فيلم/ متهم گریخت؛ سالار آقاخانی، جوان دهه هفتادی با ۱۶۰ میلیون دلار ارز بانک مرکزی چه کرد و چرا از کشور خارج شد؟ 


سالار آقاخانی متهم ردیف اول دادگاه متهمان پرونده اخلال ارزی است که ۹ متهم دارد و عمدتا از کارکنان بانک مرکزی در دوران، ولی الله سیف هستند. متهم ردیف دوم احمد عراقچی، معاون سابق بانک مرکزی است؛ عراقچی مسئولیت توزیع ارز را به آقاخان سپرد که در نتیجه آن، ۱۶۰ میلیون دلار و ۲۰ میلیون یورو قاچاق ارز انجام شد.

اما سالار آقاخان، این متهم دهه هفتادی کیست؛ چگونه به جایگاه کنونی اش رسیده و از کشور گریخته است؟


[کد مطلب: 188831] [تاريخ انتشار: بيست و ششم امرداد ۱۳۹۸ برابر با هفدهم اوت ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم امرداد ۱۳۹۸ برابر با هفدهم اوت ۲۰۱۹ ، 17:46:52 توسط تهمتن - ش
امروز جلوی دزدی نفت را گرفته اند که سالانه نزدیک به ۷۰ تا ۷۵ میلیارددلاردرآمد بجیب حکومت جنایتکارریخته میشد. بزبانی دیگر؛ هم اکنون که هنوزنظام درقدرت ست؛ ثروت سرشارمردم ایران را ازحلقوم آخوندان وسران نظام بیرون کشیده اند؛ وهرکشوری که بکمک اقتصادی﴿دزدی نفتی﴾برآید؛ شدیدا موردماخذه وتحریم امریکا روبرو میشوند؛ حتی چین و روسیه هم ازترس غول اقتصادی جهان -امریکا- جرات خطا نداشته و اقتصادخودرا که به همین غول وابسته است﴿مراودات عظیم بانکی و موسسات قدرتمند تجاری امریکا وووو﴾که حتا خبرشرکت بزرگ نفتی چین وخودداری از خریدنفت دزدی مردم ایران درخبرهای امروز سایت هم آمده ست و روسیه هم خود تحت تحریمهای امریکاکم وبیش قرارداردکه بارهاخواهان رفع تحریم شده اند. -حال بااینمقدمه خواستم یادآوری کنم که اگرامروز امریکا این حکومت را که هنوز برسرکارست واینگونه تنبیه و به روطه نابودی کشانده؛ حال فکرمیکنید زمانیکه سرنگون و تارومار بکشورهای دیکر بااموال دزدی فرارکنند؛ دولت ترامپ امریکا: که همه آخوندان وغیرآخوند را تروریست میداند؛ این دزدان درخارج امن خواهندبود؟! ویا ترامپ همراهی با وکلای ایران آزاد؛ درخارج خواهدکرد؟
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم امرداد ۱۳۹۸ برابر با هفدهم اوت ۲۰۱۹ ، 12:55:04 توسط تهمتن - ش
اشتباه نکنید؛ او غارتگر اصلی نیست؛ بلکه "حامل" ﴿منتقل کننده﴾ این دزدی هاست. و دزدان اصلی همان سران نظام اند که او عامل و حامل این غارت بخارج است که البته درفیلم هم می بینید که هیچ ترسی هم ندارد چونکه میداند او پشتیبان دارد. این عوامل مزدور که قطعا خودهم بخشی کوچک از غارت را﴿شایدچندمیلیون دلار﴾ بعنوان سهم انتقال؛ بدست می آورند؛ دراین سیستم فاسد و غارتگر زیادند. - اما چه باک؛ روزی فرا خواهدرسید که تمامی این دزدی ها در هر تقطه درجهان؛ به یاری بهترین جستجوگران فساد اقتصادی جهانی؛ عمدتا دولت امریکا؛ بدنبال و سراغ این جنایتکاران تا دستگیری﴿به اتهام پولشویی - جرمی جهانی ست﴾ و بازگرداندن ثروت های دزدی مردم ایران همراه با این عوامل فاسد به ایران آزاد شده و دادگاه های مردمی قطعی و حتمی ست. - نگاه کنید به چهره ساده لوح و احمق این مزدور که هیچگاه فکر گرفتار شدن را هم بخواب نمی بیند !! اینان هم مزدورند و هم احمق.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم امرداد ۱۳۹۸ برابر با هفدهم اوت ۲۰۱۹ ، 12:44:40 توسط no name
در رژیم مافیایی ایران به رهبری "پدر خوانده " دست نشانده کامرات پوتین از اینها زیاد بوده و هست و در آینده هم بیشتر خواهد شد. یک روز "خبر خوش" را همینجا خواهیم خواند که رژیم سقوط کرد. و "خبر بد" اینکه در راس آنها "پدر خوانده " با اهل و عیال و عمه خاله وووو با هواپیمای خصوصی "ایرفورس ۲ " به کاخ از پیش آماده شده به روسیه فرار کرد با میلیارها در حسابهای شخصی در همه جا, و لیست تمام نشدنی با سرمایه های سرسام آور که ۱% های رژیم که در همه جای دنیا از قبل برده بودند همه در رفتند (بیشتر به امریکا و کانادا) با ملیت و گرین کارتها خارجی. و "خبر بدتر" بیش از ۸۰ میلیون گشنه, تشنه, بیکار, بی پول مملکتی ویران هم از اقتصاد و هم محیط زیست.یک مدتی ساندیس خورهای رژیم میلیونها را قتل و غارت میکنند و رژیم جدیدی سر کار میاید, و "بدترین خبر" طلب کارها در را میزنند و طلب های خود را میخواهند. چینیها قرار داد ۵۰ ساله ماهی جنوب, ژاپنیها ماهی شمال,روسها فاکتور اسلحه,آمریکاییها فاکتور سانتریفوژها ووووو که باید بزودی پرداخته بشه…….
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم امرداد ۱۳۹۸ برابر با هفدهم اوت ۲۰۱۹ ، 12:14:11 توسط افراسیاب
همشون دارن فرار میکنن. جمهوری اسلامی یک رژیم مرده است، تمام هارتوپوت هاشون همه با پول نفت بود، با دستور جدید آمریکا در مورد گرفتن دوباره بزرگترین نفتکش ایران یعنی تیر مستقیم تو شقیقه اقتصاد حکومت خامنه ای، هر شب که میرن تو رختخواب تا صبح فکر و خیال میکنن و طوری شده که صادق دزده با آنهمه زمین و ملک از ترس میخواد فرار کنه. آمریکا هم نفت ایران را با نفت خودش جایگزین کرد و تا این رژیم هست ایران هیچوقت نمیتونه نفت بفروشه.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ تشکیل دسته های زنجیر زنی به منظور قدرت نمایی در مقابل کرونا و مقابله با تعطیلی اجتماعات مذهبی خيابان را بسته اند و شعار میدهند که ما صاحب داریم و از کرونا نمی ترسیم - ٧ اسفند ماه اصفهان
تفاوت ۲۰۰ برابری آمار رسمی و غیررسمی مبتلایان به کرونا در ایران
کاریکاتور/ خامنه‌ای از دید یک سوریه‌ای ‎
اسرائیل از ساخت واکسن کرونا ظرف چند هفته خبر داد
عکس/ مقایسه جلسه حل بحران کرونا دولت ایران و کره جنوبی
* وزارت بهداشت: روند ابتلا به کرونا در اغلب استان‌ها صعودی خواهد بود
* هادی خسروشاهی براثر ابتلا به کرونا درگذشت
فیلم/ یک سریال مسخره / تست کرونا ذوالنور مثبت شد
 عقب نشینی سایت تولیت معصومه: با فرد خاطی که آن “یادداشت” را بارگذاری کرده برخورد خواهد شد / میان ما و شورای تامین استان قم همکاری های زیادی وجود داشته است 
کاریکاتور/  استفاده نادرست مسئولين از ماسك
دستور توقیف ۴ میلیون دلار ارسالی ایران به حماس 
خامنه‌ای پیام داد یا «میرطاهر»؟
کاریکاتور / ممانعت تولیت حضرت معصومه از تعطیلی موقت برای جلوگیری از پخش کرونا
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: