رييس اداره عمليات ستادکل نيروهاي مسلح : در صورت حمله آمریکا تنگه هرمز را در اختيار مي‌گيريم و نيروهای آمریکا در افغانستان و عراق را گروگان ميگيريم

رييس اداره عمليات ستادکل نيروهاي مسلح خطاب به آمريكا گفت: نيروهاي مسلح کشور را با فرماندهي مقام معظم رهبري آماده کرده‌ايم و اگر قصد تجاوز به ايران اسلامي را داشته باشيد، شما را با انجام سه اقدام به زانو درخواهيم آورد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) سردار علي شادماني در مراسم سالروز آزادسازي پاوه افزود: در اولين اقدام، تنگه هرمز را در اختيار مي‌گيريم و اجازه هيچ‌گونه حرکتي را به هيچ کسي نخواهيم داد. در اين خصوص تاکنون چندين رزمايش را انجام داده ايم و توانايي هاي خود را به رخ آمريکايي‌ها کشانده‌ايم و اعلام مي کنيم اگر کوچکترين شرارتي براي ايران انجام دهد، تنگه هرمز را در اختيار مي‌گيريم.

وي ادامه داد: در اقدام دوم، ما طرحي داريم که نيروهاي آمريکايي مستقر در پايگاه‌هاي افغانستان و عراق را به گروگان در خواهيم آورد و اجازه هيچ‌گونه حرکتي را به آن‌ها نخواهيم داد. سومين اقدام ما اين خواهد بود که چون مي‌دانيم اسرائيل، حيات خلوت آمريکاست، اگر کوچکترين تجاوزي به ايران شود، اين حيات خلوت را در آسايش نخواهيم گذاشت و اين را نيز به آمريکايي‌ها اثبات کرده‌ايم. اين توانايي امروز در اختيار رهبر معظم انقلاب و فرماندهي کل نيروهاي مسلح قرار دارد.

وي با بيان اين‌كه « امروز دشمنان اين نظام مقدس تنها به دنبال ايجاد توطئه و فتنه هستند» خاطرنشان كرد: من به عنوان يک نظامي قسم مي‌خورم؛ ارزش حماسه‌اي که سال گذشته مردم در حمايت از رهبري انجام دادند، از عمليات‌هاي بزرگ فاو و کربلاي 5 بيشتر و از هر هواپيما و تانک به غرش درآمده ارزشمندتر بود.

شادماني با تاكيد بر اين‌كه « نبايد گرفتاري‌هاي روزمره باعث شود که دست از اهداف اصلي خود که همانا دفاع از نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است، برداريم» افزود: بايد بدانيم که دشمني‌هاي دشمنان اين نظام تمام نشده است، امروز دشمنان قصد دارند در اذهان مردم ايران اين را بگنجانند که بين آن‌چه که داريد و آن‌چه که بايد داشته باشيد، بسيار فاصله وجود دارد؛ لذا در تلاشند که با ايجاد بي‌اعتمادي در بين مردم، ضربه‌اي به اين نظام بزنند اما بحمدالله اين آرزو را به گور خواهند برد.

[کد مطلب: 20594] [تاريخ انتشار: بيست و ششم امرداد ۱۳۸۹ برابر با هفدهم اوت ۲۰۱۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگان
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
تصویر اولیه به هلاکت دسيدن رییس حوزه علمیه قیدار زنجان 
 تصاویر برهنه تولید شده توسط هوش مصنوعی باعث شوک ساکنان شهری در اسپانیا شد 
 رانش یکباره زمین در بزرگراهی در سوئد خودروها را به درون خود کشید 
 تظاهرات هزاران یهودی مقیم آمریکا همزمان با سخنرانی نتانیاهو در سازمان ملل 
رفتار مامور راهنمایی و رانندگی در حکومت جهل و فساد اسلامی 
شفیعی کدکنی خاطره جعلی مداح حکومتی را تکذیب کرد 
 فرونشست زمین، نصف جهان را در ایران می‌بلعد 
واکنش رضا کیانیان به جمیله علم‌الهدی: بیجا می‌کنی از طرف مرد ایرانی حرف می‌زنی 
دخالت بیت خامنه‌ای در تعیین نرخ دلار 
 هک سایت وزارت علوم؛ انتشار اسنادی از جنبش اعتراضی دانشجویان در خیزش انقلابی 
در سایه قوانین واپسگرایانه جمهوری اسلامی/ یک قتل دیگر به بهانه ناموس در سردشت 
 لیلا حسین‌زاده: جلسه دفاع پایان‌نامه من رسمی و قانونی بود