فیلم/ رحیم‌پورازغدی: اگر جمهوری‌اسلامی را نمی‌خواهید باید انقلاب کنید و کشته دهید و شکنجه شوید

فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران

[کد مطلب: 196533] [تاريخ انتشار: بيست و سوم آذر ۱۳۹۸ برابر با چهاردهم دسامبر ۲۰۱۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم آذر ۱۳۹۸ برابر با هفدهم دسامبر ۲۰۱۹ ، 03:07:31 توسط حسن آقا
نارنج ،57 انقلابی واقعی بود: آمریکا از ترس رادیکالیزه شدن انقلاب و برای حفظ ارتش از شاه خواست برود چون تاریخ مصرفش سر رسیده بود.از آقای شهرام آرا بپرس.او زمان انقلاب عملا سفیر شاه در واشنگتن بود و شاگرد اسلازینجر رییس بعدی سیا،در جلسات NSC حضور داشته.ئس از خروج شاه در مبارزات سیاسی بعدی روحانیت جناح‌های نافع انقلاب را حذف کرد: بورژوازی ملی:ملی-مذهبی(بازرگان)سوسیال-مذهبی (بنی‌صدر) (مجاهدین وقت)؛ و چپ انقلابی (فدایی،پبکار،راه کارگر،رنجبران، اتحاد کمونیستی،..) و سرآخر همکاران توده‌ای و اکثریتی (کیانوری،نگهدار،کشتگر..) از صحنه خارج شدندو آمال مشروطه باز شکست خورد.انقلاب فرانسه 1792-1799 را مطالعه کنیم، سیاست در دوران انقلاب بزن‌بزن داره!آخوندا کار خودمونه برو تاریخ صفویه رو بخون.به آمریکا قدرت های خداگونه دادن تبلیغ بی‌عملی مردمه!۴۰ سال چیزی نیست!ما نه اول و نه آخر تاریخیم!در فرانسه پس از انقلاب کبیر در قرن ۱۹ ده انقلاب سیاسی رخ داد! ۵۷ شاه رو زدیم و در انقلاب آتی شیخ رو خواهیم زد.بدون تردید! تازه کلی مبارزات طبقاتی پیش رو داریم! آه چه نُمایی!:خفه کردن آخوند با عمامه اش به دست بینوایان!!
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم آذر ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم دسامبر ۲۰۱۹ ، 09:50:43 توسط Narenj
اتقلابی در کار نبود ، ارباب ها تصمیم گرفتند که شاه شیخ را بردارند و شیخ شاه را بجایش بنشانند .. و عربده کش های شاه مقداری به هم ریختند و لات و لمپن ها و اراذل اوباش مذهبی حاشیه دراوزه تمدن شاهنشاهی دور اخوند ها جمع شده و حکومت وحشت و کشتار و دزدی و تجاوز و اعدام و شلاق و خفقان و..کارخانه احمق سازی ، هر چه بیشتر را در ایران سازمان دادند .. در این میان شبه انقلاب بودن حاکمیت اسلامی ، شرکت و حمایت مردم مسلمان و نادان و متوهم به رحمت اسلامی دور رهبری مذهبی و حیله گر و قاتل و هزار چهره خمینی شکل گرفت .. پس هیچ عجیب نیست که یک مسلمان حکومتی نوچه اما خنینی ، لات و بی سر و پا ، عربده می کشد ، که بازبیایید خیابان ، بکشید و کشته شوید و همانگونه مذهبی و نادان بمانید که لات و دزد و قاتل و متجاوز اسلامی ، سوراخی پیدا کرده و خود را برای حکومت بعدی و دزدی و غارت و خون ریزی و مال اندوزی و اقا زاده بازی و فقر گستری خود در قالب تازه هر چه بهتر زیر پرچم شاه شیخی ، ادامه دهد ..
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم آذر ۱۳۹۸ برابر با پانزدهم دسامبر ۲۰۱۹ ، 06:40:46 توسط اعلاحضرت شاهنشاه خامنه‌ای
این سلطنت علی خامنه‌ای است. جمهوری نیست.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم آذر ۱۳۹۸ برابر با پانزدهم دسامبر ۲۰۱۹ ، 04:54:46 توسط آزادی و مگراسی
لطفا خفه شو
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم آذر ۱۳۹۸ برابر با پانزدهم دسامبر ۲۰۱۹ ، 01:52:05 توسط خان بابا
این تئوریسین جمهوری اسلامی صمن آنکه در مورد کشتگان شال 57 دروغ میگورید و جنایات جمهوری اسلامی را پای کشته شدگان انقلابشان می گذارد ، درهای مسالمت را بسته و مردم را به جنگ خیابانی دعوت مبکند ، درحالیکه مردم دست خالی هستند
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم آذر ۱۳۹۸ برابر با پانزدهم دسامبر ۲۰۱۹ ، 01:19:13 توسط عزیز
بله مردم انقلاب کردنند و تو و امثال تو ان بر سر مردم سوار شدید و بلای سر ملت ایران اوردید روی تازی و مغول را سفید کردید خمینی که پیر و در عمق افکار قدیمی خود بود او را تبدیل به انسانی بی رحم و طلسم افکار جنایتکارانه خود کردید اوردن دادن اطلاعاتی غلط و بدرو از انصاف به خمینی توسط گروهای بخون تشنه مردم و ساختن قبری مجلل بر بنده که تمام عمر خود را صرف انسانهای محروم کرد خمینی را تبدیل به فرعونی قدرتمند که خواهان فتح تمام عالم بود جنایتکاری مانند خامنه ای همه جنایات خود را منصوب به خمینی می کند و نسل جوان دین و قبور شیعه را مانند اهرام مصر می بیند
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم آذر ۱۳۹۸ برابر با پانزدهم دسامبر ۲۰۱۹ ، 00:01:13 توسط بهرام
حرفش کاملا منطقی است. بنظر میآید تنها راه جلوی پای ملت از میان برداشتن چند هزار جانی مانند پورازغندی , سدعلی خامنه, آخوندهای رژیمی, بسیجیان و پاسداران باشد. البته در حال حاضر دوسه میلیون میشوند ولی آنگاه که سیل توده های خشمگین و مصمم جاری شود یک شبه رقمشان به همان چند هزار جسد آش و لاش کاهش یافته و بسیاری همنیش موشها خواهند شد.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم آذر ۱۳۹۸ برابر با چهاردهم دسامبر ۲۰۱۹ ، 23:04:53 توسط هالو
قبلا هم عرض کرده ام خدمتتان! این سازمان اهریمنی خوب "میداند" که چه میکند ولی ما ابلهان "نمیدانیم" که چه باید بکنیم!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم آذر ۱۳۹۸ برابر با چهاردهم دسامبر ۲۰۱۹ ، 20:06:29 توسط حسن آقا
عضو شورای انقلاب فرهنگی و "عضو شورای نمایندگان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری" در دانشگاه‌ها،زمان انقلاب ۱۲ سالش بوده و باباش عضو نهضت آزادی.البته بی‌شرمانه درباره خود نوشته که:« بنده از تابستان۵۷ و پیش از انقلاب تا سال‌های جنگ و پیش از هر عملیات حدود ۱۰ وصیت‌نامه نوشته‌ام»!در صدا وسیمای خامنه‌ای جای ثابت داره و رییس کل «روشنفکران دینی» بیت امامِ فاشیعیان محسوب می‌شه. مخاطبان اصلی‌اش همان بسیجی‌های جیره‌خور در دانشگاه‌ها هستند. دیپلمهٔ حوزه علمیه اما معمم نیست چون باید ظاهر مدرن‌پسند داشته باشه. آخوندکی‌ست بی‌آزرم و بس دروغ‌گو. ۷ آذر بود که گفت:«بعد از انقلاب سرعت رشد علمی بانوان در مقایسه با جهان قابل مقایسه نیست.در حال حاضر به‌اندازه‌ای پزشک و خلبان در کشور داریم که باید به‌دنیا صادر کنیم»! سروتهش بسیجی وحشی و بی‌سوادی‌ست که کلیپ بالا نشون میده. همان گاوی است که درباره رشد منفی جمعیت پاچه زنان را در ۹۴ گرفت که:« برخی خانم‌ها می‌گویند بچه دار نمی‌شویم برای اینکه هیکلمون به هم می خوره. ای مرده شور ببره هیکلت رو».مثل اربابان سپاهی‌اش اصلا تعادل روحی نداره، عقده مدرک دانشگاهی هم داره.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم آذر ۱۳۹۸ برابر با چهاردهم دسامبر ۲۰۱۹ ، 19:52:30 توسط داش عباس
شکنجه که داریم میشیم، کشته هم که داریم میشیم، به زمانش بیشتر شکنجه و کشته هم خواهیم شد. ولی اون زمانش که برسه بیشتر از ماها شماها کشته میشید.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم آذر ۱۳۹۸ برابر با چهاردهم دسامبر ۲۰۱۹ ، 19:32:01 توسط آبادانی
در حالیکه پست ترین و رذل ترین حکومت ها چه حکومت شاه و پینوشه و اسراییل و ترکیه و امریکا و روسیه شکنجه مخالفان را منکر شدند و میشوند، سران حکومت اسلامی از بیان شکنجه و تعزیر هیچ ابایی ندارند. میگویند وقتی حکومت شاه اسماعیل صفوی تشکیل شد و نیروی های قزلباش دور او را گرفته بودند در بارگاه شاه اسماعیل مشتی آدم بیمغز و وحشی را پرورده بودند که مخالفان سنی و ارامنه و غیره را به اینان می سپردند تا زنده زنده او را تکه پاره کنند و بخورند. شیعه های هوادار شاه اسماعیل از لواط و تجاوز به مخالفان خود و کشتن با زجر آنان هیچ مشکلی نداشتند. حالا صدها سال بعد این جنایات در قرن ۲۱ میلادی باز بگونه دیگری در جمهوری اسلامی و خلافت اسلامی داعش بروز میکند و آنهم با چه افتخار!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم آذر ۱۳۹۸ برابر با چهاردهم دسامبر ۲۰۱۹ ، 19:15:35 توسط کارگر کمونیست
اینکه نوکر صفتان و مزدوران رژیم فاشیست و جنایتکار ج.ا. ادعا میکنند که توده ها برای اسلام و حکومت اسلامی هزاران کشته دادند، دروغ محض است. آمال و آرزوی تمام اقشار خلق، از میان برداشتن وابستگی، خفقان و دیکتاتوری سرمایه و حاکمیت فرد بود و خواستهایشان را در شعار استقلال آزادی و جمهوری فرموله کردند. شیادی خمینی جلاد و شرکاء و سوء استفاده آنها از اعتماد مردم تحت ستم و چپاندن اسلامی وحشی و قتال به خواست آنها را فقط باید در عدم رشد سیاسی جامعه در دوران استبداد ستم شاهی جستجو کرد. اما این یک واقعیت است، یا باید به رژیم قرون وسطایی داعش شیعی، رژیم دار و شکنجه، زندان و تجاوز و فقر، گرانی و بیکاری و بی حقوقی، چپاول حاصل دسترنج کارگران و در مجموع بی حقوقی مطلق اقشار خلق گردن بگذاریم یا باید این نظام را سرنگون کنیم،آنگونه که با سازماندهی مخفی خود در کمیته های اعتصاب و کمیته های مقاومت و رهبری حزب کمونیست انقلابی، تمام ماشین بوروکراتیک نظامی این سیستم را متلاشی کنیم و شوراهای مسلح کارگران را در همه جا برقرار کنیم. آری این هزینه دارد و میبایستی در این راه جانفشانی ها کرد. باید پذیرفت، زندگی مقاومت است.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
قسط اول انتقام سپاه از امریکا (عکس)  
فيلم/ شکسته شدن سد نیکشهر
عکس/ تهران سفید پوش
خامنه‌ای؛ رهبری که دیگر سخنور نیست
انتشار فایل صوتی یک فرمانده سپاه درباره پشت پرده حوادث آبان
 ترامپ آخرین لحظات حمله به قاسم سلیمانی را شرح داد: تنها یک دقیقه برای زندگی وقت داشتند 
عکس/ کارخانه تولید پرچم امریکا برای رد شدن از روی آن یا آتش زدن
حضور یک ایرانی مخالف جمهوری اسلامی در مجمع جهانی داووس
موضوع انشا: کشور خارج کجاست؟؟؟
مطلبی که منجر به تعطیلی نشریه نگین کرمان شد
دفاع از گرین‌کارتِ داماد و دختر حدادعادل
 "کانون انتشار بوی نامطبوع تهران شناسایی شد" 
تهدید به ترور سید حسن نصرالله همانند قاسم سلیمانی
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: