عکس / عکسی که ترامپ از انفجار موشک جمهوری اسلامی منتشر کرد


دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، می‌گوید کشورش نقشی در حادثه‌ای نداشته که گزارش شده در سکوی پرتاب موشک ماهواره‌بر ایران در سمنان رخ داده است.

ترامپ در توییتر خود نوشته است: "ایالات متحده آمریکا در حادثه فاجعه‌باری که طی آماده‌سازی‌های نهایی در سکوی پرتاب موشک ماهواره‌بر سفیر در جایگاه یک در سمنان رخ داد نقشی نداشته است."

او اضافه کرده است: "برای ایران بهترین آرزوها را دارم و امیدوارم در مشخص کردن اینکه در جایگاه یک چه اتفاقی افتاده موفق باشند."

[کد مطلب: 189717] [تاريخ انتشار: نهم شهريور ۱۳۹۸ برابر با سی و يکم اوت ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ نهم شهريور ۱۳۹۸ برابر با سی و يکم اوت ۲۰۱۹ ، 18:41:01 توسط حسن آقا
هفته پیش در نیویورک تایمز مقاله ای مبنی بر حملات سایبری امریکا به برنامه موشکی سپاه با استناد به افراد پنتاگون درج شد. کسی نمیداند دقیقا چه شد ولی برنامه وسیعی در ارتش امریکا برای حملات سایبری به برنامه موشکی سپاه در کریان است. در این مورد کسی شک نداشته باشد. این که خورده فاشیست نارنجی عکس منتشر کرده هیچ بی زمینه نیست. ولی مردک نامتعادل باید هر روز چند بار خودش را بیندازد در جریان خبر، و به غیر از این که بیسواد است و لغتنامه ای پنجاه کلمه ای دارد، توییتر بهترین وسیله برای متلک پرانی است. دروغ و راست را هم با وقاحت قاطی میکند و شرمی هم نمیکند. برای همین برخی شک دارند به هر حرفی که میزنه، منجمله در نظرات پایین. رژیم شاه و شیخی (ولی فقیه = شاه = دیکتاتوری فردی) اسلامی در ایران نخواهد توانست با این تهاجم سایبری مقابله کند. ولی جالب است که در پایین، حتی هواداران ترامپ نیز دیگه دارن از توییتهای روانی اش خسته میشوند!
نوشته شده در تاريخ نهم شهريور ۱۳۹۸ برابر با سی و يکم اوت ۲۰۱۹ ، 16:58:07 توسط رستم فرخزاد
نظر به اینکه هر اتفاق بدی که برای جمهوری چسمالی(چپ+اسلامی) رخ بدهد, رژیم می اندازد به گردن آمریکا, ترامپ هول کرده که نکنه تروریستهای جمهوری چسمالی و ستاد جنگهای عیر متعارف( یعنی همان تروریزم) دست به تلافی بزنه و در آخر هم آزرو کرده که مشخص بشه که چه اتفاقی افتاده(یعنی به گردن ما نندازید), در صورتیکه اصلن موضوع مهمی نیست که آقا این جور ماچ و بوسه فرستاده, از این انفجارات در لحظه پرتاب موشک در خود آمریکا و اروپا بسیار اتفاق افتاده, هدف ترامپ بیشتر از نبرد با جمهوری اسلامی پیروزی در انتخابات بعدیست و ترامپ میداند که هر اتفاق کوچکی میتواند ورق را برگرداند, بدبختی اینجاست که جمهوری چسمالی هم همین را بخوبی میداند, و دارند از موقعیت شکننده ترامپ کاملن سوء استفاده میکند.....
نوشته شده در تاريخ نهم شهريور ۱۳۹۸ برابر با سی و يکم اوت ۲۰۱۹ ، 13:45:28 توسط تحلیلگر
به کی؟ مو؟- اتفاقاً وقتیکه من هم این خبر و گفتار ترامپ را خواندم فورا به یاد طرز حرف زدن صمد آقا در فیلمهایش افتادم که شما خیلی با حال نوشتی و گویا از دل من خبر داشتی! اگر کار و دخالت آمریکا نبوده پس درود بر اسرائیل که منتظر ترامپ معامله گر نمیماند تا رژیم ملائی روزبروز جسورتر شود!
نوشته شده در تاريخ نهم شهريور ۱۳۹۸ برابر با سی و يکم اوت ۲۰۱۹ ، 12:22:41 توسط تهمتن - ش
درضمن درمورد شلیک موشکی به طعمه پهیاد هم از آخوندن تشکر کرد که به هواپیمای جاسوسی پشت سر پهیاد که ۳۵ جاسوس !! بهمراه داشته؛ هم قدردانی کرد !! همانطور که دراین خبر هم آرزوی موفقیت برای موشکهای آخوندان کرده ؟؟!! اما چون و چرای این دو رخداد و تشکر و آروزی موفقیت چیست ؟؟ آن پهیاد وسیله ای ترانسفری اطلاعات به هواپیمای جاسوسی پشت سر بود؛ که بعداز منتقل کردن اطلاعات در لحظات شلیک موشک؛ دیگر ارزشی نداشت و فاقد سیسم های دفاعی هم بود. و ۳۵ جاسوس در هواپیما هم دروغ بود وهیچوقت چنین ریسکی نمیکنند و هواپیما به سیستم های تخریب سیستم راداری مجهزبوده و اصولاسرادارن رشید اسلام!! گذشته از ترس شلیک بهواپیما؛ نمیتوانسته اند به هواپیما شلیک کنند!! و این تشکر هم معنای گمراهی اطلاعاتی بوده !! بزبان دیگر ناتوانی آخوندان را به آنان گوشزدکرده اند. درمورد انفنجار این موشک و آرزوی موفقیت برای آخوندان هم همان معنا و بیلاخ !! به آخوندان ست؛ و نه آرزوی موفقیت ؟؟!! و یا هر برداشت دیگر !! - چندسال پیش ظریف هم از خنثی کردن موشکها گفته بود !! که البته دمکراتها این توانایی را به او گفته بودند؛ و گرنه؛ اوهم بیسوادست.
نوشته شده در تاريخ نهم شهريور ۱۳۹۸ برابر با سی و يکم اوت ۲۰۱۹ ، 10:20:32 توسط تهمتن - ش
کاملا مشخص بود که چرا امریکا آن پهیاد را طعمه کرد تا سرداران رشید ایسلام !! سیستم های پیچیده و رمز موشک ها را با شلیک به پهیاد اکتیو ﴿روشن﴾ کنند تا رموز هرگونه موشکهای دیگر را که همگی از یک"سیستم مادر" برای پرواز استفاده میکنند بدست آرند؛ که نمونه اش را در انفجار این موشک می بینیم. سرداران هوشمند !! و رشید اسلام تنها میتوانند از نوع موشکهایی استفاده کنند که به حماس و حزب الله داده اند !! حالا دیگر چطوری هارت و پورت نابودی اسرائیل و در هم کوبیدن خانه خدا !! عربستان؛ و کل منطقه را کنند !! انتشار این عکس که معمولا سری هستند و هیچگاه توانایی های خودرا به طرف مقابل تلگراف نمی زنند؛ گویا و منعکس کننده خنثی کردن برگ موشکها؛ که تنها برگ در دست آخوندان ست؛ را مجبور به تسلیم شروط ۱۲ گانه و سرط اضافه شدن حقوق بشر است که همان " مذاکره !! " نام نهاده اند ؟؟!!
نوشته شده در تاريخ نهم شهريور ۱۳۹۸ برابر با سی و يکم اوت ۲۰۱۹ ، 09:42:56 توسط بهرام
مانده ام که ترامپ منظورش از این توئیت چیست؟ "آرزوی بهترینها برای ایران کردن و اینکه دخالتی در این ماجرا نداشته است". شاید مجموعه ای از صفات اخلاقی وی سبب این توئیت بوده باشد و شاید هم از سر بیکاری چیزی پرانده است. پیش از وی ان پی آر" شبکه رادیوئی عمومی امریکا" خبر و عکس ماهواره ای این ماجرا را انتشار داده بود. بقول بسیاری ترامپ یک مشنگ است "nuts" و شاید یک مشنگ بهتر بتواند یک حکومت مشنگی را بچالش و سرگیچه بکشاند، همانگونه که شغال بیشه مازندران را نگیرد جز سگ مازندارانی.
نوشته شده در تاريخ نهم شهريور ۱۳۹۸ برابر با سی و يکم اوت ۲۰۱۹ ، 09:39:24 توسط کی؟ مو؟
لال بمیروم اگه دروغ بگووم. اصلا مو از این کارا می‌کونوم؟ نه! شما بگید، اصن مو از این کارا بلدووم.
نوشته شده در تاريخ نهم شهريور ۱۳۹۸ برابر با سی و يکم اوت ۲۰۱۹ ، 07:25:11 توسط سمكو
علت انفجار این موشك مادر مرده‌ گرمای طاقت فرسای صحرای سمنان بوده‌! لذا سفارش میشود بار دیگر با گذاشتن یك كولر ابی غول پیكر در موقع پرتاب موشك از چنین حادثه‌ تاسف بار جلوگیری نمائید. والسلام علی من اتبع الهدی!
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ تشکیل دسته های زنجیر زنی به منظور قدرت نمایی در مقابل کرونا و مقابله با تعطیلی اجتماعات مذهبی خيابان را بسته اند و شعار میدهند که ما صاحب داریم و از کرونا نمی ترسیم - ٧ اسفند ماه اصفهان
تفاوت ۲۰۰ برابری آمار رسمی و غیررسمی مبتلایان به کرونا در ایران
کاریکاتور/ خامنه‌ای از دید یک سوریه‌ای ‎
اسرائیل از ساخت واکسن کرونا ظرف چند هفته خبر داد
عکس/ مقایسه جلسه حل بحران کرونا دولت ایران و کره جنوبی
* وزارت بهداشت: روند ابتلا به کرونا در اغلب استان‌ها صعودی خواهد بود
* هادی خسروشاهی براثر ابتلا به کرونا درگذشت
فیلم/ یک سریال مسخره / تست کرونا ذوالنور مثبت شد
 عقب نشینی سایت تولیت معصومه: با فرد خاطی که آن “یادداشت” را بارگذاری کرده برخورد خواهد شد / میان ما و شورای تامین استان قم همکاری های زیادی وجود داشته است 
کاریکاتور/  استفاده نادرست مسئولين از ماسك
دستور توقیف ۴ میلیون دلار ارسالی ایران به حماس 
خامنه‌ای پیام داد یا «میرطاهر»؟
کاریکاتور / ممانعت تولیت حضرت معصومه از تعطیلی موقت برای جلوگیری از پخش کرونا
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: