آیت الله قتل عام : آمریکا باید در دادگاه های بین المللی محاکمه شود

رئیسی، آیت الله قتل عام، رئیس قوه فاسد قضائیه «سیستم دجال» با کارنامه ای سیاه و خونین در نهایت «وقاحت و دریدگی» می گوید؛ آمریکا در مقام متهم نقض حقوق اولیه انسانی، و نه مدعی حقوق بشر، در دادگاه های بین المللی باید محاکمه شود!


فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 207565] [تاريخ انتشار: سيزدهم خرداد ۱۳۹۹ برابر با دوم ژوئن ۲۰۲۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ چهاردهم خرداد ۱۳۹۹ برابر با سوم ژوئن ۲۰۲۰ ، 08:46:33 توسط تهمتن - ش
کسانیکه در امریکای جهانخوار و امپریالیست !! زندگی بی درد دارند و از منابع مالی و آسایش و آزادی و دمکراسی؛ این کشور امپریالیستی !! سواستفاده میکنند؛ و در مباحث منطقی و واقعیت ها؛ و دوری از رنج مردم ایران؛ به بن بست میرسند و دست به دامن برتولت برشت میشوند !! بهتر است به جفنگ گویی خود پایان دهند و بروند کشک شان را به سایند !!
نوشته شده در تاريخ سيزدهم خرداد ۱۳۹۹ برابر با دوم ژوئن ۲۰۲۰ ، 21:40:21 توسط کارگر کمونیست
بهم نریز، آن نوشته که در زیر آورده ام یکی از اشعار زیبای برتولت برشت است. و چه زیبا دیکتاتوری انقلابی پرولتاریا را وصف کرده است. گریزی نیست مبارزه طبقاتی است. فعلن که پوست از کله پدر شما در میاد، نوکر صفتها. هه هه هه نابود باد امپریالیست جهانی به سرکردگی امپریالیست آمریکا و پایگاه داخلیش.
نوشته شده در تاريخ سيزدهم خرداد ۱۳۹۹ برابر با دوم ژوئن ۲۰۲۰ ، 19:33:28 توسط تهمتن - ش
چطورست که شهری ازشهرها را از وجود مزدوران سرکوبگر پاکسازی شود وآنوقت اینان را درآن شهر رها کرده وبدون محافظت مزدوران نظام؛ در بین مردم آن شهر؛ و یا حتا در بین کارگران هفت تپه؛﴿البته بدون محافظت مزدوران بسیجی﴾آنوقت مرگ برامریکا بگویند؛ آنگاه خواهید دید که مردم آن شهر؛ و یا همان کارگران؛ چگونه پوست از کله تان کنده و پدرتان را درمی آورند !! دوم اینکه ازتانک و توپ هم میگوید؟! که قطعا منظورش شاید استفاده از تانک و توپ برعلیه مردم ایران ست که در خیزش دیماه کذشته از روی پرچم امریکا که نظام ضد امپریالیستی !! آخوندان بر کف خیابان نقش بسته بودند؛ با آگاهی قدم نگذاشتند وعبورنکردند وغاری درچشم نظام جنایتکار ومزدوران پیدا و پنهان و همچنین ا ضد امپریالیستها !! فرو کردنذ !! این نظربرای نظردهنده نخستین ست و برای مزدوران شناخته سایبر ی نظام که بعداز خیزش دیماه؛ سریعا خودرا به این سایت رسانده و نظرات انقلاب - ی !! امنیتی برعلیه دولتی که بیش از۲۴۰ میلیارد دلار از ثروت منابع نفتی مردم ایران را ازحلقوم کثیف آخوندان بیرون کشیده اند و بخاک سیاه نشانده اند نیست. بگذارید سایبری هم امپریالیست پمپریالیست کنند !
نوشته شده در تاريخ سيزدهم خرداد ۱۳۹۹ برابر با دوم ژوئن ۲۰۲۰ ، 16:09:13 توسط انقلاب
ملت ایران جنایت های شما را در قتل عام زندان ها و بعد از آن فراموش نکرده است. و خواهان محاکمۀ علنی تمام آخون ها منتظر روز محاکمه است. دزدی و قتل، کار رژیم ملا بوده است. و وجه مشترک بین حکومت ملایان با رژیم منفور آمریکا آنقدر زیاد است که وابستگی رژیم ملا را به امپریالیستها محرز می کند. رئیسی داماد الم الهدا، والی خطۀ خراسان ، صیغه سرای ایران از 20 سالگی چاکری خود را به خاندان سازمان حجتیه ثابت کرده است. و این که امروز خواهان محاکمۀ آمریکا است ، نه بخاطر این همه مصیبتی است که آمریکا در کشورش بر مردمش تحمیل می کند ، بلکه بخاطر این است که این استعمار گر تازه نفس از قرن بیستم و بخصوص بعد از جنگ جهانی دوم ، توانسته تمام مستعمرات انگلیس،( ارباب رئیسی و سازمان حجتیه ای ها ) را به راحتی ، با کودتا، بعد از کودتا ، از جنگش در آورد. این حضرات با ارسال بقعه های طلا و ترویج شیعه سعی در بر گرداندن سر زمین های استعمار زده به ارباب خود کرده اند. از این رو به محاکمه کشانده آمریکا ، برای تسلی خاطر اربابشان آرام بخش خواهد شد. حکومت های مذهبی اهرم سلطۀ امپر یالیستها است. نه به آمریکا و نه به رژیم ملا.
نوشته شده در تاريخ سيزدهم خرداد ۱۳۹۹ برابر با دوم ژوئن ۲۰۲۰ ، 14:46:46 توسط کارگر کمونیست
نظر به اینکه ما ضعیفیم، برای بندگی ما قانون ساختید نظر به اینکه دیگر نمیخواهیم بنده باشیم قانون شما در آینده باطل است. نظر به اینکه گرسنه خواهیم ماند اگر زین بیش تحمل کنیم تا که بازغارت کنید ما را مصممیم که زین پس از نان شب که فاقد آنیم کسی نیست ما را جدا نماید جز شیشه های ویترین. نظر به اینکه با تفنگ و توپ تهدید میکنید ما را تصمیم ما بر اینست کز زندگانی بد بیشتر از مرگ بترسیم. نظر به اینکه خانه های بسیار در هر کجا به پاست ولی ما بامی بر سر نداریم تصمیم ما بر اینست که در این خانه ها بخوابیم زیرا که دیگر زاغه هامان خوش نمیاید. نظر به اینکه ذغالها به خروار در انبارهایتان پر است ما بی ذغال از سردی زمستان میلرزیم تصمیم ما بر اینست که آن ذغال ها را در اختیار گیریم. نظر به اینکه موفق نمیشوید ما را دستمزدی کافی دهید خود کارگاهها را در اختیار خواهیم گرفت. بدون شما. نظر به اینکه به گفته های دولت ایمان نداریم زین پس مصممیم رهبری را خود در دست گیریم و دنیای بهتری سازیم. نظر به اینکه تنها زبان توپ را آشنا هستید و به زبان دیگری تکلم نمیکنید ناچار خواهیم بود لوله های توپ را به طرف شما برگردانیم !
نوشته شده در تاريخ سيزدهم خرداد ۱۳۹۹ برابر با دوم ژوئن ۲۰۲۰ ، 13:07:05 توسط تهمتن - ش
این آخوند جنایتکار و اصولا آخوندان میلیاردی امروز؛ وخود علی خامنه ای؛ زمانی همگی با صدقات مردم زندگی میکردند و درعزاداریها از۵ ریال تا ۱۰ تومان روضه خوانی میکردند که قاعدتا ازقشر تهیدست شمرده می شدند. اما مردم ایران وجهان دیدیند که این قشر جنایتکار بعدازدسترسی به قدرت؛ چگونه دمار از روزگارمردم ایران درآوردند ومنطقه راهم آتش کشیدند واین خمینی جنایتکاربود که گفت " ما متخصص نمی خواهیم؛ بلکه متعهد به ایدولوژی اسلام میخواهیم !! حال آنانیکه جمعیت شان بیشترازانگشتان دست درجامعه نیستند !!چگونه با بی شرمی غیرقابل تصور؛ ازدیکتاری خود؛ برای مردم دیکتاتورزده ایران میگویند؟؟!! آیا وقاحت اینان کمترازآخوندان ست ؟؟ این سخنان آخوند قتل عام؛ در مورد این سیاه پوست بیگناه؛ دقیقا دریکی ازنظرات دیروز این یکی بی شرم که از دکتاتوری میگوید؛ هم همین گفته این آخوند را﴿البته قبل ازاین آخوند﴾ درنظرش نوشته وهمراهی کرده ست ؟؟!! که دوباره تاریخ را درهمدستی با آخوندان تکرارمیکنند. - مدارا با کساتیکه بی شرمانه اینگونه ازدیکتاتوری برعلیه مردم ایران میگویند؛ تنام شده و طرفداران دمکراسی باید اینان را بشدت ایذوله کنند.
نوشته شده در تاريخ سيزدهم خرداد ۱۳۹۹ برابر با دوم ژوئن ۲۰۲۰ ، 11:51:13 توسط کارگر کمونیست
بدرستی تراوشات ذهن جنایتبار آمرین ج.ا.، چون مار در قفا همه زهر است نابشان و قلب هر انسان شریفی را آزار میدهد. جامعه در ایران بایستی شرم کند که جنایتکارانی همچون ابراهیم رئیسی ها که در تابستان ۱۳۶۷ بعنوان یکی از اعضای "تیم مرگ" هزاران زندانی سیاسی اسیر را قتل عام کردند، و در کشتار جوانان در آبان سرخ ۹۸ دست داشتند، امروز همچنان بر سرنوشت آنها مسلط هستند. پوشیدن جامه رزم، احیای هستی انقلابی در گفتار و عمل، انقلاب و فقط انقلاب سرخ و مسلحانه کارگران و تهیدستان با اعتصابات عمومی سیاسی، یکپارچه و سراسری و سرنگونی نظام دین و سرمایه جمهوری اسلامی ایران، اصولی ترین پاسخ به این طبقه جنایتکار میباشد. جمهوری اسلامی به همت توده ها نابود باید گردد. زندانی سیاسی به همت توده ها آزاد باید گردد. دولت دیکتاتوری انقلابی پرولتاریا تنها پاسخ تاریخی برای الغای طبقات، ریشه کن شدن فقر، بی مسکنی و... و الغای حاکمیت جنایتکاران دین و سرمایه برای همیشه میباشد.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 طنر /  اولین عکس‌العمل مسئولین بعد از حادثه ناگوار کلینیک اطهر (شمیران) و کلا هر حادثه ناگوار مشابه 
تصویری از محل آنش سوزی امروز در مجتمع غنی‌سازی نطنز
 ادعای مشاور سابق دولت اسرائیل: تأسیسات هسته‌ای ایران را بمباران کرده‌ایم
  دزد، موزه مردم‌شناسی را جارو کرد + عکس
بریتانیا نام کشورهایی را که مسافران آنها نیاز به قرنطینه ندارند اعلام کرد 
کاریکاتور/ ماسک بی ثمر
  داماد و دختر علیرضا زاکانی(نماینده ای که همیشه ژشت ضد فساد میگیرد) اکثر پروژه های مهم از دانشگاه ها،پژوهشگاه ها،بانک،مخابرات،سازمان تامین اجتماعی را از آن خود کرده اند
رؤسای جمهور ایران و دلار
 تاراج اصلی منابع ارزی ایران در کجا اتفاق می‌افتد؟
 تلگرام ایرانیها احتمالا بزودی به تکنولوژی ضدفیلتر پراکسی چرخشی مجهز شود 
همتی : نرخ سود بانکی از فردا بین ۱۳ تا ۲۲ درصد خواهد بود 
 طرح / فقر در ایرانآگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی