رضا پهلوی خواستار پایان مذاکره غرب با جمهوری اسلامی شد
خبرگزاری فرانسه: وی احیای سلسله پادشاهی پهلوی را کنار گذاشته است


رضا پهلوی، ولیعهد سابق ایران پیش‌بینی کرد که جمهوری اسلامی در ماه‌های آینده سقوط می‌کند. او از کشورهای غربی خواست تا با رهبران جمهوری اسلامی مذاکره نکنند. رضا پهلوی در کنفرانسی در واشنگتن تظاهرات و اعتراضات گسترده ایرانیان در ماه‌های گذشته را با تظاهرات دوران انقلاب که منجر به سرنگونی پدر او، محمد رضا شاه، در اوایل سال ١٩٧٩ شد، مقایسه کرد.

به  گزارش رادیو فرانسه، رضا پهلوی روز چهارشنبه ٢۵ دی/ ١۵ ژانویه در یک سخنرانی در اندیشکده "هادسون" در واشنگتن، تلاش آمریکا برای مذاکره بدون پیش‌شرط با این حکومت را غیرقابل قبول خواند و گفت رژیم اسلامی ایران رفتار خود را تغییر نخواهد داد و تاریخ نشان داده است که حکومت‌ها پایدار نبوده، اما مردم ماندگار هستند.

وی که اکنون ۵٩ سال دارد و در حومه واشنگتن، پایتخت آمریکا زندگی می‌کند، گفت سقوط جمهوری اسلامی دیگر موضوع زمان است و این زمان کوتاه خواهد بود؛ «فقط چند هفته یا چند ماه باقی مانده است تا به فروپاشی نهایی [رژیم اسلامی] برسیم؛ اوضاع دقیقاً مانند سه ماه آخر سال ١٩٧٨ قبل از انقلاب است».

رضا پهلوی مذاکره غرب با جمهوری اسلامی را خیانت به مردم ایران خواند و خواهان تعامل آمریکا و متحدانش با مردم ایران شد.

رضا پهلوی همچنین گفت «وقت آن فرارسیده که "صدای مردم ایران" که مدت‌هاست علیه حکومت اعتراض می‌کنند، شنیده شود».

او تأکید کرد: «مردم انتظار دارند که حمایت از آنان تنها حمایت اخلاقی نباشد و به نام مذاکره تنها گذاشته نشوند. برای آمریکا و متحدان غربی بهترین راهکار اعتماد نکردن به حکومت است».

رضا پهلوی خطاب به کشورهای غربی اعلام کرد که «باید از کشته شدن مردم جلوگیری کنید».

او در پاسخ به پرسشی درباره تکرار تجربه حمله آمریکا به عراق و افغانستان گفت: «دخالت خارجی در عراق و افغانستان به تغییر منجر شد. مردم ایران از شما نمی‌خواهند که برایشان انتخاب کنید، بلکه می‌خواهند حمایت‌شان کنید».

خبرگزاری فرانسه می‌نویسد، پسر شاه سابق ایران که شخصی طرفدار غرب و متحد نزدیک ایالات متحده بود، چشم‌انداز احیای سلسله پادشاهی پهلوی در ایران را کنار گذاشته است. وی گفته که «آماده پشتیبانی از ائتلافی گسترده از ایرانیان برای جایگزینی رژیم کنونی با یک دموکراسی سکولار است».

[کد مطلب: 198678] [تاريخ انتشار: بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ سی ام دی ۱۳۹۸ برابر با بيستم ژانويه ۲۰۲۰ ، 18:55:30 توسط هالو
جدی؟ من دشمن کارگران هستم؟ اینکه خیلی بد است! عجب آدم بدی بودم من و خودم نمی دانستم!
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم دی ۱۳۹۸ برابر با نوزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 23:03:02 توسط کارگر کمونیست
هالو، تو دشمن کارگران هستی و تربیت شده هر سازمان ضد بشری نیز ممکن است خودت باشی. خوب است که جماعت به آزادیخواهی دروغین امثال تو پی ببرند. تهمت زدن و پاپوش درست کردن شیوه کثیف و شناخته شده رژیم گذشته بود و این رژیم جنایتکار نیز ادامه دهنده همان سیاست است. این رژیم نیز می گوید: با من نیستی، پس اسرائیلی یا آمریکایی و یا طرفدار آل سعود هستی! هیچ کمونیست و انسان آزادیخواهی از نظامهای پوسیده و متعفن سلطنتی و دینی دفاع نمی کند. همین شازده بن سلمان بود که به دستور او یک خاشقجی روزنامه نگار را در سفارتخانه شان در استانبول سلاخی کردند. مرگ بر ستمگر چه شا باشه چه رهبر. نه شا میخوایم نه ملا قدرت به دست شورا. نه تاج و نه امامه آخوند کارش تمامه. حکومت شیخ و شا نمیخوایم نمی خوایم. فرماندهان ما در ایران و کوردستان هستند و نیازی به خودفروختگان به دولتهای امپریالیستی نیست. هزاران کارگر کمونیست چون شاهرخ زمانی ها، فرزاد کمانگرها در مبارزه بر علیه رژیم جنایتکار ج.ا. جان باخته اند. تنها رهبری حزب طبقه کارگر برای سرنگونی انقلابی رژیم جنایتکار ج.ا. ضامن پیروزی مبارزات دمکراتیک توده هاست.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم دی ۱۳۹۸ برابر با نوزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 15:04:44 توسط هالو
درود فراوان من بر آن ایرانیانی که دشمن (اهریمن) و نیروهای او را شناخته اند. هدف, فقط یک چیز است و آن نابودی این سازمان اهریمنی و آزادی مردم در بند آن (هر چند عده فراوانی از آنان خود هنوز نمی دانند! و اهریمن را نمیشناسند). ما باید بر این تمرکز کنیم که دشمن را, ابزار او, نقشه های او و هر آنچه او در این نبرد بکار میگیرد را بشناسیم و خود را به روز کنیم! در هیچ نبردی نمیتوان از نبود جاسوسان و خائنین در صفوف خود مطمئن شد. دشمن ما ایده الوژی دارد, فزمانده دارد, ارتش دارد, سازماندهی دارد, برای این سازمان, مدیر, سرباز, جاسوس تربیت میکند. بنابراین ما باید تمامی این چیزها را داشته باشیم تا بتوانیم خداقل مقاومت کنیم! فقط ایده الوژی ما ایران است نه الله (اهریمن). آنان که در این زمان از سلطنت و جمهوری هیولا میسازند یا نادان هستند و یا همان تربیت شدگان آن سازمان اهریمنی. آنان از شکل گرفتن یک سپاهِ با فرمانده در مقابلشان هراس دارند. فرمانده انتخاب کنید, نام او را همگانی کنید, او رابط شما با جهان است. فعلا ما به فرمانده احتیاج داریم و اگر فرمانده انتخاب کردیم دستور او را باید انجام دهیم.
نوشته شده در تاريخ بيست و نهم دی ۱۳۹۸ برابر با نوزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 02:08:36 توسط کارگر کمونیست
اول هم نوشتم طرفداران سطح بالا یعنی بورژواها و خرده بورژواهای مرفه. آری بسیار ناپسندیده، ظالمانه، یک نوع دزدی و غیر قانونی است که از طریق استثمار وحشیانه میلیونها کارگر و پرداخت دستمزدهای زیر خط فقر به آنان، مهمانیهای اشرافی ترتیب داده و آرزوی سفر به آسانی به آمریکا، آسیا و اروپا را داشت. به آسانی اخذ ویزا از هر کشوری و یا سفر به هر کشوری بدون ویزا خیلی هم خوب است اما ابتدا بایستی با استاندارد روز و با کیفیت بالا، مسئله نان، مسکن، آزادی و اختیار، درمان و پوشاک، هزینه تحصیل فرزندان، صندوق بیمه بیکاری، امنیت محیط کار، امنیت جاده ها، حقوق بازنشستگی و .....کارگران و اقشار خلق حل شود. البته که این حق کارگران و تمام اقشار خلق است که با دریافت دستمزدهای عادلانه و مکفی، سالانه ۲ بار یا بیشتر به هر کشوری که مایل باشند حتی بدون ویزا سفر کنند. زحمتکشی که در آمدش کفاف سیر کردن خانواده اش را نمی دهد، چگونه میتواند حتی بدون اخذ ویزا به کشور دیگر سفر کند؟!
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم دی ۱۳۹۸ برابر با هجدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 20:10:46 توسط ناندرتال
خوب شد نمرديم و تصوير جامعه ايران كمونيستى فردا هم برايمان بروشنى به نمايش گذاشته شد: مهمانيهاى آنچنانى بى دردسر (كدوم چنانى؟؟؟؟ لول)، أخذ ويزاى آسان (از قرار ويزاى همراه با مشقت بنفع زحمتكشان هست) و مسافرت به آمريكا (عجب، پس امريكا هنوز دشمن خواهد بود) همگى از اعمال ناپسنديده و بورژوايى بحساب مياد!!!! معناى فسيل فكرى هر روز عمق بيشترى پيدا ميكنه! به حال اين ملت با اين روشنفكران چپ بايد زار زار زد!
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم دی ۱۳۹۸ برابر با هجدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 18:19:23 توسط کارگر کمونیست
در مورد نظام سلطنتی با رفیق آذر ۱۰۰٪ موافقم. مخالفت بسیاری از طرفداران سطح بالای رژیم سابق و "اصلاح طلبان حکومتی"، رانده شدن آنها از قدرت و سهم بری از ثروت حاصل از دسترنج کارگران میباشد. اگر رژیم جنایتکار ج.ا.، بر اندازان را در سهم بری از قدرت سهیم کرده، رژیم اسرائیل را برسمیت بشناسد، اینها نیز هیچ مشکلی با رژیم ندارند. مسئله براندازان بر خلاف کارگران و ستمکشان، آزادی، نان و آب، مسکن و رفاه، برابری زنان با مردان، تشکل یابی و خود مدیریتی کارگران در کارخانه ها، ایجاد کار، تحصیل و درمان رایگان، صندوق بازنشستگی و بیمه بیکاری، شرایط کار و جاده های امن، مسئله ملتهای تحت ستم ملی بلوچ، عرب، تورک و کورد نیست. مسئله براندازان، مسلط شدن بر ثروت ایران با نام "آزادی ایران و تمامیت ارضی" میباشد. دقدقه شان، برگذاری مهمانی های آنچنانی بی دردسر، اخذ ویزای آسان و مسافرت به آمریکا و...میباشد.آنها خواهان سپردن قدرت به دست عوامل خود بعنوان "متخصصین امور" هستند. براندازان نیز موافق اجرای سیاستهای ریاضت اقتصادی بانک جهانی و...هستند و اقشار خلق نیز تا آنجا که از خط قرمز براندازان عبور نکنند، "آزادند"!
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم دی ۱۳۹۸ برابر با هجدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 16:42:50 توسط خرم دین
چرا دائم تکرار میکنید که سلطنت این است و آن است . رضا پهلوی خودش که لولو خور خوره ضد سلطنت طلبان ، حالا مصدقی ویا چپ و یا مجاهدین گرفته تا بقیه پنداشته میشود ، میگوید جمهوری خواه است و حکومت آینده را به انتخاب مردم در یک رفراندوم شفاف خواهد سپرد . خوب با هوشیاری و علم به اینکه ایشان فقط نماد گذار از جمهوری اسلامی و منسجم کردن گروه های خواهان براندازی هستند ، چرا به او برای رسیدن به آن رفراندم لعنتی کمک نمیکنیم بجای اینکه او و اطرافیان نه چندان سالمش را تنها بگذاریم که به زور دلارهای عربستان و سیاست آمریکا به راحتی در عدم حضور همه گرایشات سیاسی دوباره اختناق و استبداد و سلطنت را به ما تحمیل کنند ، باید دو دستی او را چسبید که هر حرکتش با شراکت و تاثیر گذاری همه گرایشات مختلف شکل بگیرد . همه سلطنت طلبان نیز ساواکی نیستند و همه چپ ها هم دشمن قسم خورده خانواده پهلوی نیستند . هی نگویید خانواده خوش گذران ، آخه کدام خانواده خوشبختی دو جوانش را در غربت به خودکشی از دست میدهد ، حداقل در خراب کردن یکدیگر کمی انصاف داشته باشید ، تا موقعی که ما به یکدیگر ساندیس خور و این اللهی و اون اللهی لقب دهیم
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم دی ۱۳۹۸ برابر با هفدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 22:29:50 توسط آینده نگر
خمینی ان مردک کثیف و رذل قبل از پادشاهی خود در نوفل لوشاتو و حتی در اول سلطنت خود به حزب ها و گروه ها حمله نمیکرد. ولی طرفداران کثیف وی از اول به همه حمله میکردند و ان مردک کثیف و بی شرف دروغ گو میخندید و به طرفداران خود در خفا تشویق میکرد و جلوی آنها را نگرفت. دوباره می بینیم. ملت ایران دست نشانده استعمار را در عمل و نه حرف و وعده سر خرمن زیر درخت سیب نوفل شاتو میشناسد. گر چه برخی از این دست نشانده های استعمار از قتلهای باند خود و تاراج ده ها میلیارد دلاری و شکنجه و تجاوز در اوین هنوز پشتیبانی میکنند. از خامنه ای تا به قبل. نوک حمله چماق داران این کثافت های استعمار مانند خمینی و خامنه ای و دیگر کاندید های استعمار همیشه تمام احزاب و گروه های دیگر است. ولی رهبران آنها میخندند و میگویند من که چیزی نگفتم, طرفداران من بودند. در پشت صحنه لژ های همه آنها با هم کار میکنند و مدرک و شاهد از خودشان زیاد است. سر وقت افشا میشود. حالا یک احمق خیانتکار مانند ماله کشان امثال خامنه ای چه میگوید جوکی بیشتر نیست. ملت مارگزیده ایران آخرین مار عامل استعمار یعنی پادشاهی خامنه ای را سرنگون میکنند.
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم دی ۱۳۹۸ برابر با هفدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 19:30:16 توسط مزدک
۴) در نبرد با جمهوری اسلامی، هر نیرویی که کوچکترین کمکی‌ به جبهه برانداز می‌کند مقدمش گرامی‌ و گناه و خطای هر نیرویی که تمرکز را از روی دشمن به سمتی‌ دیگر نشانه میرود را با آب ۷ دریا نیز نمیتوان شست و شو داد. ۵) هر گونه مقایسه بین رژیم حاکم با رژیمی دیگر، خواسته یا نخواسته، دانسته یا ندانسته، در جهت تفرقه در جبهه برانداز و اضافه کردن طول عمر رژیم در حال مرگ هست. ۶) اتکای جبهه برانداز به نیروی خودی هست (کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من) ولی‌ دست کمک از هر دولت و شخصیتی‌ که باور به اصل براندازی دارد را خواهد پذیرفت. در اتمام، بعد از مشاهدات روزانه در سایتهای گوناگون (منجمله پیک ایران) و فیسبوک و کامنتهای مربوط به پیامهای رضا پهلوی، "کینه شتری" تنها صفتی مناسب وصف حال اینها هست. از آنجا که، با تمام کاستی‌ها و کم کاریها، رضا پهلوی همواره نوک حمله خود را متوجه رژیم نموده، و هرگز به فحاشی به نیروهای برانداز دست نیازیده، صداقت و درایت او در شناخت از دشمن واقعی‌ بمراتب شفافتر از نیروهایی هست که زورازمایی خود را نه با دشمنی که در قدرت هست بلکه در جنگ "دون کیشوت" وار خود با رضا پهلوی میدانند.
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم دی ۱۳۹۸ برابر با هفدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 18:55:16 توسط مزدک
۲) بر اساس این شناخت، جبهه یی که بدان تعلق دارید آرایش قوا میدهد که مخرج مشترک تمامی اعضای آن قوا (فارغ از اختلافات فاحش میان اعضای آن) دشمن مشترک هست. بهترین مثال، آرایش قوای متفقین (آمریکا، انگلستان، شوروی) در برابر متحدین ( آلمان، ایتالیا، ژاپن) در جنگ جهانی‌ دوم هست. شکست فاشیزم نازی به عنوان دشمن مشترک، راهی‌ برای دول آمریکا و انگلیس باقی‌ نگذاشت جز دست دوستی‌ و همکاری با استالین. تصفیه حساب بین ۳ دولت بعد از اتمام جنگ بود. آنها اینقدر عقلانیت داشتند که بدانند در صورت عدم توافق, وجود خود آنها به زیر سوال خواهد رفت ۳) در فردای ایران آزاد، به دلایل گوناگون، هر دولت و مجلسی که سر کار بیاید، فقط و فقط از راه ائتلاف هست. این ایده که یک نیروی سیاسی، به تنهایی و به شکل یکدست، قدرت بدست بگیرد، ایده رمانتیکی هست که هیچ سنخیتی با واقعیت ندارد و برای آنها که بدان دل بسته ا‌ند جز سرخوردگی و شوک روحی و روانی‌ حاصلی دیگر نخواهد داشت.
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم دی ۱۳۹۸ برابر با هفدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 18:47:32 توسط مزدک
A- با درود به تهمتن گرامی‌ و افراسیاب، هالو، ناندرتال، ابرام آقا و دیگر براندازانی که هم و غمشان چیزی نیست جز سقوط رژیم اهریمنی با کمترین بهائ انسانی‌ و لذا در کوتاهترین مدت زمان. در تایید صحبتهای تهمتن، لازم به ذکر ۲باره و ۳باره و چند باره شدم: ۱) در هر نبردی، شناسایی دشمن اصلی‌ اولین و ابتدایی‌ترین قدم میباشد. لذا از خود باید پرسید: دشمن اصلی‌ ما (ملت ایران، ایران زمین) کیست: امپریالیزم آمریکا، چین، روسیه، رضا پهلوی، مجاهدین، کمونیستها، جمهوریخواهان، شورای گذار،... رژیم جمهوری اسلامی... افرادی که بیش از یک نام در پاسخ به این سوال دارند یا با الفبای سیاست آشنایی ندارند، یا ساندیس خور هستند، و یا از روی کینه شخصی‌ سعی‌ در خاک پاشیدن در چشم مردم تحت ستم و دربند ایران دارند. اگر احیانا ۲ اسم بکار بردید، صادقانه فکر کنید که کدام یک به دیگری تقدم دارد. اینجا هست که صف بندیها بر اساس پاسخ به این سوال مشخص خواهد شد. برای من، رژیم جمهوری اسلامی در تمامیت و کلیتش دشمن اصلی‌ بحساب میاید.
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم دی ۱۳۹۸ برابر با هفدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 14:47:27 توسط آینده نگر
همانگونه که مرحوم شاپور بختیار با فرار کردن محمدرضا موافق بود و گفت پهلوی چی در ایران تمام شد و هر دو نفر بر فرار ترسو اصرار داشتند، وقت آن رسیده که برای آینده بهتر از ساندیس خور های پهلوی چی شاه اللهی و حزب الهی و رهبرانشان عبور کنیم که فقط به اپوزیسیون فحش می‌دهند. پول‌های نجومی مردم را هم از هر دو خانواده باید پس گرفت. ملت را سر کار گذاشتن و با هم هستند.
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم دی ۱۳۹۸ برابر با هفدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 14:01:26 توسط ناندرتال
تهمتن عزيز، ملتى كه دشمن اصلى خودش را نشناسد محكوم به فناست و اين بعبارتى ديگر بيان اين هست كه بزرگترين سد راه ملت ايران خودشون هستند و گرنه ج ا از ابتداى زايش مرده بدنيا آمد ولى كسى نيست كه اين جرثومه فساد رو دفن كنه!
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم دی ۱۳۹۸ برابر با هفدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 13:05:30 توسط تهمتن - ش
از یک سو سرنگونی نظام جنایکار در آینده ای بسیار نزدیک؛ قطعی ست. ازسوی دیگر لحظات روزهای خطیر سرنگونی و خظر بلبشو و جلوگیزی از احتمال پاشیده شدن شیرازه کشور پهناور ایران هم هست که خطر بالقوه مزدوران تجزیه طلب ودیگر اوباشانی که درهرجامعه؛ چه جوامع متمدن وغیرمتمدن که وجودشان صددرصدست؛ چه بایدگرد وچگونه درحالیکه هیچ شورای رهبری سرنگونی و یا حتی یک اپوزیسیون همه گیر را نداریم؛ آیا این تهدیدات وخطرات بالقوه را درنظر و نطرات دیده میشوذ؟؟ حال که فاقد چنین شورایی هستیم و اگرهم شخصیتی مانندآقای رضا پهلوی که قطعا این خطرات را ذیده و بیانیه ای بدهد؛ حتا دراین لخظات خطیر؛ فورا آنتن ها بالا میرود که او میخواهد بزعم این خبر او دنبال سیستم پادشاهی نیست؛ نظرمیدهند که اومیخواهدشاه بشود!!؟؟ وفراموش میکنند اول تظام رانابودکن؛ ﴿منظورمزدوران سایبری نیست﴾و نه مبارزینی که درصحنه باسفاکترین نظام درجهان مبارزه میکنندوسپس چاره ای برای جلوگیری ازپاشیده شدن احتمالی شیرازه کشور به اندیش و سپس بعدازاین دو مقوله اساسی؛ که قطعا آورنده محیطی آرام خواهدبود؛ هرگروه و دسته حق انتخاب سیستم کشوررا باحمایت اکثریت خواهندداشت.
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم دی ۱۳۹۸ برابر با هفدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 07:28:10 توسط ناندرتال
با سپاس و درود به مزدک عزیز و دیگر نازنینهای برانداز: این جماعت ساندیس خور اینقدر سخیف هستند که حیف نون! وقتی‌ استدلال نداشته باشی‌ اونوقت تمسک به مسخره کردن اسم هم میفتی. همانطور که جناب مزدک فرمودند واقعا فکر میکنند که در فردای ایران، مردم هیچ کاره هستند و اینها تصمیم میگیرن که چه حکومتی روی کار بیاد یا مردم چه گزینه هایی برای انتخاب دارند. زنده یاد، شاهپور بختیار حق داشت وقتی‌ گفت:“ من توی ۳۷ روز حد اکثر تلاش در گسترش آزادی مطبوعات و لغو سانسور و ساواک رو انجام دادم ولی‌ بنظر میاد خمینی از سر بعضی‌‌هاشون زیاد هم هست. “ همانطور که فرمودید: " امروز اگر نوبت اوست, فردا كه شد نوبت توست "
نوشته شده در تاريخ بيست و هفتم دی ۱۳۹۸ برابر با هفدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 00:17:42 توسط Rasoul
Fedreral Republic of Iran (FRI) is the only solution for Iran's future
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 23:57:29 توسط سخنگو
اينده كشور بسيار روشن است و تصور اينكه اين حكومت نامه جان دوباره زنده شود با عقلجور در نميايد . بنابر اين به نزديكشان اين حكومت كه فرصت دارند توصيه ميشود فاصله را بيشتر كنند . اداره يك حكومت را با رژه يك مشت سگ زنجيري بيسواد در خيابانها امكان ندارد و مشاركت مردم در حيات هر حكومتي لازم است . خامنه اي مستبد همه را از خود رانده و فقط به يكمشت مزدور همه امكانات را داده است و انها هم كشور را به نابودي برده اند . بازگشت حكومت پهلوي نديدن نيروهاي مبارز كشور است و حكم يك شوخي را دارد با احترام به سلطنت طلبان مستقل و وطن پرست. ايراني راه را پيدا ميكند و حكومتي كه شايسته و برازنده امروز و همه نسلهاي اينده است را بر پا خواهد كرد . رهبران كشور در زندانهاي مخوف حكومت هستند . به اميد انروز و با احترام به همه دلسوزان ايران با هر انديشه و تفكر .
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 23:40:06 توسط ناندرتال
إبرام آقا، درود به شرفت! ميدونى از كجا ميشه فهميد كى سانديس خوره؟ وقتى تنها جايى كه كامنت ميذاره در ارتباط با رضا پهلوى هست. منهم جمهورى خواه هستم ولى سگ رضا پهلوى "خوشگذران" به اين جماعت درمونده و وامونده چپول و مجاهد و توده اى شرف دارد.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 23:05:43 توسط مزدک
2- ثانیا، ۱۰۰ رحمت به سنگ پا قزوین!!! شعار "رضا شاه، روحت شاد" شعار مأمورین اطلاعاتی‌ بود ولی‌ "مرگ بر ستمگر، چه شاه باشه چه رهبر" شعار جوانان واقعی؟؟؟ برادران اطلاعاتی‌ از قرار اشتباه به عرض رسوندند چون برعکس، به خاطر دلهره یی که شعار خودجوش "رضا شاه، روحت شاد" در دل رژیم انداخت، شعار جدید "مرگ بر ستمگر، چه شاه باشه چه رهبر" رو اطلاعاتی‌‌ها و مزدوران رژیم فقط و فقط برای تفرقه افکنی به میان مردم بردند. ثالثا، بارها هم من و هم براندازان دیگر بیان کردیم: در ایران آزاد فردا، مردم قیم نمیخواهند که چه سیستمی‌ حق گرفتن رای داره و چه سیستمی‌ نداره. سلطنت همون قدر این شانس رو داره که هر سیستم دیگری داره. من اینو به عنوان کسی‌ میگم که اصلا به پادشاهی علاقه یی ندارم. ولی‌ مهم علاقه من نیست، مهم نظر مردم هست. در اتمام، آذر خانم، چطور به سلطنت میرسه میشه سیستم قرون پیشین، ولی‌ به کمونیسم که میرسه ۲ قرن پیش چندان بحساب نمیاد؟؟؟ جمع کنید اینهمه ۲ رنگی‌ رو که دورانش سالهاست بسر اومده. دانشجو، کارگر، طلایه دار خلق است ... مسلسل، خمپاره، جواب ضد خلق است"." امروز اگر نوبت اوست, فردا كه شد نوبت توست "
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 23:01:27 توسط مزدک
1- خطاب به "هموطن" و آذر: من جای هموطن شریف و برانداز، ناندرتال، نیستم و خود ایشون اگه مایل بود جواب بایسته و شایسته شما رو خواهد داد. اولا، اون مغز افراد معلوم الحال و مریض و عقده یی هست که برداشت آنها از "خوشگذرانی‌" صیغه کردن هست. گرچه جای تعجبی نیست چون آبشخور فکری شما هم مثل سیاوش یا آقازاده‌های دیگر به آخوندها میره. خوش بودن و خوش گذرانی‌، حق مسلم هر انسانی‌ هست و اون فقط تو فرهنگ کثیف آخوندی هست که باید گریه و زاری کنی‌ و سکس و مشروب و رابطه جنسی‌ و مسافرت و هر کاری که دل جوانها رو آروم میکنه گناه به حساب میاد. برای همین، ناندرتال عزیز درست گفت: عقده‌های شخصی‌ رو بر سر دیگران خالی‌ نکنید. شجاعت داشته باشید و کمبودهای خود را بی‌ رو در بایستی بیان کنید. لپ کلام، وطن پرستی‌ و خوشگذرانی نه تنها با هم منافاتی نداره بلکه عدم و کمبود شادی و خوشی، دلیل اصلی‌ حضور جوانان و بخصوص زنان در اعتراضات هست. گذشت اون موقعی‌ که امثال شما فسیلها فکر میکردید که جنبش زنان به خاطر فرخ نگهدار و رفیق طبری و کیانوری یا رفیق منصور حکمت و برادر مسعود و خواهر مریم میان به میدون.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 22:27:29 توسط سیاوش ـ ا
خطاب به نئاندرتال ،کرومانیون، و حتا میمون های عظیم الجثه قبل از نئاندرتال ، که پیش از ۴۰،۰۰۰ سال پیش زیسته اند وشاه اللهی ها یاد آوری میکنم که دوران تفکرات ما قبل تاریخ شاه و شیخ سپری شده و مردم در شعارهای متمدنانه و مترقیانه خوددر تهران و شهرهای دیگر شعارهای زیر را فریاد میزنند : " مرگ بر ستمگر ***چه شاه باشه چه رهبر "! " نه تاج ونه عمامه *** آخوند کارت تمومه " !
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 22:02:27 توسط سیاوش ـ ا
نئاندرتال ،اسم با مسمائی هم داری !برو جای دیگری بازی کن و کمی هم ادب و تربیت داشته باش !
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 21:53:59 توسط Lureso
شاهی (مفتخوری) رفت و شیخی آمد (مفتخوری) آمد. شیخی میرود تا شاهی نیاید . رژیم محمد مشنگ استفراغی بود که هیچ آدم عاقلی حاضر نیست دوباره بخورد
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 21:53:20 توسط علی
جریانات سیاسی که تغییر رژیم، یا به عبارتی سرنگونی رژیم اسلامی ایران را به حمله نظامی، یا تحریم اقتصادی کشورهای خارجی پیوند می زنند نه تنها ریسک بزرگ سیاسی برای مردم ایران است، بلکه آینده خودشان را در خطر انزوای سیاسی قرار می دهند. همانگونه که این سیاستها با هر نیعتی که بود نتیجه آن در همه جا شر شد . بدون شگ حمایت بین المللی از مبارزات مردم ایران نه تنها مفید است بلکه ضروری است. ولی جنگ و اشغال گری و گروگان گرفتن زندگی میلیونها انسان ولو با نیت خوبی هم باشد در بطن خود تشدید جنایت و عقیم کردن روند تکاملی جنبش است . و می تواند بنیان لرزان رژیم را محکم کند. بسیج نیرو های رژیم در جریان هفته پیش، و یک کاسه شدن همه جناح های داخلی، و بر انگیختن احساسات ناسیونالیستی و شوینیستی و مذهبی ابزاری است که سران جنایتکار حکومت به خوبی می توانند از آن استفاده کنند. آنها استاد این کار هستند.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 21:48:24 توسط Lureso
شاهی (مفتخوری) رفت و شیخی آمد (مفتخوری) آمد. شیخی میرود تا شاهی نیاید . رژیم محمد چ آدم عاقلی حاضر نیست دوباره بخورد.مشنگ استفراغی بود که هی
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 21:41:28 توسط ابرام آقا از تهران
بنده ۱۰۰% جمهوریخواه و ۱۰۰% هم به رضا پهلوی احترام میگذارم. عموی من یک کارمند صرافی است فرزندش در فرودگاه است آنها هر دو میگویند آقاها و آقازاده ها بسیاریشان صدهها برابر رضا پهلوی و پدرش از ایران پول خارج کرده اند بنا براین من ضمن انتقاد از رضا پهلوی به خاطر کم جرآت و کم جنم بودن از او پشتیبانی کنم و اگر رفراندومی بشود تمام سعیم بر این خواهد بود که جمهوریت برنده شود و اگر او رای اورد میپذیرم. من که در جنوب تهران زندگی میکنم اینرا فهمیده ام که گروهی چپی الکی از روی باد معده دارند نظر مینویسند البته اگر ارتش سایبری نباشند که برای گم کردن راه دیگران چیزهایی بنویسند که هم ضد رزیم باشد و هم ضد اپوزیسیون دست کم نادانند! در تاریخ مدرن ایران کسی به اندازه پهلویها با همه ی معایبشان به ایران خدمت نکرده. یاد آور شوم که آخرین نظر من مبنی بر از کار افتادن کنتور نابودی اسرائیل ناقص ماند. رهبر انقلاب مدفوع گفته بود ۲۵ سال دیگر اسرائیل نابود می شود کنتور ثانیه شمار از کار انداخته اند و ورزشکار ایرانی هم میتواند با اسرائیلی کشتی بگیرد.
 برای همین پیروی از ترامپ  برای بر قدرت ماندن اوجب واجبات است!

نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 20:42:42 توسط هموطن
به ناندرال من جای سیاوش نیستم جواب شما راخودش بخواهد میدهد ولی بعنوان ایرانی فکر کنم شما بهتر است بجای خودت نظر بدهی نه همه جوانان البته اگرجوان باشی پشت کامپیوتر همه،همه چیز هستند ولی خوابت خیر باشد اینهمه کشته در این چهل سال این همه جوان در زندان و شکنجه گاها این همه تو همین آبان ماه ودیماه در حال شعار دادن مگر جوانان ایران نیستند؟ یا پدر بزرگ جنابعالی هستند ؟فقط مثل تو چهار تا مثل تو فقط فکرش از خوشگذرانی همان یک ساعت صیغه ای ملاها است؟ وطن پرستی معنی دارد تا دیروز وزارت اطلاعات برای انحراف شعار مرگ بر خامنه ای شعار رضا شاه روحت شاد میداد و این سلطنت ها واقعا باورشان شده بود که اینهمه بدبختی در این چهل سال هیچی دوباره برگردیم سر خط یکی را اون بالا بگذاریم و تعظیم بهش بکنیم ولی حالا که مردم میگند نه شاه میخوایم نه رهبر مرگ بر ستمگر تمام سلطنت طلبها سکوت کردندفکر کنم همه می دونیم عقده ای کیست
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 20:41:28 توسط برانداز
کامل دیدم باضافه چند سوال فرمایشی، نگفت شاه نمیشه. هیچوقت مصاحبه باز بدون کنترل سوال نکرده. سوالات زیادست. ساواک نوین سالهاست درست شده. تلویزیونهای من و تو و ایران اینترنشنال حاکمیت دارند و سانسور میشوند. ساواک نوین بسیار وسیع، جوان و قوی زیر نظر استعمار فخیمه که سر نخ های سران امنیتی رژیم سلطنت خامنه‌ای هم آنجاست. فیلم دهها تظاهرات هفته پیش بر ضد سلطنت خامنه‌ای و شاه سانسور شد. تمام رسانه‌های سلطنت طلب سالهاست سانسور میکنند و میگویند دمکراسی آینده! دو جناح سلطنت طلب خارج و داخل خامنه‌ای با هم از طریق ارباب فخیمه ارتباط دارند. رضا پهلوی به عاملان اعدامهای رژیم عفو داده، خانواده‌های اعدامیها هم باید اعتراض کنند ولی گروههای آنها در خارج (خاوران و غیره) ساکت هستند! شاه دزده رضا پهلوی میگوید با سپاه است (قاسم سلیمانی را محکوم نمیکند) و تماس دارد با فرماندهی سپاه. دعوای فعلی با ارباب فخیمه سر ولیعهدی مجتبی یا رییسی یا پهلوی است. شورای گراز در جیب شاه دزده رضا پهلوی و مادرش است. سلطنت حاکم فخیمه امتداد خواهد داشت و احزاب در خواب. توییتر #مرگ_بر_ستمگر_چه_شاه_باشه_چه_رهبر #نه_تاج_و_نه_عمامه
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 20:41:23 توسط آذر
سلطنت و نظام سلطنتی پدیده‎هایی متعلق به قرون و اعصار پیشین است. سلطنت روبنای سیاسی و یک شکل حکومتی مختص دوران فئودالیسم و پیشا فئودالیسم است که با استقرار صورتبندی اجتماعی جدید، از صحنه کنار زده و ناپدید میشود. سلطنت در تمام دوران حیات خود در ایران، بخصوص در یک قرن اخیر، جز نکبت و بدبختی، جز نقض خشن و آشکار آزادیهای سیاسی و حقوق دمکراتیک مردم و جز فقر، بیکاری، گرسنگی و عقب‎ماندگی، ثمر دیگری برای مردم نداشته است. ج-ا، که با نام انقلاب روی کارآمد، خیلی زود اهداف ضد انقلاب را پی گرفت و طی چهار دهه حاکمیت نکبت‏بار خود تمام این مصائب و بدبختیها را تشدید نموده و به آن ابعاد دهشتناکی بخشیده است.توده‎های کار و زحمت و جوانان نوجویی که امروز با شعار مرگ بر دیکتاتور خیابانها را به تسخیر خود درآورده‎اند، چنانکه در عمل نیز نشان داده‎اند، مصمم‎اند گامهایی نه به عقب و به سوی ارتجاع و گذشته، بلکه به پیش و ‎بسوی آینده بردارند و مطالبات انقلابی، رادیکال و سیاسی – صنفی خود را محقق سازند. این مطالبات اما محقق نخواهد شد مگر، با سرنگونی انقلابی رژیم ج-ا، و بزیر کشیدن تمام نظم موجود، و استقرار حکومت شورایی.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 20:02:35 توسط ناندرتال
خطاب به سياوش: براى اشخاصى حزب اللهى مثه شما خوشگذرانى، گناه هست. ولى جوانهاى ايرونى عاشق خوشگذران بودن هستند. عقده هاى شخصى را بر سر اين و ان خالى نكنيد.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 19:57:23 توسط اکثریت ساکت
هدف باید مشخص باشه. هدف فقط سرنگونی این رژیم نیست بلکه هدف ایجاد یک حکومت ضد استبدادیست. استبداد از چپش گرفته تا راستش یک روزی فاسد میشه، میگنده و باید با تنفر دور انداخته بشه. رضا پهلوی هم مثل هر ایرانی بر این کشور حق داره ولی برای ما مردم باید هدف روشن باشه. بیایید اول امپراتوری فساد و دروغ را از ریشه بکنیم، بعد اونی که چپیه، شاهیه، مجاهد یا هر چیز دیگه میخواد حکومت کنه همیشه اول باید از مردم اجازه بگیره، مگر یک انسان چند سال زندگی میکنه، باید سال ها تو سر هم بزنیم چونکه با هم اختلاف نظر داریم، باید نسل های آینده هم مثل ما در تاریکی زندگی کنند؟ پا شو ایرانی، دست همسایتو بگیر، ایرانتو پس بگیر. نترس اگر مثل تو فکر نمیکنه. فقط استبداد رو هرگز قبول نکن.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 19:31:59 توسط سیاوش ـ ا
متأسفانه این هم از نوع دمکراسی و آزادی بیان یک سایت سیاسی خارج کشوری ست که گفته ها و مصاحبه های یک یا دو بار در ماه پسر شاه را که با میلیاردها دلار سرقت شده از کیسه مردم ایران به توسط پدر مستبد و دیکتاتورش ۴۱ سال است در آمریکا و اروپا مشغول خوشگذرانی ست منتشر میکند و همزمان سازمان و تشکیلاتی که ۴ دهه است بادادن دهها هزار قربانی و زندانی سیاسی زیر شکنجه و حکم اعدام و فداکاری ۲۴ ساعته که دوست و دشمن منکر آن نیستند در سایت پیک ایران حق انتشار یک بیانیه و یا یک مصاحبه از مسئولانش حتا یکبار در سال را ندارند .گر چه یقین دارم اهمیتی هم برای خودشان ندارد چون اعضا و طرفدارانش همین امروز هم در داخل کشور در حال مبارزه رو در رو با پاسداران رژیم اهریمنی حاکم هستند که خود رژیم هم به آن اعتراف میکند .اما اندکی انصاف و اتیک ژورنالیستی حتما به سود مبارزه دمکراتیک مردم ایران خواهد بود .

پیک ایران: اگر سازمانی(مخاف رژیم) اعلامیه ای ارسال کند(از طریق آدرس ای میل رسمی سازمان) در بخش اطلاعیه ها منتشر میشود.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 19:25:56 توسط خودش
شتر در خواب بیند پنبه دانه... فکر کردی خیال کردی
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 19:18:02 توسط RahGozar
این جای تاسف و بویژه تعجب دارد که برخی از هموطنان که تعدادشان اندک هم نیست تنها دو نظام پادشاهی و مذهبی را میبینند و گویی که دیگر هیچ راهی باقی نمانده ! برای اینعده یک نظام جمهوری که توسط ملت ها انتخاب و اداره می‌شود همانند جمهوری های کشورهای متمدن غربی شاهد آن هستیم گو‌اصلا وجود ندارد و در مقابل باید همیشه یک «رهبر» باشد تا بجای تمامی جمعیت یک ملت تصمیم بگیرد ، البته در ایران آینده مسلما حرف آخر را ملتی خواهد زد که هم شاه را دیده و هم شیخ را !
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 19:14:48 توسط ابرام آقا از تهران
خامنه ای و دستگاه روحانیت و مداحان و طلاب ۱۰۰% یعنی حتا تا روز قیامت آنقدر بلند مرتبه و آن قدرتمند و الله باور و مسلمان متشیع و متشعشع هستند که برای ماندن بر قدرت در عین حال که حاضرند ما را تا هر قدر بتوانند بکشند اما در سر بزنگاه حاضرند از آنجای دولا ترامپ و یتن ياهو به صف هر کدام به یاد آن بزرگوار چند غلپ بخورند فقط به شرطی که بر قدرت بمانند! فقط همین !اوجب واجبات یعنی این! نگاهشان کنید در صفند! برای شروع فعلا کنتور شمارش عکس در میدان شهدا و میدان آزادی از کار افتاده و حتا رندی میگفت قرار است فردا با اشاره ی خامنه ای آن شمارش بسوی بینهایت برود!امیدوارم که ترامپ ما را به آخوند و مداح و طلبه نفروشد.امیدوارم که حتا یک روحانی مداح و طلبه جرآت نکند در خیابان ظاهر شود. مردم ایران باید خانه های این بیشرفان را عبا عمامه شان را به آتش بکشند. بر طرفداران باقی ماندهشان واجب حیاتی ست که از آیت الله و ملا و مداح و طلبه فاصله بگیرند. آنها باید به خود آیند و ببینند چگونه این حرامزادگان آخوند مداح طلبه سالها به ما به شما به دروغ گفتند و ایران ما را این چنین به خون کشیدند و ویرانه کردند
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 18:41:11 توسط ر ه
مرگ بر ستمگر چه شاه باشه چه رهبر - فقط کافیه به موجودات خبیث دور و برش بندازی تا بفهمی چقدر مستقله ! 1- رامین پرهام = مشاور و رابط شازده با لابی و موساد اسرائیل 2- فرخ آهی مشاور قبلی و رابط شازده با سازمان سیا 3- رضا تقی زاده = مشاور قبلی و رابط با سازمان فخیمه ام ای سیکس و از نیروهای مشاوره ای سابق ساواک ، و همه فعال در فعالیتهای تبلیغاتی جا اندازی شازده به امت همیشه در صحنه ، دوران ارباب رعیتی ، امام امتی ، بت پرستی و امامزاده پرستی گذشته
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 18:25:22 توسط افراسیاب
این درسته که جمهوری اسلامی در ماههای آینده سقوط خواهد کرد، من صد در صد مطمئن هستم که این اتفاق خواهد افتاد و به پیشگوئی هم هیچ ارتباطی ندارد، تمام عوامل و راههای تغذیه این رژیم مسدود شده و بهش اکسیژن نمیرسه و داره خفه میشه.
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 18:07:38 توسط همایون
در کجا رضا شاه دوم دیروز گفت : من شاه نیستم ؟؟؟ رضا شاه روحت شاد ایران که شاه نداره حساب و کتاب نداره آنوقت این میگیه چی؟
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 17:54:01 توسط no name
ممنون از پیک ایران که از "شاهزاده" هم مطالبی آوردند و ما میتونیم کامنت و نظر خود را آزادانه بنویسیم. در کیهان لندن اگر بنویسی بالای چشم شاهزاده ابروست یا کمی چاق شده سانسور میشود!! حالا اینهم سر قدرت بیاد چه خواهد شد؟؟ باید صبر کرد و دید.ایشان از امریکا میخواهد برای ایرانیها انتخاب نکند!! خودشون که انتخاب شده آنها هست (انتخاب اجباری) و دم از دموکراسی سکولار میزند !! منظورشان چیست آیا مثل خمینی از ان دروغ های معمولی همه سیاست مداران است قبل از بقدرت رسیدن؟؟و بعد از ان دوباره بازسازی ساواک و اوین برای مخالفین؟آیا باز در برنامه های بعدی آیت اله ها و اسلام مثل پدرش در صحنه قدرت خواهد بود؟ایشان باید کمی صبر میکرد چون آینده ایران بستگی دارد به اینکه ترامپ و co چهار سال بعدی باشند یا اینکه دموکراتها و co بیایند که دیگر شانسی نداری چون آنها آخوندها را بیشتر ترجیح میدن. good luck
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم دی ۱۳۹۸ برابر با شانزدهم ژانويه ۲۰۲۰ ، 17:53:30 توسط ایرندوست
رضا پهلوی اگر گام به گام با چنبش مردمی جلو بیاد و فراخوان بده و به فعالیت های بین المللی اش در این برهه حساس اضافه کنه خامنه ای رو به زانو در میاره
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
درباره محل زندگی فرماندهان ارشد سپاه چه می‌دانیم؟
 «چرا زود از ایران رفتم؟ دهنت را ببند این آخرین اخطاره»
پست اینستاگرامی همسر الناز نبیی از مسافران ‎هواپیمای اوکراینی و دخالت سپاه در مراسم خاکسپاری
 چند نفر در نماز جمعه خامنه‌ای شرکت کردند؟
عکس/ ماشین خوابها
کاریکاتور- طرح/ نمازجمعه آقا
دانشجوی ایرانی دیپورت شده از آمریکا «خواستار انتقام قاسم سلیمانی بود» 
فیلم/ یک رسوایی دیگر برای صدا و سیما! / خبرنگار شبکه استانی به پیرمرد میگه از جمهوری اسلامی تشکر کن و بگو چند سال برق داریم بنده خدا میگه چندین ساله برق نداریم باز دوباره راهنماییش میکنن میگه یه ساله برق داریم!
عصر ایران: آیا حسن عباسی و امثال او نفوذی اسرائیل هستند؟!
فيلم/ آزادید به چَرا مشغول باشید ولی حق ندارید بگویید چِرا..! 
فیلم/ بازگشت به قرون وسطی در حکومت آخوندی!
مراسم کتاب سوزی توسط آخوند معروف به پدر طب اسلامی
۴۰ روز بی‌خبری از رفتگر دستگیر شده توسط سپاه
فیلم/ کولاک شدید محور تمرچین پیرانشهر را مسدود کرد/ هزاران نفر گرفتار در برف
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: