امام جمعه تهران: رضا شاه کشف حجاب و برداشتن عمامه‌ها را با دستور انگلیس اجرا کرد


خبرگزاری تسنیم، آخوند همیشه گریان، محمدکاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در خطبه نخست نماز جمعه امروز تهران  در خصوص "نقض عهد" آمریکا خاطرنشان کرد: آمریکا در برابر کسانی که قانون رایج بشریت را قبول کردند، رسوا شد. آمریکا قبل از نقض برجام و خروج از آن، در زمان اوباما تحریم‌ها را تشدید کرد. رهبری گفتند که اگر آن‌ها برجام را پاره کنند ما آن را آتش می‌زنیم. با گذشت یک سال از تعهداتی که اروپایی‌ها به آن عمل نکردند، تابع آمریکا شدند و آنچه را که آن‌ها تحریم ظالمانه کردند با آن‌ها همکاری کردند.

به گزارش تسنیم، وی تصریح کرد: در دو ماهی که فرصت داده شد، پایان یافت و امروز مسئولان کشور متفق القول هستند که تعهدات برجامی را کاهش بدهند و این کاهش البته باز در چارچوب برجام است. طبق مواد 26 و 36 اجازه داده شده است که طرف در تعهدات خود تجدیدنظر بکند. ایران با پشتیبانی مردم شهیدداده تصمیم دارد غنی‌سازد را بالا ببرد و به 20 درصد و هر میزانی که لازم داریم، بالا ببریم. ما در این رابطه ملاحظه هیچ کس را نخواهیم کرد.

 صدیقی بیان کرد:کشف حجاب رضاشاهی توسط انگلیسی‌ها انجام گرفت. رضاخان عمامه‌ها را به دستور انگلیس هم برداشت؛ در تحکیم خانواده حجاب نقش اولی دارد که رضاخان خواست با سرنیزه این را بردارد. من مردم را مومن و بانوان کشور را علاقه‌مند به حضرت زهرا و قرآن می‌دانم. اکثریت قریب به اتفاق بانوانی که حجاب مناسبی ندارند، اسلام را قبول دارند اما در فضایی قرار می‌گیرند که حالت لجاجت به خود می‌گیرند. من به همه بانوان عرض می‌کنم که حجاب مظهر هویت مستقل زن است. زن باید به زن بودن خود ببالد و مباهات کند.

وی اضافه کرد: پوشش و حجاب شرف، اقتدار و عزت است. زنی که در دید هر هرزه‌ای قرار می‌گیرد در کانون خانواده نمی‌تواند گرم باشد و دیگران او را اذیت می‌کنند.

[کد مطلب: 186419] [تاريخ انتشار: بيست و يکم تير ۱۳۹۸ برابر با دوازدهم ژوئيه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم تير ۱۳۹۸ برابر با سيزدهم ژوئيه ۲۰۱۹ ، 07:10:07 توسط Narenj
رضا شاه بیشتر تمایل به المان داشت نه انگلیس ، درست است که با کودتا و قلدری وبه یاری اخوند ها بخصوص مامور و مزدور انگلیس ( سید ضیا ) به پادشاهی رسید و از انجاییکه بی سواد و خود مذهبی و دهن بین بود ، زمان کوتاهی که تمام قد جلوی اخوند ها و حجاب ایستاد، اوایل قدرت گیری و به مقام شاهی رسیدن بود و مشاوران و خط دهندگان لاییک و سکولار داشت و در منطقه بخصوص ترکیه به سرکردگی اتاترک مذهب و حجاب اجباری ان زیر فشار و ضرب رفته بود .. اما طولی نگذشت که ورق بر گشت و رضا شاه اخوند دست ساز خودش را جلو می انداخت و پشت سرش حرکت می کرد در ایام محرم حسینی ، سینه میزد . بهر حال اخوند سلطنتی بهتر از اخوند حاشیه ای و مفت خور و متحجر و زورگو بود .. حرف اول و اخر را دین و مذهب نمی زد . سیاست کشورهای بزرگ استعمار گر را هم باید در نظر داشت و چون طرف المانی رضا شاه در جنگ شکست کاملی خورد ، رضا خان بوسیله انگلیس به تبعید رفت و در انجا هم در گذشت ، دولت های استعمارگر به هیچ وجه ایران قدرتمند و تا حدوی مستقل را تحمل نکرده و نمی کنند و ملت ایران هم قدرت و تشخیص انرا ندارد که خود را از سلطه مذهب و سلطه گری رها کند
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم تير ۱۳۹۸ برابر با سيزدهم ژوئيه ۲۰۱۹ ، 03:13:39 توسط niki
چقدر این آخوندها دروغگو و بی شرف هستند. عکس تاریخی پشت درب کنسوگری انگلیس در زمان رضا شاه هنوز قابل دسترسی است. در آن عکس هزاران آخوند را می بینید که از ترس از رضا شاه و قوانین مدرنش از کنسولگری انگلیس خواهان امان و امنیت هستند. افسوس که پسر رضا شاه (محمد رضا شاه) از پدرش پیروی نکرد و در نهایت آخوندها قدرت را در سال ۵۷ در دست گرفتن. رضا شاه هیچ وقت وابسته به انگلیس نبود و بر عکس خواهان کوتاه شدن دست انگلیس از ایران بود
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم تير ۱۳۹۸ برابر با دوازدهم ژوئيه ۲۰۱۹ ، 23:50:21 توسط جواد
آقای امام جمعه چرند نگو آخوند دویست ساله که توسط انگلیس استعمار گر بوجود آمده که ایران را خرافاتی و عقب افتاده نگهدارد و درسال 57 حکومت رابه نوکران حلقه بگوشش داد. اگر رصا شاه کبیر از انگلیس دستور می‌گرفت و مثل شما بالا نسبت نوکر بود در شهریور ماه 1320 پس از اشغال ایران یکی از بزرگترین پادشاهان سازنده ایران نوین را به جزیره موریس تعبید نمی‌کردند. کمی شرم هم چیز خوبی است که شما ندارید. تاریخ در باره رضا شاه بخوبی یاد کرده که پس از سرنگونی شما دزدان تاریخ خیانت ها و وطن فروشی ها و جنایات شما چه ها که نخواهد نوشت.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم تير ۱۳۹۸ برابر با دوازدهم ژوئيه ۲۰۱۹ ، 12:43:53 توسط 9
انگلیس که خودش مشوق و تولید کننده آخوند و عمامه بوده و در مقاطعی که نیاز بوده از کالای اورجینال ساخت خود (آیت الله ﺳﯿﺪ ﺟﯿﮑﺎﮎ ) نیز بهره جسته.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم تير ۱۳۹۸ برابر با دوازدهم ژوئيه ۲۰۱۹ ، 11:49:03 توسط بهرام
این آخوند عمامه کش مادر قبا دارد آدرس اشتباه میدهد. شاید رضا شاه کارهای بدی به دستور یا درخواست انکلیس انجام داده باشد ولی کشف حجاب و برداشتن عمامه کار خودش و اطرافیان وطن دوستش بود و نه انگلیس آخوند پرور. دور نیست آن روزی که همه آخوندهای حاکم و گزمه های پاسدارشان در دادگاه مردمی محاکمه و مجازات شوند.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم تير ۱۳۹۸ برابر با دوازدهم ژوئيه ۲۰۱۹ ، 11:23:47 توسط بابک
اصلا دوست ندارم اسم رضاشاه بزرگ از دهن عقب مونده جاری بشه
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم تير ۱۳۹۸ برابر با دوازدهم ژوئيه ۲۰۱۹ ، 10:15:37 توسط رضا شاه روحت غمگین
hین آخوند بیشرف می آمد در محله امامزاده یحیی در جنوب شهر تهران که حالا شده عربستان در محفل زنانه دمادرزن دوم پدرمن روضه میخواند و با بسیاری قر و اطوار از پیرزنها ها هم بسیار خوشش می آمد. این برای آخهوندان بچه باز نوبر بود و من نمی فهمیدم چرا. بعد فهمیدم که او از این طریف به گوشتهای لذیذ خانگی می رسد. پیرزنها اولا با نذر و نذورات نواله ای به او می رساندند و بعد هم وارد خانواده ها می شد و صیغه با دختران جوان در پس پشت این حجاب پنهان بود. و اما باید به این بیشرف گفت. رضا شاه در عمرش هرگز به انگلیس نرفت اما شما بیشرفان در انگلیس پایگاه دارید مسجد دارید و حسینیه برای تحمیق و تخریب جهان. همتان برای مداوا به حج انگلیس می روید. پس دست کم حجالت بکشید. بزودی چنان کشتاری ازتان بکنیم که در تاریخ نمونه نداشته باشد. اینبار چنان عمامه سوزانی ازتان بکنیم چنان چادرسوزانی خود چادریها براه بیبندازند که آرزوی رضاه را بکنیپد و دیگر رضا شاهی نباشد. چرا که رضا شاه ندانست چطور ریشه ای این درخت خبیثه را بکند اما ما حالا میدانیم. رضا شاه روحت غمگین که آخوند را از ریشه نکندی! ما می کنیم اینبار. آخوندکشی باید!!!
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ تهران ؛ بستن یکی از اتوبانها/  امروز 29  آبان
فیلم / مردم در اصفهان ساختمان پلیس را آتش زدند/ سه شنبه 28 آبان
فيلم/ گزارش یک بانوی هموطن از وضع شهر شیراز 
کاریکاتور/رهبر بی بصیرت: دشمن را عقب زدیم...
فیلم/  آخرین وضعیت خیابانهای ورامین - ۲۸ آبان
فیلم/ تیراندازی مزدوران خامنه‌ای به سوی معترضین در شهر مریوان
فیلم/ ‍‍ شیراز! تصاویری کە امپراطوری دروغ و کل نظام فاسد را رسوا می کند
فیلم/ خیزش مردم در شهریار» امروز سه شنبه ۲۸آبان ۹۸
کاریکاتور/ ضیافت آقا‎
فیلم/ فیلم هایی که بعد از برگشت اینترنت منتشر میشوند
شیراز، آبان / به رگبار بستن مردم
عکس/ شریعتمداری، نماینده دیوانه خامنه ای جلاد در کیهان: اراذل قران را هم به آتش کشیدند!
علی خامنه‌ای در واکنش به اعتراض‌های ایران: دشمن را عقب زدیم
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: