توضیه عجیب یکی از علمای حوزه علمیه به خامنه ای:
به جای قرارداد 25 ساله با چین با عفو ایرانیان در خارج از آنها بخواهید در ایران سرمایه گذاری کنند 


توصيه آخوند (آیت‌الله) حاج احمد عابدینی از علمای حوزه علمیه قم و اصفهان به مسولين عالي رتبه نظام

امروز چون پول ندارید دارید با چین ارتباط ۲۵ ساله برقرار می‌کنید، به هر حال استفاده هایی می‌کنند تا نفعی برسانند، من پیشنهاد دیگری دارم:

همین‌طور که آقای شيخ علی تهرانی (شوهر خواهر رهبري )را عفو کردید، دیگران که در خارج هستند بدتر از ایشان نیستند این‌ها را عفو کنید، پول دارند می‌آورند، کشور را آباد می‌کنند و نيازي نيست كه امتیاز به ديگران بدهيد

چهل سال برخورد كرديد چي شد ،یک عمل قرآنی و دینی هم انجام دادید... صدبار بدی کردی و دیدی ثمرش را، خوبی چه بدی داشت که یک بار نکردی؟


فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 211515] [تاريخ انتشار: نهم امرداد ۱۳۹۹ برابر با سی ام ژوئيه ۲۰۲۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ دهم امرداد ۱۳۹۹ برابر با سی و يکم ژوئيه ۲۰۲۰ ، 00:25:33 توسط H.K
میخواهند پولهایشان را بگیرند\بدزدند و اگر حرفی زدند یک اسم جاسوس رویشان بگذارند و جایشان یا زندان است یا چوبه دار
نوشته شده در تاريخ نهم امرداد ۱۳۹۹ برابر با سی ام ژوئيه ۲۰۲۰ ، 23:10:23 توسط شعبان بی مخ
حجی اولا اینکه مگه ایرانیان به شما آخوند های مفت خور بدهکارند که باید در خارج کار کنند بدهند شما آخوند مفت خور با خانواده انگل تان بخورید دوما 41سال ایران را غارت کردید و هیچ کاری برای رفاه مردم و آبادانی کشور نکردید حالا که تحریم شدی با پول مردم می خواهی مثلاً آباد کنی ، نه جانم خر خودتی. سوما برو نه 25سال بلکه صد سال با چین و روسیه قرداد ببند مگه طرف خراست که یک کشور ورشکسته و در حال انفجار تحویل بگیرد و به جایش گندم بخرد و نان بدهد .، آخوند خوب آخوند مرده است تو اگر آدم بودی 41سال حقوق مفت نمی گرفتی تا چشم به روی کشتار مردم توسط آخوند های حوزه ببندی، حجی دوره تان تمام است از منبر بیا پایین وگرنه با لگد مردم پایین میایی، با شما لات های بی سرو پا باید مثل خودتان معامله کرد انفجار نطنز یادت باشد
نوشته شده در تاريخ نهم امرداد ۱۳۹۹ برابر با سی ام ژوئيه ۲۰۲۰ ، 20:03:17 توسط اکثریت ساکت
خاک تو سرت که معلوم نیست این چهل و یک سال تو کدوم سوراخ سرت رو کردی هیچی حالیت نیست. اول توضیح بده برای چی از ایران فرار میکنند، اگر سیاسی بودند تقصیر کی بوده؟ ج ا چه چیزش عوض شده که حالا برگردند، اگر اقتصادی بوده که احتیاجی به عفو نیست ماشالا تعداد زیادی ایرانی پولدار خارج نشین همین حالا به ایران رفت و آمد دارند و پول خرج میکنند و کاری هم با وضع داخل کشور ندارند. بحث سر مشروعیت این نظامه، بحث بر سر اینه در دادگاه های بعد از براندازی کدوم آخوند مجازات و کدوم آخوند عفو بشه. بعدش هم وضع اقتصادی ایران آنقدر گنده که چند تا میلیونر ایرانی که چندتا رستوران و کافه این جا و اونجا درست بکنند درست نمیشه. راه حل اینه : واگذاری قدرت به مردم ایران، آزادی تمام زندانیان سیاسی، تدوین قانون اساسی، مجازات خائنین به کشور و دست کشیدن از دشمن تراشی. وقتی این راه رو رفتیم همه کشورهای دنیا مایل میشند با ایران معامله بکنند.
نوشته شده در تاريخ نهم امرداد ۱۳۹۹ برابر با سی ام ژوئيه ۲۰۲۰ ، 19:41:10 توسط *****
حاج آقا، در پاسخ به شعر معروف که خواندی: شتر در خواب بیند پنبه دانه / گهی لوپ لوپ خورد گه دانه دانه. هیچ ایرانی تا زمانی که موجودات مضر و انگلی چون شماها در ایران وجود دارند، هرگز حتی یک سنت هم در ایران سرمایه گذاری نخواهند کرد. مراقب هم باش که فردا به سراغت نیایند و بعد به سرنوشت آخوند منتظری دچار نشوی - به اتهام واهی توهین به رهبری !
نوشته شده در تاريخ نهم امرداد ۱۳۹۹ برابر با سی ام ژوئيه ۲۰۲۰ ، 19:37:05 توسط رضا ن.- از آلمان
آخوند مشنگ مگر ایرانیان مقیم خارج چه گناهی یا جرمی کردند که میگوید رژیم جنایتکار آنها را عفو کند یا ببخشد؟برعکس ما نمیتوانیم این رژیم ملائی قاتل و دینی را ببخشیم و برنمیگردیم.شرط خیلی از ماها برای برگشتن ابتدا نابودی رژیم است و کنار رفتن همه آخوندها از قدرت که با جدائی دین کثیف اسلام از سیاست شروع باید بشود.دوما کدام عاقلی دمکراسی و آزادی زندگی در غرب را ول میکند که بیاید توی زندان اسلامی ایران زندگی کند؟هفت تا هشت میلیون ایرانی که از ایران اسلامی مهاجرت کردند حتما دلایل خودشان را داشتند که فکر کنم دلیل اصلیش تحمل نکردن رژیم اسلامی است که کشور را پلیسی و امنیتی کرد و کنترل تمام عیار بر زندگی مردم دارد؟کدام آدم عاقلی حاضرست به ایرانی برگردد که در آن نه حقوق بشری است نه قانونی حاکم است و رژیم هزاران زندانی سیاسی دارد و هرکسی که ناراضی باشد سر به نیست میکند.در کشوری که نه رسانه ای آزاد است و نه فعالیت احزاب مخالف مجازه و نه شادی است نه رفاهی است و نه روی اقتصاد ملائی اش میشود حساب کرد با تورم وحشتناک و صدها مشکلات دیگر. پول مگر علف خرسه که بیاریم توی شکم ملاها بریزیم تا خرج تروریسم کنید..
نوشته شده در تاريخ نهم امرداد ۱۳۹۹ برابر با سی ام ژوئيه ۲۰۲۰ ، 19:02:36 توسط 9نادر
این آخوند سوپاپ اطمینان رژیم هست. سیاست پدر مادر نداره، احساس نداره. من پول دارم اما برای امام سجاد سرمایه گذاری نمی کنم. با این حال خوبه که آخوند وطن فروش کم کم داره متوجه میشه که سرمایه دنبال امنیت هست. انشاالللله 100 سال دیگه این حرف ها تبدیل به سرمایه گذاری امن، تولید و رفاه مردم ایران خواهد شد. این آخوندها هم بالاخره یه روز مثل نئاندرتال ها تکامل خواهند یافت.
نوشته شده در تاريخ نهم امرداد ۱۳۹۹ برابر با سی ام ژوئيه ۲۰۲۰ ، 19:01:26 توسط امیرکبیری
عفو ایرانیان در خارج! البته که ایشون راست گفتن. ماها ذاتن حتا بدون انجام هیچ خلاف و جرمی، مجرمیم. از آغاز به دنیا اومدن گناهکار و بدهکاریم. برای همین حکومت شیعی داره تنبیه و مجازاتمون میکنه. حالا می خواد بخشی از ما که به خارج از ایران پناه بردن رو ببخشه تا اگر سرمایه ای رو که خارج از وطن جمع کردن به داخل ببرن. نکتۀ خنده دارش اینه که بیشتر اون هایی که از این کشور رفتن، از دست همین حکومت فرار کردن... خنده دار، یا درواقع کمدی تلخ و سیاه گریه دار...
نوشته شده در تاريخ نهم امرداد ۱۳۹۹ برابر با سی ام ژوئيه ۲۰۲۰ ، 18:40:23 توسط CY
He knows what he is talking about. He is right. I support him
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 اعتراف موسوی به دریافت رشوه ۶۵ میلیاردی از شهرداری 
قالیباف اکنون رییس مجلس است! + سند
 دبیرکل سابق حزب الله لبنان حکومت ایران را 'عامل ویرانی لبنان و انهدام بیروت' معرفی کرده است
 چنین فردی رهبر "انقلاب" بوده! / خمینی: دانشگاه بدترین مرکزی است که ما را به تباهی میکشاند/ ریشه بدبختی های بشر از دانشگاه است
* بازپرس ویژه قتل تهران ترور شد
* رتبه چهارم فوتی‌های کرونایی‌های جهان در اختیار ایران
 واعظ‌طبسی پادرد داشت، در کاخ مرمر آسانسور ساختیم!
 آزار جنسی دانش آموزان دختر در یکی از مدارس تهران
پخش "اعترافات" مسعود مصاحب از تلویزیون جمهوری اسلامی 
 چین از رسانه‌ای شدن قرارداد ۲۵ ساله با ایران ناراضی است
ستاد ۴ ساله ترامپ در تهران
چه کسانی دیروز و امروز در ایران در حمایت از پیروزی ترامپ سخن گفتند؟
  کاریکاتور/ کرونا در محرم
 حکومت ایران اورانیوم غنی شدۀ لازم برای تولید دو بمب اتمی را دارد
 داستان عجیب کارخانه تولید داخل که با خاک یکسان شد...
پای درددل های یک تولیدکننده در کارخانه غارت شده اشآگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی