2 فراخوان برای تظاهرات در حمایت خیزش اخیر مردم ایران/ لندن و وونکوور


برای آزادی همه دستگیرشدگان خیزش اخیر
و کلیه زندانیان سیاسی
به تظاهرات مقابل سفارت در لندن بپیوندید!

روی سخن ما با همه شما زنان و مردان مترقی، آزادیخواه و مبارزی است که در چند هفته اخیر شاهد خیزش مردم علیه رژیم سرکوبگر و زن ستیزجمهوری اسلامی بودید، شاهد از خود گذشتگی و جسارت جوانان زن و مردی بودید که در بیش از 100 شهر، مرگ را تحقیر کرده و به نبردی نابرابر با نیروهای سرکوبگر رژیم جنایتکار و زن ستیز جمهوری اسلامی پرداختند.  درود بی پایان بر رزم دلاورانه مردم ستمدیده.
در مبارزات شورانگیز و متهورانه آبان ماه صد ها نفر از عزیزان مان را از دست داده ایم. صد ها زخمی و هزاران نفر به دست نیروهای سرکوبگر و در زندان های قرون وسطایی رژیم به اسارت گرفته شده اند. غم از دست دادن جوانان و خشم مان از این همه قساوت را بایستی به جان مایه ای برای ادامه مبارزه در جهت سرنگونی انقلابی رژیم جمهوری اسلامی تبدیل کنیم.
خواست آزادی بدون قید و شرط همه دستگیرشدگان و همه زندانیان سیاسی را به خواستی همگانی در میان افکار مترقی و همه نیروهای آزادیخواه و مبارز در سراسر جهان بدل کنیم.

زمان : یکشنبه  اول دسامبر 2019 ساعت 1 تا 3
مکان: مقابل سفارت 16 Princes Gate London SW7 1PT

سازمان زنان هشت مارس (ایران-افغانستان) – انگلستان
29 نوامبر 2019
-------------------------------------

فراخوان "کارزار دفاع از مبارزات مردم ایران – ونکوور"

برای آزادی زندانیان سیاسی گرد هم میآییم !

سیاست های خانمان برباد ده رژیم جمهوری اسلامی ایران موج یک اعتراض همه جانبه را دامن زده است که خیزش آبان ماه نمودار گستردگی آن در اکثر شهرهای ایران بود. رژیم جمهوری اسلامی همه توانایی خود را به کار گرفت تا این اعتراضات را خاموش کند. ماشین سرکوب رژیم تاکنون جان بیش از سیصد تن را گرفته، چند هزار تن را زخمی و بیش از هفت هزار نفر را دستگیر نموده است. اگرحاکمیت در طول این خیزش به قطع اینترنت دست زد تا در یک قرنطینه خبری سرکوب خود را به پیش ببرد، اکنون در پی شکار و شناسایی معترضان برآمده و دستگیری ها را گسترش داده است. در این میان با فریب و تعهد خانواده های زندانیان به آنها فشار وارد مینماید که برای آزادی فرزندانشان خاموش بوده و از اطلاع رسانی در مورد آنها برحذر باشند تا رژیم در بی خبری محض به کشتار وسیع معترضان زندانی بپردازد.
جان هزاران نفر امروز در خطر است. گرد هم آئیم و به فشار بر خانواده ها اعتراض کنیم و از وقوع جنایتی دیگر جلوگیری کنیم. متحد و یکصدا خواهان آزادی کلیه زندانیان سیاسی باشیم. این زندانیان فرزندان ما هستند که در اعتراض به تعدی رژیم به زندگی روزمره شان بپاخاسته اند. نگذاریم در خاموشی جان آنها را بگیرند.

شنبه ، 7 دسامبر 2019 - ساعت 3 الی 4
Art Gallery, Vancouver

کارزار دفاع از مبارزات مردم ایران – ونکوور (کانادا)

[کد مطلب: 195648] [تاريخ انتشار: نهم آذر ۱۳۹۸ برابر با سی ام نوامبر ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگان
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: