محمد خاتمی: باید جایگاه رهبری به‌عنوان شخص اول مملکت را ارج نهاد!محمد خاتمی٬ رییس جمهوری اصلاحات٬ تاکید کرد که «جایگاه رهبری به‌عنوان شخص اول مملکت در قانون اساسی کاملا مشخص است که باید آن را ارج نهاد.»

او افزود: «این جایگاه سبب می‌شود در پیش آمدهای ناگوار ناگهانی کشور از بحران به در آید؛ البته این به معنای این نیست که نهادهای قانونی تعطیل شوند و کار خود را انجام ندهند. در همین مورد اخیر دولت باید بسیار سپاسگزار رهبری باشد که با موضع گیری خود امواج مخرب سازمان داده شده علیه دولت و ملت را به محاق بردند.»

او گفت: «حالا دولت به اینجا رسیده است، من اگر جای شما بودم حتما الان بنزین را گران نمی‌کردم بلکه می‌بردم در بودجه تا بحث و بررسی شود و اگر تصویب می شد، انجام می‌دادم. در این موقعیت چرا لقمه را دور سر می‌چرخانند؟ شما می‌خواهید این پول را بگیرید و به هر حال تورم و گرانی ایجاد خواهد شد و دوباره پول را به مردم برگردانید، خب! می‌گفتید سوبسید فعلا بماند؛ اگر هم چاره‌ای نبود و حتما لازم بود گران شود لااقل یک اطلاع‌رسانی درست و یکی دو هفته بحث و صحبت می‌کردید و قبل از اجرای این کار، اولین سهمیه محرومان را به حسابشان می‌ریختید و بعد این کار را می‌کردید. این شاید التهاب‌ها را خیلی کمتر می‌کرد.»


فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران

[کد مطلب: 195910] [تاريخ انتشار: سيزدهم آذر ۱۳۹۸ برابر با چهارم دسامبر ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ سيزدهم آذر ۱۳۹۸ برابر با چهارم دسامبر ۲۰۱۹ ، 21:09:07 توسط یا ما بیشرفیم یا خاتمی؟
یعنی میشود که ما مردم اینقدر بیشرف باشیم که شهدایمان که آنها اشرار و ارازل و مجاهد نامیدندنشان بگذاریم. بیشرف خامنه ای من حتا به آن بیشرفتر از تو روحانی برای اتمام حجت رای دادم. بسیاری از دوستانم را مجاب کردم که بروند رای بدهند اما بدان که من دیگر نن مسلمانم و نه دپگر رای خواهم داد. بدان که تو و روحانیون و مداحان و طلاب این دین کثیف را خوب به ما نشان دادید. مردم ایران از تهران تا استانها و شهرستانهخا تا روستاها باید دمار از روزگار آیت الله ها و ملاها و مداحان و طلاب درآورند. باید خانه های آیت الله ها و ملاها و مداحان را به آتش بکشند. نباید بگذارند این رژیم خونآشام تجدید قوا کند. حالا که ما با دستان خالی آمدیم و بیش از هزار کشته دادیم و خواهید دید که من درست می گویم باید پای ادعای آزادیخواهی خودمان بایستیم. باید انتقام خونهای ریخته شده را از این بیشرفان حکومت اسلامی بگیریم.برفارسی زبانان منطقه و جهان است که دست از اسلام نانجیب بردارند. ایرانیان خارج از کشور باید دهان هرزه عبدالعلی بازرگان، سروش، سید ابراهیم نبوی،سید عطاءالله مهاجرانی و دیگر اصلاحطلبان شعبه اروپا و آمریکا را خورد کنند.
نوشته شده در تاريخ سيزدهم آذر ۱۳۹۸ برابر با چهارم دسامبر ۲۰۱۹ ، 20:14:10 توسط مرتضی
شرم بر تو خاتمی مزور و حیله گر. حیا نداره این آخوند خال باز.
نوشته شده در تاريخ سيزدهم آذر ۱۳۹۸ برابر با چهارم دسامبر ۲۰۱۹ ، 18:24:03 توسط ناندرتال
در طول ٧٥ سال كه از سقوط حكومت نازى و رژيم هيتلر ميگذرد، هر چيزى كه بويى از آن بدهد (سلام نظامى "هايل هيتل"، علامت سواتسيكا، اونيفورم سياه فاشيستها، نوشته يا گفتار در دفاع از ايدئولوژى فاشيزم نازى...) در اروپا جرم بحساب ميايد. إيمان داشته باشيم كه در فرداى آزادى ايران زمين از نكبت جمهورى ننگين اسلامى، هر چيزى كه بويئ از "روحانيت" بدهد، از لقب آخوندى گرفته، تا عبا و عمامه و نعلين، تا حوزه هاى لواط كاران علميه و عملى، تا خمس و زكات و حجاب و مسجد و تدريس دروس "تعليمات دينى" در مدارس، تا امر به معروف و نهى از منكر.... جرم بحساب ميايد و مجازات سنگين در پى خواهد داشت.
نوشته شده در تاريخ سيزدهم آذر ۱۳۹۸ برابر با چهارم دسامبر ۲۰۱۹ ، 17:35:44 توسط دانشجو
باور کنید سگ بسیجی آدمکش قاتل که باصدای بلند و ساطور لای دندان با فریاد الله اکبر سر پویا و هزاران نفر را با گلوله پریسان کرده به خاتمی بیشرف و مذور و ریاکار می ارزد. دست کم تو میدانی که با یک حرامزاده که حرامزادگیش را کتمان نمی کند طرف هستی و اما این خاتمی حرامزاده سید بسی از حتا خامنه ای حرامزاده تر و بیشرفتر است. این مردک مزدور اسلام و پیامبر و علی ما را گول زده و بارها گول زده. حالا میخواهد اصلاحطلبان را با کون لیسیدن رهبری وارد ماجرا کند. خاک نجس بر سرمن و خانواده ام و پدر و مادرم اگر دوباره گول این بیشرف و کل اصلاحطلبان را بخوریم. مردم ایران باید بداند که راهی غیر از سرنگونی این نظام ندارد. مردم جهان برای پشتیبانی ما بسیج شده اند و دیگر بسیج نخواهند شد. موقعیت را غنیمت بداریم
نوشته شده در تاريخ سيزدهم آذر ۱۳۹۸ برابر با چهارم دسامبر ۲۰۱۹ ، 17:26:40 توسط كاوه اهنگر
اين تداركاتچي الدنگ با اين اراجيف خود فقط نمك به زخم عميق جامعه مي پاشد. خود را به خريت و نفهمي زدن يكي ديگر از دهها و صدها مهارتهاي اين موجودات دو پاست كه در خانه هاي عفاف (حوزه ها) استاد بند بازي و رياكاري ميشوند. بزودي نسل اين اشغالگران پف يوز را در ايران منقرض خواهيم كرد و راستي و درستي و پاكي را جايگزين فرهنگ اين اشرار تبهكار.
نوشته شده در تاريخ سيزدهم آذر ۱۳۹۸ برابر با چهارم دسامبر ۲۰۱۹ ، 17:24:01 توسط Narenj
بسیار عالی این محمد با ان محمد همه بازیگر و شیاد با هر حلیه و تزویر و کشتار و تجاوز و گردن زدن و اعدام ، توانطته اند تا حالا ، اسلام غارتگر و خونخوار و هزار چهره را حفظ کنند .. اما و انگار اکنون بدست خود دروغ زهد و ریا و شیادی و جنایت و دزدی و تجاوز و .. را به نمایش گذاشته اند .. بله حنای اسلام در بین توده های مردم یک رنگ دارد و انهم همه مسلمانی و اسلام ، د د و جتنی و دروغ گو و مفت خور و کلاش و بی شرف و بی حیا و.... جنایت کارند ، سوسول گرا و اسهال طلب اسلامی فرقی با هم نداشته و ندارند ، فقط سر دزدی و بخور و بخور و اختلاس و مفت خوری و ... از هم سبقت می گیرند
نوشته شده در تاريخ سيزدهم آذر ۱۳۹۸ برابر با چهارم دسامبر ۲۰۱۹ ، 17:21:48 توسط آذر
در ایامی که یک رژیم سیاسی یا یک نظم طبقاتی به پایان دوره حیات خود میرسد، جنبشهای توده‌ای ابعاد گسترده و تهدید‌کننده‌ای بخود میگیرند و صدای پای انقلاب به گوش طبقه حاکم هم میرسد، معمولاً در درون طبقه حاکم شکاف ایجاد میشود و حتی گروه هایی از درون طبقه حاکم میکوشند خود را طرفدار مردم و خواسته‌های آنها جا بزنند. از همین روست که در پی قیام، می‌بینیم گروه‌هایی که بنا به ماهیت طبقاتی‌شان، زمانی بخشی از قدرت حاکم بودند و یا هم‌اکنون بخشی از این‌قدرتند، به کشتار مردم اعتراض میکنند و برخی به‌عنوان مدافع خواسته‌های مردم ظاهر می‌شوند. اما آن‌ها همان‌گونه که تجربه انقلاب شکست‌خورده پیشین نشان داد، حتی زمانی که بعنوان یک جریان سرنگونی طلب ظاهر می‌شوند، قیام آبانماه سرکوب و درخون قیام کنندگان غرق شد، اما این تمام ماجرا نیست. وقتیکه برپا دارندگان نظام و نوکران خمینی ازقماش میر حسین موسوی، سرکوب قیام آبان را با کشتار فجیع شهریور ۵۷ و شخص خامنه ای را با محآذرمد رضاشاه مقایسه میکند، این درواقع نشان میدهد که وضعیت رژیم ج-ا، به چه میزان بالائی ناپایدار و دراساس چیزی به پایان عمر نظام حاکم باقی نمانده است.
نوشته شده در تاريخ سيزدهم آذر ۱۳۹۸ برابر با چهارم دسامبر ۲۰۱۹ ، 17:13:11 توسط هومن
کثافت
نوشته شده در تاريخ سيزدهم آذر ۱۳۹۸ برابر با چهارم دسامبر ۲۰۱۹ ، 17:06:36 توسط مهران
گمشو اخوندک انگل مفتخور مردم قیافه و ریشتان و لباس شیادیتان و دینتان نفرت دارند حالا هی ... زیادی بخور
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
عکس/ شعار نویسی: مرگ بر خامنه ای
عکس/ وقتی حکومت حتی از یک آرم تاریخی می ترسد
محسن لرستانی 'به مدیریت گروه اینستاگرامی ترنس‌ها متهم شده'
کاریکاتور/ خامنه ای و سرکوب خونین خیزش آبان 98 مردم
تب تهیه اسلحه در ایران بالا گرفته است
فیلم/ رگبار بستن معترضان در نیزار جراحی در شهر  ماهشهر / آبان 98
کاریکاتور/ فرمانده سپاه: نمی گذاریم جز لبخند چیزی بر لبان ملت نقش ببندد
فیلم/ استقبال مردم گناوه از آخوند فاسد عبدالحمید خدری نمایندە بی کفایت گناوە در مجلس علی خامنه ای : دروغگو، دروغگو
فیلم/ حمله گارد ویژه با سنگ به ساکنان یک خانه
 علي مطهري :دولت مخالف طرح گرانی بنزین بود؛ رهبر اصرار داشت بنزین گران شود
"اعتراف فرماندار قلعه‌ حسن‌خان قابل پیگرد است"
شرکت سعید ملایی در مسابقات جودوی تل‌آویو اسرائیل
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: