به ما بپيونديد

آخرين نتايج شمارش آرا

 

ايلنا: آخرين آمار انتخابات رياست جمهوري تا ساعت 8 و 45 دقيقه بامداد اعلام شد.
به گزارش ايلنا و به نقل از ستاد انتخاباتي كشور از 37420 صندوق شمارش شده معادل 81 درصد تعداد صندوق‌هاي راي، کل آرای ماخوذه 30 میلیون 506 هزار و 422 رای است و محمود احمدی نژاد با 19 میلیون 761هزار و 433 رای معادل 64.87 درصد آرا ، محسن رضایی با 633 هزار 48 راي معادل 2.08 درصد آرا ، مهدی کروبی با 270 هزار و 885 رای معادل 0.89 درصد آرا و میرحسین موسوی با 9میلیون و 841 هزار و 56 رای معادل 32.26 درصد آرا تاكنون موفق به كسب آرا از مردم شده‌اند.

[کد مطلب: 2061] [تاريخ انتشار: بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 07:26:19 توسط بد جنس
مدتی‌ این مثنوی تاخیر شد، مهلتی باید تا خون شیر شد، این بزرگ مرد در آن تاریخ این دو بیت را برای شروع دوباره دفتری از کتاب مثنوی خود گفتند!!! من بد جنس این را به کنایه فهم و شعور ما ایرانی‌‌ها از هر قوماشی که باشیم بی‌ ربط نمیدانم! آخه وقتی‌ که ما ۳۰ سال است که ماهیت این جباران دزد شییاد دروغ گو به نام الله را میدانیم! ( از خمینی گرفته تا الا آخر!) چرا اصلا اجازه میدهیم که در عرصه قرن ۲۱ کم با ما اینطوری بازی کنند؟؟؟؟!!!! که زن چادر چاقچولی موسوی - زهرا خانوم - علمداره آزادی زنان ایران بشه!؟ همین‌ها بودند که دکتر (واقعی‌نه تقلبی)) فرخ روی پارسا را با فاحشه‌ای به دار اویختند!!؟؟ یعنی مهره اسلام عزیز را بر زنانی که بزرگانی که ۱۰۰ سال از عصره خود جلوتر بودن ( بخوانید رضا شاه- بخوانید فروغی‌ها و و و ) اگر هم باز هم هنوز رضا شاه را قولدور و دیکتاتور میدانید بروید و تاریخ ایران را تا قبل از به دست گرفتن قدرت این مرد بزرگ! (صادقانه بخوانید و مطالعه کنید- گفتم صادقانه!!!؟)) بعد می‌بینید که چه کلاهی سرمون گذاشتند و هر روز فقط کلاه رو رنگش و میکنند! و سرمون میگذارند!؟حالا شده بوس سبز!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 05:52:06 توسط بهروز از تهران
آقاي زنده باد آزادي، شما از پشت كدام كوه آمده ايد كه انقدر بي اطلاعيد و ضمنآ از خودتان راضي؟ و افكار پوچ  خودتان را درست ميدانيد؟ شما همه مردمي را كه به پاي صندوق راي رفته اند، جيره خوار نظام دانسته ايد! خجالت بكشيد و اينطور به مردم توهين نكنيد. بجاي انتقاد از ديكتاتوري و تقلب رژيم، مردم عادي را گناهكار ميكنيد؟
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 05:29:01 توسط باران
اين سناريو قبلا از طرف رهبري نوشته شده بود. اما عده اي تصور ميكردند كه در چهارچوب جمهوري اسلامي ميتوان انقلاب "مخملي" كرد كه سپاه يك روز قبل از راي گيري اخطار داد: اگر بجز سناريو نوشته شده نتايج چيز ديگري باشد, سركوب (كودتا)خواهد كرد! تاسف از عده اي كه تحت نام امكان اصلاحات, تصور كاملا مردود شده اي ميكنند كه جمهوري اسلامي قابل اصلاح است! اكنون برنده اصلي سركوب كنندگان مردم (رهبري و شوراي نگهبان)هستند كه به كمك كساني (طرفداران اصلاحات) كه از تاريخ هيچ چيزي نمي آموزند, به اين سادگي جشن پيروزي را ميگيرند. اين يك حيله و تله تدارك ديده شده بود كه درصد شركت كنندگان را بالا ببرند و عده اي هم دوباره, در گمراه كردن مردم, ملت را به افتادن در اين تله رهنمود كردند! از اين نظام فاسد و ضدمردمي نميتوان با اصلاحات راهي به دمكراسي و رفاه عمومي باز كرد. اين رژيم تنها بخاطر فريب و دروغگويي, غير قانوني است, بايد كنار برود, چون اصلاحات در صورت وجود اين نظام غير ممكن است. تنها راه رهايي "نه" گفتن به "جمهوري اسلامي" است و دين را بدون چون و چرا از دخالت در امور سياسي جدا كرد, تا راه را به دمكراسي باز نمود.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 04:40:17 توسط کیا Kiap78 بخش دوم
ولی میدانید نمیخواهم بیش از این ناراحتتان کنم! اگر حتی اعتراض کنید چون بر اساس قوانین دمکراتیک و رای گیری به شما پاسخ خواهند داد شما رای دادید رایتان موسوی بوده درست! ولی رای دادن یعنی احترام به رای اکثریت یعنی وقتی رفتید رای دادید و سیستم رای گیری را پذیرفتید دیگر بعد از اعلام نتایج نمیتوانید خیلی اعتراض داشته باشد! پاسخش این است اگر شما رای دادید پس سیستم را قبول داشتید! نتایج همینی که هست بعد هم در آخر دو سه بار شمارش دوباره آراء می گذارند و همان نتایج را با کمی تفاوت اعلام میکنند! چرا وقتی رای میدادید با خود نیاندیشیدید که آنها که فریاد بر آورده بودند آقا خانم هموطن محترم اگر سیستم را قبول نداری رای نده! بروید رای بدهید نتیجه اش همان است که دیدید! تجربه گرانبهایی است اگر تکرار نشود ولی تجربه گران حاصل می شود! علم و توصیه ارزان، قبل از انجام هر کاری به عواقب آن بیاندیشیم! جوگیر شدن کسی را نجات نمیدهد! اصلا قصد توهین و غیره را ندارم هدفم نتیجه گرفتن است و بس ! هر کاری می کنیم بررسی نتیجه اش گرانبهاتر از خود آن کار است! با درود!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 04:38:34 توسط پيک ايران
به دليل تعداد بسيار نظرات در حال حاظر بيش از 5 نظر از هز هموطنی منتشر نميشود
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 04:36:13 توسط احسان
  ................... موسوي بايد همه را به خيابانها فراخواند.وگرنه ديکتاتوري سپاه حاکم خواهد شد.   ................................
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 04:22:24 توسط کیا Kiap78
جناب کامبیز از تهران، ناراحتی شما را درک می کنم و می فهمم، آقای پیر دهر هم کاملا درست می گویند، مساله اینجاست که ملت خوب کار دست خودش داده! اگر بر نخیزد و جلوی نا حقی را نگیرد که بعید می دانم برخیزد باید برای هر کس که رای داده تاسف خورد آنها هم که نداده اند خوب با همین آتش می سوزند! اجتماع متشکل از مردم است، تا روزی که مردم فریب رژیم را می خورند همین آش است و همین کاسه، ناراحتی امثال شما حکایت مثل "خود کرده را تدبیر نیست" می باشد، یعنی شما از تقلب و بی حیایی و وقاحت رژیم قبل از انتصابات بی اطلاع بودید؟ و مگر این بار اولشان است؟ که حالا باید رژیم را مقصر فقط دانست؟ ملت ایران اشتباه می کند باید بپذیرد و ناراحتی و عجز و لابه فایده ای ندارد! اگر رایش برایش مهم بوده به خیابان بریزد همچون مردم اوکراین اگر هم نبوده خود تعبات هرچه کرده را خود می چشد! ما همگی انتهای راهی ایستاده ایم که خود طی کرده و میکنیم! من نمیگویم بین اخمدی نژاد و موسوی فرقی هست ولی اگر مردمی آمده اند و رای دادند به کسی و میبینند رایشان چیزی بوده و پیروز کسی دیگر خوب اگر کاری نکنند بزرگترین توهین به خود را پذیرفته اند!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 04:03:28 توسط كامبيز از تهران
آقاي پير دهر، ذره اي ادب داشته باشيد! از نوشتارتان كاملآ معلوم است از مردم عامي و كم سواد هستيد كه اينطور نسبت به روشنفكران عناد داريد و مثل آب خوردن همه را به باد ناسزا ميگيريد. بهتر نبود بجاي اين حرفها، تقلبهاي ج. ا. را در شمارش آراء نكوهش ميكرديد؟ فكر كنم شما از همان افرادي هستيد كه روزي در خيابانها كراوات مردم را با قيچي ميبريدند. بنظر من پير خرفت اسم بسيار با مسما و مناسبتري براي شما ميباشد. ما هرچه ميكشيم ار دست ناداناني چون شماست.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:57:53 توسط زنده باد آزادی
در آخرین خبر رژیم اعلام کرد که 36 میلیون رای دادند و 24 میلیون هم به این گماشته یعنی عنتری نژاد این اعلان رژیم اطلاعیه شورای ملی مقاومت را ثابت می کند که دو روز پیش گفته بود رژیم به دستور خامنه ای می خواهد بیش از 35 میلیون رای را اعلام کند و بالای 65 در صد را هم به نام احمدی بیاورد بیرون از قبل هم معلوم بود که این رژیم تک پایه حتی توان مانور در درون نظام فاسد خودش را هم ندارد هموطنان اگر تلویزیون سیمای آزادی را نگاه کرده باشید خبر نگاران سیمای آزادی از اکثر ایران گزارش تصویری در ساعات مختلف مخابره کردند که حوزه ها خالی بود باید به هموطنان یاد آوری کرد که ایران فقط تهران و آنهم در چند مسجد که شلوغ بود نیست بیش از چهل هزار صندوق در ایران وجود داشت چشم خود را باز کنید رژیم خودش خبرنگاران خارجی را می برد به جاهای شلوغ همانطوری که قبلا گفتم بیش از 70 در صد مردم این نمایش ها را تحریم کردند و رژیم هم رغیبان داخلی خودش را خورد بلاشک این آغاز شروع سرنگونی این رژیم است توی جیب تبلیغات این رژیم و حامیان ارتجاعی و استعماریش نروید خلق پیروز می شود و دشمنان خلق هر چه بیشتر خار و ذلیل می شوند.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:56:17 توسط زنده باد آزادی
در آخرین خبر رژیم اعلام کرد که 36 میلیون رای دادند و 24 میلیون هم به این گماشته یعنی عنتری نژاد این اعلان رژیم اطلاعیه شورای ملی مقاومت را ثابت می کند که دو روز پیش گفته بود رژیم به دستور خامنه ای می خواهد بیش از 35 میلیون رای را اعلام کند و بالای 65 در صد را هم به نام احمدی بیاورد بیرون از قبل هم معلوم بود که این رژیم تک پایه حتی توان مانور در درون نظام فاسد خودش را هم ندارد هموطنان اگر تلویزیون سیمای آزادی را نگاه کرده باشید خبر نگاران سیمای آزادی از اکثر ایران گزارش تصویری در ساعات مختلف مخابره کردند که حوزه ها خالی بود باید به هموطنان یاد آوری کرد که ایران فقط تهران و آنهم در چند مسجد که شلوغ بود نیست بیش از چهل هزار صندوق در ایران وجود داشت چشم خود را باز کنید رژیم خودش خبرنگاران خارجی را می برد به جاهای شلوغ همانطوری که قبلا گفتم بیش از 70 در مردم این نمایش ها را تحریم کردند و رژیم هم رغیبان داخلی خودش را خورد بلاشک این آغاز شروع سرنگونی این رژیم است توی جیب تبلیغات این رژیم و حامیان ارتجاعی و استعماریش نروید خلق پیروز می شود و دشمنان خلق هر چه بیشتر خار و ذلیل می شوند.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:53:52 توسط پیام
هیچی لیلا جان، فردا این نوکر و مزدور رژیم ولایت فقیه موسوی میاد تو تلوزیون و مردم را به آرامش و پیروی از ولایت فقیه و حفظ نظام دعوت می کنه، و یه نامه شکایت هم به جدش می نویسه و شاید هم بندازه تو چاه جمکران! بعدش هم میره با اکبر کوسه و محمود چاخان و علی گدا می شینن یه دیزی توپ با هم می زنن به رگ و به ریش همه ملت نادان ایران می خندند. وای که حماقت این مردم را پایانی نیست.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:50:13 توسط کیا Kiap78
خانم لیلا! فرمودید بعد از این چه اتفاقی افته! با عرض پوزش امثال شما که رای دادند یا میگیرند که گول رژیم ایران را نخورند! با رای دادن فقط حصور میلیونی برای انتصاب احمدی نژاد فرا هم کردید! اگر رای نمیدادید هم احمدی نژاد می شد ولی همگان در دنیا در میافتند که مردم ایران با رای ندادند به رژیم نه گفته اند! همیشه استفاده از حق نیست که حق ملت است بعضی وقتها با استفاده نکردن از حق به حقتان می رسید! با رای دادن قانون اساسی و اسلام فاشیستی و نظام ولایت وقیح را تایید کردید و در منظر جهانیان جلوه ایرانیان را هم خراب کردید! چگونه ما می توانیم به یک آمریکائی بگوییم که مثلا آقا این مردم نبودند که رای دادند ها! مردمان سایر کشور تصورشان از دمکراسی همچون کشور خودشان است! وقتی در بازی رژیم شرکت می کنید به عواقبش هم بیاندیشید! همکاران غربی من فکر میکنند اکثر مردم همینطور هستند که احمدی نژاد است! اخمدی نژاد می آید و اینقدر تنفر می آفریند که بالاخره کل نظام را متلاشی می کند! حال باید جلوی مذاکره آمریکا با ایران را گرفت که با این پرزیدنت زیاد ممکن نیست اگر تضمین خارجی بگیرند بقای نظامشان را سالها تضمین میکنند
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:47:53 توسط سیاوش
برای خودم متاسفم که باز هم فریب خوردم ودر انتخابات شرکت کردم اما از یک نظر پیش وجدان خودم آسوده هستم که نه در دوره قبل ونه در این دوره حامی احمدی نژاد نبودم امیدوارم روزی برسه که واقعا مردم به خواست خود برسن
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:15:04 توسط لیلا
حالا بعد از این چه اتفاقی برای ایران می افته؟ من شوکم.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:13:03 توسط فريد
جناب نويد اطلاعات شما اشتباه است اگه سايتها و تلويزيونهاي مشروطه خواهان سازمان مجاهدين خلق و چپها رو تعقيب ميكرديد همه مردم رو تشويق به تحريم ميكردن فقط يك سري مثل صداي آمريكا و نوري زاده و اون پاسدار سابق خودشون رو جر ميدادن كه راي بديد فكرش رو بكنيد اگه شركت مردم خيلي پائين بود چه رسوائي براي اين رژيم بوجود ميامد و براي حكومت در جهان خيلي بد ميشد حالا ميگن به دنيا ما پايگاه مردمي داريم.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:07:42 توسط بهمن
مردم شریف ایران خوب شد، این بار هم با این شیوه کسانی که رای دادین رو به پای صندوق بردن و هرکسی رو که خودشان خواستن از صندوق بیرون آوردن و فقط با رای دادن شماها به حکومت فاسد مشروعیت بخشیدن و به مردم دینا نشون دادین که لیاقت ما هم این آخوندهای پلید هستند و ما میگم رای ندین تمامیت رژیم باید بره شماها هی دنبال رفورم باشید ، آخه یکی نیست به شماها بگه فرق بین این چها کاندید چی بود؟ هم نظام ولایت فقیه رو قبول داشتن همشون دستشون به خون نردم بیگناه ایران آلوده است پس گول چی رو خوردین ؟رنگ . من خوشحالم که موسوی انتخاب نشده ( من تمام نظام رو قبول ندارم ) چونکه غربیها برایش فرش قرمز اندخته بودن درست مثل خاتمی که بزرگترین جنایتکار اون کثافت جنبش دانشجوی رو خواست از بین ببره و کلی از جوانان پاک ایران رو در زندانها به شهادت رسوند.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 03:07:01 توسط سهیل
شناسنامه کارمندان میبایست مهر انتخا بات داشته با شد در غیر اینصورت عذرشان خواسته میشد واقعیت اینست همه تلاشن رژیم این بود با هزار دوز و کلک مردم را بیاورد تو خیا بان حالا فرستادن مردم به خانه هایشان برای رژیمی لرزان وضد مردمی که بچه هایشان کنارخیابانهای شهرهای بزرگ سرگردان وسر چهارراه ها به گدایی وگل فروشی مشغولند غیر ممکن است
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 02:45:20 توسط كريمخان
اين رژيم درمانده كه ميدانست توده هاي مردم قيد شركت در انتخابات را زده اند به حيله جديدي متوسل شد تا مردم را از منازلشان بيرون بكشد و به خود وجهه قانوني و مردمي بودن بدهد٠گرچه نيروهاي آگاه هشدار دادند ولي مردم درين شامورتي بازي علي خامنه اي كه از جلاد دوران جنگ ارتجاعي و شريك كشتارهاي جوانان اين مرز و بوم چهره اي پاك و مطهر ساخته بود, شركت كردند- كه بفرض انتخاب شدن او يك خاتمي ديگر براي فريب دادن مردم و طولاني كردن عمر ننگين جمهوري خونخوارشان سالها با وعده و شعار مردم را بدنبال خود ميكشيد٠ما گفتيم مردم!! اين جمع گرگان هستند كه تعدادي با پوست بره مي آيند٠آن دوستان كه بجاي دلسوزي به اين ملت به شماتت ملت مي پردازند شايد بايد به شماتت خود بپردازند كه به اندازه كافي صداي خود را بلند نكردند و رژيم را افشا نكردند٠لياقت مردم ايران اين جلادان نيستند٠اما لياقت جلادان مرگ است٠
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 02:43:56 توسط navid
به ازادي و امسال شما: اطلاعاتتان غلط است. فقط فداييان اکثریت واقليت و چند تا ديگه ازين گروهها گفتند راي ندهيد. بواقع خيلي از مردم راي دادند. شما يا اطلاعات نداريد يا مثل احمدينژاد دروغگو هستيد.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 02:11:10 توسط فريد
خوب تغصير خودتونه اپوزيسيون واقعي گفتن انتخابات رو تحريم كنيد خوب نكرديد اينهم نتيجه اش فردا نيايد تو رسانه ها جيغ بزنيد اپوزيسيون كاري نميكنه انها راه رو به ملت نشان ميدن ولي عملكرد ملت چيز ديگه است٠
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 02:09:16 توسط زنده باد آزادی
همانطوریکه قبلا به اطلاع هموطنان رسید رژیم تا آخر این داستان اعلام خواهد که سی پنج میلیون نفر رای دادند و اعلام خواهد کرد که بیش از بیست میلیون هم به احمدی رای دادند همه میدانند که مردم ایران بصورت بالای هفتاد درصد این نمایش را تحریم کردند فقط افراد درون نظام و جیره مواجب گیرهای ریزه خوار و باندهای تبهکاری همچون توده ایی و اکثریتیها و خلاصه وابسته های وزارت اطلاعات به پای صندوقهای رای رفتند از فردا فاز جدید مقاومت تمام عیار علیه تمامیت این جنایتکاران شروع می شود رژیم ولایتی یک غده سرطانی خودش یعنی باند هاشمی رفسنجانی را تصفیه می کند اما این غده دوباره رشد خواهد کرد تا بالاخره تمامیت این ارازل و اوباش را توسط خلق قهرمان ایران زمین و با همت مقاومت سازمان یافته اش به رهبری شواری ملی مقاومت و سمبل های فدا اشرفیان قهرمان به زباله دانی تاریخ خواهد سپرد . سلام بر خلق سلام بر آزادی ننگ و نفرین بر همه مزدوران این رژیم سراسر جنایت.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 02:02:33 توسط مهدی برزین
خلقی که نمیفهمد و دائم گذشته را تکرار و تکرار میکند. لیاقتش همین است. مردم ما همیشه یا در انقلابات شرکت کردند و هنوز بثمر نرسانده انرا رها و به خانه ها برگشتند و بقیه کارها را بدست امام زمانشان سپردند و عاقبت این شده که تا امروز شاهد ان هستیم. این ملت حقش همین است تا ابد با ذلت زندگی کند تا بالاخره دریابد که رمز به ازادی رسیدن این نیست که به ظالم ترحم کند و یا دخیل ببندد. اگر ازادی میخواهد بایستی بهایش را هم که خیی سنگین است را با جان و دل بپذیرد. از این شاخه به ان شاخه و از این در به اندر زدنها عاقبتی بهتر از اینکه میبینیم و دیده ایم نسیب نخواهد شد. از شکم ادمکشان بیرحم اهوی ازادی بیرون نخواهد امد.و امروز هم میبینیم. تا کی میخواهیم بدینگونه زندگی کنیم ؟ بستگی بخودمان دارد. یا پذیرای ذلت و یا مبارزه بی امان و خونین برا رسیدن به ازادی. غیر از این اش همین اش و کاسه همین کاسه خواهد بود.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 01:52:43 توسط فریدون
کسانی که رای دادند واقعا ثابت کردندقابلیت این را دارند که دوباره عکس خمینی را در ماه جستجو کنند تا این گونه افزاد ساده لوح که به سادگی بعد از 30 سال فریبکاریهای رژیم باز هم بازیچه دست این خیمه شب بازیها می شود در ایران وجود دارد ما به سختی می توانیم از دست این اژدهای هفت سر نجات پیدا کنیم واقعا هر ملتی لیاقت حکومت خودش رو داره براستی کسانی که می گفتند الان وقت تحریم نیست چرا خفه خون گرفته اند؟
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 01:12:31 توسط ahmad
واقعا بايد به حال اين مردم گريست چون نتيجه اين انتخابات از دو حال خارج نيست يا مردم حقيقتا به احمدي نژاد راي حداكثري داده اند يا نه در ارا مردم دست برده اند و تقلب شده است كه در دو حالت بايد به روزگار مردم ايران گريه كرد
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 01:10:40 توسط َAli
تقلب به این تابلویی!!! کد تعرفه میرحسین موسوی 4 بوده و کد تعرفه احمدی نژاد 44!!! در مملکتی که ادعای عدالت دارند ببینید چه کارایی که می کنند. تاسف باره.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 01:04:32 توسط آرش کمانگیر
به اهورا مزدا سوگند که لیاقت این مردم از این بیشتر نیست.احمدی نژاد و آخودنها از سر مردم هم زیاد هستند.مردمی که مرتب گول می خورند. زنده باد تحریم انتخابات
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 01:03:04 توسط fred
متآسفانه اینگونه رای دادن ، آدمی را بفکر تقلب و یا خیانتی از طرف رهبر رژیم منفور می اندازد ! چطور اینهمه جوان توی خیابانها برای موسوی فریاد میکشیدند وحال احمدی مشنگ با کسب بیشتر آرا جلو افتاده ؟ گواینکه دل خوشی از موسوی هم ندارم، چون همه باهم از یک قماشند. طرف دیگر سکه را باید دید ، و آن اینست که بزرگترین خدمت را همین مملی چاخان برای اسرائیل نمود و شاید همین نقش باعث نابودی رژیم اسلامی شود. تاآزادی ایران و ایرانی.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 00:32:47 توسط ندا حاجي
من واقعا احساس شرم مي كنم از داشتن هم وطناني كه نشسته واز اين وضع دارند افسوس مي خورند بهتر نيست كه همگي بلند شويم وكودتايي بكنيم
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 00:22:18 توسط مریم
با عرض تبریک به مردم خوب ایران. حماسه 22 خرداد بر شما مبارک.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 00:09:56 توسط کفندوز
لطفا جمع بزنی کل آرای شمارش شده 28.050.761 است در صورتی که اگر آرای تک تک نامزدها را جمع ببندید به رقم 28.051.185 خواهید رسید. جدا ازینکه آرای باطله خود در پرده ابهام به سر میبرد ، جمع تعداد آرای کاندیدا ها از رقم اعلام شده به عنوان کل آرای ماخوذه بیشتر است.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 23:44:48 توسط رادیکال 13
به امید ایرانی سبز امید وارم تقلب ها ی این دوره رو بشه
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 23:35:48 توسط
همه ميدانيم راي ها واقعي نيست ودر مملكت اسلامي تقلب آشكار صورت گرفته است. خدا حق ملت ايران را بگيرد.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 23:00:53 توسط سمنو
بازم آخوندا سر مردم کلاه گذاشتن. البته با کمک بی بی سی.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 22:57:47 توسط کورش
فقط تنور انتصابات آخوندی گرم شد این نظام به انتخابات هیچ اعتقادی نداشته و نداردمردم فقط سیاهی لشکرند وای برماپیش به سوی نافرمانی مدنی برای جمع کردن نظام ضد بشری ولایت وقیح
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 22:37:04 توسط آریایی
فکر میکنم بهترین کار اعتصاب کامل و قفل کردن دولت دروغگو است.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 20:59:29 توسط پرشیا
الان احمدی کیف می کنه و با خودش می گه دروغ را رو در رو گفتم و رای را هم مثل دکترام به دروغ به دست اوردم . فردا لخت میشه و به مردم می گه لباس نامریی پوشیدم
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 20:50:36 توسط ولي
رژيم آخوندى كه در اين نمايش بيش از هر زمان ديگر نيازمند راى سازى است، شمار صندوقهاى سيار را نسبت به نمايش قبل 10 برابر افزايش داده و به 14307صندوق رسانده است. وزارت كشور رژيم آخوندى در راستاى تقلبهاى بزرگ، شمار زيادى از صندوقهاى راى به‌ويژه در شهرها و مناطق دور افتاده را پيشاپيش پر از راى كرده و به مراكز راى گيرى برده است. بهمنظور راى سازيهاى بزرگ، صندوقهاى راى از قبل پرشده به مراكز راى گيرى برده مىشود
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 20:45:04 توسط جانفشان
با يد در انتظار دستگير يها بود و اولين درگىريها به احتمال خيلي زياد در آذزبايجان خواهد بود
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 19:44:28 توسط پیر دهر
اجازه بدهید از طرف همه انسانهای آگاه و فهیم که انتخابات را تحریم کردند به ریش همه کسانی بعد از 30 سال باز هم فریب خوردند و در انتخابات شرکت کردند و به موسوی رای دادند بخندم و بگویم: ای خلایق هرچه لایق. و همچنین به شما فکل کراواتی های خارج از ایران که خیر سرتان نام روشنفکر را یدک می کشید و مردم را به شرکت در انتخابات نمایشی رژیم و رای به موسوی دعوت می کردید بگویم که ای شرم بر شما باد و روسیاه تاریخ باشید.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 19:31:55 توسط Ramin 1
مانور اقتدار نيروی انتظامی در تهران آغاز شد.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 19:27:18 توسط mohsen
انسان متعجب ميشود كه سه كانديد وعده زيادي از مردم ريس دولت نهم را دروغ گو مي دانند و حاضر ميشوند سرنوشت خود ويك ملت شريف را براي تعين رياست جمهور بدست وي و هم راهانش بدهند ايا اين تناقض را ميتوانند پاسخ دهند؟
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 19:18:22 توسط اختاپوس
"من تو دهن این ملت میزنم !! ما خودمون دولت تعیین می‌کنیم. اینطور نباشه که ملت فکر کنه که هر غلطی خواست می‌تونه بکنه!! ما این ملتو بازی میدهیم از برای حفظ بیضهٔ اسلام،حفظ بیضهٔ حکومت،از برای حفظ بیضهٔ مقام معظم رهبری.این خواست امام زمانه که احمدی نژاد اتم درست کنه از برای حفظ بیضهٔ حکومت الله.این سیرک انتخابات و اون دلقک میر حسین برای بازی دادن استکبار جهانی‌ و کشوندن امت به صحنه برای کسب آبرو بوده.ما سی‌ سال با عنایت خدای تبارک و تعالی امتو بازی داده ایم اگر خدا بخواد سی‌ سال دیگه هم بازی میدیم. ما تشکر می‌کنیم از امام زمان،تشکر می‌کنیم از میر حسین،تشکر می‌کنیم از این امت همیشه در صحنه.وعده دیدار ما چهار سال دیگه همینجا". بای بای!!! __________ امام خمینی ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ هجری شمسی‌
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 18:42:19 توسط secular
کودتای گام به گام انتخاباتی با آمار تقلبی وزارت کشور تهران بسرعت چهره نظامی به خود می گیرد. وزارت کشور که اعلام کرده بود از صبح فردا نتایج آراء را بتدریج اعلام خواهیم کرد، شتابزده یک آمار من درآوردی را اعلام کرد که بموجب آن احمدی نژاد تاکنون نفر اول است! شواهد نشان میدهد که آرایش نظامی برای جلوگیری از اعتراض مردم به تقلب انتخاباتی باشد و از سوی دیگر وزارت کشور نیز شتابزده و برای جلوگیری از دخالت رهبر جمهوری اسلامی یک آماری را اعلام داشت تا او را در برابر عمل انجام شده قرار دهد. ×××××××××××××× جنبشهاي مدني و سنديکايي آماده باشيد!!!!!!!!!! زيرا همه سدهاي روبروي درهم شکسته ايم که هر حيله اي در نطفه ميتوانيم خفه کنيم و هر مقاومتي که در مقابل جامعه مدني قرار گيرد در هم کوبيم!!!!!! براي مقابله با کودتاي اجنبي ها ( عاملان KGB, صهيونيسم ها , انگليسيها) بايد 70.000.000 فرزندان ايرانزمين به خيابانها ريخته و بايد تمام سيستم ها را از کار انداخته شود !!!!! روز 23 خرداد روز تسويه حساب با حاکميت اوباش ديکتاتوري ايرانيستيز است !!!!!!!arezu
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 18:42:06 توسط Ali
راديو ها و تلويزيون های جهان از جمله آمريکای شمالی گزارش می کنند رئيس انتخابات دوره دهم اعلام کرده است احمدی نژاد با اکثريت آرا برنده انتخابات شده است. از قرار هنوز شمارش آرا شروع نشده موسوی از سوی خود و احمدی نژاد از سوی ستاد خودش اعلام کرده بودند و مدعی شده بودند انتخابات را برنده شده اند. موسوی که انتخاب روس ها (توده ای ها با همکاری با وزارت خارجه آمريکا) بوده است اگر در اين دور بازنده شود بار ديگر انگلستان و اسرائيل توانسته است احمدی نژاد را که يک ضد آمريکائی است را بر سر کار نگاه دارد. البته همانطور که بارها شنيده و خوانده ايم با وجود اصرار احمدی نژاد به پاک شدن اسرائيل از روی نقشه جغرافی در همين چهار سال بزرگترين خدمات را به اسرائيل انجام داده است. فعلا هيچگونه خبر رسمی که کدام طرف برنده شده است در دست نيست و احتمال شگفتی های ناشی از اين تنش پس از ساکت شدن شماره آرا بروز خواهد کرد شايد اينبار موسوی و هاشمی رفسنجانی و کروبی بجای نوشتن نامه به خدا دست به دامن شيطان و ملائکه و يا «غلمان» های کنار رودخانه شراب در بهشت بشوند.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 18:31:35 توسط reza
راى دهندگان عزيز خسته نباشيد٠ شما به دنيا نشان داديد كه ولى فقيه حرف اول را ميزند ٠دنبال چه شد يا اشتباه شده نباشيد ٠انچه كه لياقت شماست بدست اورديد٠به اميد روزى كه راى دهندگان بيدار شوند٠
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 18:20:58 توسط اريايي
از تمام مردم ايران كه پاي صندوق امدند وبه من راي دادند سپاس گدارم راي مردم حق مسلم ماست ها ها ها ها احمدي نژاد
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 18:11:00 توسط وطن
واقعا ملت عزیزی هستیم و خیلی زود جو می گیرمون از این ساده تر نمی تونستیم نان تو سفره اخوند بچینیم..نوش جان میدونم به ریش ما ۳۰ سال میخندید..سادگی از ماست.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 17:58:36 توسط وطن
مرد حسابی(سعید)انقلاب رو سال ۵۷ اربابانت همین کسانی که نون بهت میدن دزدیدند.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 17:57:19 توسط reza
انتخاپ مجدد آقاى محمود احمدى نژاد رابه رياست جمهورى ايران به راي دهندگان نا اگاه   تبريك عرض مينمايم٠ اميدوارم تا انتخابات آينده آنقدر عقل و شعور بدست بياورند تا بتوانند راه درست رابروند ٠
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 17:53:44 توسط مهران
  بعد از سی سال هنوز تو خیابان ها حسین حسین می کنید. این بازی تاکتیکی شما نیست. این بزدلی شماست. سال 60 و 61 صد هزار نفراعدام شدند. تو ان سالهای وحشت 100 نفر جوان اسلحه بدست گرفتند و به جنگل امل رفتند و به یقین اینکه انها از رژیم خمینی قویتر هستند و حالا شما 90 در صد اگاهانه مخالف هسیتد و خیلی کارها می توانید بکنید اما هنوز از ساز موسوی ها می رقصید.
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 17:52:13 توسط Samira
بازي تمام شد٠ باز هم فريب خورديم٠ دكتر محمود احمدي نژاد 10,230,478 دكتر محسن رضايي 259,456 حجت الاسلام والمسلمين مهدي كروبي 132,935 مهندس ميرحسين موسوي خامنه 4,628,912 آراي باطله 00 تعداد كل آراي شمارش شده تا ساعت 01:42 برابر است با 15,251,781 راي
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 17:51:02 توسط Hamid
دروغ را بايد طوري گفت كه خود گوينده دروغ هم خودش باورش بشه٠
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 17:50:37 توسط مهدی خان
آنهایی که فکر میکردند موسوی تافتۀ جدابافته است تیرشان به سنگ خورد. همۀ اینها مثل هم هستند و آنهایی که احساساتی شدند و رای دادند اشتباه کردند و حالا حتما پشیمان هستند. بقول شاعر: چرا عاقل کند کاری که بازآرد پشیمانی؟
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 17:31:11 توسط keyvan
دوستاني که ميگفتن بايد راي داد حالا متوجه شدن اين حکومت سرتا پا دروغه و راي مردم ارزشي نداره براي اين اين حکومت
نوشته شده در تاريخ بيست و دوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با دوازدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 17:14:56 توسط saeid
انقلاب دزديده به صاحبش بر ميگردد ٠ به توده ي مردم ٠
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
عکس/ حجاب اجباری دختران فوتساليست ایران و حجاب اختیاری فلسطینی ها  
واکنشها به سخنرانی ترامپ در سازمان ملل:
نتانیاهو: این جسورانه‌ترین و شجاعانع‌ترین سخنرانی 30 اخیر است
سوئد: سخنرانی اشتباه در زمانی اشتباه
درگیری لفظی صالحی با وزیر انرژی آمریکا 
درگیری مرگبار میان کردها و ترکمن‌ها در کرکوک + عکس
عکس/ فروش ميوه به صورت سيار با استفاده از ماشين آتش نشانى (اموال عمومى)
نامه‌ای از دبی: کارگر جنسی هستیم، چطور به ایران برگردیم؟
 تبلیغات روی بدنه اتوبوس‌ها در تهران، صدای مردم را درآورد: اذیت به مستضعف تا کی؟ 
عکس/ تهیه اسکناس اقلیم کردستان عراق به نام "دراو" برای پس از همه پرسی استقلال
بابک زنجانی از دادگاه اخراج شد 
زنجانی: نهایت کار برای من اعدام است
قاسم سلیمانی: سوره‌ای به نام سوره مدافعان حرم نازل شد
پاسخ وزیر دفاع آمریکا به یک سوال کلیدی/ چرا آمریکا هیچ یک از موشک‌های کره شمالی را سرنگون نکرده؟  
 عکس/ صفحه اول امروز روزنامه ها، سه شنبه 28 شهریور، 19 سپتامبر
آگهی های تجارتی