پیام جمهوری اسلامی به آمریکا از طریق سوییس: حمله آرامکو کار ما نیست/ حمله کنید بلافاصله جواب می‌دهیم


جمهوری اسلامی از طریق سفارت سوییس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران، پیامی را در ارتباط با موضوع آرامکو و اظهارات مقامات آمریکایی در مورد نقش ایران در این حوادث به آمریکا ارسال کرد.

به گزارش ایسنا، بر اساس شنیده‌های خبرنگار ایسنا ایران در روز دوشنبه یادداشتی رسمی از طریق سوییس به آمریکا ارسال کرد و در آن پیام اعلام کرد که ایران در برابر هر اقدام آمریکا علیه خود واکنش نشان خواهد داد.

تهران در این پیام اعلام کرده که اتفاقات آرامکو کار ایران نبوده و این موضوع را تکذیب کرده است.

در این پیام ضمن تکذیب اظهارات پمپئو و ترامپ در مورد نقش ایران در حادثه آرامکو تاکید کرده که اگر اقدامی علیه ایران صورت گیرد بلافاصله با پاسخ ایران روبرو خواهد شد و دامنه آن محدود به منشاء تهدید نخواهد بود.

جمهوری اسلامی همچنین چندی پیش در ارتباط با موضوع پهپاد نیز از طریق سوییس پیامی را به آمریکایی‌ها ارسال کرده بود مبنی بر این که هر گونه اقدام علیه ایران با واکنش شدید تهران مواجه خواهد شد.

[کد مطلب: 190920] [تاريخ انتشار: بيست و هفتم شهريور ۱۳۹۸ برابر با هجدهم سپتامبر ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم شهريور ۱۳۹۸ برابر با هجدهم سپتامبر ۲۰۱۹ ، 15:34:00 توسط سرخ و سیاه
البته اگر هم 100000 موشک قابل عمل داشته باشه و هر 100000 تا را هم بزنه به عربستان, خوب بعدش میخواد چکار کنه؟ من از سمت عربستان هیچ نمی دانم که آیا آنها فکر پناهگاهای زیر زمینی ضد بمب را کرده اند و یا نه ولی میدانم که کل ایران و بخصوص تهران در مقابل بمب بارانهای هوائی بلادفاع است, البته برای آخوندها مساله جان انسانها ارزشی ندارد و مهم نیست, اما آیا جمهوری اسلامی که اینهمه کر کوری میخونه فکر اینچیزها را کرده؟...........البته از همان اول بمبارانها ننه من غربیم آخوندا و پاسدارها و بسیجیها همانطور که برای یمنیها بلندست, برای هموطنان جانباخته مان هم بلند خواهد شد و با انتشار عکسهای کودکان تکه پاره, قصد تحریک سازمانهای حقوق بشری را خواهند داشت..........شما هم بهتره که بجای ترساندن عربها فکر جان هموطنان شهید زنده و مردتان باشید...
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم شهريور ۱۳۹۸ برابر با هجدهم سپتامبر ۲۰۱۹ ، 13:30:01 توسط به سعید
و آمریکا هم یک بمب اتم میاندازد و تمامی مزدوراها و ۱۰۰هزار موشک شان را میفرسته به درک. حالا برو ساندیست , را بخور.
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم شهريور ۱۳۹۸ برابر با هجدهم سپتامبر ۲۰۱۹ ، 13:29:59 توسط ناندرتال
ايران در ٧ دقيقه اول ١٠٠٠٠٠ موشك و باليستيك اماده شليك داره!!! ها ها!
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم شهريور ۱۳۹۸ برابر با هجدهم سپتامبر ۲۰۱۹ ، 13:27:22 توسط اس-800
واقعیت اینستکه از وقتی که ابزار و آلت نظامی دیجیتالی شد, دیگر انتظار عمل صد در ضدی این ابزار از بین رفته..............در حملات اسرائیل به سوریه با وجود موشک های زمین به هوای اس-300 که روسها, ایرانیها را بخاطر دریافت آنها سالها سر می دواندند , این موشکها عمل نکردند, و هواپیماهای اسرائیلی بعد از زدن اهدافشان که نیروهای ایرانی مقیم سوریه بودند, سالم به پایگاها یشان باز گشتند........البته بعدن گفته شد که این موشکها در موقع حمله اسرائیل خاموش بودند!! خوب اگر این بهانه را بپذیریم , از کجا معلوم که ضد هوائیها عربستان هم موقع حمله خاموش نبوده باشند؟.........شاید حملات شنبه گذشته به پالایشگاه عربستان نوعی هشدار روسها به آمریکائیها و یا اسرائیل بوده باشد که میخواستند بگویند اگر شما میتوانید ضد هوائیهای ما را خنثی کنید, ما هم میتوانیم مال شما را بی اثر سازیم
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم شهريور ۱۳۹۸ برابر با هجدهم سپتامبر ۲۰۱۹ ، 11:12:06 توسط سعید ا
حمله ای که به تاسیسات نفتی عربستان شد بسیار دقیق و پیچیده بوده است .بعداز چند روز هنوز بر سر منشا این حمله بین کارشناسان کشورهای مختلف اختلاف نظر وجود دارد .سیستم پدافندی پاتریوت و تاد آمریکا علیرغم بهای گزافی که برای آن پرداخت شده به درد سطل زباله میخوره. اگه حمله ای به ایران صورت بگیرد در 7 دقیقه اول جنگ ایران 100 هزار موشک آماده شلیک داره . موشکهایی کروز و بالستیکی در بردهای مختلف که از تمام نواحی ایران آماده شلیک هستند . پایگاه های نظامی آمریکایی حوضچه ها و تاسیسات نفتی و آب شیرین کن ها و سایر مراکز صنعتی و تجاری کشورهای عربی هدفهای این موشکها خواهند بود.
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم شهريور ۱۳۹۸ برابر با هجدهم سپتامبر ۲۰۱۹ ، 11:11:53 توسط سرخ و سیاه
مشکل ما رئیس جمهور فاشیست و راسیست آمریکاست, هیتلر هرگز به ایتالیا حمله نکرد, بلکه با موسولینی هم پیمان شد, امکان ندارد آدمی با این طرز فکر بخاطر یک مشت عرب (از نگاه ترامپ) وارد جنگی شود که امکان دارد به سرمایه های ایشان در آمریکا و در سایر نقاط جهان صدمه بزند............پیام ترامپ به راهبران دنیا اینست : بیائید با هم بخوریم, روسها این پیام را گرفتند, بخاطر همین هم هست که ترامپ و پوتین برای یک دیگر ماچ و بوسه میفرستند...........در مورد جمهوری اسلامی قدری اوضاع پیچیدهست, در ایران قدرت در دست باندهای مافیائی و قاچاقچیان مواد مخدر و اسلحه می باشد که هر حرکت جدی به سمت صلح موجودیت آنها بخطر می اندازد, بدین خاطر آنها هرگز نخواهند گذاشت که تعغیری جدی در وضعیت موجود رخ دهد
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم شهريور ۱۳۹۸ برابر با هجدهم سپتامبر ۲۰۱۹ ، 09:46:30 توسط خسته
مزاکره انجام نخواهد شد ولی نامه خواهیم داد
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم شهريور ۱۳۹۸ برابر با هجدهم سپتامبر ۲۰۱۹ ، 09:37:02 توسط روشنگر
ایندفعه رژیم ملائی اشتباه بزرگی کرده ولی حالا سعی میکند خودش را بی تقصیر نشان دهد. مگر به حرفهای همیشه دروغ رژیم جنایتکار است که بگوید من نبودم در حالیکه همه اسناد و شواهد دخالت مستقیم رژیم را ثابت میکنند. مگر میشود از یمن پهپاد پرواز بکند و ۱۲۰۰ کیلومتر در آسمان عربستان پرواز داشته باشد هیچ رادار یا دوربین و ماهواره ای آن ۱۷ پهپاد و موشک را ندیده باشد؟ مردم ساده لوح داخل ایران فریب دروغهای رژیم را شاید بخورد ولی چشم تیزبین جهان نه. رژیم ملائی با تهاجم به آرامکو اینبار به دردسر بزرگی افتاده و صدردرصد بهانه خوبی برای متحد کردن برخی کشورها برای تهاجم به ایران داده و مردم زبان بسته ایران هم ساکتند و دوست دارند در جنگ سلاخی شوند که حقشان هم هست!! جالب اینجاست تا حالا ماکرون فرانسوی بیشرف در مورد این تجاوز رژیم چیزی نگفته تا رژیم ملائی را تطهیر بکند؟ رژیم کار خوبی کرد که لحظه مرگش را به جلو انداخت و اذهان جهان در همه رسانه های جهان را بر علیه ایران متحد کرد این اقدام قاسم سلیمانی تروریست که فکر میکند منافع مردم ایران از طریق باجگیری میگذرد.حریف بابا آمریکا نیست بچه اش عربستان کتک میخورد؟
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
آخوند:  «ایدز» ظرف دو هفته بوسیله طب اسلامی درمان می‌شود!
سپاه با پرونده روح‌الله زم چه می‌کند؟‌
کاریکاتور / مقابله با کشف حجاب در مجتمع‌های آپارتمانی
فاسدترین نهادها در ایران همانا ولایت فقیه و روحانیت شیعه هستند
احمدی نژاد نگران منطقه ۹ شیکاگو! 
دستگیری یکی از عوامل جمهوری اسلامی در سوئد
فیلم/ رقص در مترو تهران
ترکیه ۵۰ بمب اتمی آمریکا را گروگان گرفت 
عکس / چرا تصاویر اعتراض‌ها در لبنان عجیب و غریب هستند؟! 
روح‌الله زم را 'دستگاه اطلاعاتی عراق بازداشت کرد و تحویل ایران داد'
نخستین اعترافات تلویزیونی زم علیه یک «مدافع حرم» زندانی و متهم به جاسوسی
فیلم/ رژه اعتراضی جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران علیه حضور حسن روحانی در این دانشگاه
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: