تازه ترین واکنش های مطهری و تاجزاده به یکی از آخرین قربانیان رژیم سرکوبگر و واپسگرا

بالاخره علی مطهری تایید کرد‌به سحر خدایاری  ‏گفته شده بود به ۶ماه حبس محکوم شده است!

درموضوع خانم سحر خدایاری می پذیریم که حکم دادگاه صادر نشده بوده،ولی این خبر قطعی است که درمراجعه سحر به دادگاه،شخص غیرمسئولی به او گفته به۶ماه حبس محکوم شده‌ای.اساساًچرا موضوعی به این کوچکی که با چند کلمه نصیحت قابل ختم بوده دادگاهی شده است.البته ما خودکشی را گناه بزرگی می دانیم

مصطفي تاجزاده
مرگ جانسوز #دختر_آبی باید درهای استادیوم‌ها را به‌روی همه ایرانیان بگشاید و او را به آخرین شهروندی تبدیل کند که مرگ را بر رجوع به عدالتخانه ترجیح می‌دهد. زیرا مشکل سحر فقط بسته‌بودن در #آزادی به روی او نبود. این هم بود که در دستگاه قضا عدالت و کرامت و امنیت نمی‌دید.[کد مطلب: 190535] [تاريخ انتشار: بيست و يکم شهريور ۱۳۹۸ برابر با دوازدهم سپتامبر ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم شهريور ۱۳۹۸ برابر با سيزدهم سپتامبر ۲۰۱۹ ، 03:33:25 توسط Narenj
به ایرانی و آذر .. امریکا در میان کشورهای دمکراسی پارلمانی ( اوروپایی ) یک دمکراسی نافص است .. بسیاری از جمله فعالیت و تشکل یابی کمونیست ها در انجا مثل طاعون و وباست و خوب ازاد هم نیست . امریکای ترامپ بدتر ، ترامپ هر روزنامه نگاری که انتقادی و مخالف جناب ترامپ حرف بزند ، مثل احمدی نجات هاله نور امام زمانی و خمینی خون اشام می زند توی دهنش .. این کلمه فرون وسطایی هم بی ربط به تاریخ ایران است ، در ایران امروز تا انجاییکه می توانند ، قوانین هزار و چهار صد سال پیش صحرای عربستان و تجارت محمد را پیاده و اجرا می کنند . آذر گرامی ، شما ببخشید ها کیر را می بینید اما کدو را نمی بینید ، بله در جهان کنونی بطور مطلق همه جا روابط و منطق سرمایه داری حاکم است‌ در ایران این سرمایه داری مال زمان تجارت محمد با مال باد اورده خدیجه حکمفرماست در منطقه سرمایه داری پیشرفته اروپایی همه نوع تفکر و ایده تا حدود زیادی اجازه فعالیت و تشکل دارند .. اما کدو .. در هیچ کجای جهان ( طبقه کارگر ) دارای همبستگی و هدف مستقل برای بدست گرفتن قدرت دولتی نیست و در ایران ، طبقه که جه بگویم ، کارگر هنوز به عدل اسلامی متوهم است
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم شهريور ۱۳۹۸ برابر با سيزدهم سپتامبر ۲۰۱۹ ، 03:00:14 توسط Narenj
اول از همه به این اخوندزاده سوپاپ اطمبنان خلیعه گری در ایران امروزی ، ای سوپاپ ، بچه گول می زنی ، ( شخص غیر مسول ) در بیدادگاه دستگاه خلیفه چه میکند و از کدام در وارد این دستگاه قصابیه شده است . مثل پو حداقل جرات داشته باس و مثل پدرت ان اخوند فزرتی حکم صادر کن ، که خودکشی کننده جایش جهنم است . باز تاجزاده که درد را شکافته و فاجعه را میبیند ، اما چه سود ، خودش ، سازنده و اداره کنند دستگاه خلیفه مسلمین است که این همه گند به بار اورده ..که تاریخ ایران به خود ندیده است ..
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم شهريور ۱۳۹۸ برابر با دوازدهم سپتامبر ۲۰۱۹ ، 19:41:53 توسط آذر
سلطٔهٔ سرمایه جهانیست، فرقی هم نمیکند در کدام کشور، خشن همچون ایران، یا مهد دمکراسی در فرانسه که بار این بار با جنبشی که به “جلیقه زردها” معروف شده، نه فقط اروپا که تمام جهان سرمایه‌داری را تحت تاثیر قرارداده است. جنبش “جلیقه‌زردها” اعتراض بزرگ نادیده گرفته‌شدگان – کارگران و دیگر ستم‌دیدگان جامعه – است به جهانی که روز به روز نابرابری در آن افزایش یافنه، جنگ‌ها پا به پای افزایش هزینه‌های نظامی افزایش می‌یابند، تضاد طبیعت با مناسبات اجتماعی (سرمایه‌داری) به حد فاجعه‌آمیزی رسیده و شکاف طبقاتی، بخصوص شکاف بین ابر ثروتمندان و اکثریت بزرگ مردم جهان، بمرزهایی رسیده که هرگز در طول تاریخ نبوده است.در ایران بشکلی عقب مانده و در اروپا به شکلی پیشرفته!! اقتصاد سرمایه‌داری بویژه پس از بحران بزرگی که از ۲۰۰۷، آغاز شد، هرگز نتوانسته یک دوره رونق نسبی را به خود ببیند، بارزترین دلیل است بر اینکه تضادهای شیوه تولید سرمایه‌داری به درجه‌ای رشد کرده که، انباشت سرمایه بدرجه‌ای رشد کرده که راهی برای به جریان افتادن ندارد. بورس‌بازی مفری برای این سرمایه‌ها شده و مازاد تولید به پدیده‌ای همیشگی تبدیل‌شده است.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم شهريور ۱۳۹۸ برابر با دوازدهم سپتامبر ۲۰۱۹ ، 16:52:23 توسط ایرانی
آذر عزیز کوتاه مینویسم. کدام جهانی بدون سرمایه اداره میشود؟ امریکا هم کشور سرمایه داریست ولی اگر به سگتان آزار برسانید شما را تحت تعقیب قرار میدهند. چون سگ هم در آن جامعه سرمایه داری حق و حقوق دارد اما اگر بفرمائید کشوری با مذهب قرون وسطاعی حق شماست. عموم افرادی که در ایران بر اریکه قدرت سوارند و میتازند اگر در مسند خود تجاوزکار نباشند قدرت آنها را بزیر خواهد کشید. پس همه صاحب منصبان و آنهائی که بر گرده این مردم سوارند باید از ظالم اطاغت بنمایند در غیر اینصورت یا از طروق دیگر مانند (پرستو) یا بهانه های دیگری بزیر کشیده خواهند شد. دوست عزیز.. خانه از پایه بست ویران است آنوقت شما آنرا به سرمایه ربط میدهید.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم شهريور ۱۳۹۸ برابر با دوازدهم سپتامبر ۲۰۱۹ ، 16:39:12 توسط عضنفر
باید گذرتان به دادگاهی های اینها بیفتد تا بدانید با شما چه رفتارتحقیرامیزی می کنند حالا وای به حالی که زن باشی .اقای تاج زاده ومطهری ودیگرانی که درتحکیم این رژیم نقش داشته اید همه شما درقتل این دخترسهیم هستید .من به امید روزی نفس میکشم که همه شمارا درپیشگاه عدالت درحال سوال وجواب ببینم .
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم شهريور ۱۳۹۸ برابر با دوازدهم سپتامبر ۲۰۱۹ ، 16:18:27 توسط افراسیاب
این سیدعلی گدا و سپاه و جنایتکارانی مثل رئیسی مملکت رو بجائی رسوندن که جوانان خودسوزی میکنن، انگار نه انگار که مملکت زیر تحریم شدید و خطر جنگ است. اینها همشون مریض روانیند.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم شهريور ۱۳۹۸ برابر با دوازدهم سپتامبر ۲۰۱۹ ، 16:11:58 توسط آذر
یکی از خطرهائی که هر زندانی یا بازداشت‌ شده‌ای را تهدید میکند، اعمال شکنجه تنها برای گرفتن “اعترافات” اجباری است. این واقعیت را مقیسه در حین محاکمه اسماعیل بخشی بروشنی بر زبان آورد.“جرم” اسماعیل بخشی و هم پرونده‌ای‌هایش، نه “پیگیری اهدافی دیگر”یا “گرفتن پول” بلکه طرح شعار “نان، کار، آزادی” بود. شعاری چند کلمه‌ای که مقیسه‌، قاضی جنایتکار رژیم آنرا شعاری “زیر شکمی و بالا شکمی” میخواند و حول این شعار ۳ هزار صفحه پرونده ساخته است! اما این آخوند وقیح چاره‌ای جز تجاهل لمپنانه ندارد. چرا که این دادگاه، محکمه کارگران هفت‌تپه نبود. دادگاه مظهر خشم و کینه طبقاتی یک رژیم دینی سرمایه‌داری علیه میلیونها کارگر و زحمتکش در جامعه‌ایست که به نوشته سندیکای کارگران نیشکر هفت‌تپه در آن: “میلیونها مردم کارگر و زحمتکش با پدیده بیکاری، استثمار، گرسنگی و فقر فزاینده، با پدیده کودکان کار و خیابان، کارتن‌خوابی و گورخوابی، کولبری، تبعیض جنسیتی، ستم ملی و مذهبی، کودک‌آزاری و حیوان‌آزاری، تخریب و ویرانی محیط زیست، جنگل‌خواری و کوه‌خواری، و… صدها مصیبت دیگر که زادهٔ نظام سرمایه‌سالاری و سودپرستی است روبرو می‌باشد.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
فشار رسانه‌های جمهوری اسلامی به وریا غفوری به دلیل حمایت از دختر آبی
فیلم / مداح میگه ابن سعد با دوچرخه اومد یکی بلند میشه میگه اون موقع دوچرخه کجا بود و بقیه ماجرا...!
عکس/ بسته کامل آخرت هم رسید!
عکس/ یکی از اتوبان‌های اصلی استانبول: «تو راه را تنها نخواهی رفت،  دختر آبی. زنان برای دختر آبی به میدان می‌روند.» 
منع دانشجوی ایرانی دارای ویزای تحصیلی از پرواز به آمریکا
 ارتش کویت به حالت آماده باش درآمد 
حوثی‌های یمن: تمام حملات به عربستان سعودی را متوقف خواهیم کرد 
روزنامه اتلانتیک: هفت پرسشی که باید پیش از هرگونه حمله نظامی به ایران، به آن پاسخ داد
 اولین اظهار نظر جانشین بولتون درباره آرامکو 
رونمایی از پهپاد های جدید ایرانی
 نیویورک تایمز: یک موشک سالم عمل نکرده در تأسیسات نفتی عربستان سعودی پیدا شده
 پرویز پرستویی به مدیر شبکه سه: از این سفره، خوب تغذیه کن / مگه صداوسیما ارث پدری شماست؟ / شما باچه تجربه و تخصصی مدیر شبکه شدید؟
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: