«جن»‌هایی که از سخنرانی رهبری غیب شدند
کرونا در سایه جن، اِنس و تئوری‌های توطئه


زیتون ـ یلدا امیری: همراه با شیوع گسترده بیماری کرونا در ایران خرافات، شایعات و تئوری‌های توطئه نیز در حال اشاعه هستند. برخی کرونا را سلاح بیولوژیک و ویروس دست‌ساز آمریکایی به همراه اجنه می‌دانند و گروهی مجازات الهی. عده‌ای نیز در این میان با درمان‌های غیرعلمی برای مرگ بازار گرمی می‌کنند.

اگرچه پلیس مبارزه با جرایم سایبری جمهوری اسلامی اعلام کرد که کارگروه ویژه ای در پلیس فتا برای مبارزه با شایعات تشکیل شده است و پس از رصد فضای مجازی روز چهارشنبه ۷ اسفند ۲۴ کاربر اینترنتی را به اتهام پخش شایعات هشدار دهنده درباره شیوع ویروس کرونا در ایران دستگیر کرده است. اما شایعات اصلی در جایی بالاتر از از صفحات مجازی و مردم عادی شکل گرفته است.

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در برخی رسانه‌ها درباره این بیماری منتشر شده‌ است، مطالبی با ادعای اینکه این ویروس حمله‌ای بیولوژیکی از سوی آمریکا بوده هدف آن ضربه زدن به تجارت چین است که بازارهای امریکایی را تهدید می‌کند. یا اینکه انتشار ویروس کار بریتانیا است و قصد دارد امپراطوری‌اش را در سرزمین‌های عربی بازسازی کند. بعضی هم گفتند که کار، کار اسرائیل است و قصد دارد بیماری را در منطقه عربی و جهان منتشر می‌کند تا در پایان از واکسن از پیش آماده، رونمایی کند و این به یهودیان امکان تسلط بر جهان را می‌بخشد. از آن سو هم گفته می‌شود که عدم قرنطینه شهرهای ایران از پیش برنامه‌ریزی شده و راه جمهوری اسلامی است برای برون‌رفت از بحران اقتصادی ناشی از تحریم‌‌ها. به این صورت که با قرنطینه نکردن و مرگ تعداد زیادی از مردم، حکومت ایران می‌خواهد به جامعه جهانی و ترامپ فشار بیاورد تا تحریم‌ها را بردارند.

خرافات و تئوری توطئه در راس حکومت

رهبر جمهوری اسلامی از تئوری توطئه‌ای با کلیدواژه «دشمن» همواره در سخنان خود استفاده می‌کند، مصداق عینی این دشمن غالبا آمریکا و کشورهای اروپایی و حتی گاهی رسانه‌ها هستند. سخنان مبتنی بر تئوری‌های توطئه عموما ساده و برای عموم قابل فهم هستند و به شکلی اسرارآمیز اما ساده بیان می‌شوند. این تئوری‌ها پیش از این همواره در تقابل‌های سیاسی، امنیتی و نظامی با مخالفان حکومت مطرح می‌شد و  کمابیش خریدارانی هم داشته. اما اینکه توهم توطئه و خرافات در مورد یک بیماری به رهبر و لایه‌های بالای مقامات یک حکومت نفوذ کند می‌تواند فاجعه آفرین باشد.

 علی کرمی، فردی که خبرگزاری تسنیم او را یک متخصص بیوتکنولوژی پزشکی معرفی کرده در یک گفتگوی تلویزیونی با تاکید بر اینکه آمریکا اجازه نمی‌‌دهد سازمان‌‌های بین‌‌المللی، آزمایشگاه‌‌های بیولوژیک آنها را بررسی کنند، مدعی شده است که: سلاح‌ نژادی می‌‌تواند در نژادهای خاص پاتوژنز و مرگ آوری بیشتری ایجاد کند؛ احتمال دستکاری ویروس کرونا وجود دارد.

کرمی با تاکید بر اینکه ژنتیک مردم ایتالیا و ایران به هم شبیه است می‌گوید: در حال حاضر ایران سومین کشور جهان از لحاظ میزان شیوع ویروس کرونا بعد از ایتالیاست و احتمال دستکاری ژنی این ویروس وجود دارد زیرا مهندسی ژنتیک این توانایی را دارد که ژن‌‌ها را دستکاری کند و فقط یک نژاد خاص را آلوده کند.

به نظر می‌رسد ادعاهای این فرد که رسانه‌های اصولگرا او را فوق‌تخصص مهندسی ژنتیک و استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله معرفی می‌کنند، مبنای اظهارات روز گذشته رهبر جمهوری اسلامی قرار گرفته است.

 خامنه ای روز ۳ فروردین ماه در سخنان خود از خرافات و تئوری توطئه در مورد کرونا استفاده کرد. او دامنه دشمنان حکومت خود را به اجنه و عالم غیب گسترش داد و در سخنانی عجیب که با سرعت از خروجی تمامی خبرگزاری‌ها حتی سایت خود رهبری حذف شد، گفت: «ما دشمن زیاد داریم در قرآن خدای متعال می فرماید که  وَ کَذٰلِکَ جَعَلنا لِکُلِّ نَبِیٍّ عَدُوًّا شَیٰطینَ الاِنسِ وَ الجِنّ، دشمنانی، هم دشمنان جنی هم دشمنان انسی وجود دارند و اینها به هم کمک هم می کنند، سیستم های اطلاعاتی خیلی از کشورها علیه ما با همدیگر همکاری می کنند.»

او در بخش دیگری از سخنان خود در سخنانی متناقض به پیشنهادات مقام‌های آمریکایی مبنی بر آمادگی برای ارسال کمک‌های دارویی و درمانی در صورت درخواست ایران اشاره کرد و گفت: «صحبت‌های آمریکایی‌ها جزو حرف‌های بسیار عجیب است زیرا اولاً خودشان دچار کمبود شدید دارو و تجهیزات پیشگیری از بیماری هستند و برخی مسئولانشان صراحتا از این کمبودهای وحشت‌آور سخن به میان آورده‌اند، بنابراین آنها اگر امکاناتی دارند به مردم خودشان برسند.»

 خامنه‌ای در ادامه در حالی که به همه‌گیری این ویروس در خود آمریکا سخن گفته بود، با مطرح کردن تئوری توطئه ساخت ویروس توسط آمریکا، افزود: «ثانیاً هنگامی که آمریکایی‌ها متهم به تولید این ویروس هستند، کدام انسان عاقلی، کمک از این کشور را قبول می‌کند. به آمریکایی‌ها هیچ اعتمادی نیست زیرا ممکن است داروهایی را ارسال کنند که ویروس را در ایران شایع‌تر و یا ماندگار کند و یا حتی ممکن است افرادی را به‌عنوان درمان‌کننده بفرستند تا ببینند اثرگذاری این ویروسی را که گفته می‌شود بخشی از آن فقط مخصوص ایران ساخته شده، چگونه بوده و اطلاعات خود را تکمیل و دشمنی خود را بیشتر کنند، بنابراین سخنان آمریکایی‌ها قابل قبول نیست.»

جنگ بیولوژیک

شایعه جنگ بیولوژیک پیش از آنکه توسط  خامنه‌ای مطرح شود توسط تعداد زیادی از مقامات جمهوری اسلامی مطرح شده بود. امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس از نخستین چهره هایی بود که این احتمال را مطرح کرد، او در توئیتی مدعی شد: «شاید بعدا مشخص شود کرونا جنگ بیولوژیک آمریکا علیه رقبایش بوده است.»

ادعایی که غلامعلی جعفرزاده، رئیس فراکسیون مستقلین مجلس هم بر آن مهر تایید زد و گفت؛«روند همه گیر شدن ویروس کرونا در سایه تحریم ظالمانه عادی نیست و آن را نوعی حمله بیولوژیک از سوی آمریکا و رژیم صهیونیستی می‌دانم.»

غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل در مصاحبه‌ای در پاسخ به این سوال که احتمال اینکه کرونا یک سلاح بیولوژیک باشد چقدر است گفت که به طور قاطع نمی‌شود گفت که این ویروس، یک سلاح بیولوژیکی است ولی بخش زیادی از این ویژگی‌ها را دارد که مطالعه روی آن نیازمند زمان است. یکی از اقداماتی که باید انجام دهیم این است که سیستم تشخیصیمان را هم به لحاظ ابزار و هم به لحاظ مهارت ارتقا دهیم.

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نیز شیوع ویروس کرونا در چین و ایران را حاصل حمله بیوتروریستی دانست و مقامات آمریکایی را به دروغگویی در مورد آمادگی کمک به ایران برای مقابله با شیوع این بیماری متهم کرد و گفت: «ترامپ و پومپئو درباره کرونا دروغ می‌گویند زیرا کرونا یک عامل عادی بیماری نیست بلکه بیوتروریسمی است که در کشورهای ایران و چین توزیع شده و نباید این موضوع را نادیده گرفت.»

سردار سلامی فرمانده کل سپاه هم با کنایه به آمریکایی ها که سابقه بهره گرفتن از سلاح های بیولوژیک را دارند گفت که این ویروس ممکن است محصول تهاجم بیولوژیکی آمریکا باشد که در ابتدا به چین و سپس به ایران و سایر نقاط دنیا شیوع پیدا کرده.

سردار عراقی زاده سخنگوی قرارگاه مبارزه با کرونا در ستاد کل نیروهای مسلح، شهروز برزگر، نماینده مجلس و سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی عضو هیات رئیسه مجلس و برادر وزیر بهداشت سابق نیز تئوری حمله بیولوژیکی آمریکا را مطرح کرده اند.

در این میانه کرونا احمدی نژاد را دست به قلم کرد.

رییس‌جمهوری محبوب رهبر جمهوری اسلامی نامه ای خطاب به دبیرکل سازمان ملل نوشت و در آن شایعه حمله بیوتروریسمی از طریق ویروس کرونا اشاره کرد و خطاب به آنتونی گوترش نوشت: «امروز برهمگان آشکار شده است که امثال ویروس جهش یافته و هوشمند کرونا ۲۰۱۹ ، ساخته و پرداخته آزمایشگاه‌ها و به تعبیر صحیح‌تر، زرادخانه‌های جنگ بیولوژیک برخی قدرت‌های سلطه‌گر جهانی و بسیار ضدانسانی‌تر، مخرب‌تر و وحشت‌آفرین‌تر از دیگر سلاح‌های ضدانسانی مانند هسته‌ای و شیمیایی و هارپ است.»

خرافات کرونایی

در مورد کرونا خرافات بسیاری بر پایه باورهای دینی مطرح شده است شبکه‌های اجتماعی پر است از انواع و اقسام دعاها، حتی گفته می‌شود که ویروس کرونا مومنان را مبتلا نمی‌کند.

خبرگزاری حوزه یادداشتی از محمد استوار میمندی، مدیر حوزه علمیه فارس با عنوان «کرونا عذاب یا امتحان الهی؟» منتشر کرده که در آن آمده است: «شرور و بلایای طبیعی یا انسانی اموری نسبی هستند که در بسیاری موارد دارای ابعاد مختلفی هستند که نگاه تک بعدی به آنها ممکن است ذهنیت های نادرستی برای جامعه ایجاد کند. این پدیده ها همانطور که ممکن است برای عده ای عذاب و تقاص عملکردشان باشد برای عده ای دیگر نیز می تواند امتحان و آزمونی باشد که برای شکفته شدن ظرفیت های بندگی و کمال انسانی به آن مبتلا شده اند.»

محمد جواد باقری، امام جمعه اسالم در یادداشتی تحت عنوان «کرونا بلای آسمانی یا امتحان الهی» سختی‌ها و مشکلات، امتحان الهی، بلا‌های جدید در اثر گناهان جدید و بیماری را کفاره گناهان مؤمن دانسته و نوشته است: «در روایتی که از امام رضا (ع) نقل شده است بلا‌های جدید و ناشناخته را معلول گناهان جدید عنوان کرده اند. یعنی وقتی مردم گناهانی که قبلا انجام نمی‌دادند را مرتکب شوند خداوند هم آن‌ها را به بلا‌هایی که نمی‌شناختند گرفتار می‌کند.»

مولوی عبدالحمید نیز در مراسم نماز جمعه زاهدان (۱۶ اسفند ۱۳۹۸)، با بیان اینکه نافرمانی خدا تنبیه و مجازات دارد ویروس کرونا را هشدار الهی و نتیجه‌‌ ظلم، فساد و عملکرد بنی‌آدم دانست و به توبه و استغفار و جدی گرفتن هشدار الهی تاکید کرد.

مرکز ملی پاسخ گویی به سوالات دینی نیز در پاسخ به این سوال که با توجه به آیه شریفه «ما أَصابَک مِنْ حَسَنَهٍ فَمِنَ اللَّهِ وَ ما أَصابَک مِنْ سَیئَهٍ فَمِنْ نَفْسِک‏» (نساء آیه ۷۹) آیا شروع بیماری کرونا از قم می‌تواند دلیل بر کثرت سیئات مردم و روحانیون این شهر باشد؟ آورده است: «انسان ها به واسطه بدرفتاری و سبک زندگی نادرست، فساد و مشکلاتی (همچون ابتلا به ویروس کرونا) برای خود یا دیگران ایجاد می کنند. ویروس کرونا به واسطه عدم اجرای تدابیر مراقبتی لازم، از کشورهای خارجی به شهر مقدس قم و سایر شهرهای ایران عزیز وارد شد. این بیماری برای مردم ایران، زمینه امتحان و تعالی روحی و معنوی است تا روشن شود در شرایط سخت، چه کسی با صبر و ایمان، این شرایط سخت را تحمل کرده و برای رضای خدا، در راستای بهبود بهداشت فردی و عمومی جامعه، اقدامات مفید و لازم را انجام می دهد و از احتکار و گران فروشی و رفتارهای پرخطر و آسیب زا (همچون سفرهای غیرضروری و آلوده کردن محیط پیرامونی و …) خودداری می‌کند.»

مثال هایی از این دست در مورد خرافات و شایعات مربوط به کرونا کم نیست، اما کنایه‌ای در این روزها در شبکه های اجتماعی مطرح شد که می توان نگاه بخشی از مردم ایران به بحران کرونا و حواشی آن دانست، این است که: «نمازجمعه‌ای که در طول چهل سال برای همه دنیا آرزوی مرگ می‌کرد، از ترس مرگ تعطیل شد».

امروز هم خبر تحت تعقیب قرار گرفتن فرد معممی که در بندر انزلی زیر بینی بیماران کرونایی عطر پیامبر می‌زد، منتشر شد.

به نظر می‌رسد که در سطوح میانی جامعه و یا حتی در بخشی از دستگاه‌های اجرایی عزمی برای مقابله با برخورد غیرعلمی با این پندمی و بحران پزشکی ـ بهداشتی وجود دارد. اما داستان وقتی به رده‌های بالاتر و محلی که سیاست‌گذاری‌ها در آن انجام می‌شود، می‌رسد با سیاست و خرافه در می‌آمیزد و فاجعه را رقم می‌زند.


فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 203020] [تاريخ انتشار: هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هشتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و هفتم مارس ۲۰۲۰ ، 10:53:38 توسط روشنگر. از آلمان
در جواب به آبادانی! کجا در نوشته زیر خواستم تمام کاسه کوزه ها را سر کمونیستهای قدیمی بشکونم؟ گفتم در روی کار آمدن خمینی دجال و برپائی حکومت اسلامی سهم کمونیستها در جاده صاف کردن برای قدرتگیری خمینی چقدر بوده؟ توضیح و جواب سوال خواستم! خودم بعنوان کمونیست سابق در بطن حادثه انقلاب بودم. برای آگاهی ات چند فیلم مستند است که شروع انقلاب ۵۷ ابتدا با اعتراضات و شلوغیهای دانشگاه تهران که گرایشات کمونیستی روزافزون دانشجویانش را نمیشود کتمان کرد باعث خشونت گارد شاهنشاهی برای سرکوب دانشجویان شد و این خودش دور تسلسل مبارزه سیاسی را به خیابانها کشاند تا اینکه گروههای چپی در کنار مجاهدین خلق به خلع سلاح نیروهای ارتشی موفق شدند بدنبالش ژنرالهای ارتش شاه تسلیم شدند و پشت شاه را خالی کردند و بقیه ماجرا از نقش آمریکا و خارجی گرفته تا غیره که درست نوشتید.مگر زنده یاد بیژن جزنی متفکر کمونیست بارها هشدار نداده بود رفقای کمونیست با راه اندازی انقلاب خطر قدرتگیری ارتجاع مذهبی خیلی زیاده؟ برو بخوان! دیدیم همانطور هم شد که جزنی میگفت! فدائیان خلق خط امامی نبودند؟
نوشته شده در تاريخ هشتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و هفتم مارس ۲۰۲۰ ، 10:02:51 توسط آبادانی
باز با همان شیوه پیشین و کمک همکاران توبه کرده ساواک بقتل رسیدند که اوج آن همان سالهای ۶۰ بود. ج.اسلامی با سلطنت پرستان آریایی و افکار ارتجاعی شان مشکلی نداشت چرا که این حکومت مستبد ادامه همان حکومت قبلی با رنگ و لعاب اسلامی بود. اسلام و خرافات اسلامی حامی فساد و چپاول سرمایه داران جنایتکار است که حتی خود شاه هم به آن معتقد و مروج مذهب شیعه اثنی عشری با قدری لعاب مدرنیته بود وگرنه شاه هم به مکه میرفت هم به حضرت عباس و امام زمان و دیدار با او و سینه زنی و حمایت نود درصدی روحانیون و ریختن پول به حلق این مرتجعین تاریخ اعتقاد داشت. اما این خاک پاشیدن و دروغ به خوانندگان این سایت، روشنگری نیست کار شما مثل نقاشی آن ملا بیسواد و مسخره کردن آن معلم زحمتکش است که ملت مار این است که من کشیده ام ، نه آن معلم !! البته کسی که حقیقت را نمیداند ابله است ولی کسی که حقیقت را میداند و دروغ میگوید شیاد و تبهکار است. حالا باز دروغ بگویید
نوشته شده در تاريخ هشتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و هفتم مارس ۲۰۲۰ ، 09:44:49 توسط آبادانی
چند سال پیش جوانی ایرانی با تهیه یک اسلحه و سیصد فشنگ به مرکز خریدی در مونیخ رفت و تعدادی از پناهندگان و مهاجران خارجی را به گلوله بست و کشت. این جوان دائم فریاد میزد من آلمانی هستم. همزمان فیلمی از این جوان یعنی علی سنبلی که در حال مشاجره با یک نژادپرست خرفت آلمانی بود که زشت ترین توهین ها را نثار او و خارجیان میکرد در فیس بوک‌منتشر شد. حالا دلیل از یادآوری این مطلب بخاطر کامنت یکی از کامنت گزاران این خبر است که تمام کاسه کوزه ها را با نفرت عمیق خویش به کمونیسم بر سر مبارزین و کمونیستهای ایرانی میشکند که گویا برقراری حکومت اسلامی گناه آنهاست. البته اگر فرد مطلع و عادلی تاریخ را خوانده باشد میفهمد ظهور و سقوط خاندان پهلوی بدست امپریالیسم امریکا و انگلیس بوده است چه کسی است که نداند در ۲۸ مرداد ۳۲ و یا در سال ۵۷ با دستیاری مستشاران نظامی چون ژنرال هویزر مجری طرح برژینسکی و جیمی کارتر چه اتفاقی افتاد. اگر کمونیستها با ادعای این جناب روشنگر آنقدر قوی بودند که بتوانند مردم را بر علیه شاه بشورانند، چرا خود قدرت را نگرفتند، حال آنکه کمونیستها از همان ابتدای سرنگونی شاه با همان شیوه پیشین... ادامه
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 22:17:11 توسط ۱۲ مل
ایرانیان با فرهنگ!؛ ۴۰ دهه با هالوهای نظیراین آخوند مرگ برهاهاها؛ مرگ برهاهاها؛ مرگ بر! چهچه میزدند مسولیت وضع امروز ایران را فقط دراین هالوی اسلام میبینند؟ خیانت طلبان وسایرگروه ها کجایند؟ سهم آنها درخیانت ملت چقدراست؟ مگرهمین اینها باهویچ دادن ملت شرکای هالوهای اسلام خ-خ (خمینی-خامنه ای) را رونق نبخشیدند (تا خون دررگ ماست هالورهبرماست!) وسیدهالو وشیخ هالو را ر.ج. نکردند؟ که اینها بعد ازبالا کشیدن آرای میلیونی ملت به ملت پشت کردند؟ الان کجا هستند؟ چه پاسخی برای خیانتها خود دارند؟ یا اینکه شغل جن گیری دروزارت اطلاعات دست و پا کرده ویا دنبال تاسیس وزارت جن گیری ج.ا. هستند؟؟
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 21:43:52 توسط روشنگر. از آلمان
آذر خانم از آمدن بهار و شکوفائی آینده آنهم در ایرانی که اسلام عقبمانده حضور دارد وعده سرخرمن میدهد؟ در کشوری که یک ملا با سواد مکتبخانه ای رهبر است و اسلام ریشه دوانده که با ۴۱ سال حکومت اسلامی ریشه پوسیده اش با تزریق ثروت نفت آبیاری و تقویت شد؟ نقش چپهای کمونیست زمان شاه در صف مخالفین در جاده صاف کنی برای خمینی دجال چقدر بوده؟ ببینید این رهبر بیسواد سعی میکند پدیده ویروس کرونا را چطور با جن و پری موجودات تخیلی در قرآن آمده به انحراف بکشاند چونکه مغز بیمارش درک مسائل علمی پیچیده را ندارد.از او بپرسید چطور با چرندیاتی که از ۱۴۰۰ سال پیش در ذهنش لانه کردند و بشر نه اتم و مولکول میشناخت و نه میکروارگانیسم را زیر میکروسکوپی دیده بود بشود مشکلات جوامع مدرن امروزی را حل کرد؟چطور جن غیر مادی میتواند یک موجود مادی مثل ویروس را بسازد؟این متافیزک باوران هنوز شعور فهمیدن ماتریالیسم را ندارند که هرچیزی که وجود خارجی دارد از اتم و مولکول درست شده و نه خدای خالقی درکار است نه جن و پری که رهبر یک کشور به این خرافات معتقد است.توی دانشگاههای ایران چی تدریس میشود؟بهار شدن ایران در کنار اسلام سوررئاله!!
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 17:51:39 توسط آذر
ج-ا، و تمام بنیان­های حکومتی این نظام، از جنس زمستان است و امسال، بهمراه کرونا، سردی­ اش از زمهریر زمستان افزون­تر. نظام دینی و پوسیده حاکم بر ایران بهار را بر نمی­تابد، با هر نوع، تازگی و نو شدن و شادی، در ستیز است، و از رهگذار مقابله با شکوفایی بهار طبیعت، با پوست انداختن جامعه از کهنگی و عقب ماندگی اعلام جنگ میدهد. و سال از پس سال همچنان بر ماندگاری قوانین کهنه، ارتجاعی و پوسیده حاکم بر جامعه پای می­فشارد. اما، همان گونه که طبیعت قوانین خاص خود را دارد و زمستان را یارای مقابله با شکوفایی بهارانه نیست، یخ نظام­ فرسوده جمهوری جهل و جنایت و جنون اسلامی، نیز سرانجام در شکوفایی بهار اجتماعی کارگران و توده­ های زحمتکش ایران آب می­شود و از اینروست که آواز خوانان و پایکوبان بهار طبیعت با امید به محو ج-ا، که خود عین کهنگی و زمهریر زمستانی­ست، در انتظار نشستن بر شاخه­ های پر طراوت درخت تنومند بهار اجتماعی و در همدلی با شکفتن گل سرخ خورشید، در جای جای جامعه، فصل شکفتن آینده را، گرامی می­دارند، در همدلی با این شکوفایی بهارانه،... سرکوبی کرونا و خرافه... چرا که، ج-ا، رفتنی است، دیر یا زود..
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 08:45:46 توسط روشنگر. از آلمان
در کشور آخوندی ایران قرار بود جلوی شایعه پراکنی و دروغ عمدی در مورد کرونا ویروس گرفته شود و با مسببینش برخورد قضائی شود ولی رهبر کشور خودش در راس این جریان شایعه سازی و دروغگوئی قرار دارد و هیچ برخوردی با او نمیشود بجز سانسور حرفش در سایتهای داخلی همگی وابسته به رژیم جنایتکار تا مایه آبروریزی رهبر نشود. یکسری توی آن ایران خراب شده گویا تازه پی به خرافه پرست بودن رهبرشان میبرند در حالیکه ما سالیان طولانی داریم اینرا میگویم اسلام نه تنها دین فاشیستی و زورگو وحشی است بلکه مغز مسلمان را هم قفل میکند تا آزادانه و عقلگرایانه نیاندیشد. چاخانعلی خامنه ای معتقدست بشر فقط نیاز به یک کتاب عربی بنام قرآن دارد که سراسر پر از همین چرندیات جن و اجنه و فرشته و چرندیات دیگر است که خامنه ای هم به آنها معتقد است ولی همیشه سعی میکرد پز روشنفکری بدهد که مثل اکثر آخوندهای خرافاتی نیست که حالا خلاصه دم خروسش بیرون زد و ماهیت اصلی مرتجع خرافی بودنش آشکار شد.بارها گفتیم ملتی که رهبرش یک ملا باشد فاتحه مردمش را هم باید خواند! ناله وای مصیبتا یکسری الآن را نمیشود فهمید که ابتدا به مسلمانی خود و قرآنشان شرم کنند!
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
مرتضی کهنسال، شیاد طب اسلامی بازداشت شد
نماينده مجلس :بوی جنگ به مشام می‌رسد
این تهران امروز است، گویی در این کشور اصلا ویروسی به نام کرونا در حال گرفتن جان مردم است
کار عجیب و خطرناک سوئدی‌ها در روزهای اوج شیوع کرونا 
تهران : فرمانیه و جشن شکست کرونا توسط بسیجیان خامنه ای! 
کاریکاتور/ محکمتر بدوش!
هجوم زمین‌خواران به کویر
مشاور روحانی به «آمریکایی‌های عزیز»: یا لغو تحریم یا انتشار مجدد کرونا 
وضعیت میدان شوش ساعت ۳صبح پانزدهم فروردین
تجمع فروشندگان و مصرف کنندگان مواد مخدر در شرایط بحران کرونا!
ماسک عذاب آور رژیم اسلامی
سلطان فراری فولاد با پول های مردم چه کرد؟
نخست‌وزیر اسپانیا در تمدید قرنطینه به سعدی ارجاع داد
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: