بيانيه خامنه ای ، رهبر کودتا در مورد انتخابات :  از وزارت کشور و شوراي محترم نگهبان که با اخلاص و امانتداري کامل به وظيفه‌ي خود عمل کردند سپاسپگزارم!/ از منتخب ملت حمایت کنید!


ملت عزيز ايران!
مردان و زنان آگاه و شجاع و زمان‌شناس!
سلام خدا بر شما که شايستگي خود را براي دريافت سلام و رحمت الهي به اثبات رسانديد. جمعه‌ي حماسي شما،‌ حادثه‌ئي خيره‌کننده و بي‌همتا بود که در آن، رشد سياسي و چهره‌ي مصمّم انقلابي و توان و ظرفيت مدني ملت ايران، در نمائي زيبا و پرشکوه در برابر چشم جهانيان به نمايش درآمد.
اقتدار و عزتي که شما با آرامش و متانت و کمالِ خود در تاريخ کشور به ثبت رسانديد، و اراده‌ي خلل‌ناپذيري که در ميان آتشبار جنگ‌رواني دشمنان، با حضور در اين عرصه‌ي تعيين‌کننده نشان داديد، از چنان اهميتي برخوردار است که با هيچ بيان معمولي و متعارفي نمي توان آن را توصيف کرد. تنها مي توان گفت که ملت ايران توانسته است همچنان موجبات رحمت الهي را در خود حفظ کند و دست قدرت خداوند را در حمايت از پيشرفت و تعالي اين کشور، بالاي سر خود نگاه دارد.
انتخابات 22خرداد، با هنرنمائي ملت ايران، نصاب تازه‌ئي در سلسله‌ي طولاني انتخابهاي ملّي پديد آورد. مشارکت بيش‌از هشتاد درصدي مردم در پاي صندوقها و رأي بيست‌وچهار ميليوني به رئيس جمهور منتخب، يک جشن واقعي است که به حول و قوه‌ي الهي، خواهد توانست پيشرفت و اعتلاي کشور و امنيت ملي و شور و نشاط پايدار را تضمين کند. ديروز شما توانستيد ثابت کنيد که ايران به برکت شعارها و ارزشهاي انقلاب اسلامي، در برابر تهاجم سياسي و رواني از چنان مصونيت و صلابتي برخوردار است که با گذشت سي‌سال از آغاز مردمسالاري ديني در اين کشور،‌ از هميشه تازه نفس‌تر و سرزِنده‌تر در صحنه حاضر گشته و دوستان و دشمنان را به ادامه‌ي راه روشن خود مطمئن ميسازد.
اينجانب با فروتني در برابر عزم و ايمان شما مردم عزيز، اين موفقيت بزرگ را به حضرت وليّ‌الله‌الاعظم روحي‌فداه و به روح امام بزرگوار و به يکايک آحاد ملت تبريک عرض ميکنم و همگان را به قدرداني از اين لطف الهي و شکرگزاري در برابر پروردگار حکيم و عليم توصيه مينمايم. گمان بر اين است که دشمنان بخواهند با گونه‌هائي از تحريکات بدخواهانه، شيريني اين رويداد را از کام ملت بزدايند. به همه‌ آحاد مردم و بويژه جوانان عزيز که سرزنده‌ترين نقش‌آفرينان اين حادثه‌ي شورانگيز بودند، توصيه ميکنم که کاملاً هشيار باشند. همواره بايد شنبه‌ي پس‌از انتخابات، روز مهرباني و بردباري باشد. چه طرفداران نامزد منتخب و چه هواداران ديگر نامزدهاي محترم،‌ از هرگونه رفتار و گفتار تحريک‌آميز و بدگمانانه پرهيز کنند. رئيس جمهور منتخب و محترم، رئيس جمهور همه‌ي ملت ايران است و همه و از جمله رقيبان ديروز بايد يکپارچه از او حمايت و به او کمک کنند. بي شک اين نيز امتحاني الهي است که موفقيت در آن خواهد توانست رحمت خداوند متعال را جلب کند.
وظيفه‌ي خود ميدانم از همه‌ي کساني که در خلق اين حادثه‌ي بزرگ نقش آفريدند صميمانه سپاسگزاري کنم: از نامزدهاي محترم که با مطرح ساختن نقطه‌نظرهاي سياسي و اقتصادي و با سخن و رفتار خود، دارندگان سلايق گوناگون اجتماعي و سياسي را به صحنه آوردند، از نخبگان و برگزيدگاني که مخاطبان خود را به حضور در اين آزمون بزرگ دعوت کردند؛ از مراجع عظام و علماي اعلام و فرزانگان دانشگاهي و شخصيت‌هاي فرهنگي و سياسي؛ از رسانه‌ي ملي و مديران و طراحان و مجريان و هنرمندان صداوسيما که نو‌آ‌وري‌هاي تحسين‌برانگيز آنان نقش تعيين‌کننده‌ئي در اين حادثه‌ي فراموش‌نشدني داشت؛ از وزارت کشور و شوراي محترم نگهبان که با اخلاص و امانتداري کامل به وظيفه‌ي خطير خود صادقانه و سخت‌کوشانه عمل کردند؛ از نيروي انتظامي و ديگر دستگاههاي حافظ امنيت، که فضاي سالم و باز و آرام را براي مردم تأمين نمودند، و سرانجام و بيش‌از همه، از يکايک رأي‌دهندگان که براي خود و کشورشان آبرو و ثبات و امنيت فراهم آوردند..
بار ديگر با تضرع و ابتهال، خداي عزيز و قدير را از اعماق جان، سپاس گفته هدايت و رحمتش را براي اين ملت و اين بنده‌ي ناتوان مسألت ميکنم و با سلام به حضرت ولي‌ّ الله‌الاعظم‌ روحي‌فداه به دعا و رعايت و حمايت آن صاحب اصلي اين کشور دل مي‌بندم و به روح امام راحل و ارواح طيبه‌ي شهيدان عزيز درود ميفرستم.
والسلام عليکم و رحمةالله
سيّدعلي خامنه‌اي
23/خرداد/1388
[کد مطلب: 2092] [تاريخ انتشار: بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم خرداد ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 04:38:16 توسط mame vatan
انسانها خطا ميكنند ولي كسي كه خطا را تكرار مي كند بزرگترين خطاكار است خداي ايران زمين يار و محفافظ فرزندان ايران زمين است اين فرزندان با دست خالي دارند با گشتاپوي خامنه اي ميجنگند الان وقت همبستگي است به ياري فرزندان ايران زمين بشتابد پيروزي از انه ملت ايران است
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم خرداد ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 04:37:38 توسط mame vatan
انسانها خطا ميكنند ولي كسي كه خطا را تكرار مي كند بزرگترين خطاكار است خداي ايران زمين يار و محفافظ فرزندان ايران زمين است اين فرزندان با دست خالي دارند با گشتاپوي خامنه اي ميجنگند الان وقت همبستگي است به ياري فرزندان ايران زمين بشتابد پيروزي از انه ملت ايران است
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 16:47:36 توسط كشكساب
آب پاكى بر دست تمام ناآگاهان.فريب خوردگان و پول گرفتگان.كه به حمايت از خامنه اى دزد و اسارت خود.اقدام كردنند.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 11:49:14 توسط ماشالاه
اگر خدا بودم ملائک را شبی‌ فریاد میکردم/ هیزم دنیا به هم گیرند و این مردک بسوزانند/ یا که در کنج اتاقش دسته وافور او را / چرب ناکرده به ماتحتش بچپانند.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 11:12:05 توسط ستاره
تبريك و هزار تبريك به مردم شرافتمند ايران براي تحريم گسترده نمايش انتخاب ولي فقيه٠ درود بر شما مردم قهرمان ايران٠ زن و مرد و جوان و نوجوان ايراني, يكبار ديگر به جهانيان نشان دادند كه آزادي ميخواهند, حكومت مردمي ميخواهند, رژيم ديكتاتوري سركوبگر و ضد ايران و ايراني نميخواهند٠ اسقف شهيد ايران, هايك هوسپيان مهر ٩ روز قبل از شهادتش نوشت كه "سياست سكوت كن, و ببين كه بعد چه اتفاق مي افتد, يك سياست شيطاني است" ٠
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 11:01:10 توسط سربازپارسي
دوستاني كه مخالف تحريم بوديدتحويل بگيريدالبته بگذريم كه پيشاپيش حاميان غربي اخوندها شديدا چراغ سبزرا نشون داده بودند وبراي اينكه خداي ناكرده بعلت بيداري ناگهاني مردم اسلامزده خواب خوش ولي خوني پريشون نشود بجابجايي وافزايش نيروهاي خود در منطقه دست زدندقبلا با توافق همشون احمدي از صندوق ولي وقيح بايد بيرون ميامد باشد كه هموطنان به جنايتكاري حكومت اخوندي بيشتر پي ببرند وبا كوچكترين امتياز دروغيني فريب اين جانيان قاتل را نخورند ومتاسفانه پي بردن به حالت واقعي ذات يك حكومت اسلامي هزينه اي دارد كه بايد مردم گرفتاردر لايه هاي جهل ودروغ اسلام كه اكتريت مردم ايران هستند درطول اگاه شدن خودبپردازند در حقيقت در دريا ي خون مبارزان وازاديخواهان نشسته بر قايق خود بسوي شهر اگاهي در حركتند!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 10:53:52 توسط Shir Iran
This regim came to power by blood and will go only by Blood!!!!!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 10:14:52 توسط Great Iran
تو يك جمله ولايت وقيح قبر خودشو كند! يه بادكنك تا يه حدي ظرفيت داره كه فشارش بدي! بعد كه تركيد صداش همه رو كر ميكنه! حالا اين بازي با ورود اكبرشاه رفسنجاني و ناطق جراغي قشنكتر هم ميشه!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:54:39 توسط غمباد
سيد علي گدا دزد يكدست تار زن يادش رفته تو تبعيد در زاهدان چه تاري ميزد٠حالا اعلاميه تشكر ميده ٠بازي چرخ گردون رو ببين تار زن بيمقدار حالا براي ما اعلاميه ميده تفو بر تو اي چرخ گردون تفو٠٠٠
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:51:42 توسط صومعه سرایی
مانع ومشکل اصلی هر گونه تغییر ، قانون اساسی ولایت سفیه و شخص ولی سفیه است. تنها راه حل درست و ممکن نیز، سرنگونی تمامیت این رژیم به دست مردم و مقاومت سازمانیافته ایران است. در گردهمایی بزرگ پاریس در روز شنبه 30 خرداد، برای دمکراسی و حمایت از مقاومت ایران، شرکت کنید.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:47:19 توسط امير
مرگ برتوشغال پير.به خداقسم باهمت مردم كاخت راويران مي كنيم.حرام زاده.ازفرداتمام مردم رامسلح مي كنم.انبارمخفي سلاحي كه سالهابراي يك موقعيت بسته بودفردابازخواهدشد.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:46:16 توسط تطاهرات
وقت قيام مردم رسيده ما ملت ايران پايد از اين فرصت استفاده كنيم اين كسافت ها رو از ايران پيرون كنيم اين خامنه اي رواني وادم كش را از ايران بيرون كنيم ازجون مردم ايران چه مي خواهد تطاهرات اعتصاب تحسسن شروع كنيم
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:30:51 توسط navid
حزب توده و شركا اين بلا را سر مردم ايران آوردند! كجا هستند آنها كه از هزينه كم تر سخن مي گفتند؟ راي بين بد و بدتر؟ اتحاد ارتجاع سرخ و سياه ملت را شكست داد٠ شكستي دو سره ! آنها را كه تاحد ياحسين ميرحسين خودشان را زبون كردند تا بلكه خامنه اي به آنها اجازه دهد يك گوشه قدرت را داشته باشند بايد از ملت ايران عذر خواهي و از سياست استعفا دهند٠ اما در ايران چيزي به نام قبول مسئوليت وجود ندارد٠ هميشه انگشت ها به طرف ديگر نشانه ميرود٠ چه كسي نمي دانست كه انتخابات در اين رژيم بي معني است ؟
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:26:20 توسط یوسف
حق به حق دار رسید
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:20:20 توسط کیا Kiap78
میبینید نتیجه رای دادن را حالا بروید از بغض احمدی نژاد به موسوی رای بدهید بجای تحریم، رهبر هم به همه تان دهن کجی کند! بفرمایید! نظام جمهوری اسلامی (موهوم) ولایت وقیح بدون خونریزی و کشتار قابل عوض کردن نیست! متاسفانه نوشتن این خطوط برای ما در خارج از ایران ممکن است مسئولیت قانونی و انگ تشویق ترور و امثالهم را به همراه داشته باشد، ولی واقعیت را نمیتوان نگفت! اینها به همین راحتی رای شما را بردند و به نفع خویش مصادره کردند! از آن طرف آقایان در اسرائیل هم خوشحال هستند فکر می کردند وای به روزی که آمریکا مثلا با ایران مذاکره کند! از طرفی با احمدی نژاد نمیشود سر یک میز نشست چه برسد مذاکره، نمیخواهم این مطلب را بگویم و لی بدلیل عدم مشروعیت، رژیم کوتاه بیا نیست از اتم بازی و حکومتهای غربی هم که میدانند پشتیبانی از بین رفته و این نمایش بوده از یک طرف در رسانه ها این کثافتکاری را رای گیری اعلام می کنند از طرفی ممکن است برنامه برخورد نظامی را هم در نظر بگیرند چون احمدی نژاد از فردا با اتکاء به 24 میلیون رای آبرو ریزی بیشتری راه می اندازد و پر رو تر هم می شود! آقایان در اسرائیل هم همین را می خواهند.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:17:24 توسط gomnam
قابل توجه هموطناني كه معتقد بودند كه بايد بين بد و بدتر يكي را انتخاب كرد و تحريم كنندگان را به سرزنش گرفتند ٠ حالا باورتون شد كه در اين قمار بزرگ يا بهتر بگم كودتاي مخملي برنده اي به جز ارتجاع وجود نداره ؟ نميخوام نمك به زخم بپاشم ولي ايا باز معتقد به تغيير از درون هستيد ؟ هموطن ايا ٣٠ سال تكرار يك تجربه محكوم به شكست كافي نيست ؟ فقط اينو بگم كه يكي از طلايترين فرصتهاي دوران را از دست داديم همين
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:16:54 توسط ولي
«نه بزرگ» مردم ايران به رژيم آخوندي، آمادگي اجتماعي و سياسي براي راه حل دموكراتيك . جهش در سركوب، جراحي داخلي، تسليح اتمي، تروريسم و جنگ افروزي؛ با انتصاب مجدد احمدي نژاد ستاد اجتماعي مجاهدين در داخل كشور اعلام كرد، بر اساس گزارشهاي شاهدان عيني از 25هزار شعبة رأي گيري در سراسر ايران، به‌رغم دود و دم و جوسازي دجالگرانه رژيم، شمار واقعي شركت كنندگان حدود 5/7ميليون نفر بود و بيش از 85درصد از 51 ميليون و200هزار نفر دارندگان حق رأي، نمايش انتخاباتي را تحريم كردند.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:15:50 توسط کنجکاو
اینبار لزومی نمیبینم از حد اکثر 1000 حرف استفاده کنم ***صد رحمت به رابرت موگابه!*** کنجکاو
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:15:01 توسط شهرام
عجب!پس تو به درگاه خداتضرع هم میکنی!تاریخ نشان داده که عمرحکومت فاشیستها همیشه کوتاه وسرانجامی پرازخفت داشته اند.باشدکه روزی نه چندان دور مثل صدام حسین طناب راخودبه گردن ات بیاندازم. مرگ برفاشیسم اسلامی
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:07:11 توسط حجت
آیا شکی باقی است که چه کسی مارا بره فرض میکند و چنگ با چه کسی باید. این شخص موسوی را میخواست ولی بدلیل ترس از افشای جنایات و دزدی هایش مجبور به انتصاب احمدی نژاد بشود و این شـروع حمله جدید احمدی نژاد برای تشکیل حکومت هیتلر است. دوستان، احمدی نژاد یک هیتلر است که ایران و جهان را بخطر انداخته است. او خامنه ای را مجبور کرد که وی را منتصب کند و اینک این شیاد روسیاه بیچاره برای حفظ خودش که در چنگال اوست. فقط امید به دلاوری ملت است که این رژیم را از بیخ و بن برکند، وگرنه هیچ از ایران و ایرانی نخواهد ماند. مردم قهرمان ایران، اگر کشورتان را میخواهید باید با اشغالگران رزم کرد. این بهائی سـنگین دارد. درود بر ضد ولایت فقیه.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 08:59:30 توسط ترانه
تف و لعنت بر تو باد ای بی شرم روزگار! خامنه ای دجال! گرچه که کاندیداها هم دست نشانده گان مضحکه نمایش انتخاب تو بودند اما شور و شوق بخش عظیمی از جوانان و مردم که با علم به انتخاب بد از یدتر، دل به ذره ای فضای قابل تحمل تر داشت را با چه طراحی به صحنه کشاندی
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 08:59:09 توسط parham aryana
it is excellent
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم خرداد ۱۳۸۸ برابر با سيزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 08:43:35 توسط Arya
I can say; JUST SHUT UP !!
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
پاسخ دندان شکن علی کریمی به توهین یک آخوند : بی‌شرف توی دوزاری هستی که به اسم اسلام هر زر مفتی می‌زنی
 توهین به ایرانیان در بلغارستان/ برخورد فیزیکی و ممنوعیت ۵ ساله
 جانمایی یک کتیبه تاریخی در دستشویی! + عکس
بیش از ۱۰ دروغ در ۳۰ ثانیه
 تفاوت دادرسی در حکومت ناب محمدی و حکومت شیطانی آمریکا
 وزیر خارجه جمهوری اسلامی: ایرانیان خارج از کشور به‌دنبال دریافت یارانه‌اند
 دانش‌بنیان در قطعه‌سازی ایران هم چینی از آب درآمد!
 محکومیت مهرشاد سهیلی، نوجوان «حزب اللهی»
"شش ایرانی" در انفجار بازار ایروان مفقود شده‌اند 
ترور سلمان رشدی و ضرورت مرزبندی ایرانیان با دشمنان نام و عزت ایران 
* مادر ضارب سلمان رشدی: فرزندم پس از بازگشت از خاورمیانه خود را در زیرزمین حبس کرد 
* نویسنده آمریکایی: احمد خمینی به من گفت پدرش کتاب سلمان رشدی را نخوانده بود
 بازداشت ۲۷ نفر از اعضای یک تور گردشگری در آمل