ترامپ: اگر در انتخابات پیروز شوم خیلی زود با ایران توافق حاصل می‌شود

رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید ایران «مشتاق» است او در انتخابات شکست بخورد، اما برای دستیابی به توافق با ایالات متحده لحظه‌شماری می‌کند و در صورت پیروزی مجدد خیلی زود توافق حاصل خواهد شد.

به گزارش رادیو فردا، دونالد ترامپ روز ۱۷ مرداد در جریان کنفرانسی خبری در نیوجرزی گفته «ایران مشتاق است که من دیگر رئیس‌جمهور نباشم».

او سپس افزوده «این را اعلام می‌کنم؛ اگر [انتخابات را] ببریم و وقتی ببریم، خیلی زود با ایران به توافق خواهیم رسید» و «خیلی زود با کره شمالی به توافق می‌رسیم».

رئیس‌جمهوری ایالات متحده ضمن انتقاد از سیاست‌های دولت پیشین گفته «ایران دارد می‌میرد [که به توافق برسد]… اما خیلی ترجیح می‌دهد که با [جو] بایدن به توافق برسند».

جو بایدن نامزد حزب دمکرات و رقیب آقای ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری ماه نوامبر آمریکا است.

دونالد ترامپ سپس گفته «اگر آن‌ها... [یا] اگر چین با بایدن به توافق برسند، صاحب این کشور می‌شوند».

او سیاست‌های دولت خود، به‌طور مشخص در قبال چین را ستوده است و افزوده «آخرین چیزی که روسیه، چین و ایران می‌خواهند پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات است».

اظهارات ترامپ در همان روزی مطرح شده که مدیر مرکز ملی امنیت و ضد جاسوسی ایالات متحده با انتشار بیانه‌ای در مورد دخالت احتمالی ایران، چین و روسیه در انتخابات کشورش به سود یا ضرر دو نامزد اصلی هشدار داده‌است.

به گفته ویلیام اوانینا، ایران و چین در تلاش علیه دونالد ترامپ هستند و روسیه در تلاش برای بدنام کردن جو بایدن است.

علی خامنه‌ای، ارشدترین مقام جمهوری اسلامی و تصمیم‌گیرنده در مورد سیاست‌های کلان این حکومت، به‌تاکید مذاکره با آمریکا را رد کرده‌است.


فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 212014] [تاريخ انتشار: هجدهم امرداد ۱۳۹۹ برابر با هشتم اوت ۲۰۲۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۹ برابر با هشتم اوت ۲۰۲۰ ، 20:53:52 توسط رضا ن.
آقای تهمتن به نظرم بولتون باطنا طرفدار مجاهدین خلق بعنوان آلترناتیو بعد از سرنگونی رژیم ملائی نبوده بلکه آنها را رقیب سرسخت رژیم میدیده و ابزاری قوی که رژیم ازش وحشت دارد چونکه گروه اسلامی هستند.وگرنه برای من هم نزدیکی او به مجاهدین غیرقابل قبول بود. اگر با ترامپ نشود رژیم را سرنگون کرد امید براندازی رژیم مشکلتر و چندین سال دیگر عقب میافتد. خلاصه مراقب عملکرد ترامپ باشیم مثل خمینی فریبکار از آب درنیاید. البته حق طیبعی اوست در وهله اول منافع آمریکا را در نظر بگیرد که سوگند خورده! باید کاری کرد برای ترمپ کاملا روشن شود با ماندن رژیم ملائی شرارت و جنگ و جدال و تروریسم در منطقه ادامه پیدا میکند و اشتباهی که ترامپ میکند از یکطرف مدام میگوید مثل سخنگویش در سازمان ملل همین دیروز که رژیم ملائی بزرگترین حامی تروریسم در جهان است ولی لحظه دیگر میگوید از توافق با همین رژیم بدش نمیآید.چنین رفتار سیاسی غیرجدی اش برای من شخصا از میزان باورکردن او میکاهد و نگران خالی کردن پشت اپوزیسیون هستم. ببینیم در این چند ماه پیشرو چه اتفاقات مهمی میافتد؟ به براندازی رژیم اسلامفاشیستی ختم میشود؟ امیدواریم بشود!
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۹ برابر با هشتم اوت ۲۰۲۰ ، 16:31:55 توسط تهمتن - ش
آقای رضا ن - از آلمان؛ با درود - عراق شدیدا به انرژی برقی احتیاج دارد﴿ شروع زیرساخت ها﴾ و ملایان هم برای بدست آوردن ارز دلار به عراق این انرژی را صادر میکنند: اما اگر در خبرهای همین سایت خوانده باشید؛حتی یک دلارازفروش برق هم بدست آخوندان نمیرسد!! وبتازگی عراقیها از ورود کامیونها هم جلوگیری میکنند!! پس راه ها همه بسته ست. دوم اینکه ازنظرعرف بین المللی امریکا نمیتواند بطورعلنی خواسته سرنگونی حکومتی درحهان شود؛ اما درعمل﴿تحریمها﴾نظام رابخاک سیاه نشانده اند که البته هدف؛ تضعیف نطام و ناتوانی دربرخورد باخیزشی که قطعا درراه ست؛ بزبانی دیگر؛ نابودی نهایی را بدست مردم سپارده اند که اگرنظام کشتار جمعی کند؛ آنوقت حمله به پایه های نظام میکنند. بهترین راه همین تحریمهاست . سوم اینکه سیاست نابود کننده نظام ؛ بدست مایک پمپیئو ست که بخوبی آخوندان جنایتکار و سران مزدور را زجرکش !! کرده ست و جان بولتن هم از این نظر ناراحت بود و از آن گذشته او هوادار سرخت مجاهدین ست و قطعا سیاست جایگزنی محاهدین اسلاگرا را با شروع جنگ؛ به ترامپ بیشنهاد میداده ست؛ اما سران دولت ترامپ و خود ترامپ اصولا ضد اسلامی هستند.
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۹ برابر با هشتم اوت ۲۰۲۰ ، 14:51:35 توسط رضا ن.- از آلمان
«جان بولتون» در مصاحبه‌ای با شبکه «روداو» که پنجشنبه منتشر شد، افزود: به نظرم یکی از چیزهایی که ما باید در ایران به دنبال آن باشیم، براندازی است.وی با اشاره به اینکه از نظر او ترامپ خواهان براندازی نیست، ادامه داد: من فکر می‌کنم که این یکی از مشکلات است.
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۹ برابر با هشتم اوت ۲۰۲۰ ، 13:43:17 توسط رضا ن.- از آلمان
جناب تهمتن- ش میگن سنگ بزرگ علامت نزدنه! آن چند خواسته های 1 تا 4 که شمردید اگر رژیم ملائی بدانها تن بدهد یعنی تسلیم شدن کامل یا پائین کشیدن شلوارش! رژیم ملائی اگر چنین قراردادی را امضا بکند آنوقت چطور میتواند مفاد آنرا در داخل ایران به عنوان بازنده نبودن به مردم بفروشد؟هدف از تحریم قرار بوده در رفتار یاغی گری و حامی تروریسم بودن رژیم تغییراتی ایجاد بکند که در این راستا کمتر تکانی خورده! فشار تحریم اقتصاد رژیم را خوشبختانه دارد فلج میکند ولی نه کامل چونکه هنوز راه دور زدن تحریم را آمریکا برایش باز گذاشته مثل اعتراف نخست وزیرعراق که گفته عراق تنها تنفس رسان رژیم میباشد!در حالیکه آمریکا درعراق هم حضور دارد و میتواند حلقوم رژیم ملائی را بفشارد تا کاملا خفه شود ولی نمیکند.چرا؟به نظرم با چنین گفته هائی هرچند مصرف داخلی(؟) ترامپ رژیم را امیدوار میکند و جسورتر که عقب نمینشید یا تسلیم شود!هر آدم عاقلی میداند با بودن رژیم حتی با توافق بر روی کاغذ رفتارش عوض نمیشود مگراینکه سرنگون شود!جان بولتون شناخت عالی داشته متاسفانه ترامپ خودسر نخواست گوش به حرفش بدهد! گزینه جنگ روی میز فشار بهتری بر رژیمه!
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۹ برابر با هشتم اوت ۲۰۲۰ ، 11:45:12 توسط تهمتن - ش
برخی از سیاست ها مصارف داخلی داشته و برخی مصارف خارجی. گفته های ترامپ﴿ البته مشاوران انتخاباتی او ﴾ مصارف انتخاباتی داخلی ست می خواهند بمردم امریکا﴿ بیشرشان ضد جنگند﴾ بگویند که ما حتا با حکومتی تروریستی هم﴿ اکثر مردم امریکا حکومت آخوندان را ترریست میدانند﴾ سر جنگ نداریم و میخواهیم توافق کنیم ﴿ شرایط دوازده گانه؛ = تسلیم !!﴾ اما این دمکراتها هستند﴿ مصازف انتخابانی﴾ که نمیگذارند توافقی صورت بگیرد و جنگی صورت نگیرد !! اما درحین این سخنان؛ تحریم های تازه را هم برسر آخوندان فرود می آورند و راه تنفس را نظام بیشتر می بندند !! درضمن از آنجاییکه این سخنان مصارف داخلی دارند؛ اهمیتی هم به بازتاب خارجی﴿در اینجا؛ ما ایرانیان و ناراحتی برخی از دوستان ﴾ آن نمیدهند. - تسلیم شدن آخودان به " توافق " هم چند نمونه قابل ذکر ست ۱- برچیدن تمامی تاسیسات بمب اتم سازی ۲ - برچیدن تمامی تاسیسات موشک سازی ۳ - قطغ هرگونه پشتبانی مالی از حزب الله لبنان و دیگر گروه های تروریستی ۴- فراخوان تمامی مزدوران از خاک سوریه و عراق وووو... و به همین خاطرست که ولایت وقاحت هم تسلیم به توافق را قبول نمیکند !!
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۹ برابر با هشتم اوت ۲۰۲۰ ، 09:38:37 توسط رضا ن.- از آلمان
ترامپ نمیفهمد توافقش با رژیم تروریستی ملایان یعنی معتبر کردن و تداوم رژیم و اعتراف به شکست خود ترامپ! با یک مشت دزد و فاسد که نماینده واقعی مردم ایران نیستند چه مذاکره ای میخواهد بکند؟ که رژیم دوباره میلیاردها دلار فروش نفت بکند یا پولهای بلوکه شده اش آزاد شود برای هزینه کردن موشک سازی و بمب اتمی ملائی؟ اگر کارنامه اقتصادی ترامپ برای آمریکائیها خراب باشد و غیرقابل قبول مجددا انتخاب نمیشود حالا هی برای شکست احتمالی خودش دستان چین و روسیه و غیره را وارد بازی انتخابات کند و دشمن خارجی بتراشد. ما فکر میکردیم چنین چیزی فقط در ایران ممکنه که یک آدم احمق بیسواد مثل احمدی نژاد میتواند رئیس جمهور شود.با نگاهی به برزیل و فیلیپین و بلاروس و ترکیه و آمریکا و.... با کمی چاشنی پوپولیسم میشود چه راحت رئیس جمهور شد اگر فقط دهن گشاد داشته باشی ولی از مغز تهی!
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۹ برابر با هشتم اوت ۲۰۲۰ ، 08:47:39 توسط سهراب
آنان که بر خود فرمان نرانند، بر آنان فرمان میرانند. تنها راه برای ملت ایران آنست که خود سرنوشت خویش را تعیین کند.
نوشته شده در تاريخ هجدهم امرداد ۱۳۹۹ برابر با هشتم اوت ۲۰۲۰ ، 07:31:34 توسط عماد
کی تا حالا راست گفتی که در آینده راست گویی ؟
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 پاسدار حدادی، رئیس دفتر قاسم سلیمانی به وی پیوست
 صادق زیباکلام : روحانی درست میگوید آمریکا نمیتواند مذاکره و جنگ را به ما تحمیل کند ولی ...
  شاهکار سازمان گردشگری و میراث فرهنگی در مرمت منار مسجد پامنار در سنگسر!
 ایران 10 برابر آمریکا توان نظامی دارد
 احضار سفیر تاجیکستان به وزارت امور خارجه ایران به دلیل پخش یک سریال مستند
شهادت شاهین ناصری درباره شکنجه نوید افکاری
 علیزاده طباطبایی: میترا استاد با اسلحه نجفی کشته نشده است
بازگشت تحریم‌های سازمان ملل؛ همه چیز در گروی قطعنامه ۱۹۲۹ 
 پیام تغییر پایتخت:حاضریم کشور را به جنگ و ویرانی و مردم را به خاک و خون بکشیم ولی حاضر نیستیم سیاست خودمان را تغییر دهیم!
برگزیت؛ غول بانکداری آمریکا ۲۰۰ میلیارد یورو سرمایه خود را از بریتانیا خارج می‌کند 
 سعيد حجاريان :هم احمدی‌نژاد دروغ گفت و هم روحانی/ اين ها باز توليد دروغ از بالاست/ مردم کارگری در کویت را به شهروندی ایران ترجیح می‌دهند/ بازرگان گفت یکدم نشد بی سر خر زندگی کنیم
انتقاد مشاور روحانی از مستند 'کودتای خزنده' آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی