بفال نيك گرفت و ازآن خوشحال شد كه اميداست همچنان ادامه داشته كه اين خود بخش ديگري ازضربات قيام بر اين باندها بوده كه اينچنين آنها را هراسان و بجان هم انداخته است..اما درمقابل ترس وهراس باندهاي رژيم هم مردم ايران قرارداشته كه تنها در يك روز و درپروسه قيام ٣تا ۵ميليون ازمردم تهران به خيابانها ريختندكه دراين ميان صدها هزارنفر ازاين جمعيت ٣- ۵ ميليوني تهران آمادگي شورش و خيزش آني داشته و در هرلحظه كه بهانه ي آن را بدست آرند;كه هميشه هم ودرطول قيام يكساله هم اين"بهانه" بوده ست كه مردم آنرا وسيله قرار داده وقيام را زنده نگهداشته اند - واينكه صاحبنظران داخلي و بويژه خارجي "از آتش زيرخاكستر" قيام مردم تفسير و تحليل ميكنند هم دقيقا به اين خاطراست كه شعله هاي آتش قيام(عمدتا همين چندصدهزار نفر ازجوانان ومردم تهران)را با اولين بهانه كه پشتيباني ميليونها مردم را داشته باشند(منظوربخيابان آمدن اين ميليونهانيست)آنوقت است كه عاشوراي پارسال ديگري باابعادي بسيارگسترده ترومهلك تر راباعث گشته وسرنگوني را نزديك ترميكند. يكي از"بهانه هاي"مردم; تحريمي ست كه درراه است..
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 07:55:39 توسط مراغه اى
رزمجوي عزيز درست ميگويد اين اراذل و اوباش عده مشخص و معلوم الحالي هستند كه در تمام اغتشاشات(ببخشيد اعتراضات امت شهيدپرور!) حضور دارند٠اگر به فيلمها و تصاوير اوباشگري عوامل بسيج در يكسال گذشته كه در مطبوعات منتشر شده است دقت كنيد تك تك اين برادران مكتبى و خواهران زينب(فاطي كماندوها) را خواهيد ديد٠تصوير شماره ٩ همان شخصي است كه هفته پيش در قم جلوى دفتر كروبي مشغول سخنرانى و تحريك اين اوباشان مكتبى بود٠اينها از جماعت سانديس خور نيستند بلكه اوباش حرفه اى(به قول فرنگيها پروفى)هستند٠كه فكر كنم به علت حضور هميشگى شان در قم و تهران(مراكز قدرت سياسى و دينى ج٠ا) و متحرك بودنشان جزو گردان جعفر طيار(اولين مسلمان پرنده تاريخ!) باشند!!!
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 07:47:25 توسط هموطن
من آدم خوشبینی هستم واز کارهای این افراد حمایت میکنم چون فقط آنها هستند که میتوانند ریشه اسلام را در کشور ما بسوزانند وملتی را برای همیشه از وجود اسلام وسربازان مفت خورش یعنی آخوندها آسوده کنند.پس زنده باد احمدی نژاد وچماقدارانش تا تاریخ مصرفشان.
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 07:16:55 توسط فرامرز
دراين تصاوير چند نكته جالب توجه بنظرم رسيد.اول اينكه مجلس نشينان مزد خوبي درقبال همراهي با دار و دسته كودتاچيان در خيانت به راي ملت دريافت كردند.شايد در آينده بسيار نزديكي ولايت فقيه نيز مزدش را از آنها دريافت كند.دوم در يكي از تصاوير مي بينيد كه دو بسيجي بوسيله پارچه اي ميان نمازگزاران مرد و زن حايلي ايجاد كرده اند در حالي كه از پشت بشكل زننده اي برخي از اندام اين نمازگزاران زن در حالت نامناسبي در هوا قرار گرفته است كه با توجه بهمين عكس تو خود حديث مفصل بخوان از اين مجمل.سوم اينكه جو سياسي جامعه ما به حدود هفتاد سال پيش بازگشته است يا شايد بازگرداننده اند.چهارم اينكه دانشگاه آزاد به اتفاق جمهوري اسلامي بروند به جهنم.
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 07:15:16 توسط hani
شوراها را كه تمديد كردند٠مرحله بعدي حذف مجلس به دست ١٠٠ قلاده اوباش ٠ بعدش رييس جمهور مادام العمر٠در نهايت علني كردن طالبان در ايران٠٠٠
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 06:39:18 توسط رزمجو از طايفه ( محترم ) كفار
كساني را كه در اين تصاوير مي بينيم, دسته اي از اوباش و اراذل حكومت اند كه اكثرا شناخته شده هستند. در اجراي تاترهاي جلوي سفارتخانه كشور هاي ديگر در تهران نيز, بارها جمعي از اينان ديده شده بودند. معمولا كسي اين لومپن هاي دولتي را تنها نمي بيند و هميشه گروهي هستند و با اتوبوس به محل اورده ميشوند. به هموطنان عزيزم توصيه ميكنم كه نهايت تلاش خود را جهت شناسائي بيشتر اين گروه ها از جمله اسامي, ادرس, درجه پستي و خودفروخته گي و هر گونه اطلاعاتي كه به اسانتر بدام انداختن انها كمك كند, بكار بگيرند.
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 06:18:06 توسط شورا
احمدی‌نژاد که می‌داند چرا بر سر کار آمده، وظیفه‌اش چیست و قدرت اجرایی چه نقشی می‌باید داشته باشد،دیگر نقش مجلس را به شکل گذشته پذیرا نیست.او حرف خود را صریح و بی‌پرده می‌زند و می‌گوید:اگر مجلس مصوبه‌ای را خلاف نظر وی تصویب کرد،آن را اجرا نمی‌کند. مجلسیان هم که گویا هنوز ماهیت تحول اوضاع را در نیافته و یا بر این تصورند که می‌توانند توازن درونی را تغییر دهند،اصرار می‌ورزند که اوضاع از نظر آن‌ها تغییری نکرده،مجلس همان مجلس پیشین جمهوری اسلامی است و به روال گذشته،رئیس جمهور و دستگاه اجرایی باید پس از ولی فقیه،تابع مجلس و مصوبات آن باشند.احمدی‌نژاد گوش‌اش به این حرف‌ها بدهکار نیست.مجلسیان به کمیسیون اصل۹۰ شکایت برده‌اند که جلو قانون‌شکنی‌های رئیس جمهور را بگیرد.کمیسیون نیز تصمیم گرفت که جلسه محرمانه‌ای را با احمدی‌نژاد برگزار نماید .احمدی‌نژاد در پاسخ به کمیسیون نه فقط مجلس را در ۱۳۰ مورد به تجاوز از قانون متهم کرد، بلکه آشکارا این مجلس را تحقیر کرد و بی‌اختیار نامید.وی گفت نمایندگان که با چند هزار رأی به مجلس آمده‌اند،نمی‌توانند برای رئیس جمهوری که ۲۴ میلیون رأی دارد،تکلیف تعیین کنند.
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 06:08:07 توسط ناظر
حقا که این اوباش ولایت اسلامی ادامه دهندگان راه شیخ فضل الله نوری: آخوندی که به همراه محمد علی میرزا (شاه) قاجار و لیاخوف فرمانده روسی مجلس مشروطه اول را به توپ بستند و بالاخره پس از شکست شان در برابر آزادی خواهان به دار آویخته شد، هستند. دل قوی داریم که عاقبت این مومیایی های بازگشته از عصر توحش نیز بهتر از اسلاف منحوس شان نخواهد بود.
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 06:03:33 توسط shahroodi
خیلی جالب است وقتی چماقدار یقه چماقدار را میگیرد! به عکس اول نگاه کنید رئیس مجلس را فقط فحش خوارومادر بهش ندادند. قیافه ها هم که ماشاالله یکی از یکی نورانی تر وبا کلاس ترند. ببینید رژیم حاکمیتش را روی شانه چه جانوران عقب مانده ای حمل میکند.
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 05:55:37 توسط babak shomali
چه اقلیت نکبت و بد بختی !!!حنای اسلام دیگر رنگی ندارد .ایران از این نکبتها رها با د !
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 05:46:17 توسط قطار داشي
بهترين و سيله دفاعي مجلسي و نمايدگان قلابي با اوباش همانا از فردا با چاقو و سنگ و چوب به سر كار رفتن است ;ترسوي هم حدي داره;جالب هم هست;يعني از فراد تمام پروزه ها و قانونها در كشور با همين چند صد نفر لات و اوباش تغيير وتصويب خواهد شد.بله به اين ميگن كشور ولايت فقيه و مملكت امام زمانييييييييييييييييييييي..
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 05:27:17 توسط للک
مهر نماز و بوی کفش در آفتاب داغ . به به!!از این جماعت لشکر اسلام هر چی بگی کمه!
نوشته شده در تاريخ سوم تير ۱۳۸۹ برابر با بيست و چهارم ژوئن ۲۰۱۰ ، 05:24:19 توسط رضا
آقایون طرفدار رژیم : پس چرا دولت و پلیس ضد شورش جلوی اینهارو نمیگیره و به اینها تیراندازی نمیکنه ؟
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
جدیدترین تصویر از پیروز
 واکنش علی کریمی به قوه قضائیه
فروشنده‌ای که در سنندج به رییسی آجیل و شکلات تعارف کرد، از مردم عذرخواهی کرد + فيلم
 مهدی تاج؛ مزدور علی خامنه‌ای، در پادگان فوتبال ایران 
 چین قید سرمایه‌گذاری در ایران را زد
واکنش سعید عزت‌اللهی به کشته‌شدن هم‌بازی کودکی‌اش در شب باخت تیم فوتبال جمهوری اسلامی
 علی خامنه‌ای در آینه بولتن‌های محرمانه فارس
یک مقام ریاست‌جمهوری: درخواست‌ برای آزادی پوشش در جامعه به دست ما رسیده است 
 مهم‌ترین ناگفته‌های خیزش سراسری در بولتن‌های محرمانه خبرگزاری فارس
 جدایی المیرا شریفی‌مقدم از بخش خبر تلویزیون جمهوری اسلامی 
 افشای نیمه‌ پنهان تیم فوتبال در قطر؛ از دخالت سپاه تا حواله واردات خودرو به بازیکنان
  بندرانزلی - تظاهرات و خروش زنان و مردان آزادیخواه بندرانزلی در مراسم سوم جانباخته راه آزادی مهران سماک با شعار: امسال سال خونه سید علی سرنگونه