رييس اداره عمليات ستادکل نيروهاي مسلح : در صورت حمله آمریکا تنگه هرمز را در اختيار مي‌گيريم و نيروهای آمریکا در افغانستان و عراق را گروگان ميگيريم

رييس اداره عمليات ستادکل نيروهاي مسلح خطاب به آمريكا گفت: نيروهاي مسلح کشور را با فرماندهي مقام معظم رهبري آماده کرده‌ايم و اگر قصد تجاوز به ايران اسلامي را داشته باشيد، شما را با انجام سه اقدام به زانو درخواهيم آورد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) سردار علي شادماني در مراسم سالروز آزادسازي پاوه افزود: در اولين اقدام، تنگه هرمز را در اختيار مي‌گيريم و اجازه هيچ‌گونه حرکتي را به هيچ کسي نخواهيم داد. در اين خصوص تاکنون چندين رزمايش را انجام داده ايم و توانايي هاي خود را به رخ آمريکايي‌ها کشانده‌ايم و اعلام مي کنيم اگر کوچکترين شرارتي براي ايران انجام دهد، تنگه هرمز را در اختيار مي‌گيريم.

وي ادامه داد: در اقدام دوم، ما طرحي داريم که نيروهاي آمريکايي مستقر در پايگاه‌هاي افغانستان و عراق را به گروگان در خواهيم آورد و اجازه هيچ‌گونه حرکتي را به آن‌ها نخواهيم داد. سومين اقدام ما اين خواهد بود که چون مي‌دانيم اسرائيل، حيات خلوت آمريکاست، اگر کوچکترين تجاوزي به ايران شود، اين حيات خلوت را در آسايش نخواهيم گذاشت و اين را نيز به آمريکايي‌ها اثبات کرده‌ايم. اين توانايي امروز در اختيار رهبر معظم انقلاب و فرماندهي کل نيروهاي مسلح قرار دارد.

وي با بيان اين‌كه « امروز دشمنان اين نظام مقدس تنها به دنبال ايجاد توطئه و فتنه هستند» خاطرنشان كرد: من به عنوان يک نظامي قسم مي‌خورم؛ ارزش حماسه‌اي که سال گذشته مردم در حمايت از رهبري انجام دادند، از عمليات‌هاي بزرگ فاو و کربلاي 5 بيشتر و از هر هواپيما و تانک به غرش درآمده ارزشمندتر بود.

شادماني با تاكيد بر اين‌كه « نبايد گرفتاري‌هاي روزمره باعث شود که دست از اهداف اصلي خود که همانا دفاع از نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است، برداريم» افزود: بايد بدانيم که دشمني‌هاي دشمنان اين نظام تمام نشده است، امروز دشمنان قصد دارند در اذهان مردم ايران اين را بگنجانند که بين آن‌چه که داريد و آن‌چه که بايد داشته باشيد، بسيار فاصله وجود دارد؛ لذا در تلاشند که با ايجاد بي‌اعتمادي در بين مردم، ضربه‌اي به اين نظام بزنند اما بحمدالله اين آرزو را به گور خواهند برد.

[کد مطلب: 20594] [تاريخ انتشار: بيست و ششم امرداد ۱۳۸۹ برابر با هفدهم اوت ۲۰۱۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگان
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 محاصره کودکان بسیجی توسط مردم و خلع سلاح این کودکان 
توهین وقیحانه و عجیب رئیس دانشگاه نیشابور به دختران و زنان ایرانی
   از کودکان کار رسیدیم به کودکان بسیجی سرکوبگر  
  ترس آخوندها را برداشته است، اعتراض دیر هنگام : بیانیه عده‌ای از طلاب و مدرسین حوزه‌های علمیه: همکاری با حکومت حرام است و مردم حق دفاع مشروع دارند / علی خامنەای مجتهد نيست تا چه رسد به مرجع تقليد
 سیلی مادری در مترو تهران به یک بسیجی کە برای حجاب اجباری بە او گیر دادە بود...
خیابان دماوند به سمت انقلاب/ امروز 6 مهر 
 بین‌کار رفتیم -جوادیه- صبحانه خوردیم و برگشتیم/ امروز چهارشنبه
 یکی از بهترین شعارهایی که در قیام دیشب فریاد زده شد
گزارشی از  توهین رئیس دانشگاه نیشابور به بانوان ایرانی
زاهدان /  ماموران کلانتری ۱۴ به سمت نمازگزاران مسجدمکی تیراندازی کردند / تصاویر دلخراش هستند
  خبرها از درون ارگانهای رژیم، ارسال‌شده توسط فعالین میدانی
  اثر مارکو ملگراتی کاریکاتوریست ایتالیایی برای مهسا امینی