فیلم/ قاسم سلیمانی: «چه آمریکا چه سعودی چه هر الاغ دیگری، بخواهد کاری کند، نمی‌تواند کاری انجام دهد

قاسم سلیمانی: «چه آمریکا چه سعودی چه هر الاغ دیگری، بخواهد کاری کند، نمی‌تواند کاری انجام دهد

به گزارش  خبر آنلاین ، در این فیلم تصاویری از دیدار ترامپ و پادشاه عربستان نمایش داده شده و سخنان سردار قاسم سلیمانی پخش می شود که می گوید: «چه آمریکا چه سعودی چه هر الاغ دیگری، بخواهد کاری کند، نمی‌تواند کاری انجام دهد. در مقابل اراده الهی، این‌ها پشیزی هم نیستند.»

در این فیلم تجهیزات دفاعی و نظامی ایران هم نمایش داده می شوند.

سخنان خامنه ای رئیس جمهور وقت در دوران جنگ هشت ساله ایران و عراق و در لباس رزم بخش دیگری از این فیلم است. خامنه ای می گوید: «می‌بینم در آینده ملت‌مان، روزی را که ملت ما به عنوان یک ملت شکست‌ناپذیر، ملتی که حمله کردن به او حمله‌کننده را پشیمان خواهد کرد. ملتی که تعرض به خود را با قدرت جواب خواهد داد.ملتی که قدرت‌ها هوس حمله و تعرض به او را باید از سر خارج کنند.»

سپس بخشی از سخنان ترامپ بعد از سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا پخش می شود که می گوید«ایرانی ها هواپیمایی با ۳۸ سرنشین تحت نظر داشتند اما به آن شلیک نکردند و این تصمیم بسیار عاقلانه‌ای بود. من فکر می‌کنم این چیزی است که ما باید قدرشناس آن باشیم.»

بخش پایانی این فیلم هم سخنان سردار سلیمانی است که می گوید: این ملت آماده جان‌فشانی است. لیاقت پیروزی دارد.

[کد مطلب: 185440] [تاريخ انتشار: پنجم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و ششم ژوئن ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۱۹ ، 07:28:13 توسط علی
آقای سردار ضد ایرانی عاقلان دانند. فعلا آمریکا داره بدون جنگ شما را به زانو در می‌آورد. لذت جنگ نعمت است را ترامپ بر خلاف صدام از شما دریغ کرد. وقتی تحریم‌ها داره دکانتان را جمع می‌کند احتیاجی به جنگ نیست. ترامپ خوب شما و رژیم منحوس شما را میشناسد. مردم ایران هم همینطور دیگه فریب شما را نمیخورند.
نوشته شده در تاريخ پنجم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و ششم ژوئن ۲۰۱۹ ، 20:55:58 توسط هالو
افرادی که مانند این بیشمار اینجا شعار میدهند به دار و دسته ناامید نادانِ مزدور تعلق دارند. شناخت اینان ساده است. از قدرت و اقتدار نظامی و موشکی دفاع میکنند. از کلمات اهورامزدا, ایران برزگ, عظمت ایران, امپراطوری ایران, و مشابه این استفاده میکنند. همه اینها بخاطر نادانی و بلاهت مزدور رژیم اهریمنی شده اند. البته پول و مزایا هم تاثیر دارد!
نوشته شده در تاريخ پنجم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و ششم ژوئن ۲۰۱۹ ، 19:39:03 توسط ناندرتال
من واقعا در تعجبم: ٤٠ سال ازگار هست كه رژيم شيادان و اهريمنان، هم مردم ايران زمين و هم خود ايران را بطور عيان و اشكار و روزانه، در زمينه جهانشمول حقوق بشرى و انسانى، فرهنگ ايرانى، هنجارهاى شناخته شده جهانى، ايجاد اپارتايد جنسيتى با شناختن زنان به عنوان شهروند درجه دوم، در زمينه تماميت منابع طبيعى كه شامل بخشيدن بخشى اعظم از درياى خزر به روسها و اجازه ماهيگيرى به چينيها در جنوب، در زمينه ورزشى و حذف زنان از تماشا و شركت در بعضى از رشته ها، در زمينه هنرى،.... (در صورت ادامه اين ليست، مثنوى ٧٠ من خواهد شد.) مورد تجاوز وحشيانه قرار داده و كك بعضى نميگزه، ولى تا صحبت حمله نظامى (انهم به خاطر خطر و قلدرى رژيم برا منطقه و جهان) ميشه اونوقت تجاوز به خاك ايران به مخيله انها خطور ميكنه. شك ندارم در پاسخ به گفته هاى من، استدلال خواهند كرد:" ملت ما از طريف رفرم و قدم به قدم باعث بهبودى نظام خواهند شد." بنظر مياد، اين جماعت، خروش خلق قهرمان ميهن را نشنيدند كه با صداى ميگفت؛ إصلاح طلب، أصول گرا، ديگه تمومه ماجرا!!!
نوشته شده در تاريخ پنجم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و ششم ژوئن ۲۰۱۹ ، 18:39:00 توسط ناندرتال
هموطن شريف، تهمتن، تمام اين قرائن دال بر اين هست كه رژيم فاشيستى در هراس از سرنگونى هست: اين جناح يا ان جناح، رييس جمهور كنونى و يا اسبق، سردار سپاه قدس يا سردار سپاه پاسداران....همه و همه در كابوسند. فقط به اين نكته بسنده ميكنم كه ٤٠ سال، يكصدا فرياد ميزدند كه ما در درجه نخست مسلمان هستيم و بعد ايرانى (از ياد نرود كه امام راذل لغت امت را به ملت ترجيح ميداد و به اين باور بود كه مصدق از اسلام سيلى خورد و اينكه ملى گرايى از مظاهرغربزدگى <شما بخوان مدرنيته> هست.) حال چكونه اينها دلسوز ميهن شدند و ميگويند همانند سوريه در صورت وقوع جنگ، ايران بسوى تجزيه پيش ميرود و كورش را به عنوان نماد ايرانيت دست اويز شده اند، جاى خود دارد. اين شيادان، از بابت نه فقط شقاوت بلكه وقاحت و بيشرمى نيز در تاريخ بشريت بينظير هستند. فقط به يك مورد اشاره ميكنم: از سال ٢٠١٢ ميلادى تا به كنون، اين نظام مسبب اصلى وبرانى سوريه بوده (با همدستى روسها) و تازه مياد ملت مظلوم خودش رو از لولو خور خوره اى كه خود ايجاد كرده، ميترسونه! بدون هيچ اغراق، نه با بروز جنگ، بلكه با ادامه حاكميت اين رژيم، تجزيه ايران قطعى ميباشد.
نوشته شده در تاريخ پنجم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و ششم ژوئن ۲۰۱۹ ، 16:43:51 توسط تهمتن - ش
عجب دنیایی ست !! آخوندان جنایتکار ۴۰ سال ست به میهن و مردم ایران تجاوز کرده و میکند؛ اما رگ های گردن بیشمار برخی از این تجاور باد نمیکند !! ۱۴۰۰ سال تجاوز  و ویرانی ایرانزمین !! باز رگ گردن شان باد نمیکند !! هرچند روزی بزودی با نابودی آخوندان؛ اسلام را هم مانند " چنگیزیان " بیرون خواهیم راند. - درضمن درخبرهای امروز احمدی تژاد هم کورش پورش زیادی کرده !! واقعا عجب دنیایی ست که ناگهان کورش کافر !! دراین لحظات حساس سرنگونی؛ پدرشان شده !!
نوشته شده در تاريخ پنجم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و ششم ژوئن ۲۰۱۹ ، 15:29:20 توسط بیشمار
در صورت تجاوز به خاک‌ایران‌ عزیز در هر کجای این خاک که هستیم‌ یگانه میشویم . فرزندان کورش نیستیم کهوتجاوز به خاک خود را تحمل کنیم. چو ایران‌نباشد تن من نباشد آخوند رفتنی است همان طور که چنگیز نیز رفت جاودان باد خاک‌میهن ما و پیوستگی در تاریخ ایران زمین‌.
نوشته شده در تاريخ پنجم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و ششم ژوئن ۲۰۱۹ ، 14:42:19 توسط نادر
البته چون شما بجای همه الاغ های جهان در چهل سال گذشته جفت و لگد پرانده اید. دنیا اصلا در این زمینه به گرد شما اوباشان نخواهید رسید
نوشته شده در تاريخ پنجم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و ششم ژوئن ۲۰۱۹ ، 14:36:51 توسط تهمتن - ش
نظام علی خامنه ای با چندگزینه روبرست که همگی گزینه ها منجر به سرنگونی حتمی و اندک زمان خواهندشد. ۱ - تداوم تحریمها؛ نظام را خودبخود ساقط میکند﴿ورشکستگی هر دو دولت آشکار وپنهان نظام وعدم پرداخت حقوق عریض وطویل کارکنان هر دو دولت - نظامی و غیرنظامی﴾این دولتها یکی دولت قلابی آخوند روحانی ست و دیگری دولت همه کاره پنهان علی خامنه ست. ۲- اگرعلی خامنه ای تسلیم به مذاکره﴿درخواستهای امریکا﴾شود که قطعا منجر به موم شدن بدست امریکا خواهندشد و شرایط دوازده گانه را به ۲۰ و یا ۳۰ شرط میرسانند که حقوق بشر و دیگرحقوق مدنی﴿برای سرنگونی حتمی بدست مردم﴾ را هم اضافه میکنندکه باز سرنگونی را در پی دارد. ۳ - علی خامنه ای مانندهمیشه اشتباه محاسباتی کند و اینبار فکر کند که برای ترساندن امریکا جنگی مختصر را با حمله خفیف به امریکا دست بزند. ۳ - که دراین حالت بهترین بهانه را به امریکا داده وهمانطورکه دیروز ترامب درمقابل خبرنگاران اشاره نمود؛ تمامی مراکزحساس حکومتی را دود هوا خواهدکردکه تارومار شدن حتمی؛ وبدست مردم منتظرگرفتار شدن حتمی تر. بنظرم تحولات کنونی به این سو میرود. - این فیلم بازیها آخرین درماندگی نظامست.
نوشته شده در تاريخ پنجم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و ششم ژوئن ۲۰۱۹ ، 14:29:33 توسط حمید
از یک کارگر باسواد که به علت درنده خویی سردار شده انتظاری بیش از این نباید داشت. این مش قاسم فقط لغاتی را به کار میبرد که پدرش در مورد او بکار میبرد مثل الاغ
نوشته شده در تاريخ پنجم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و ششم ژوئن ۲۰۱۹ ، 14:17:13 توسط HASSAN
هرچی لات و چاقوکش و بی ادب شدند رهبران ایران
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
تکمیل پروژه «گازانبری» علی خامنه‌ای
آخوند علی سرلک در مورد قتل وحشیانه رومینا اشرفی:  اگر غیرت نداشته باشیم با خوک چه فرقی داریم؟ /  رومینا مرتکب گناه کبیره شده و حتما باید مجازات می‌شد
روزنامه جام‌جم و صداوسیما چه تغییرات فتوشاپی بر روی عکس رومینا اشرفی انجام داده بودند؟
شهردار کرمانشاه که در خراب کردن خانه آسیه پناهی موجب کشته شدن وی شد جزو لیست املاک نجومی بود
برخورد  با جدول چنین بلایی به سر پراید آورد
بساط امروز نماینده رفسنجان در مجلس و توضیحاتش...
  بازتاب قتل رومینا اشرفی در رسانه های خارج از ایران
ناپدید شدن ‌تارا دختر ۱۳ ساله باشتی در نزدیکی خانه‌اش/ پدر تارا : هیج مشکل خانوادگی نداشته و همدیگر را بسیار دوست داریم
افشاگری فعال رسانه ای اصولگرا: طرف با تخفیف ۱۷۰ میلیونی (در زمان دلار هزار تومانی) ملک نجومی گرفته، عضو هیات رییسه مجلس قوی و انقلابی هم شد
آزمایش‌های جدید شبکه ملی اطلاعات و قطعی‌های مجدد اینترنت
۹ خرداد - منوچهر بختیاری : قبر پویا را تخریب کرده‌اند
علیرضا غلام‌پور که پرچم شیر و خورشید را بر در خانه‌اش نصب کرده بود، بازداشت شد
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: