فرمانده کل سپاه: آماده کمک به ملت آمریکا هستیم


سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه صبح امروز (پنجشنبه) در حاشیه رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی محیطی  گفت: اظهارات امریکایی ها برای کمک به ملت ایران چیزی جز یک فریب و دروغ نیست، این در حالی است که امریکایی‌ها گرفتار شیوع ویروس کرونا بودند و حتی آنها قادر نیستند در برابر این پدیده حفاظت کنند.

سرلشکر سلامی گفت: من به سهم خودم به آنها می‌گویم که اگر ملت آمریکا نیازی به کمک دارد، آماده این کار هستیم، اما ما نیازی به کمک آنها نداریم.

فرمانده کل سپاه گفت: در بیمارستان‌های سیار ما تمام تجهیزات پزشکی اعم از تشخیصی و درمانی را دارند، ضمن اینکه از لحاظ تخت بستری و امکانات آی‌سی‌یو مجهز بوده و می‌تواند به صورت متوالی این تجهیزات در قالب بیمارستان صحرایی و سیار قرار گیرد.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: به دلیل آنکه جنگهای بیولوژیک و مقابله با آن در دستورکارمان بوده است و تصور داریم که می‌توانیم در نبردهای هسته‌ای و شیمیایی و بیولوژیک درگیری خاصی داشته باشیم، امکانات و تجهیزات خوبی در این حوزه درنظر گرفته‌ایم، این در حالی است که در هشت سال دفاع مقدس تجارب خوبی برای مقابله با حملات شیمیایی کسب کرده‌ایم؛ ما جنگ بیولوژیک بسیار مرموزتر و فراتر از جنگ‌های شیمیایی می‌دانیم، ولی با استفاده از تجارب دفاع مقدس، زیرساخت‌های خوبی در مقابله با جنگهای بیولوژیک فراهم کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: مقابله با ویروس کرونا به ما کمک کرد تا آنچه که از قبل در حوزه بهداشت و درمان را آماده کرده بودیم را در معرض یک آمادگی کامل بیازماییم و در یک عملیات واقعی آن را تست کنیم.

فرمانده کل سپاه گفت: به مردم کشورمان اطمینان می‌دهیم که تا زمانی که این ویروس از کشورمان رخت برنبندد، در کنار مردم عزیزمان بوده و مانند همیشه پیشمرگ آنها هستیم و به هیچ وجه آنها را تنها نمی‌گذاریم و با استفاده از امکانات، زیرساخت‌ها و تجهیزاتی که متعلق به ملت است، اجازه نخواهیم داد مشکل و تهدیدی ملت بزرگ ایران را آزار دهد. / فارس

[کد مطلب: 203030] [تاريخ انتشار: هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 17:26:00 توسط شمس علی
کل اگر طبیب بودی سر خویش دوا میکرد
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 15:50:41 توسط ابرام آقا از تهرون
شما را به خیر امیدی نیست شر نرسانید. ترا و پیامبرت را و امامت را و قرآنت را و ائمه ات را و سیره اهل بیتت را و ولایت امرت را کسی وقعی نمی گذارد واق واق نکن. شماها در بیشرفی و شیادی دست میتی گاوی و اسدولا چهار گوش و قاسم جگرکی و اصغر قاتل و طیب قمه و علی چاقوکش رو از پس و پیش بسته اید. اینا پیش شما بره بودند و شما کرمهای خاکی مار خورده و افعی شده گان هستید. مرگ بر تان باد.
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 15:32:00 توسط محمد ابن زرشک
به قول معروف این یابو دار چرت میگه
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 14:35:36 توسط روشنگر- از آلمان
به سردار قلابی سپاه تروریستان باید گفت؛ کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی! بدبخت که از روی ناتوانی و ناکارآمدی متوسل به جعل آمارهای مبتلایان و فوتی های کرونا شدید و مدام آمارهای دروغین بیرون میدهید تا فقط روی کاغذ خوش بدرخشید در حالیکه تمام دنیا هم میداند اوضاع ایران در مقایسه بدترین است و بسیار نگران اوضاع مردم ایرانند و سران رژیم اسلامی ابله را به جنایتکاری در لاپوشانی تلفات کرونا متهم میکنند. چماقدار جنایتکار چه روی کاغذ دور برداشته و به خودش غره شده. تعجب از چنین مردم داخل ایران که چنین آدمهای قاتل تروریست را تحمل میکنند و آنها را نمایندگی میکند؟ تا این سپاه تروریستان منحل نشود و همه سرانش اعدام نشوند محال است ایران اوضاعش خوب شود! مقصر اصلی در قرنطینه نشدن قم سازمان اطلاعات سپاه بوده به گفته نماینده ای که در جلسه حضور داشت! حالا این آشغال میخواهد باز خودشیرینی بکند که مثلا پُخی هست! ای بیشرف عامل و مقصر اصلی همه مصیبتهای مردم ایران همین سپاه بی همه چیز است و خودش مشکل ساز است نه مشکل گشا! فرصت گیر آورده در این اوضاع خراب به نفع گروه جنایتکارش پروپاگاندا بکند بی شعور کثافت بوگندو!!
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 14:31:01 توسط نادر
قرارگاه خاتم الانبیا داروی این بیماری ها را مانند داروی ایدز همیشه ساخته و بزودی به جهانیان خواهد داد. اینو فراموش کرد سردار بگه! به خاطر این همه امکانات دقت مراقبت و برنامه ریزی و تجربیات دفاع مقدس سپاه بوده که کرونا تا کنون به این خوبی در ایران کنترل شده! وجود این سپاه کم بشه مشکل کرونا و دیگر مشکلات هم میشه. سیل پارسال بوسیله سدسازی ها و دیگر تجربیات دفاع مقدس سپاه مدیریت شد. ملت از هواپیمایی سپاه ماهان قدردانی میکنه که ویروس رو به جان مردم انداخت و دائم لاپوشی کرد. سلامی کدوم الاغی باشه که فرمانده اش سیدعلی گدا خامنه ای جنگیر باشه. مردم آمریکا اسم سپاه رو می شنوند تهوع میگیرن اما مردم ایران با دولت و مردم آمریکا احساس و رابطه دوستی دارند. مردم ایران و آمریکا هر دو از دولت اسلامی و سپاه ش به شدت متنفرند. اگر حتا دولت آمریکا کمک سپاه رو قبول کنه مطمئن حتی 1 آمریکایی آنرا قبول نمیکنه اما مردم ایران با دریافت کمک های امریکا هیچ مشکلی ندارند فقط دولت اسلامی با آن مشکل داره. بنابراین حرف های سردار سلامی باد هواست و طبق معمول برای اطرافیان و رهبر عزیش خوشایند هست. پمپئو دوست داریم.
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 13:42:03 توسط بچه مشهد
خوشبختانه این لافهای فرمانده کل سپاه و اربابش حتی باندازه ان بادی که در بازار مسگرها در کنند توجه کسی را جلب نمیکنند.
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 11:59:24 توسط ازاد
شما اخوندا و اخوند زادهذچقدر وقیح هستید یادمه قدیم صحبت از اخوند می شد ورودی به مدرسه تربیت الاغ خیلی شرایط یکی از شرایط مهم که موثر در از بین کم رویی است مفعول شدن است که اول توسط استاد وبعد طلاب قدیمی .خلاصه هم وطنان می بینی این حیوانات پر رو‌هستند بخاطر همان یکی از شرایط انجام شده هستند .
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 11:39:08 توسط پیمان جهان بین
حتما ، مشکل شما در مرزهای آمریکا هست که تروریست ها را در لحظه دستگیری دستگیر میکنند، راه باز ، جاده دراز !
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 11:26:58 توسط افراسیاب
مهار کردن این ویروس برای پیشرفته ترین کشورها هم سالها وقت میبره و با هزینه نجومی، فقط آمریکا دو تریلیون دلار پول برای مقابله با این بیماری تصویب کرده، فکرش را بکنید یک رژیم ورشکسته و در حال سقوط و تا گردن تحریم شده بخواهد با همچین بحرانی بمدت طولانی و شاید هم سالها مبارزه کنه، این رژیم بزودی زیر این اپیدمی که تمام کشور را گرفته له میشود. قدرت این ویروس در تخریب اقتصاد و زیر بنای کشورها خیلی زیاد است.
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 10:51:12 توسط تهمتن - ش
با این موجود پلید و لمپن که دروغ و آدمکشی و هزار رذالت دیگر از وجود متعفن اوست چه باید کرد ؟؟ آیا این موجود پلید و جنایتکار را در زمانیکه بدام مردم گرفتار شود؛ سزاوار رحم و مروت خواهد بود و بدادگاه کشاند ؟؟ یا در همان محل دستگیری اش قلع و قمع و زنده زنده تیکه و پاره اش نخواهند کرد ؟؟ اگر بدست من باشد؛ این موجود اهریمنی را ساعتها بیرحمانه شکنجه کرده و تیکه و پاره اش می کنم. - این سرنوشت برای همگی موجودات پلید این حکومت است.
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 10:44:57 توسط RahGozar
البته که میتوانید به همه مردم جهان و نه فقط مردم امریکا کمک کنید :همگی اتان گورتان را گم کنید و بروید نابود شوید ، همین !
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 10:19:34 توسط رضا
خفه شو بابا مرتیکه قاچاقچی آدمکش!
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
مرتضی کهنسال، شیاد طب اسلامی بازداشت شد
نماينده مجلس :بوی جنگ به مشام می‌رسد
این تهران امروز است، گویی در این کشور اصلا ویروسی به نام کرونا در حال گرفتن جان مردم است
کار عجیب و خطرناک سوئدی‌ها در روزهای اوج شیوع کرونا 
تهران : فرمانیه و جشن شکست کرونا توسط بسیجیان خامنه ای! 
کاریکاتور/ محکمتر بدوش!
هجوم زمین‌خواران به کویر
ماسک عذاب آور رژیم اسلامی
مشاور روحانی به «آمریکایی‌های عزیز»: یا لغو تحریم یا انتشار مجدد کرونا 
وضعیت میدان شوش ساعت ۳صبح پانزدهم فروردین
تجمع فروشندگان و مصرف کنندگان مواد مخدر در شرایط بحران کرونا!
سلطان فراری فولاد با پول های مردم چه کرد؟
نخست‌وزیر اسپانیا در تمدید قرنطینه به سعدی ارجاع داد
آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی

سرخط اخبار پيک ايران در سايت شما

كد زير را كپى كنيد و در جاى مناسب در سايت خود قرار دهيد


Contact us: