انتقادات تند علم‌الهدی از فضای مجازی: علیه مسئولین جان بر کف ما چه‌ها که نمی‌گویند/ می‌خواهند دختر و پسر این مملکت را لاابالی و ولنگار کنند 


خطیب نماز جمعه مشهد گفت: «انقلاب اسلامی و اسلام در این سال‌های اخیر مورد بی‌سابقه‌ترین حملات و تهاجم‌های چند ضلعی و ترکیبی دشمن قرار گرفته است.»

آخوند احمد علم‌الهدی گفت: «نکته قابل تامل و توجه همه عزیزان در وضعیت خاص انقلاب مقدس اسلامی است. انقلاب و اسلام در این سال‌های اخیر مورد بی‌سابقه‌ترین حملات و تهاجم‌های چند ضلعی و ترکیبی دشمن قرار گرفته است؛ یعنی وقتی تمام جریانات و حوادث را بررسی می‌کنیم می‌بینیم که انقلاب اسلامی ما و نظام ما در این مملکت در منطقه در محاصره حمله شش ضلعی دشمن با همه امکانات قرار دارد.»

وی ادامه داد: «بی‌سابقه‌ترین جنگ‌های اقتصادی بر ما تحمیل شد، آن هم در چهارچوب فشار حداکثری که از هر نوع تهاجم در مسیر تضعیف مردم و معیشت مردم دشمنان ما کار می‌کنند. ضلع دوم پیچیده‌ترین جنگ شناختی و ادراکی علیه مردم، متدینین و مسئولان از طریق فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای انجام می شود. در این فضای مجازی علیه مسئولین دلسوز و جان بر کف ما چه نمی‌گویند. اگر از یک گوشه‌ای از منسوب چند واسطه او نکته‌ای در دست گرفتند آسمان و ریسمان می‌کنند و دروغ می گویند و تهمت می‌زنند.» 

اين آخوندک افزود: «ضلع سوم سنگین ترین جنگ روایت‌ها از کار تالیفی و هنری برای تحریف وقایع است و فیلم‌هایی می سازند و با برنامه‌های هنری تهاجم عظیم جندجانبه رسانه‌ای در رسانه‌های قوی دنیا انجام می دهند تا جنایت‌ها و آدم‌کشی‌های رژیم گذشته را تحریف کنند و جنایت‌ها را بصورت خدمت جلوه دهند.» 

نماینده علی خامنه ای در استان خراسان مرکزی گفت: «ضلع چهارم سخت‌ترین جنگ‌های نیابتی را علیه انقلاب ما هم بصورت نظامی و امنیتی در محیط اطراف ما به وجود آورند؛ یک روز طالبان و یک روز داعش را خلق کردند و یک روز گروه‌های تکفیری را نسبت به زن و مرد بی گناه به وجود آورند و ادامه می‌دهند.» 

وی ادامه داد: «ضلع پنجم سهمگین‌ترین جنگ دیپلماتیک برای شکست ائتلاف مقامت است و دنبال شیطنت هستند تا بین کشورهای دوست مشکل ایجاد کنند و توطئه در داخل مردم و بیرون کشور انجام می‌دهند.» 

وی افزود: «از همه اینها سخت‌تر شدیدترین جنگ فرهنگی است که به تعبیر رهبری اول فرمودند تهاجم فرهنگی و بعد گفتند شبیخون فرهنگی که دین را از زیر پای مردم بکشند و راه‌های لاابالی کردن و ولنگار کردن دختر و پسر این مملکت را به وجود بیاورند و جوان‌ها بی دین شوند.» 

علم‌الهدی گفت: «این اضلاع شش گانه تهاجم و دشمنی دشمن در طول ۴۰ سال و مخصوصا در سال‌های اخیر است که حتی یکی از اینها انقلابی را از پا در آورده و فتنه رنگی در میان مردم کشورها ایجاد کرده و انسجام کشورها را بهم زده؛ اما در ایران انقلاب ما در شش طرف گیر کرده و مردم اما باطل السحر همه اینها یک چیز است و یک خصوصیت در ما باطل السحر همه جنگ‌هاست که آن حسین است.»

اين آخوندک مدعی شد:‌ «این پیاده‌روی اربعین که در تاریخ اسلام بی سابقه است پاسخگویی به همه جنگ‌هاست که این جنگ‌ها را نابود کرده است. از ۴ یا ۵ سال پیش که پیاده روی اربعین شکل گرفت دشمنان فکر کردند سکوت کنند و دنیا با خبر نشود اما نتوانستند و امسال خواستند با راه های دیگر این حرکت را متوقف کنند. »

وی افزود: «ابتدا در عراق ناآرامی ایجاد کردند و اسرائیل با شکل روحانی جاسوس به بغداد فرستاد و مشخص شد و دشمن مفتضح شده و تیرشان به خاک خورد و حالا رسانه‌های آنها تبلیغ می‌کنند که مردم نروید؛ امکانات نیست و خیلی‌ها آمده اند و اما نتیجه به عکس است. بیش از سه ملیون در سامانه سماح ثبت‌نام کردند اما رقم از مرز ۴ ملیون گذشته است و مردم کاری به سامانه سماح ندارند. ما که از دور می‌بینیم و توان نداریم حسرت می خوریم.»

[کد مطلب: 192443] [تاريخ انتشار: نوزدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با يازدهم اکتبر ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ نوزدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با يازدهم اکتبر ۲۰۱۹ ، 20:43:11 توسط قاسم
این علم المستراح گویا ناراحتی داخلی دارند بگو مردک تو چه کار داری بین دو جوان که آماده زندگی هستند چه می گذرد مگر تورم خانواده نداری دختر و پسرت قبول می کنند در زندگی شخصیشان دخالت کنید چه کار داری دزد و رها کردی تقصیر کار به گردن صاخبخانه انداختی فکر می کنی مردم نمی دانند دزددکیست
نوشته شده در تاريخ نوزدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با يازدهم اکتبر ۲۰۱۹ ، 19:19:50 توسط كاوه اهنگر
کدام دشمن می توانست در عرض ۴۰ سال : جنگلهایمان را نابود ... رودخانه هایمان را بی آب ... دریاچه هایمان را باتلاق ... تالاب هایمان را خشک ... مزارع مان را ویران ... دشتهایمان را کویر ... آثار باستانی مان را تخریب ... صنایع مان را ورشکسته ... فرهنگمان را نابود ... هویتمان را تحقیر ... کشاورزمان را دربدر ... معلمانمان را بیچاره ... کاسبانمان را دزد ... پزشکانمان را بی و جدان ... جوانانمان را معتاد ... زنان مان را منزوی ... نخبه هایمان را فراری ... دانشگاه هایمان را بی خاصیت ... دانشجویان مان را کم سواد ... اساتیدمان را منفعل ... بازنشستگانمان را محتاج ... کارمندان مان را بیکار ... کارگران مان را گرسنه ... کارآفرینان مان را بدهکار ... بانکهایمان را کم رمق ... مسئولانمان را اختلاس گر ... مدیرانمان را رانتی ... پاسپورتمان را بی اعتبار ... و پول ملی مان را چهار هزار برابر بی ارزش کند ؟؟؟!
نوشته شده در تاريخ نوزدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با يازدهم اکتبر ۲۰۱۹ ، 18:14:10 توسط كاوه اهنگر
مثل استر در لجن خود ساخته گير كرده ايد و هر چقد هم در گل و لاي افكار متعفن خود جفتك بياندازيد و دست و پا بزنيد بيشتر در اين باطلاق فرو خواهيد رفت كه به نفع مردم ايران و دنياست. توي قواد بيناموس كه بانوان و دختران ايراني را دعوت به هماغوشي با هوسرانان عراقي ميكني بايد از سر تا پا جر داد و دهانش را با ذغال گداخته پر كرد و بازوانش را قطع. دين و فرهنگ و اخلاق و انسانيت مردم را شما اهريمنان به باد داديد و ادرس غلط ميدهيد. ثروت و منابع محدود كشور را مثل غنيمت جنگي بين خود تقسيم كرديد و وطن پرستي و احترام به اب و خاك ايران را كفر دانستيد. ده هزار كپر در بلوچستان و روستاهاي بي اب و فراموش شده را غفلت كرديد و در لبنان بيمارستان مجهز چهار طبقه بنا كرديد. صدها كيلو طلا را قوم تبهكار شما به عراق منتقل كرد و اين داستان تمام بشو نيست. اين روزهاي اخر هم خواهد گذشت و حساب اعمال شياطين متزوري مثل خود ناكست در همين دنيا و بزودي گشوده خواهد شد. تك تك شما جنايتكاران و خيانتكاران به ايران بوسيله همين مردم محاكمه خواهيد شد. اعلم الگدا در اين فرجام هرگز شك نكن و به قوادي ات ادامه بده، جفتك را هم فراموش نكن.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با يازدهم اکتبر ۲۰۱۹ ، 13:28:00 توسط Narenj
همه اش تقصیر دیگران است ، اسلام با خلیفه گری هایش پاک و بی عیب و ایراد دست .. اگر انها حالا کی ؟ معلوم نیست ، داغش سنی را بجای داغش شیعه ایجاد کردند و طالبان افغانی را مقابل اخوندیسم ایرانی ساختند ، مس به همه کار قادرند مثل الله سنگی مکه نستند که فقط نامش قادر باشد خودش فسیل سنگی نادر .. پس جرا نتوانند ، اخوند شیعه ایرانی بسازند و بیاندازند به جان مردم ایران و جهان ؟ حماقت سازی از بنیاد دین با زور گویی و کشتار و تجاوز و ... هپروت باوری سر چشمه میگیرد
نوشته شده در تاريخ نوزدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با يازدهم اکتبر ۲۰۱۹ ، 13:14:47 توسط پیک ایران به ناظر


پیک ایران: دوست عزیز برای ارسال رمز و پیام این بخش بدترین وسیله است و چقدر شگفت انگیز است که در پی چنین استفاده ای باشید.
بسیاری از از نطرات شما نامفهوم همراه با غلطهایی املایی است.  شما عجیب ترین نظر دهنده ما هستید. چرا همانند دیگران با توجه درخواستی که در بالای بخش نظرات آمده نظر نمیدهید. ما خوشحال میشویم نظرات شما و همه را منتشر کنیم.  شما الفاظی بکار میبرید که هیچ سایت خبری و سیاسی آنها را منتشر نمیکند. پیشا پیش از ارسال کامنتهای قابل انتشار شما سپاسگزاریم.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با يازدهم اکتبر ۲۰۱۹ ، 12:01:06 توسط پزشک ایرانی
آن فیلسوف آلمانی غلط کرده ما باشمشیر اسلام سرش را میبریم. ما ایرانیها چنان بیمار اسلام شده ایم که سندروم استکهلم در برابرمان هیچ است. باید از سندروم ایران شیعهئیزه گفت. علم الهدا در برابر بسیاری از ما اپوزیسیون با آدمکشانش متحدتر است. ما تفرقه بازان، ما تجزیه طلبان ما فدرالیستها. حتا ما شاه الهی ها! چندی پیش من به سایت محترم شاه الهی ها در کیهان لندن رفتم. عجبا من کوچکترین انتقاد را کردم. آنها فورا مرا بسیجی و لمپن و قدر نشناس خدمات شاه، تا دلتان بخواهد بر من بینوا فحش ریختند. دیدم این ایران عزیز ما فقط در زیر پاهای خوکان اسلامی نیست که دارد له میشود زیر پای خوکان شاه الهی هم هست! باید از این باشرفان پرسید که مگر میشود رفت از کره مریخ امام صادق ایرانی وارد کرد!!! ما ایرانی ها مجموعه ای هستیم با دیدها متفاوت مثل هر کجای دیگر هم سوسیالیست،کمونیست،ناسیوپنالیست،میهن دوست،چپی و راستی و پادشاهی طلب را با هم داریم.فقط باید زبان و فرهنگ و یکپارچگی و دموکراتیک بودن حکومت در ایران مد نظر داشت و نه چیزی دیگر. در زمان انقلاب تا لب میگشودی،میپرسیدند آیا امام را قبول داری! و حالا فقط فحش باید داد!
نوشته شده در تاريخ نوزدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با يازدهم اکتبر ۲۰۱۹ ، 10:19:02 توسط ماني المان
اخوند ... قرمساق حالا معلم هندسه شدي؟ هر چه خواسته يا ناخواسته بر عليه شما اتفاق مي افتد، پژواك اعمال كثيف خودتان است.
نوشته شده در تاريخ نوزدهم مهر ۱۳۹۸ برابر با يازدهم اکتبر ۲۰۱۹ ، 09:54:48 توسط شوریده پاسخ با علم الهدا
۷ سال پیش بنده در دانشگاه تهران بودم کسانی از خارج و خصوصا اروپا برای یک نشست علمی آمده بودند.فیلسوف آلمانی به من گفت:«بزرگترین بدبختی ایرانیان نتوانستن مقاومت در برابر حمله اسلام به ایران است.آگر ایرانیان مقامت کرده بودند و در کادسیا (قادسیه) شکست نخورده بودند. یقینن امروز جایگاه اروپا و حتا بهتر از آن در ایران و منطقه ی شما میبود. یادتان نرود که تمامی منطقه با شکست ایران عربیزه و اسلامیزه شد. او ادامه داد: بدبختانه ایرانی ها هرگز به صورت همگانی و گسترده پرسش چرا مسلمان شدیم چرا مسلمان هستیم؟ را از خود نکردند. اگر ایرانیان این پرسش را از خود میکردند و به یک نتیجه سازنده میرسیدند و یک انقلاب فکری مهمی در ایران روی میداد همچنانکه با شکست ایران از عرب و اسلام منطقه عربیزه و اسلامیزه شد با بیداری ایران اینبار نیز منطقه و حتما جهان از بیداری ایران بیدار میشد. اما متاسفانه ایران به جای بیداری ایرانی با شریعتی ها و خمینی و و آیت الله ها و شیعه بازی بیداری اسلامی شیعی را رقم زد و ایران و منطقه و جهان را این چنین به خشونت کشید. ایران راهی جز ایرانی شدن ندارد.اسلام ضد ایران و تفکر ایرانی ست...»
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
عکس/ عیادت خامنه ای از مکارم شیرازی
در هیچ بیمارستانی ‏از این صندلی ها پیدا نمیشود، مگر اینکه آخوند خامنه ای در آن حضور داشته باشد!       
آخوند:  «ایدز» ظرف دو هفته بوسیله طب اسلامی درمان می‌شود!
فیلم / روح الله زم نیامده اعتراف و اظهار پشیمانی کرد!
 انتشار نخستین تصاویر از روح الله زم پس از دستگیری 
پایان آمدنیوز؛ سناریوی سپاه برای دستگیری روح‌الله زم چه بود؟
دختری که کیهان عکسش را چاپ کرد: 2 میلیون بار هم عکسم رو چاپ کنین، به قربانی تبدیل نمی شم
گزارش لوفیگارو؛ روح الله زم چطور دستگیر شد؟ 
ورود خامنه‌ای به پرونده فعالان بازداشت‌شده محیط زیست
"پس‌لرزه‌های" دستگیری روح‌الله زم، مدیر "آمدنیوز"
چهار عملیات «فریب» جمهوری اسلامی؛ از فرود فولادوند تا روح‌الله زم
"کانال تلگرامی آمد نیوز به کنترل اطلاعات سپاه در آمد"
فرانسه تا ساعاتی دیگر وارد شمال شرق سوریه می شود 
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: