فیلم/ صدور حکم بریدن دست و پا و زجرکش کردن معترضان با استناد به آیات قرآن در شبکه اول صدا و سیمای ملی. ۵ آذر ۹۸ ( حکومت داعشی یعنی همین)


داعش صداوسیما رو فتح کرده

ابوالفضل بهرام پور، مفسر قرآن ، در تلویزیون ج اسلامی چگونگی برخورد با معترضان را از نگاه قرآن تشریح کرد و در مورد حکم قضایی قران از مجازات کسانی که با خدا و رسول خدا به محاربه برخواستند گفت: این مردم باید بدار آویخته و قطعه قطعه شوند.

* این مفسر قرآن بی سواد اما نمی داند که مردم  بر علیه شمر زمانه بپا خواستند چون آیه ۱۶۵ سوره اعراف  می گوید: سکوت در مقابل ظلم، مشارکت با ظالمان است. 

*  و در سوره بقره/سوره۲، آیه ۱۹۰ و ۱۹۱ آمده است
چنانچه نظام حاکم، نظامی کافر، غاصب و در حال جنگ با مردم باشد، جهاد بر مسلمانان واجب است و باید حاکمان ظالم و طرفداران آنها کشته شوند.

پس براساس قرآن نه تنها حکم حاکمان ج. اسلامی و مزدورانشان مرگ است بلکه کسانی مثل این مفسر حامی ظالم جرمشان سنگین تر است و باید زجرکش شوند. 

[کد مطلب: 195443] [تاريخ انتشار: ششم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ نهم آذر ۱۳۹۸ برابر با سی ام نوامبر ۲۰۱۹ ، 19:53:09 توسط جنگجو
این شخص حرف دل اسلام رو زد، من به نوبه خودم از ایشان تشکر میکنم که اسلام و اون پیغمبر کثافتشو به ما ایرانیان بهتر معرفی کرد
نوشته شده در تاريخ هفتم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هشتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 20:12:16 توسط حمید
بهرامپور در نهایت سادگی چهره واقعی اسلام بطور اعم وشیعه بطور اخص را معرفی ونمایان کرد از قدیم دربین شیعیان مرسوم بود که میگفتند حرف راست را باید ازبچه ویا دیوانه شنید.
نوشته شده در تاريخ هفتم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هشتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 12:48:28 توسط Zartosht
حکم حاکمانی که جان مردم را به لبشان رسانده اند چیست ؟
نوشته شده در تاريخ هفتم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هشتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 11:58:13 توسط از جایی در ایران
من ازصداقت و عریانی سخنان ابوالفضل بهرام‌پور تشکر می کنم. ایشون کار بسیار مهمی کرده. چرا که ما حالا میفهمیم چطورایران و کشورهای مسلمان شده به این دین گروانده شده اند. چگونه بعد از زرجرکش کردن مردان و تجاوز به زنان دختر بچه هامان اینهمه برای ما سید درست کردند. بر هر مسلمان و در اینجا ایرانیان واجب است از وجدان خودشان بپرسند که چرا مسلمانند. چرا رو به سوی قبله چنین دینی نماز میخوانند چرا برای زیارت از کعبه بنیان گذار چنین دینی به حج می روند؟؟؟ من همین پرسش را از پدر بزرگم کردم. او پاسخ داد: «خدا پدر این بابا رو بیامرزه! ما که اینا رو حدث می زدیم اما به این روشنی نمی دونستیم. حالا تو به همه بگو، تو که همش داری نامه ی اینترنتی مینویسی، از قول من ۸۷ ساله بگو که من داشتم از اسلام توبه می کردم این ابوالفضل بهرام‌پور بسیار کمکم کرد، از این بابا ممنونم...حیف شد مادر بزرگت مرد و این سخنان رو نشنید تا خوشحال بشه که کار خوبی کرد پیش از مرگ از اسلام دست بر داشت» پدر بزرگ من معلم دبستانی در حومه ای فقیر نزدیک تهران بوده.
نوشته شده در تاريخ هفتم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هشتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 11:32:48 توسط افراسیاب
قران توسط عثمان خلیفه سوم نوشته شده و اسمش هم دفتر عثمانی بوده، یک کتاب جنگی بوده و روشهای قتل و شکنجه و برده گیری را آموزش میداده البته به ارتش آنها. اسم قرآن هم عربی نیست یهودی است و یعنی برگزیده، بعدها این اسم را روی آن کتاب میگذارن. تا یک قرن پیش هم بهش سوره اضافه میکردن و خیلی از نوشته های دانشمندان را بصورت تقلبی و به اسم قران وارد آن کتاب کردن، از محمد یکبار نام میبره ولی از مسیح ۱۲۵ بار .
نوشته شده در تاريخ هفتم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هشتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 11:31:47 توسط کوروش از یزد خونین
سخنان این آقا که نه تنها از قرآن سند محکم و محکمات آورده و بدون شبهه بلکه حتا از علما هم میخواهد که خفه شوند و بگذارند واقعیت منطبق با حقیقت قرانی گفته شود شاهکار است. این را باید مورد توجه قرار داد و توجه جهانیان خصوصا اروپا که از این رژیم ضد بشر پشتیبانی می کندبه آن جلب کرد. باید از ایرانیان خارج از کشور که اینهمه متفرقند پرسید شماها چکاره ایپد؟   از اروپا بخواهید تا از پشتیبانی از رژیم آدمکش و حتا «آدمزجرکش» دست بردارد. در تاریخ مدرن بشر چنین برنامه تلویزیونی و اعترافی نشده.آنها زبان خارجی میدانند خصوصا انگلیسی باید این ویدیو را زیرنویسی کنند،در معرض جهانیان قرار دهند. ایرانیانی که هنوز مسلمانند هنوز محرم صفر رمضان میگیرند باید به خود آیند و بدانند که دینشان همین است و اسلام اینگونه بر ما تحمیل و پدران و مادران را مسلمان و سید کرده اند. سید عطا مهاجرانی نمونه بارزیست!
نوشته شده در تاريخ هفتم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هشتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 08:59:03 توسط بیزار
آقا به اعتقادات مردم کار نداشته باشید , آقا قران مقدس هست توش نوشته مردم را نوازش کنید وقتی تظاهرات میکنند آیه مقدس : براستی آنانرا که جلوی دزدی و بی ناموسی شما را میگیرند نوازش کنید که همانا قطع ضربدری دست و پا است و آنان مستوجب عذاب الیم و گلوله در مغز . سوره بقره آیه ۲۶ ... توضیح لازم جهت کسانی که زبان عربیشان خوب نیست "" بقره "" در زبان عربی یعنی گاو .
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 23:33:25 توسط علی
چقدر خندیدم به این احمق و نادان. البته این حکومت است که همچین جانورانی را رشد می دهد. و اتفاقی به این برنامه نیامده بلکه عمدن اورده اند تا مردم را بشیوه ی خودش بترساند. توجه داشته باشید این حکومت کاملا مورد تائید و حمایت اروپا است. دیگری هم طرف خودش می گوید که این نظر شخصی من نیست بلکه چیزی است که در قران امده است و خودش را موظب به اجرای احکام قران می داند حالا بیاد بیاورید که چند ماه پیش عده ای روزه خان دستگیر کردند که در عصراعیل اموزش دیده بودند. منظورم نقش انگلیس و عصراعیل را در دامن زدن به تبلیغ مذهب و خرافات در ایران را دست کم نگیرید
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 19:50:22 توسط رضا جودی
چنین انسان نمایی را فقط باید معدوم کرد تا تفکرات متعفن داعشی این مثلا کارشناس منتشر نشه. جهوری اسلامی روی دیگر داعش هست. باید اینها را به همان روشی که خودشان تبلیغ می کنند از بین برد. بی هیچ مماشات و رافتی. امثال این کارشناس بی سواد دنیا را محیط کثیف تری می کنند. حتی نفس اینها نیز متعفن و آلوده هست.
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 18:43:16 توسط گفتار
این گفتار یعنی اعلان جنگ نظام علیه مردم ایران.
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 18:27:24 توسط هالو
نکته ای که کسی به آن توجه نکرد این است که شما و یا ما, با اینان طرف هستیم! کنه ایده الوژی اینان را در گفتار این اهریمن زده بشناسید! با این نوع از جانیان و اهریمنان ما طرف هستیم! باورم کنید این فردی " راستگو ! " است! واقعیت را بشناسید! این الله (اهریمن) است!
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 18:13:56 توسط بیژن
ای هممیهنان خارج نشین کاری بکنید. دست کم این ویدیو را زیر نویسی کنید. این خیلی مهم است. من از این نامرد حرامزاده واقعا تشکر می کنم. این است اسلام واقعی. این است اسلام محمدی. اسلام شیعی اسلام سنی. اسلام ضد بشر اسلام قاتل اسلام نانجیب اسلام وحشی. اسلام رحمت اسلام رحمان و رحیم همین است.
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 17:59:02 توسط ناظر
وشما مقرر بفرمایید که توهین ممنوع است! ببینید این دین نجس تا کجا پیش میرود. من می دانستم این دین و این قرآن دستورالعمل قتل و کشتار و دستوالعمل زجرکش کردن نیز هست ولی شما باور نمیکردید. حالا باز بفرمایید اسلام دین رحمانی ست. از همین حرامزاده هم اگر بپرسید میگوید خود این زجرکش کردن دست و پا شکستن و دست راست و پای چپ بریدن از سر رحمت اسلام است. حالا بفهمید که اسلاتم رحمانی میرحسین موسوی و محمد تقی کروبی هم همین نجاست بوده. چرا که این بیشرف که از توی شکمش این آیه را در نیاورده از توی خود قرآن بیر ون کشیده. حالا باز چپی ناله کنند که آمریکا نباید حمله کند. به اکبر گنجی هرزه نویس که هی در مورد زن دوستی شاه و یا فساد شاه مینویسد. یا به سروش بیبشرف که خمینی را بهترین رهبر تمامی تاریخ سیاسی و فلسفی میداند.برای این اساس این اصولگرایان با همه حرامزادگی و بیشرفی از همتایان اصلاحطلبشان عقب ترند. چرا که آنها همین کار ها را کرده میکنند خواهند کرد اما باکتمان و دو رويی اما این روحانیون و مداحان رک میگویند و میکنند.در پایان ببینید چقدر ماجرا عمیق است که این مردک با صراحت شکنجه ها را شرح تلویزیونی میدهد!
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 12:48:00 توسط مهدی کافر کیش
چه اندازه مسلمانان خدای مهربانی دارند؟ از این آیات قرآن، طالبان خمینی خامنه ای لاجوردی بن لادن بوکرحرام و داعش زاده می شوند در واقع آخوند گل سرسبد اسلام است. تازه خدای مسلمانان دگر اندیشان را پس از کشتار در این دنیا در آن دنیا هم رها نمی کند و در جهنم تا ابد در آتش می سوزاند.
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 11:24:29 توسط احمد
فقط این رو می توانم بگم که چه آدمهای احقی تو کشور داریم
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 11:18:41 توسط سمكو
قران كتابی با خون نویشته‌ است، پر از كینه‌، نژادپرستی و نا انسانیت. كتابی مطابق با صفات اعراب وحشی و سوسمارخورهای بیابان قران است كه‌ قتل همه‌ كس و همه‌ چیز به‌ غیر از اسلام حلال كرده‌ است. قران دزدیدن پاكیزه‌ها و فروختن انها در بازارهای ممالك زیر حكم اسلام را رایج كرده‌است. قران است كه‌ داعش را به‌ بار اورده‌ است. قران است صدها خامنه‌ای و اردوغان و بن لادن و بغدادی پرورش داده‌ است.
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 11:00:08 توسط امین
مردک! این آیات نشان دهنده این است که گوینده (خدا یا پیغمبر و....) عقده ای و سادیس داشته!
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 09:53:53 توسط ایرانی
فقط موندم که این الئه اسلام کی هستش چگونه موجود و چه خدائی هستش که لذت میبره از شکنجه دیدن از خون ریختن از قطعه قطعه شدن بندگانش فقط به خاطر اینکه چند نفر زمامش را بر روی زمین تامین بکنند. ایا وقت لازم نیامده تا تمامی اسلام زیر سوال برده بشه? تمام این فرامین بر طبق دستورات اسلام هست و نه دست امریکا تو کاره و نه اسرائیل.
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 09:41:19 توسط صمد
باید با اینها به شکل خودشان و قوانین قرآن و احادیث مستند خودشان مجازات کرد. به عبارتی "چشم در قبال چشم و گوش درقبال گوش:. این بهترین عدالت در مورد این دزدان و قاتلان صدها هزار مردم بی دفاع از جمله جانباختگان اخیر است. این قانون فقط و فقط برای آنها اجرا شود. در غیر این صورت حتی برا ی خطر ناک ترین موجود زمین هم تکرار نشود .
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 07:23:22 توسط افراسیاب
اینها را برای ترساندن مردم پخش میکنن، رژیم خیلی ضعیف شده هم اقتصادی و هم نظامی امنیتی. این اعتراظات پنج روزه بد جوری رژیم را زمین زد و در روابط بین المللی هم منزوی تر خواهد شد، هفت هزار نفر را دستگیر کردن و همین هم براشون خیلی گران تمام میشه و زندانیها یکی یکی میان بیرون و از شکنجه ها و خشونتهای رژیم تعریف خواهند کرد میشه کهریزک دوم. رژیم از هر طرف میره سیلی میخوره، ریزش نیرو بزودی خیلی شدیدتر خواهد شد و هر کسی در این رژیم باقی بماند در کشتار مردم شریک خواهد بود، فکرش را بکنید یک سری آخوند دزد حکومتی میلیاردها دلار دزدیدن و این افسران سپاه و نیروی انتظامی باید برای اینها حکومت نگه دارن و دست آخر هم همینها را میگیرن و محاکمه میکنن خوب همین باعث ریزش شدید خواهد شد.
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 07:14:19 توسط مانی المان
قرمساقِ جا...!! اون لهجه مزخرفت وقتی با تفکرات قرون وسطایی امیخته بشه, خروجیش میشه جاعش و طالبان و بوکوهرام .
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 03:37:55 توسط kimia
شتیه و یکشنبه اعنصاب سراسری- لطفا اطلاع رسانی کنید
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 02:35:07 توسط ا
روز دادگاهی ات امید وارم همین چرندیات رو یادت بیاد.
نوشته شده در تاريخ ششم آذر ۱۳۹۸ برابر با بيست و هفتم نوامبر ۲۰۱۹ ، 01:14:50 توسط ناشناس
در مورد دزدی های داماد و پسر و دختر ... تو هم‌چیزی نوشته؟ یا خیانت داماد تو به دختر تو. راستی حاج آقا تو همون ... نیستی که اوایل انقلاب ملت داره و میدا دی تا امروز ملیون ها نفر در فقر و شما و رهبر ....شما در ناز و نعمت باشید . آنها مگر غیر از عدالت خواهی چه می.فتند.
ساير مطالب اين بخش
مشاور انتخاباتی ترامپ به سه سال و چهار ماه زندان محکوم شد 
توضیح سامسونگ درباره ارسال پیامی مرموز روی گوشی تلفن کاربران 
ادعای هواپیمایی ماهان: پروازهایمان به چین برای ارسال کمک های بشردوستانه است نه جا به جایی مسافر 
* روابط عمومی حرم معصومه : مانعی برای زائران وجود ندارد،‌ دفعات ضدعفونی ضریح را بیشتر می‌کنیم! 
* ویروس کرونا در ایران؛ عراق پروازهایش را به ایران به حال تعلیق درآورد
نتانیاهو طرح احداث ۳ هزار خانه جدید در نزدیکی اورشليم را اعلام کرد 
پربازديدهای اين بخش
فیلم/ این هم مدرکی بر تائید سخنان خامنه ای مبنی بر داشتن سالمترین انتخابات!
فیلم/ وضعیت بسیار وخیم در قم
دکتر قلابی"تایید صلاحیت شده" انتخابات لو رفت!
عکس/ برای سیرک انتخابات از کوروش مایه میگذارند
عکس/ وعده انتخاباتی یک نامزد نمایندگی مجلس: "ایجاد فضای مناسب برای ارضای حلال غریزه جنسی"
آن‌ها مقابل چشمانمان «شکنجه» می‌شوند
کاریکاتور/  ترحیم انتخابات
عکس/ انتخاب در حکومت آخوندی
عکس/ نیروهای گارد ویژه روبروی دانشگاه شریف، امروز  ۲۸ بهمن ۹۸
فیلم/ وارد شدن وانت به مسجد برای توزیع غذای انتخاباتی!
فیلم/ ماشین های  ضد شورش که به قم فرستاده شدند
"دیدار محرمانه ظریف با سناتور آمریکایی در آلمان"
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: