ظریف: تحریم خامنه‌ای نقض حقوق مسلمانان آمریکایی است! 


وزیر امور خارجه حکومت اسلامی گفته است تحریم خامنه‌‌ای توسط دولت آمریکا می‌تواند «رعایت نکردن حق آزادی مذهب مسلمانان آمریکایی تلقی شود».

محمدجواد ظریف روز چهارشنبه در حاشیه مراسم بزرگداشت روز آفریقا در مصاحبه با خبرگزاری فارس، واشینگتن را به بیگانگی با اسلام و «روابط بین مرجعیت و پیروان‌شان» متهم کرده و گفته است اقدامات دولت آمریکا می‌تواند «بسیاری از مردم آمریکا را به لحاظ اجرای وظایف دینی‌شان در مضیقه» قرار دهد.

علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران، هم یادداشتی درباره «خطای شناخت» مقام‌های غربی درباره «نفوذ معنوی» خامنه‌ای منتشر کرده و به مقام‌های غربی توصیه کرده که کتاب خاطرات رهبر جمهوری اسلامی را بخوانند.

حسن روحانی، رئیس‌جمهوری ایران، نیز روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت با اشاره به موضوع «نفوذ معنوی رهبر جمهوری اسلامی»، از تحریم او توسط دولت آمریکا انتقاد کرده و گفته است: «رئیس‌جمهور آمریکا با اعتقاد مسلمان‌ها، مسأله مرجعیت و ولایت و رهبری که رهبر معنوی، فقهی و فتوایی مردم است، آشنا نیست».

[کد مطلب: 185459] [تاريخ انتشار: پنجم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و ششم ژوئن ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۱۹ ، 08:56:11 توسط Narenj
ایران ویران در بن بست ، گذشته از حاکمیت اسلامی جنایتکار و دزد و همه فن حریف ، در کلیت فارع از اندیشه و درایت و کاردانی ست ، از همین روست که تا اسم جنایتکاری از حاکمیت اسلامی در خبر می اید ، کامنت ها سرازیر شده و اغلب هم به شخص می پردازند و به حاشیه می زنند .. در اینجاست که مکتب و مسلک و تفکر این جنایتکاران به حاشیه می رود .. و گفته حزب الله به کرسی می نشیند که : اسلام به ذات خود ندارد عببی..
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۱۹ ، 07:28:30 توسط مسلمان
منظور ظريف از مسلمانان امريكا بچه اخوندهاي هستند كه ديگر نمي توانند در خانه ها ي ميلياردي زندگي كنند نقض حقوق أمثال تريتا پارسي و فرزندان عياش اخوندها و دار و دسته مفتخور هوادار اخوندها هستند و گر نه من نوعي به پاس احترام و تشکر از ترامپ به او رای مثبت می دهم
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۱۹ ، 04:44:22 توسط مستعار
به من عاجز و علیل کمک کنید
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۱۹ ، 04:42:40 توسط مستعار
شما که می‌گفتید این بیچاره ویژه ندارن ،پس چرا اینقدر خودتان را جز میدهید ، دیگه مردم همه فهمیدند که ،200 میلیارد دلار از پول های مملکت را برداشته ، دست و پای بیخود هم نزنید
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۱۹ ، 04:41:28 توسط ضفر
این آقایان یکبار در ایران وطن خودشان از ماشینهای ضد گلوله پیاده شوند و با اتوبوس واحد سفر کنند ببیندد چه مطالبی از محبوبیتشان نوشته می شود بعد نگران تضییع حقوق طرفداران خارجی باشند.
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۱۹ ، 03:52:31 توسط محمد
بکی نیست به این ظریف بگه گوز چه ربطی به شقیقه داره
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۱۹ ، 03:42:16 توسط خامنه ای
اول مفت خوری را عادت می دهند سپس در قبایلش آنها را وادار به تروریست شدن می کنند و حال تروریست های که در آمریکا تو آب نمک خوابانده بودند برای گسترش اسلام آخوندپرست به خطر افتاده
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۱۹ ، 03:11:32 توسط نکته سنج
لاطائلاتی که این افراد بهم بافته اند از بی مایگی و سر سپرگی و بیضه مالی آنها و نداشتن سخصیت آزاده آنان سرچشمه میگیرد. در باندشیعه آخوندی چیزی بنام مرجعیت ناشی از حزب بازی و تقدس بی پایه ریخته شده و حالت منوعه بآن دادهاند. این یک باند بازی بیهوده وتقدس بی پایه است ، حال آنکه خامنه ای تحتی دانش مرجع تقلید هم ندارد و رسال او مانند مراجع دیگریک کپی از رساله های دیگرانمیباشد. که اطرافیانش برای او تهیه کرده اند.واو نه آیت اله است تا چه رسد به درجه های بالای اجتهاد و در بین آنان هم که دارای درجه اتاجتهاد بوده یا هستدآخون های متکبر و خود فروش بسیار دیده شده اندمانند شریعتمداری و خمینی و نظایر آنان. کاشانی در دوران اخیر دارای وباستگی به دولتهای متخاصم بود وبا بزویر بزرگمرد ملت دکتر مصدق در افتاد و به نهضت او خیانت کرد که اسناد آن بتازگی منتشر شده است رابطه معنوی انسان با خداوند تبارکو تعالی یک ربطه مستقیم است و واسطه نمیخواهد آنهم کسی مانند علی خامنه ای.
نوشته شده در تاريخ ششم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم ژوئن ۲۰۱۹ ، 01:18:46 توسط جواد
یک سؤال مهم استراتیژیک از آقای خیلی ظریف،آیا تحریم آقای خامنه ای و زیرمجموعه ایشان شامل آقای سعید طوسی مربی صوت و لحن قرآن کریم هم میشود؟ اگر چنین باشد سُلْمه بزرگی به اسلام وارد می شود.که قابل پیگیری در سازمان ملل است،زیرا یکی ازپایه های اسلام عزیز لطمه می بیند.
نوشته شده در تاريخ پنجم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و ششم ژوئن ۲۰۱۹ ، 21:37:55 توسط داریوش
امان از جنس خوب صنعتی با سنتی با هم میزنند بهر روی ایشون هم داخل هست هم خارج میره
نوشته شده در تاريخ پنجم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و ششم ژوئن ۲۰۱۹ ، 21:34:06 توسط نذرتون قبول
من بعنوان یک آمریکایی مسلمان حق خود میدانم آزادی همه مذاهب تشیع را در بلاد خود. نقض ارتباط من و رهبرم را به سازمان ملل ۱۲ امامی ها شکایت می برم . تحریم خامنه ای یعنی رعایت نکردن حق من و تریتا پارسی و همه قیمه خور های لوس آنجلس که از حق نذری محروم شده اند. به قول ظریف “خاک بر سرتون”.
نوشته شده در تاريخ پنجم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و ششم ژوئن ۲۰۱۹ ، 21:26:37 توسط ناندرتال
خطاب به جوات، شمعدونى، و حسن كليد: قديم قديمها، كاراكترى بود بنام دخو. طرف از حماقت لبريز بود. إصلاح بود كه در صورت توصيف يك احمق به تمام معنا، ميگفتند "طرف خوار دخو رو......" دخو پيش شماها افلاطون هست. واقعا به اين جفنگيات باور داريد؟ برا يادآورى، خود ملت ايران، مقام معظم را....چپ شون حساب نميكنن، اونوقت در امريكا، مقام معظم داراى نفوذ معنوى هست؟؟؟ ها ها
نوشته شده در تاريخ پنجم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و ششم ژوئن ۲۰۱۹ ، 21:24:53 توسط کاظم
این پول‌های بی زبان جز اموال مردم ایران است و فقط برای ملت ایران حلال است هرگونه دخل و تصرف و بزل و بخش آن به غیر ایرانی حرام اندر حرام است و هیچ مقامی حق ندارد آنرا تصرف کند. اگر در دنیا و یا در آمریکا مسلمانانی هستند باید در ازای مسلمانی انتظار در یافت پول نباشند و الا ایمانشان برای پول باشد از کافر هم کافرترند. روغنی که بر مردم روا است بر مسجد حرام است. ایمان و اعتقاد به خدا و هر دینی باید خالص پاک باشد. در ایران تمام آخوندها مدعی دین و خدا هستند ولی دستان بیشترشون در لقمه حرام هم هست.
نوشته شده در تاريخ پنجم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و ششم ژوئن ۲۰۱۹ ، 20:55:51 توسط تهمتن - ش
صدام حسین هم در اواخر حکومت اش و در آستانه ی تارومار شدن؛ هم از حمایت اعراب از او ونابودی نیروهای امریکا ووو.. به هذیان گویی افتاده بود !! حال نوبت حکومت گران نظام اسلامی علی خامنه ای رسیده است. - خنده دار اینکه همه مسلمانان امریکایی سیاه پوست و سنی اند !! که عمر و عثمان و یزید و شمر را قبول دارند !! و ولی وقیح را کافر میدانند؟؟!! حال این طفیلی به اصطلاح سیاسی - ظریف بیشعور و بیسواد - به فکر تفرقه انداختن در بین سیاهان امریکا و درصدد ترساندن مقامات امریکایی ست ؟؟!! کابوس و ترس و وحشت باعث هذیانکویی هم میشود و دست بهرکار احمقانه و در عین حال گاهی هم مضحکانه می زنند !!
نوشته شده در تاريخ پنجم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و ششم ژوئن ۲۰۱۹ ، 20:37:32 توسط هالو
خوبی در اهریمن وجود ندارد که این خوبه آن باشد. ظریف یک پادوی بی مقدار, آبدارچی و نوکر جماعتی است که در لبنان, نجف, قم و مشهد و تهران این سیستم را اداره میکنند. ظربف برای آنان از آب دماغ هم بی ارزشتر است ولی این بیمقدار وطنفروش نمیداند. خود این خائن قرار است تا آخر هفته تحریم شود.
نوشته شده در تاريخ پنجم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و ششم ژوئن ۲۰۱۹ ، 20:16:10 توسط تبعیدی
منظورش اراذل و اوباش شیعه و وابستگان جیره بگیر و مزدوران لابی حکومت تبهکاران اسلامیست که پولهایشان بلوکه میشود. چنانچه رئیس جمهور ترامپ همین رویه را ادامه دهد دیگر نیازی به جنگ نیست. حکومتهای دیکتاتوری که نتوانند به مزدوران و نیروهای سرکوبگرشان پول برساند توانایی ادامه حکومت ننگینشان را نخواهند داشت.
نوشته شده در تاريخ پنجم تير ۱۳۹۸ برابر با بيست و ششم ژوئن ۲۰۱۹ ، 19:30:19 توسط بابک وزیری
هاهاها اینها دیگه واقعا به جفنگ افتادن !!!! تازه ظریف خوب خوبشونه :)))
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ امر به معروف؛ همراه با هتاکی و ضرب و شتم
تصاویر/ تهران ۴۰ درجه سانتیگــراد 
 زوج دستفروش فعال در اینستاگرام پس از 'بازداشت' از ایران 'خارج شدند' 
کاهش چشمگیر قیمت دلار در بازار آزاد تهران
 ترامپ: آمریکا یک پهپاد ایرانی را در تنگه هرمز سرنگون کرد + تکمیلی
تایید خامنه ای از روایت "یا علی گفتن هنگام تولدش"
۱۵ سال بازداشت دوتابعیتی‌ها و خارجی‌ها در ایران
فوری/ سپاه از توقیف «شناور خارجی» در خلیج فارس خبر داد
تکمیلی/ جزئیات توقیف یک کشتی خارجی در تنگه هرمز توسط سپاه
فیلم/ حمله سه افراطی فضول به یک زن در مترو تهران بخاطر حجاب
فیلم /  هم اکنون؛ آتش‌سوزی در میدان حسن‌آباد تهران
 عباس موسوی: نفتکش ناپدید شده در سواحل ایران است 
عدم بازگشت «سعید معروف» کاپیتان تیم والیبال ایران خبرساز شد؛ پناهندگی یا استراحت
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: