پرونده «روابط جنسی» نمایندگان مجلس در دست سپاه پاسداران/ ۳۴ نماینده کنونی مجلس به رابطه جنسی غیرمتعارف متهم شده‌اند


به‌رغم بی‌تفاوتی عمومی به انتخابات ماه آینده مجلس شورای اسلامی، موضوع رد صلاحیت گسترده کاندیداها به بحثی جنجالی در میان چهره‌های سیاسی جمهوری اسلامی ایران بدل شده است.

صبح امروز، احمد توکلی، نماینده سابق مجلس، در نامه‌ای خطاب به اعضای شورای نگهبان، از آن‌ها خواست تا نسبت به تایید صلاحیت کاندیداهای اصلاح‌طلب از خود نرمش نشان دهند. توکلی هشدار داده است که اگر رویه «سختگیرانه» شورای نگهبان در اثبات مسلمان بودن و پایبندی اصلاح‌طلبان به ولایت فقیه اصلاح نشود، ممکن است مجلسی بی‌صلاحیت و «صفرکیلومتر» شکل بگیرد: «طوری نشود که با سختگیری‌های‌ نابجا علاوه بر ظلمی که واقع می‌شود، مجلس با نمایندگان فاقد صلاحیت و صفرکیلومتر شکل گیرد.»

بر اساس بیانیه‌ای که شورای سیاست‌گذاری جبهه اصلاح‌طلبان منتشر کرده است، از هم‌اکنون و پیش از برگزاری انتخابات، تکلیف ۲۳۰ کرسی از ۲۹۰ کرسی مجلس مشخص است. بنا به آماری که اصلاح‌طلبان منتشر کرده‌اند، کاندیداهای اصولگرا و نزدیک به رهبر جمهوری اسلامی ایران در ۱۶۰ کرسی «هیچ» رقیبی ندارند و در ۷۰ کرسی دیگر، دو یا چند نفر از آن‌ها با یکدیگر رقابت می‌کنند.

در همین حال، صبح امروز (پنجشنبه) خبر دیگری در پیوند با رد‌صلاحیت‌ها نیز از سوی نیروهای وابسته به سپاه در فضای مجازی منتشر شد. این افراد مدعی شده‌اند که ۳۴ نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی، به دلیل «روابط جنسی نامتعارف» ردصلاحیت شده‌اند. 

نماینده‌های مجلس؛ از قاچاق سیگار تا رابطه جنسی نامشروع

رد صلاحیت ۹۰ نماینده کنونی مجلس شورای اسلامی از موضوعات جنجالی هفته‌های گذشته بوده است.

شورای نگهبان یک‌سوم مجلس کنونی را فاقد صلاحیت برای قرار گرفتن در جایگاه «نماینده مجلس» تشخیص داده است.

بر اساس اعلام عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان، بخش زیادی از این نماینده‌های ردصلاحیت‌شده متهم به فساد‌های مالی متنوع، شامل استفاده از رانت، قاچاق و پرداخت و دریافت رشوه بوده‌اند: «برخی از این افراد دچار مسایل اقتصادی و مال‌اندوزی حرام شده‌اند که این‌ها رد صلاحیت شده‌اند. فردی که ۲۷۰ میلیارد تومان در یک پروژه ساختمانی در یک شهر سرمایه‌گذاری کرده و امتیاز تأسیس یک کارخانه آب معدنی را از طریق اعمال نفوذ برای برادر کوچکش که زیر سی سال سن دارد گرفته، چنین فردی باید تأیید شود؟ فردی که در پوشش موسسه عام‌المنفعه با ارز دولتی گوشت وارد کرده و با قیمت آزاد در بازار عرضه کرده و مخارج انتخاباتی خود را از این طریق به‌دست آورده، باید تأیید شود؟آیا فردی که برای قاچاق سیگار رشوه‌های کلان پرداخت کرده و جزئیات این اقدام در پرونده سوابق او موجود است، باید تأیید شود؟»

موضوع رابطه جنسی نامتعارف نیز صبح امروز در پیوند با بخشی از این نماینده‌های کنونی مجلس مطرح شد.

یکی از حساب‌های کاربری وابسته به سپاه، مدعی شده است که ۳۴ نماینده مجلس به دلیل روابط جنسی‌شان رد صلاحیت شده‌اند و اگر بخواهند «ژست اپوزیسیون» بگیرند، نام آن‌ها منتشر خواهد شد.

در واکنش به امکان این افشاگری، جلیل محبی، دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر، با این اقدام مخالفت کرده است و در حساب توییتری خود گفته که افشای این موضوع در فضای علنی، شرعی نیست. «این کار خلاف شرع است و هرکس این کار را بکند مشمول این حدیث نبوی است: پایین ترین درجه کفر آن است که گناهی از کسی بدانی و در دل نگه داری تا روزی فاش کنی. برای دفاع از انقلاب و شورای نگهبان نمیتوان مرتکب خلاف شرع شد...»

به نظر می‌رسد که تاکید بر جنبه «غیر شرعی» این افشاگری و نه «رد اتهام» از سوی یک مقام رسمی و نزدیک به رهبر جمهوری اسلامی ایران، بیشتر از آن که بیان «پند و اندرز اخلاقی» باشد، با هدف تایید «اصل موضوع» انجام شده است.

جلیل محبی، از روحانیون تندرو نزدیک به سپاه و علی خامنه‌ای است که در هفته‌های گذشته، فعالیت تبلیغی به نفع لیست اصولگرایان را آغاز کرده‌است.

حساب‌های  کاربری منتشرکننده این اتهام، در سازمان فضای مجازی سراج فعالیت می‌کنند. این موسسه، با بودجه معاونت فرهنگی سپاه پاسداران، برای «توسعه ارزش‌های انقلاب در فضای مجازی»، «جنگ نرم» و «ساماندهی گردان‌های سایبری در فضای مجازی» راه‌اندازی شده است.

در چهل سال گذشته، از «اتهامات جنسی» به شکل گسترده‌ای برای حذف و تحت‌فشار قرار دادن افراد و چهره‌های سیاسی استفاده شده است. بخش عمده‌ای از این گونه اتهامات، با هدایت نهادهای امنیتی به فضای رسانه‌ای راه می‌یابد تا با استفاده از آن، فردی را از محدوده قدرت خارج کنند یا یک نیروی اپوزیسیون را به زعم خودشان «بی‌آبرو» کنند.

نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران در نخستین دهه رهبری آیت‌الله خامنه‌ای از این شیوه برای حذف مخالفان سیاسی و روشنفکران استفاده می‌کردند، و در برخی از موارد حتی افراد را وادار می‌کردند تا به آن اتهامات در برابر دوربین اقرار کنند. ‌

پس از افشای نقش نیروهای امنیتی تحت هدایت رهبر جمهوری اسلامی ایران در قتل‌های زنجیره‌ای، استفاده از این شیوه در فضای عمومی تقلیل یافت و تنها به فضای زندان و بازداشتگاه‌ها برای درهم‌شکستن مخالفان سیاسی محدود شد.

از دیگر سو، نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران متهم هستند که با استفاده از «طعمه‌های جنسی»، نیروهای سیاسی وابسته به جناح حاکم را نیز مدیریت می‌کنند.

هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است که شورای نگهبان چگونه به اطلاعات روابط جنسی نمایندگان مجلس دست یافته است. با توجه به منبع درز این اخبار در فضای مجازی، به‌نطر می‌رسد که سازمان اطلاعات سپاه، مسئول تهیه پرونده روابط جنسی نمایندگان مجلس و اعلام آن به شورای نگهبان بوده‌ است.

برخی فعالان سیاسی و مدیران سابق جمهوری اسلامی ایران شهادت داده‌اند که نیروهای امنیتی با تعبیه دوربین‌ در اتاق خواب و دیگر اماکن خصوصی‌شان، از روابط جنسی آن‌ها فیلمبرداری کرده‌اند.

طبقه حاکمان و محکومان

جز نخستین دولت و مجلس پس از انقلاب، شورای نگهبان و قانون انتخابات به عنوان دو ابزار رهبر جمهوری اسلامی برای مهندسی انتخابات عمل کرده است. بر اساس قانون انتخابات مجلس، تنها افرادی می‌توانند به کرسی مجلس و منصب ریاست‌ دولت دست یابند که مطیع و منقاد رهبر جمهوری اسلامی ایران باشند و مخالفتی با نظام سیاسی و روندهای تصمیم‌گیری در کشور نداشته باشند.

همچنین،  یکی از شروط فعالیت سیاسی، «التزام عملی به ولی فقیه» است. بنابراین، کسی که نظری مخالف با رهبر جمهوری اسلامی ایران و نهادها و سازمان‌های وابسته به او داشته باشد، صلاحیت شرکت در انتخابات و انجام فعالیت سیاسی به شکل رسمی و قانونی ندارد.

قانون انتخابات، نخستین و بزرگ‌ترین فیلتر برای تعیین نمایندگی سیاسی در جمهوری اسلامی ایران است. این فیلتر بزرگ تنها گروه کوچکی از افراد را که غالبا سابقه امنیتی، نظامی و مدیریتی قبلی داشته‌اند و در محدوده مرکزی قدرت قرار می‌گیرند، از خود عبور می‌دهد. افرادی که از این فیلتر عبور می‌کنند، از وابستگان به دو جناح اصلاح‌طلب و اصولگرا هستند و تنها اعضای این دو گروه به عنوان بال‌های چپ و راست جمهوری اسلامی ایران، امکان راهیابی به مجلس و دولت می‌یابند.

از دیگر سو، محدوده فعالیت «اپوزیسیونی» در جمهوری اسلامی ایران نیز تنها به حوزه «دولت» محدود است و کسی که اپوزیسیون رهبر جمهوری اسلامی ایران، سپاه، قوه قضاییه و دیگر مراجع قدرت باشد، اجازه فعالیت سیاسی و دست‌ یافتن به منصب‌های سیاسی و مدیریتی ندارد.

دیگر ابزار رهبر جمهوری اسلامی ایران برای مهندسی انتخابات، شورای نگهبان است. شورای نگهبان متناسب با ذوق و سیاست رهبر نظام، با استفاده از ابزار «احراز و تایید صلاحیت»، آرایش مطلوب شخص رهبر را در میان «نیروهای خودی اصلاح‌طلب و اصول‌گرا» برقرار، و سهم هر یک را از کیک قدرت، تعیین می‌کند.

علی خامنه‌ای از مدت‌ها پیش ترکیب محبوبش را برای دولت و مجلس آینده روشن کرده است و شورای نگهبان، صرفا در حال زمینه‌سازی برای استقرار این ترکیب است. در نخستین روز خرداد ماه امسال، رهبر جمهوری اسلامی ایران در دیدار با گروهی از دانشجویان، به آن‌ها فرمان داد تا «زمینه» را برای روی کار آمدن «دولت جوان و حزب‌اللهی» فراهم کنند. او گفت، این کار سبب خواهد شد تا «غصه‌های شما که غصه‌های ما نیز هست»، برطرف شود.

مجتبی دهقانی / ایندیپندنت فارسی


[کد مطلب: 199534] [تاريخ انتشار: دهم بهمن ۱۳۹۸ برابر با سی ام ژانويه ۲۰۲۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هجدهم بهمن ۱۳۹۸ برابر با هفتم فوريه ۲۰۲۰ ، 08:47:34 توسط Shahla
مجلس و پارلمان در تمام کشورها نماینده اراده مردم و اهرم دمکراسی است. در مجلس جمهوری اسلامی طرحهای زیادی به تصویب رسیده است، اما تعدادی از این مصوبات توسط خامنه ای رد شده است و یا بلعکس، از جمله طرح افزایش قیمت بنزین که توسط مجلس رد شد اما توسط منتصبین خامنه ای تصویب واجرا شد. وقتی اراده و نظر آحاد جامعه توسط یک نفر در جامعه نفی میشود، چگونه میتوان به این بربریت و توحش، مجلس وقانون گفت؟ و غم انگیزتر اینکه عده زیادی از مردم به این بربریت و توحش رای میدهند.
نوشته شده در تاريخ دوازدهم بهمن ۱۳۹۸ برابر با يکم فوريه ۲۰۲۰ ، 21:33:49 توسط حسن آقا
(۳) البته از نقش قاچاقچیان مواد مخدر در انتخابات فاشیعه نیز نباید گذشت.دبیر کل اسبق ستاد مبارزه با مواد مخدر دکتر هاشمی(۱۲ بهمن):««در بررسی‌ها بر روی ثروت یکی از قاچاقچی‌های بین المللیمواد مخدر مشخص شد که مقداری از پول وی به سمت بعضی نماینده‌های مجلس رسوخ کرده بود.متاسفانه ایشان را مجبور کردند حرف خود را پس بگیرد، ولی این موضوع صحت دارد و وجود دارد. مافیای مواد مخدر با یک میلیارد تومان در بعضی از شهرهای کوچک می‌تواند فردی را وارد مجلس کند» و البته سپاه و ولایتیون و «قاضی و اداری فاسد» در این کارند:«در مقطعی که خودم دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر بودم با کمک دوستان دبیرخانه ستاد و دیگر دستگاه‌ها آمار گرفتم .ما یک مقطع پنج ساله از۷۸ تا ۸۲ را برآورد کردیم. از مجموعه کل دستگیری‌های مواد مخدر یعنی از حدود ۲میلیون نفر، 67 هزار نفر آن که حدود ۳ درصد می‌شود، از داخل حکومت بود که حدود 30 درصد این 67 هزار نفر را سربازان تشکیل می‌دادند... اما از افراد لشکری و کشوری مختلفی هم بین آنها بودند. البته این چیز جدیدی نیست». بیت خامنه‌ای هم در این قاچاق دست دارند.این طویله اسلامی است نه نهاد نمایندگان!
نوشته شده در تاريخ دوازدهم بهمن ۱۳۹۸ برابر با يکم فوريه ۲۰۲۰ ، 20:54:43 توسط حسن آقا
(۲) آقای توکلی(شورای مصلحت)که تاریخ مصرف اصلاح‌طلبی را پس از قیام آبان برای بقای ولایت در خطر می‌بیند می‌گوید که ما در عمل تابع و حامی ولایت فقیه هستیم ولی برای اغفال مردم اجازه دهید که در نظر و تو‌دلی مخالف باشیم: «زیرا تبعیت از ولی فقیه در عمل است نه در نظر»(ایلنا ۱۰ بهمن)! او یکدست‌تر شدن رژیم را گوشزد می‌کند و از موهبات حیله اصلاح‌طلبی برای ثبات رژیم سخن می‌گوید:« اصلاح‌طلبان یک جریان غیر منضبط‌ و طیفی هستند،(یعنی رقیبی منظم نیستند) ولی تفکر آنان در میان مردم طرفداران زیادی دارد و نمی‌توان و نباید آنها را نادیده گرفت. از بی‌اعتنائی و سخت‌گیری فقط دلخوری و حتی نفرت زاییده می‌شود. آن وقت اهداف سیاسی حکومت که وحدت ملی از اهم آنهاست از دسترس دور می‌شود...حذف نامزدهای...به جای وحدت، شقاق ایجاد می‌کند و در وضعیتی که ما در آن به سر می‌بریم این امر خطرناک است.» او هم گه‌گیجه گرفته که چرا الان که باید با چند رفرم و دادن امتیاز از این دوره بی ثباتی بگذریم رفرمیست‌ها را حذف کرده مجرای مدیریت سازش مردم با رژیم را می‌بندید! گوساله‌های که پیر شدند ولی.... گاو نشدند!
نوشته شده در تاريخ دوازدهم بهمن ۱۳۹۸ برابر با يکم فوريه ۲۰۲۰ ، 20:33:46 توسط حسن آقا
(۱) اکنون حذف غیرولایتیون از انتخابات مجلس با وضوح کامل به دلایل روشن سیاسی در جریان است. این جناح رژیم نیز در روند پل‌پاتیزه کردن جامعه که با «گام دوم انقلاب» خامنه‌ای ۹۸» رسمیت یافت و با قیام آبان شتابی سخت گرفت اکنون در حال تکمیل است. مغز متفکر طیف اصلاح‌طلبان جواد امام :«از میان ۳۰ حزب اصلاح‌طلبی که برای انتخابات کاندیدا معرفی کرده‌اند تنها ۷ درصد تایید صلاحیت شده ۱۶ دبیرکل و قائم مقام دبیران احزاب، ۱۱ استاندار ، ۲۵ نفر از اعضای حقیقی و حقوقی شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان رد صلاحیت شده‌اند، این‌ها چیزهای مشخصی است که آقایان به آن توجه ندارد.»...« به گفته معاون سیاسی وزارت کشور و رئیس ستاد انتخابات سه چهارم از کرسی‌ها غیرقابل رقابت هستند و تکلیف انتخابات از این حوزه‌ها از همین حالا روشن است...باید با ۲۶۰ کرسی در مقابل ۳۰ کرسی رقابت کنیم » این جماعت که مقید به اصل ولایت فقیه در قانون اساسی بوده می‌گویند «برخی از ایشان به قبول نداشتن ولایت فقیه و .. شهرت داشته باشند! اما تا وقتی که مخالفت‌ها جامه عمل نپوشیده باشد آنها فاقد شرایط پنج‌گانه (صلاحیت) نیستند! (...)
نوشته شده در تاريخ دوازدهم بهمن ۱۳۹۸ برابر با يکم فوريه ۲۰۲۰ ، 17:20:52 توسط ملک محمدی
به تازگی گروهی 30 نفره متشکل داخل مردم متدین و مردمی با نام گروه صدای مستقل مردم تشکیل شده و برای انتخابات مجلس دارن آماده میشوند وبرای ایران وملت ایده های نوع دارند بد نیست این آقایانیکه که چندین دوره در مجلس بوده اند وکاری از پیش نبرده اند جایشان را بخاطر کشور و اسلام و ملت عوض کنند ،،،متوانید در روز 24 بهمن که کار تبلیغات شروع شد یه سری هم به این گروه بزنید بد نیست ،،،یا حق
نوشته شده در تاريخ دوازدهم بهمن ۱۳۹۸ برابر با يکم فوريه ۲۰۲۰ ، 17:06:16 توسط مل ک محمدی
مگر این آقایان که میگویند افراد صفر کیلومتر وارد نشوند،مگر خودشان دفعه اول صفر کیلومتر نبودند که وارد مجلس شدند و برای این ملت ومیهن و جمهوری اسلامی هیچ کاری انجام ندادند وبهتر است به قانون و شورای نگهبان احترام بگذارند،وبه نظر شخص بنده باید گروهی نوع وبا ایده های تازه وارد مجلس شوند ،،،نه کسانی که چندین دوره وارد مجلس شده ویا اداره های دیگر بوده اند و کارنامه خوشی ندارند
نوشته شده در تاريخ دوازدهم بهمن ۱۳۹۸ برابر با يکم فوريه ۲۰۲۰ ، 09:17:41 توسط افراسیاب
جمهوری اسلامی تصمیم گرفته حکومت کاملا نظامی بر پا کنه و اکثریت مجلسشون را سپاهیها و تندروها خواهند گرفت. منتظر دو اتفاق بزرگ هستند یکی اعتراضات میلیونی و دومی حمله نظامی آمریکا با کشورهای ناتو. هر دو را میخواهند با یک رژیم کاملا نظامی و خشن مثل کره شمالی بترسونن، این رژیم یک قدم عقب نشینی کنه بطور کامل نابود میشه مثل ترمز زدن روی یخ که به دره پرتاپ خواهد شد، باید تا آخر خط ادامه بده و آخر خط جای است که هیچ بخششی برای هیچکدام از اعضای این رژیم وجود نخواهد داشت، خامنه ای تصمیم گرفته که اگر قراره فقط او و خانواده اش مسئول شناخته شن پس همه با هم اصولگرا و اصلاح طلب بالای چوبه دار روند. باید دید در آینده ریزش نیرو چطور خواهد بود و آقایون حکومتی حاضرن با خانواده هاشون راه خامنه ای را بروند و کشته بشوند.
نوشته شده در تاريخ دوازدهم بهمن ۱۳۹۸ برابر با يکم فوريه ۲۰۲۰ ، 05:37:03 توسط هیدا
پس از این به بعد باید کمر بند ها را محکم ببندیم
نوشته شده در تاريخ يازدهم بهمن ۱۳۹۸ برابر با سی و يکم ژانويه ۲۰۲۰ ، 11:59:31 توسط کارگران کمونیست
چرا اینهمه دزدی، فساد مالی و سوء استفاده های جنسی، سوء استفاده از موقعیت و منصب از همان روز اول حکومت ننگین ج.ا. ریشه دوانده ؟ لغت وقاحت برای گماشتگان این رژیم بسیار کم است چرا که به اعتراف خودشان بیش از یک سوم اوباشان مجلسشان خلافکار هستند! تصور کنید در بقیه نهادهای رژیم چه خبر است! برای خود و جامعه لجنزار متعفن و مسموم ایجادکرده اند. بله، ایدئولوژی طبقه حاکمه، اخلاق جامعه گشته است و بی دلیل نیست که آمار بزهکاری بالاست. در هر حوزه ای از جامعه، زشتی و کراهت، ستم و ظلم، دزدی و چپاول، حق کشی و سرکوب و سوءاستفاده از موقعیت بیداد میکند و همچنان روند صعودی را طی میکند. چرا رژیمی ها ذره ای شرم نمی کنند؟چون ماهیت آنها همین است و در لجنزار پستی و دنائت، حقارت و شناعت و رذالت و جنایت آلوده شده اند و بدون لجنزار یک روز هم نمی توانند به حیات ننگین خود ادامه دهند. آن روز که با پیروزی انقلاب، قدرت کارگران حاکم شود، بطور قطع لجنزار نظام دین و سرمایه ج.ا. پایان خواهد یافت و ماشین بوروکراتیک نظامی ستمگر و ظالمانه آن منهدم خواهد شد و این اراده کارگران است که قانون رهایی از تمامی ستمها را وضع خواهد کرد.
نوشته شده در تاريخ يازدهم بهمن ۱۳۹۸ برابر با سی و يکم ژانويه ۲۰۲۰ ، 09:53:29 توسط مالیخولیا
باز نزدیک انتخابات شد و مظلومی بازی اصلاحات. به هیچ عنوان این اتهام ها غیر واقعی نیستند هم قاضی هم متهم هر دو برای سکس در قدرت هستند و البته تمام سرمایداران جهان تنها برای سکس مردم را میچاپند. چپ های استالینی اموزه های فروید را خیالی و لیبرال ها او را سنتی و دگم میدانستند ولی روز به روز بابت تایید شدن خودکار نظریات فروید شرمنده او میشویم، سکس و غریزه و قدرت دوستی و قلمرو طلبی بر مبنای شهوت و غریزه تنها باعث و بانی ایجاد حکومت هاست و حال ببینید چه میشود که سیاست و حاکمیت که خود از شهوت و غریزه است با اسلام که تماما در اختیار زیر شکم است مخلوط شود. این متهمین همگی فرزندان سپاه صیغه ای و صیغه زاده هستند و پیرو راه محمد. صلوات دوم را محمدی تر بفرستید.
نوشته شده در تاريخ يازدهم بهمن ۱۳۹۸ برابر با سی و يکم ژانويه ۲۰۲۰ ، 07:57:51 توسط هموطن ۱
اگر یک خبرنگار بیاد همین اتهامات جنسی و فسادهای مالی که کدخدایی و سپاه در مورد نمایندگان مطرح کردند را در گزارشی افشا کنه چه به روزگارش خواهند آورد!؟ ولی چون اینجا برای بدر کردن رقبا هست اشکالی نداره و خودشان میگن. چطوره شما این همه پرونده از این نمایندگان دارید ولی هنوز این ام الفسادها سر کارند؟!
نوشته شده در تاريخ دهم بهمن ۱۳۹۸ برابر با سی ام ژانويه ۲۰۲۰ ، 21:31:44 توسط کارگر کمونیست
"قانون انتخابات"، نخستین و بزرگ‌ترین فیلتر برای تعیین نمایندگی سیاسی در رژیم ج.ا. است، که تنها افرادی را که غالبا سابقه امنیتی پاسدار بسیجی و مدیریتی قبلی داشته‌اند و در محدوده مرکزی قدرت قرار می‌گیرند، از خود عبور می‌دهد. و یک سومشان مرتکب فساد مالی و سؤ استفاده از موقعیت خود شده اند! نهادهای امنیتی رژیم در اطاق خواب برادران پاسدارشان دوربین کار گذاشته اند! قانون اساسی این رژیم بر پایه استبداد فردی طبق اصل ۱۱۰، قوانین قرون وسطایی و دیکتاتوری سرمایه بنا شده و عوامل سرسپرده آن بنام "شورای نگهبان" حتی خودی ها را "ردصلاحیت" میکند. مجلس این نظام در ۴ دهه، قوانین ضد زن (۴ همسری، صیغه، نداشتن حق طلاق و حضانت فرزندان، کودک همسری یعنی تجاوز به دخترکان، و...)، ضد کارگری، قانون قصاص،اعدام، شکنجه(تعزیر)، تجاوز به زندانی، انکار، سرکوب و آسیمیلاسیون ملتهای تحت ستم ملی و...را تصویب کرده. این مجلس، قتل عام زندانیان سیاسی در دهه شصت، فرمان جهاد به کوردستان و ترکمن صحرا و کشتار دانشجویان، ترور مخالفین، کشتار معترضین در ۸۸، دی ماه ۹۶ و آبان سرخ ۹۸ را مهر تایید زده. جمهوری اسلامی نابود باید گردد.
نوشته شده در تاريخ دهم بهمن ۱۳۹۸ برابر با سی ام ژانويه ۲۰۲۰ ، 20:51:53 توسط آذر
بجرأت میتوان گفت که نظام ج-ا، هم بلحاظ ابعاد فساد و هم بلحاظ میزان گستردگی آن در راس تمام نظامهای ارتجاعی موجود در منطقه و کل جهان است. طی دهه های گذشته دامنهٔ فساد در نظام و نهادهای آن بحدی گسترش یافته است که از سالها پیش صدای اعتراض برخی مسئولان آن از هر سو بلند شده است. با این تفاوت که هر نهاد و دستگاهی با تکرار شعار “کی بود کی بود، من نبودم”، دیگران را به دزدی و فساد جنسی، متهم میکند.طبقه حاکم و نظام سیاسی پاسدار منافع آن برغم اینکه جملگی در غارت و چپاول سرمایه های عظیم مملکت شریک جرم هستند و هر کدام بخشی از مجموعه درآمدهای حاصل از دسترنج کارگران و زحمتکشان کشور را به جیب زده اند، در سهم بری بیشتر و بعضا کوتاه کردن دست رقیب از این خوان نعمت مدام با هم به جنگ و جدال بر خاسته اند. در این میان اما، آنچه بیش از همه بگوش میرسد، صدای شکستن استخوانهای توده های محروم و سرکوب شده است که زیر چرخ دنده های سنگین ماشین فساد و دزدی حاکم بر ج-ا، بگوش میرسد. فسادی که بلحاظ گستردگی آن از دیماه ۹۶ زنگ سرتگونی ج-ا، بصدا درآورده است. مسیر برچیدن ریشه های فساد نهادینه شده در ج-ا، بر چیدن نظم موجود است.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
بخشی از بندر بیروت محو شد/    تصاویر ماهواره ای نشان می‌دهد بخشی از بندر بیروت به شعاع ۷۰ متر، دیگر وجود خارجی ندارد و نابود شده است 
 بدل خامنه ای که کمانچه لری میزند / می گویند هرچند وقت یکبار اطلاعات به سراغش رفته و می گوید باید ریشت را بزنی
 تصویر آسانسوری که در کاخ مرمر ساخته شد! 
 اعتراف موسوی به دریافت رشوه ۶۵ میلیاردی از شهرداری 
قالیباف اکنون رییس مجلس است! + سند
 مذاکرات بین ایران و آمریکا به مراحل حساسی رسیده است/ دولت آلمان در این روند نقش میانجی را ایفا می‌کند
افت چشمگیر قیمت دلار در بازارهای آزاد ایران طی روز یکشنبه 
 زنجیره جنایتهای رژیم اسلامی بی انتهاست/ به زندانیان سیاسی چه آمپولی تزریق می‌شود؟
 واکنش احمدی نژاد به درخواست فتاح
 دبیرکل سابق حزب الله لبنان حکومت ایران را 'عامل ویرانی لبنان و انهدام بیروت' معرفی کرده است
  محمد هاشمی درمورد کاخ مرمر: استخر و جکوزی توهم است، از سرنوشت فرشها بگویید 
 توییت سمعان مدل لبنانی: راه آزادی بیروت، "تغییر رژیم" ایران است
 لحظه انفجار سکوی CNG در نکا / این حادثه سه مصدوم داشت که به بیمارستان منتقل شدند آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی