فيلم : گزارش کریستین امانپور از انتخابات 

[کد مطلب: 1997] [تاريخ انتشار: بيست و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با يازدهم ژوئن ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:02:52 توسط ستاره
واقعا خداوند اين خانم را ببخشد! اين خانم, بنده خدا, سالهاست كه پيوسته سعي در گذاشتن دست آيت اله ولي فقيه توي دست رئيس جمهورهاي امريكا دارد ( البته بصورت علني چون بصورت غير علني كه سي سال است دستها در دست يكديگر است)! خلاصه اين خانم هم يكي ديگر از اون خانمهاي فداكار, اما ناموفق است! تبليغات پر از هياهوي اين خانم براي "ملا خاتمي و رقصيدن براي غرب" را كه بياد داريد! اين خانم فداكار براي بيت رهبري, همچنان در خيابانهاي تهران بدنبال آمال و آرزوهاي بر باد رفته اش مي گردد! خانم, حتما باز با طرحها و نقشه هاي آبكي (شاگرد طلبه فيضيه قم) ولي نصر, مشاور آقا اوباما, تو خيابانهاي تهران سرگردان شده!
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با يازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 15:45:58 توسط اريايي
اقاي علي موسوي را مردم ايران تجربه كرده اند دهها هزار جوان ايراني تيرباران شدند هر كس راي بدهد در كشتار وزنداني وشكنجه شدن مردم ايران همدست خواهد بود
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با يازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 15:41:22 توسط ولي
براي روشن تر شدن بازهم بيشتر انديشة متحجر آخوندها نسبت به مقوله انتخابات بدنيست كه اشاره اي به افاضات آخوند مصباح يزدي مي كنم كه طي يك سخنراني در مسجد چهارمردان قم، نظريات خميني پليد را به صورت صريح تري بيان كرده است: «جمهوريت قالبي است كه در اين زمان براي تحقق حكومت اسلامي در نظر گرفته شده است و هيچ اصالتي ندارد... در ادبيات سياسي امروز دو نوع حكومت است. سلطنت و جمهوري، امام مي خواست نفي سلطنت كند و براي نفي آن به زبان ادبيات سياسي بايد جمهوري گفت، پس انتخاب واژه جمهوري براي نفي سلطنت بود نه آن جمهوري كه در غرب مطرح است يعني دموكراتيكي كه همه چيزي تحت آرا و هوسهاي مردم باشد، جمهوري كه هدف آن اسلام باشد، نه اين كه در كنار اسلام هدف ديگري به نام جمهوري داريم كه اين نوعي شرك است. روزنامه شرق(رژيم) 17/10/84
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با يازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 14:51:15 توسط ساسان اسلامشهر
به علی: برای یک " ایران افتخار آمیز" بهتر است از شر این حکام ضد بشر که آبروی ایران و ایرانی را برده اند ابتداً خلاص شد. بهتر است پرونده موسوی را ببینی و بعد تصمیم بگیری. این افراد بتمامی برای حفظ نظام ضد ایران و ایرانی بر سرکارند. فقط برای حفظ نظام. آیا تو برای حفظ این نظام میخواهی رای بدهی؟ پس تو هم دشمن مردمی. تمام.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با يازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 13:17:00 توسط بيطرف
تهمتن عزيز متاسفانه اين ملت يابهتر بگويم اين امت! را ميتوان بارها و بارها فريب داد اين واقعيت تلخي است كه كام انسانهاي فهميده را تلخ كرده است از مردمي كه در سال يك ورق كتاب مطالعه نميكنند جز اين هم انتظاري نيست اين رژيم اگر بخواهد در هر زمان و مكاني ميتواند همين مردم ساده انديش را دور خودش جمع كند...دوست عزيز متاسفانه لياقت مردم همين حكومت است و بس.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با يازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 11:43:55 توسط ستاره
به بعضيها, تو اگر چيز درست كن بودي كه تا حالا درست كرده بودي! تو يكي نميخواهد چيزي را درست كني! سهم به اين و اون دادن هم پيشكشت! [انتخابات را تحريم كنيم, راي ندهيم].
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با يازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 11:39:01 توسط علي
به عزيزان ايراندوست.....چه عاشقان ايران دور از وطن و يا عزيزان ايرني هموطن..........فرقي نخواهد داشت كه به چه مذهب و ايده معتقديم ...اگر به مهندس موسوي راي دهيم.......... ايران به مقامي خواهد رسيد كه به ايراني بودنمان افتخار خواهيم كرد نه صرفا به دليل او كه صرفان به خاطر آنچه با وجود او امكان پذير خواهد بود ............كمك كنيد ايراني افتخار آميز بسازيمو...............با تشكر ....................علي فريد
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با يازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 11:24:11 توسط ساسان اسلامشهر
خانم سهیلا عرفاتی: ما نه آنکه با این رژیم قهر نیستیم بلکه دشمن تمامیت آنیم و خواهان سرنگونی تمامیت آن. تحریم انتخابات قلابی یک حرکت دمکراتیک است.بسیاری از ما سالهاست که از خود و خانواده و مال و جان خود گذشته ایم نه برای خود که برای مردم و کشور خود. ما عزیزانی را در این راه پر بلا از دست داده ایم. اما موجیم که آسودگی ما عدم ماست. هر چند خمینی و دنبالچه هایش از مردگان ما نیز در هراس است. ( خاوران را ببین)
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با يازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 11:03:21 توسط آزاده
آنانی که رای میدهند دو گروه را عمده را تشکیل میدهند. گروه اول ناآگاهان و گروه دوم فرصتطلبانی هستند که در نهادشان خواستار ادامه حکومت اسلامی،تداوم وضعیت سی سال گذشته و ویرانی ایران هستند وتنها به منافع فردی خود میاندیشند و نه مردم ایران.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با يازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 10:42:23 توسط سهیلا عرفاتی
دوستان عزیز قهرو! تا کی می خواین مثل بچه های لوس قهر کنید و بگید تا همه چیز درست نشده ما رای نمیدیم؟ چشم. ما همه چیز درست می کنیم بعد شما نانازا بیاین بگین ما هم ایرونی هستیم. و سهم بخواین
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با يازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 10:28:43 توسط سهیلا عرفاتی
دوستان عزیز قهرو! تا کی می خواین مثل بچه های لوس قهر کنید و بگید تا همه چیز درست نشده ما رای نمیدیم؟ چشم. ما همه چیز درست می کنیم بعد شما نانازا بیاین بگین ما هم ایرونی هستیم. و سهم بخواین
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با يازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 08:32:46 توسط تهمتن
بعدازاين نمايش و بيرون آوردن يكي از پادوهاي ولي وقيح(فرقي نميكندكه كدام باشد) آن چيزي راكه بايدمورد توجه قراردهيم; آغازسركوبي رژيم با حمايت همين پادوي تازه ولي وقيح خواهدبود. اماازطرف ديگر درجريان اين نمايش كه رژيم مجبور به خودزني گشته وبدين صورت درصددافشاگري باند هاي خودگرديده وفضايي رابوجود آورده كه قطعابعدازاين نمايش;كنترل آن را بسيارمشكل خواهدكرد. بمعناي ديگر جن ازشيشه خارج شده ست واين اعتراضات كه هم اكنون درظاهر ازطرفداري موسوي درخيابانهاانجام ميگيرد دربعدازاين نمايش ادامه هم خواهدداشت كه البته وقايع و بحرانهاي جهاني راكه دركمين رژيم تابعدازانتخابات(دروغين)هم نشسته اند رابايدبه آن اضافه نمودكه قطعا تحريم رژيم وتحريم بنزين را شامل خواهدشدكه بهانه ي آن براي همين مردمي كه امروز موسوي را سپربلاقرارداده اندوبخيابانها آمده اند; بمراتب; به بهانه ي تحريم بنزين;اعتراضات وجمعيت بسياربيشتري را بخيابانهاخواهدكشيد. بنظرم مردم ايران بيش ازهرچيز;منتظر"بهانه اند" و"بوسيله"همين بهانه ست كه خيزش را آغازخواهندكردوحتاجريان موسوي راهم قطعا بهانه اي پيش نبوده و سرانجام٣٠سال ظلم وغارت درراه ست.
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با يازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 08:18:40 توسط زنده باد آزادی
برای آخرین بار , سگ زرد برادر شغال است سرنگون باد تمامیت رژیم جهل و جنایت آخوندی بر قرار باد حکومت قانون بر اصل جهانی حقوق بشر !
نوشته شده در تاريخ بيست و يکم خرداد ۱۳۸۸ برابر با يازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 06:29:37 توسط آزاده
ایران فقط شمال شهر تهران نیست و تلاش برای بزک کردن موسوی و ادامه حکومت اسلامی بوسیله انتصابات مشگل ایران را حل نمیکند چون هر چهار کاندیدا فرقی با هم ندارند.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 محاصره کودکان بسیجی توسط مردم و خلع سلاح این کودکان 
توهین وقیحانه و عجیب رئیس دانشگاه نیشابور به دختران و زنان ایرانی
   از کودکان کار رسیدیم به کودکان بسیجی سرکوبگر  
  ترس آخوندها را برداشته است، اعتراض دیر هنگام : بیانیه عده‌ای از طلاب و مدرسین حوزه‌های علمیه: همکاری با حکومت حرام است و مردم حق دفاع مشروع دارند / علی خامنەای مجتهد نيست تا چه رسد به مرجع تقليد
 سیلی مادری در مترو تهران به یک بسیجی کە برای حجاب اجباری بە او گیر دادە بود...
خیابان دماوند به سمت انقلاب/ امروز 6 مهر 
 بین‌کار رفتیم -جوادیه- صبحانه خوردیم و برگشتیم/ امروز چهارشنبه
گزارشی از  توهین رئیس دانشگاه نیشابور به بانوان ایرانی
 یکی از بهترین شعارهایی که در قیام دیشب فریاد زده شد
زاهدان /  ماموران کلانتری ۱۴ به سمت نمازگزاران مسجدمکی تیراندازی کردند / تصاویر دلخراش هستند
  خبرها از درون ارگانهای رژیم، ارسال‌شده توسط فعالین میدانی
  اثر مارکو ملگراتی کاریکاتوریست ایتالیایی برای مهسا امینی