ترامپ: کردها در جنگ جهانی دوم به ما کمک نکردند!


دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه از تصمیمش در رها کردن کردهای سوریه در مقابل حملات ترکیه دفاع کرد.

به گزارش یورو نیوز رئیس جمهوری آمریکا در توجیه این رفتارش گفت: «آنها به ما در جنگ جهانی دوم کمک نکردند؛ به عنوان نمونه آنها در جنگ نرماندی به ما کمک نکردند.» او افزود که کردها در کنار نیروهای آمریکایی برای «سرزمین‌های خودشان» جنگیده‌اند و ما پول خیلی زیادی را برای کمک به آنها خرج کرده‌ایم. او در نهایت گفت: «با این وجود ما کردها را دوست داریم.»

ترامپ در حالی از کردها بخاطر کمک نکردن به آمریکا در جنگ جهانی دوم گله میکند که نه آنزمان و نه حالا کشوری به نام کردستان وجود نداشته و ندارد.

[کد مطلب: 192376] [تاريخ انتشار: هجدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با دهم اکتبر ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هجدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با دهم اکتبر ۲۰۱۹ ، 16:26:03 توسط افراسیاب
آمریکا نیروهاش را داره جمع میکنه برای حمله به جمهوری اسلامی منتهی بعد از ریاست جهوری جدید، ایران مهمتره و دومین ذخایر نفت و گاز جهان را داره، کردستان براشون ارزش نداره و توش فقط چغندر در میاد. کردهای سوریه هم زیاد بدشون نیامد و هزاران کرد بدون اقامت تو اروپا سرگردانند و حالا یک امیدی دارن که اقامتشون بیاد.
نوشته شده در تاريخ هجدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با دهم اکتبر ۲۰۱۹ ، 15:27:07 توسط سامان
985 روز قبل که ترامپ به کاخ سفید آمد سامان در این سایت کامنت داد که: ما لعبت کانیم و فلک لعبت باز .. از روی حقیقتیم نه از روز مجاز.. ترامپ بیا بجنگیم. خیلی ها ترسیدند و نوشتند که چنانچه ترامپ اراده کنه مانند بازیهای کامپیوتری ایران را از جهان حذف خواهد کرد! وقتیکه ایران پهباد ترامپ را سرنگون کرد دیگران باور کردند که آمریکا ببر کاغذی ست. امروز هم کردها نگران نباشند چونکه ایرانی تا مرگ با شماست. حرف های ترامپ مثل همیشه بلوف ه و مرد عمل نیست.
نوشته شده در تاريخ هجدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با دهم اکتبر ۲۰۱۹ ، 15:23:11 توسط آبادانی
سگ زرد برادر شغاله و در امریکا جمهوری خواه سرکوبگر و دمکراتهای لیبرال که با پنبه سر آدم را می بُرند فرقی ندارد و مثل ایران خودمون که اصولگرا و اصلاح طلب داریم اینها هم همینطورند اما جمهوری خواهان یک مشت آدمهای بیسواد کلاٌش یا ارتشی هستند که مغزشون اندازه مغز گردو هم نیست مثلا همین ترامپ یا قبلش جورج بوش یا ریگان و ... اینها فقط جنگ را می شناسند و بس و اینکه کردستان کجاست و ایران کجاست و جنگ جهانی دوم چه ربطی به کردها و شرکت کردها در جنگ نرماندی "فرانسه" علیه آلمان هیتلری داره فقط به مغز اینجور آدمها خطور میکنه و بس!
نوشته شده در تاريخ هجدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با دهم اکتبر ۲۰۱۹ ، 14:03:35 توسط آشنا
كشورى كه رئيس جمهورش اين باشد، واى بحال مردمش! واقعا مايه شرم است!
نوشته شده در تاريخ هجدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با دهم اکتبر ۲۰۱۹ ، 13:13:17 توسط بهرام
طرفداران ترامپ ابله نیز همانند خودش بیسواد و کودن هستند. در تلویزیونهای امریکائی نیز بدفعات با افسران و سربازان امریکائی که بدستور ترامپ منطقه را ترک کرده اند مصاحبه شده و آنها از این بدعهدی ترامپ ناراضی بودند و کردها را همسنگرانی مبارز و قابل اعتماد میخواندند. البته کردها برای منافع و آمال خویش میجنگند همانگونه که هر انسانی منافع خود و میهن خود را مقدم بر منافع دیگران قرار میدهد . باید دید ایرانیانی که از ترامپ و اردوغان مسلمان طرفداری میکنند به چه جناهی وابسته اند.
نوشته شده در تاريخ هجدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با دهم اکتبر ۲۰۱۹ ، 12:36:40 توسط روشنگر
باز سندی دیگر از بیسوادی ترامپ! این مردک اگر حرف نزند شاید محبوب شود؟ کُردها در جنگ جهانی دوم؟ کُردها اصلا چی داشتند که به کمک آمریکای تا زیر دندان مسلح بیایند؟ خود افسر آمریکائی که قبلا در همین نواحی کردستان سوریه بوده در گزارشی که من در تلویزیون آلمان دیدم میگفت اینکار ترامپ برخلاف هرگونه عهد و پیمان بستن با متحدین آمریکا است و نبایستی کردهای سوریه را که در حقیقت نقش نیروهای پیاده آمریکا را در مبارزه با داعش بازی کردند حالا در مقابل اردوغان تُرک خر فاشیست مسلمان تنها گذاشت! وگرنه در آینده کسی دیگر حاضر نمیشود روی حرف آمریکا حساب بکند و درکنارشان بجنگند! به گزارش نیویورک تایمز از مقاومت برخی افسران آمریکائی در پنتاگون بر علیه تصمیمات ابلهانه ترامپ در حال شکل گیری است طوریکه ترامپ گویا خودش از حرفهای تند افسران آمریکائی در مقابل خودش وحشت کرده! امروز در گزارشی نشان داده شد که نیروهای پیاده برای تصرف کردستان سوریه همان سوریه ای های عرب مسلمان افراطی بنام ارتش آزاد سوریه هستند که اردوغان آنها را به وعده قدرت بجان کُردها انداخته! سر رژیم ملائی کلاه بزرگی رفته که به اردوغان اعتماد کرده!!
نوشته شده در تاريخ هجدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با دهم اکتبر ۲۰۱۹ ، 12:35:09 توسط مستعار
بی شرف اشغال مگر کردها کشوری جداگانه دارند ، یا پول و ثروت زیادی دارند ، آنها جانشان را گذاشتند تا سربازان شما سالم بمانند ، آنوقت تو بی شرافت ، اجازه دادی کردها گوشت قربانی دم توپ و تفنگ شوند لعنت به تو بیشرف ، بمیر بدبخت کثافت
نوشته شده در تاريخ هجدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با دهم اکتبر ۲۰۱۹ ، 12:23:15 توسط لوره لک
کردهایی که چشم و گوش بسته در این سایت جسورانه از ترامپ پشتیبانی کردند لطفا به سخنان وی در این کلیپ دقیقا گوش بدن و دستمال ها رو قلاف کنند.
نوشته شده در تاريخ هجدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با دهم اکتبر ۲۰۱۹ ، 11:44:21 توسط کردها
کردها از متحدین ایدولوژیک روسی هستند و اتحادشون با آمریکا هم بیشتر تاکتیلیه و منفعت طلب.............حتمن ترکها مدارکی دال بر ضد آمرکائی بودنه کردها در احتیار ترامپ قرار دادند که او را قانع کردند...........سکوت پوتین روباه صفت هم برای اینستکه که کردها را مجبور به پناه بردن به دامان سوریه کند
نوشته شده در تاريخ هجدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با دهم اکتبر ۲۰۱۹ ، 11:35:05 توسط پیمان جهان بین
985 روز در کاخ سفید , سیزده هزار دروغ, فاسد تر ین در تاریخ 243 آمریکا . منفور ترین سیاستمدار جهان . شب بخیر , باقی بقایت !
نوشته شده در تاريخ هجدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با دهم اکتبر ۲۰۱۹ ، 10:08:21 توسط خسته
این جمله آخر مال کدام خبرگزاریه؟ برای کمک در جنگ که نیاز به وجود کشور نیست! کردها الان ادعای مبارزه با داعش دارند آیا کشور داشتند؟ یا زمانی که به آتاتورک کمک کردند و ترکها آنها را بز کوهی اسم گذاشتن؟ حقیقت اینه که هیچکدام از کشورها آنها را جزع خود و متحد خود حساب نمی‌کنند چون کردها ایرانی هستند و باید به آغوش مادر خود ایران برگردند و در ایران سروری کنند اما کجاست عبرت گیرنده؟ آخوند بارزانی سر بر باد ده اختلاسگر؟
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
تکمیل پروژه «گازانبری» علی خامنه‌ای
آخوند علی سرلک در مورد قتل وحشیانه رومینا اشرفی:  اگر غیرت نداشته باشیم با خوک چه فرقی داریم؟ /  رومینا مرتکب گناه کبیره شده و حتما باید مجازات می‌شد
روزنامه جام‌جم و صداوسیما چه تغییرات فتوشاپی بر روی عکس رومینا اشرفی انجام داده بودند؟
شهردار کرمانشاه که در خراب کردن خانه آسیه پناهی موجب کشته شدن وی شد جزو لیست املاک نجومی بود
برخورد  با جدول چنین بلایی به سر پراید آورد
بساط امروز نماینده رفسنجان در مجلس و توضیحاتش...
  بازتاب قتل رومینا اشرفی در رسانه های خارج از ایران
ناپدید شدن ‌تارا دختر ۱۳ ساله باشتی در نزدیکی خانه‌اش/ پدر تارا : هیج مشکل خانوادگی نداشته و همدیگر را بسیار دوست داریم
فرار چند زندانی در پی حمله افراد ناشناس به یک اتوبوس حامل زندانیان در میناب + فيلم  
آزمایش‌های جدید شبکه ملی اطلاعات و قطعی‌های مجدد اینترنت
افشاگری فعال رسانه ای اصولگرا: طرف با تخفیف ۱۷۰ میلیونی (در زمان دلار هزار تومانی) ملک نجومی گرفته، عضو هیات رییسه مجلس قوی و انقلابی هم شد
۹ خرداد - منوچهر بختیاری : قبر پویا را تخریب کرده‌اند
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: