اطلاعیه دوم " کمیته حمایت" از بیانیه تکمیلی 14 کنشگرسیاسی و مدنی داخل کشورهموطنان عزیز
" کمیته حمایت" از 14 کنشگر سیاسی و مدنی داخل کشور، در راستای تحقق " برنامه"اش که در نخستین اطلاعیه به آگاهی شما رساند، لازم می داند، به اطلاع شما برساند:
" کمیته حمایت" ازآغاز شکل گیری تا کنون، برای ادامه فعالیت های با برنامه خود ازمشورت و همفکری با ده ها تن از امضاء کنندگانی که حمایت خود را از بیانیه 14 تن اعلام کرده اند، بهره مند شده است، روندی که ادامه خواهد یافت. اقدام به تشکیل کمیسیون های کاری مختلف یا " کارگروه ها" نیز حاصل این دست مشورت ها و همیاری هاست.
- کمیسیون روابط بین المللی و ترجمه،  با توجه به توصیه ها و خواست های 14 کنشگر سیاسی و مدنی داخل کشور و حساسیت های سیاسی، اجتماعی و امنیتی در داخل کشور، فعالیت خود از هفته آینده آغاز خواهد کرد.
- کمیسیون مالی  به زودی نحوه دریافت کمک های مالی را به اطلاع  هموطنان خواهد رساند.
- سایت رسمی " حمایت از 14 کنشگر سیاسی در ایران" و صفحه تلگرام، فیس بوک، اینستاگرام و… این کمیته نیز به زودی کار خود را با کیفیتی بهترآغاز خواهند کرد. سایت " کمیته حمایت" طی روزهای آینده فعال خواهد شد.  آدرس سایت
 خواهد بود.www.14nafar.com
…..
کمیته حمایت از همه هموطنان ارجمند انتظار دارد برای پیشرفت هماهنگ و با کیفیت  کارها و وظایف مان ، کمیته را یاری کنند و تلاش نمایند که کارها  با توجه به خواست 14 کنشگرسیاسی و مدنی داخل کشوراز مسیری مشخص و هماهنگ به پیش برده شوند.

با سپاس و احترام
" کمیته حمایت" از بیانیه تکمیلی 14 کنشگر سیاسی در داخل کشور
حسن اعتمادی، بهروز ستوده، مسعود نقره کار
دوم مردادماه 1398
25 جولای 2019
sedayeshoma@yahoo.com

[کد مطلب: 187413] [تاريخ انتشار: چهارم امرداد ۱۳۹۸ برابر با بيست و ششم ژوئيه ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگانآگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی