ابوالفضل قديانى : مستبد امروز ایران علی خامنه ای این روزها جهد بلیغی در فرافکنی،فریب و انحراف افکار عمومی در موضوع ویروس کرونا به کار می برد

ابوالفضل قديانى

سلطه‌ی غاصبانه‌ی
مستبد امروز ایران علی خامنه ای این روزها جهد بلیغی در فرافکنی،فریب و انحراف افکار عمومی در موضوع ویروس کرونا به کار می برد در این راستا تئوری توطئه را هم به خدمت گرفته است تا شاید بتواند نقش مخرب خود و ارگانهای تحت فرمانش در شیوع وسیع ویروس کرونا را لاپوشانی کند و سوء مدیریت وعدم کارآمدی خود و نظام استبداد دینی را تحت الشعاع سخنان توطئه پندار خود قرار دهد .در حالیکه این ویروس خطرناک دنیا را فرا گرفته و تمام کشورها را اعم از توسعه یافته و در حال توسعه، فقیر و غنی، شرقی و غربی را در عرصه های مختلف با بحرانهای عظیم مواجه ساخته است. متشبث شدن به سخنانی از این قبیل: جنگ بیولوژیک «ژن ملت » «ژنتیک ایرانی» ویروس «ایرانی کش» و... حقیقتا" حیرت آور است. در کجای دنیا نژاد خالص ایرانی وجود دارد که نژاد پرستان آن را ثابت کرده باشند کدام عقل سلیم می تواند چنین سخنان بی پایه و اساسی را بپذیرد مگر اذهان بیماری که توهم توطئه آن را تسخیر کرده باشد البته مردم آن را باور نخواهند کرد گرچه آن را توهین به شعور خود تلقی خواهند کرد . از آنجا که خود کامه ى ایران و اعوان و انصارش اهمیتی برای جان مردم قائل نیستند در این شرایط بحرانی و تحریم های ظالمانه و ضد انسانی ترامپ فاشیست،علی‌خامنه ای جز به حفظ قدرت و تحکیم موقعیت و حیثیت کاذب خود البته در میان طرفدارانش به چیز دیگری نمی اندیشد اگر جان مردم برایش مهم بود دستور می داد قم را قرنطینه کنند وقتی آقای باقری رئیس ستاد نیروهای مسلح مدعی خلوت سازی شهرها شد و پای سخن خود هم نایستاد لااقل اجازه نمی دادند مسافران نوروزی به مسافرت بروند، اجازه نمی دادند برای سردار اسدالهی یکی از فرماندهان سپاه چنین تشییع جنازه ای برگزار شود بعد هم سپاه مدعی شود که این تشییع خود جوش بوده البته چنین ادعایی به سخره گرفتن شعور ملت است. سئوال این است که چرا مانع برگزاری آن نشدید؟

به همین علت است که وقتی آمریکا پیشنهاد کمک می کند با تفرعن آن را رد می‌کند امری که در چنین وقایعی بین کشور های جهان صرفنظر از اختلافات و ضدیت‌ها معمول است منت و تعهدی هم بدنبال ندارد، بدتر از آن ردکردن کمک‌های پزشکان بدون مرز و اخراج آنان است در حالی‌که‌از‌طرف ‌دولت‌ (وزارت بهداشت) دعوت شده بودند. این کمک ها حق ملت ایران است احدالناسی حق رد کردن آن را ندارد. فقط مردم اند که حق رد کردن حق خود را دارنداین اقدام علاوه بر پایمال کردن حقوق مردم نشانه حرج و مرج و فشل بودن مدیریت در کشور است.

آقای خامنه‌ای از طرف ملت ایران هیچگونه نمایندگی ندارد که بتواند حقی از حقوق مردم را ردکند چون اساسا” او منتخب ملت ایران نیست وی خوب می داند که در بین اکثریت قریب به اتفاق ملت ایران از هیچ مقبولیتی برخوردار نیست.

مشکلات در این مرزو بوم تحت سلطه‌ی استبداد بسیار است به خصوص شیوع گسترده کرونا با این مدیریت ناکار آمد. اما مشکل بنیادین سلطه‌ی غاصبانه‌ی علی خامنه‌ای و نیز حاکمیت نظام جمهوری اسلامی بر این کشور است، تا این دو بر این کشور حاکمند ملت روی سعادت نخواهد دید به اعتقاد بنده راه نجات همان است که همیشه گفته ام و باز هم می گویم رفراندم تغییر نظام جمهوری اسلامی و مستقر شدن نظام جمهوری دمکراتیک سکولار.
[کد مطلب: 203045] [تاريخ انتشار: هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 22:25:18 توسط ناظر از تهران
حاج ابوالفضل از همه چیز گفته به غیر از قرآن و جن و انس رهبری! این نشان میدهد که ایشون تا خون در رگش است خمینی و اسلام و قرآن رهبرانش هستند. جناب قدیانی این حرفهای شما مربوط به سی سال پیش است. یعنی درست سی سال پیش می بایستی چنین حرفهایی می زدی. شاید در سی سال آینده حرفهای امروزی را بزنی اما نه عمر تو کفاف خواهد کرد و نه عمر حکومت ضدبشری اسلام ناب. پس بفرما زود دست بکارشو تا دیر نشده حرف امروز بزن و نه حرف سی سال پیش!
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 17:08:07 توسط ناندرتال
آقاى قديانى، پيرو قديمى خط امام، چطور در بيانيه ات اشاره اى به اينكه ريشه فتنه در عمام راذل، خمينى، بود نميكنى؟ اوهوم، چون خوب ميدونى كه توهين به عمام راذل خط قرمز هست. برو بساطى كه ول كردى جمع بكن ببر يه جاى ديگه!
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 14:13:49 توسط روشنگر- از آلمان
میگوید:"در این شرایط بحرانی و تحریم های ظالمانه و ضد انسانی ترامپ فاشیست،" عجیبه که این کلمه فاشیست را برای خامنه ای بکار نمیبرد؟ ترامپ حداقل منتخب مردمش هست و از دمکراسی بیرون آمده ولی در حکومت اسلامی رهبرش دست نشانده باند مافیای آخوندی بوده و هست و همیشه منفور بوده! در ضمن همین تحریمهای درست ترامپ بوده که رژیم ضد مردمی و ضد ایرانی را به زانوزدن وادار کرده و اقتصادش به فلج شدن رسیده. اگر تحریم نباشد رژیم باز فرصت پیدا میکند میلیارد ها دلار ثروت نفت مردم درمانده ایران را برای جنگهای نیابتی خودش در خارج از ایران برای گسترش تروریسم اسلامی خرج بکند.اقای قدیانی چرا اینرا نمیفهمد که تحریم صندوق جنگی رژیم را دارد خالی میکند طوریکه محتاج یا گدای 5 میلیارد دلار وام است! یا میگوید:"رفراندم تغییر نظام جمهوری اسلامی و مستقر شدن نظام جمهوری دمکراتیک سکولار." رفراندوم هم مثل یک انتخابات زمانی معنی دار و منطقی است که رقابت احزاب با فعالیت آزاد و آزادی کامل در رسانه های داخلی باشد تا به مردم آگاهی لازمه داده شود. وگرنه نتیجه رفراندوم در دیکتاتوری که خودی ها ناظرش هستند میشود همان آش و همین کاسه ج.ا.!
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 13:17:01 توسط سیمای حقیقی
این شریعت مدار تنها از اسمش برای روزنامه رسمی سپاه اطلاعات استفاده میشود این آقا مترسکی بیش نیست احکام اطلاعات سپاه قبل از اجرا توسط روزنامه شریعت مدار اعلام میشود و بعد اجرا میشود . شریعت مدار در واقع پوششی است برای اصول شریعت سپاه درآوردی. همانطور که همه حتی بچه 10ساله هم میداند در حکومت آخوند هر چیزی که وجود ندارد اسمش مکرراً در رسانه‌ها گفته میشود تا در ذهن مردم تداعی شود که وجود دارد این از شگرد های روانشناسی این حکومت نظامی قاتلان است آزادی نیست اما هر روز مردم از میدان آزادی عبور میکنند و می گویند و مینویسند آزادی . اقتصادی وجود ندارد ولی گفته میشود جهش اقتصادی، هر هفته موضوعی که مردم نیاز دارند ولی به سبب وجود آخوند از آن محروم هستند از طرف اطلاعات به آخوند نماز جمعه گفته و در آن هفته موضوع صحبت میشود در صورتیکه آن موضوع فقط در حد حرف باقی میماند . موضوع اخیر هم کرونا است که سلاح جدید سپاه اطلاعات است مردم دارند کشته میشود وزارت بهداشت ، رهبر الدنگ، روحانی بیکاره، سپاه، روزنامه غیر شریعت مدار و... مشغول حرف زدن در باره کرونا هستند
نوشته شده در تاريخ هفتم فروردين ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم مارس ۲۰۲۰ ، 13:08:39 توسط سخنگو
قدياني ها زيبا كلامان اينده ايران و خامنه اي هاي منتظر هستند . خميني هم زماني كه ميخواست ايرانيان را بفريبد حرفهاي زيبا ميزد چون مي دانست اگر محتواي مغزل عليلش را بيان كند چه خواهد شد .اين اراذل خميني و خامنه اي كه به آلاف و علوف رسيده اند براي حفظ ان و اينده فرزندان مفت خوارشان دارند تظاهر به انسانيت ميكنند و حرفهاي خوب ميزنند . بوي كباب ميايد .
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 محاصره کودکان بسیجی توسط مردم و خلع سلاح این کودکان 
توهین وقیحانه و عجیب رئیس دانشگاه نیشابور به دختران و زنان ایرانی
   از کودکان کار رسیدیم به کودکان بسیجی سرکوبگر  
  ترس آخوندها را برداشته است، اعتراض دیر هنگام : بیانیه عده‌ای از طلاب و مدرسین حوزه‌های علمیه: همکاری با حکومت حرام است و مردم حق دفاع مشروع دارند / علی خامنەای مجتهد نيست تا چه رسد به مرجع تقليد
 سیلی مادری در مترو تهران به یک بسیجی کە برای حجاب اجباری بە او گیر دادە بود...
خیابان دماوند به سمت انقلاب/ امروز 6 مهر 
 بین‌کار رفتیم -جوادیه- صبحانه خوردیم و برگشتیم/ امروز چهارشنبه
 یکی از بهترین شعارهایی که در قیام دیشب فریاد زده شد
گزارشی از  توهین رئیس دانشگاه نیشابور به بانوان ایرانی
زاهدان /  ماموران کلانتری ۱۴ به سمت نمازگزاران مسجدمکی تیراندازی کردند / تصاویر دلخراش هستند
  خبرها از درون ارگانهای رژیم، ارسال‌شده توسط فعالین میدانی
  اثر مارکو ملگراتی کاریکاتوریست ایتالیایی برای مهسا امینی