گریه و فریادهای دختر خردسالی که بر طبق قوانین اسلامی به عقد پیر مردی در آمده و حاضر خانواده خود را ترک کند (این در اففغانستان رخ داده ولی فرق زیادی با نمونه های ایران ندارد)


فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 212978] [تاريخ انتشار: سوم شهريور ۱۳۹۹ برابر با بيست و چهارم اوت ۲۰۲۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ پنجم شهريور ۱۳۹۹ برابر با بيست و ششم اوت ۲۰۲۰ ، 18:48:05 توسط ایرانی
این نتیجه و میوه اسلام ناب محمدی هستش و همانطور که هموطن حمید ذکر کردند رسول اکرم که بهترین نمونه بشریت بود و هست با عایشه هفت ساله وصلت کرد و بازی بازی کرد تا در نه سالگی تونست همخوابی بکنه و این شد قانون که دختر در نه سالگی میتونه خونه شوهر بره و امام جعفر صادق هم فرموده که زیبا و پسندیده هستش که زن در خونه شوهرش برای اولین بار رگل بشه یعنی یک کلام بچه بازی و کودک ازاری در لوای دین و بدبخت این بچه ها هستند و کلن زن در اسلام بدبخته چه در این دنیا و چه در اون دنیا که باید فقط و فقط وسیله سکس باشند برای مردها. رویت سیه نادانی . صادق هدایت روحش شاد میگفت مسلمان بدنیا امدن شرم نیست ولی مسلمان موندن شرمه .
نوشته شده در تاريخ دوم شهريور ۱۳۹۹ برابر با بيست و سوم اوت ۲۰۲۰ ، 16:03:41 توسط حمید
آنها که به دین اسلام اعتقاد دارند نمیتواند به کودک همسری اعتراض کنند زیرا محمد پیغمبر اسلام در سن پنجاه سالگی با یک دختر نه ساله ازدواج کرد!
نوشته شده در تاريخ دوم شهريور ۱۳۹۹ برابر با بيست و سوم اوت ۲۰۲۰ ، 13:16:15 توسط بهرام
اسلام که در همه جا امتحان خود را داده است واینک هر کس یک جو عقل در کله اش باشد میداند این دین هار ضد انسانی اصولا زنان را داخل آدم حساب نمیکند که آنان را دارای حقوق انسانی بداند حال اگر در بسیاری کشورهای اسلام زده زورش نرسد که آنگونه که میخواهد از زنان همچون وسایل خانه بهره گیرد آن بسبب رشد آکاهی این جوامع و مبارزه زنان برای کسب حقوق خویش در یک قرن اخیر است. اما در مورد گفته آذر گرامی در باره حکومت شورائی نیز باید بگویم یک مورد آنرا درشمال ایران برای مدت هفتاد سال داشتیم که آنهم هیچ تحفه ای نبود و زنان در حکومت شوراها بدون حقوق و بیشتر ابزار جنسی بودند. سالها پیش یک همکار خانم روس داشتم که دراینمورد شک من را تبدیل به یقیق کرد، وی میگفت که مادرش در دوران حکومت شوراها برای کسب یک قرص نان تن به همخوابه گی با مردان غزیبه میداد و پدرش نیز از این موضوع آگاه بود وی همچنین تاکید داشت که زنانی که میخواستند در دستگاههای دولتی به رده بالاتری ارتقاء یابند اکثرا میبایست به روسای اداری خود از نظر جنسی تمکین کنند و این یک آگاهی عمومی بود و باید گفته در روسیه کنونی این بی حقوقی زنان بهتر نشده است.
نوشته شده در تاريخ دوم شهريور ۱۳۹۹ برابر با بيست و سوم اوت ۲۰۲۰ ، 12:33:38 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
2 و تمام. بختوی من مثل همین دخترک دلیر بود. شمشیر از دیوار برگرفت و به به صف آدم دزدان بسیار بیرحم زد. آن نامردان سوار بر اسب بودند. ولی جرئت نکردند رو در رو با بختوی پیاده ی شمشیر بدست درگیر شوند. پس از پشت به او حمله کردند، گرفتند و ناجوانمردانه بردند. ولی بختوی جسور و زیبا اندیشه پیروز و جاودانه شد. اینک کتابی قطور را پر کرده از تک بیتی و دو بیتی های سوزناک خود. کنار فرارود می نشیند و برای همه ی مظلومان و دلسوختگان جهان می خوانَد. آن ابیات از آنِ من نیست؛ بختوی مهربان و دلیر(همین دخترکی که امروز دیدید ربودند) آن ها را به من بخشیده. من او را شاعر ساختم؛ و او کتابی پر از شعر به من بخشید. «شب از دریا گذشت با باد امشب، سپیده خون گرفت چون زاد امشب». میر غلام محمد غبار از جمله در باب اثر ظلم بر خود ظالم، اینگونه می نویسد: نقل به مضمون - نادر خان مردی زیبا چهره بود. بسیار کشت و ظلم بی حد کرد چنان، که چهره اش آنقدر زشت شد که از دیدن آن احساس بدی به آدم دست می داد.
نوشته شده در تاريخ دوم شهريور ۱۳۹۹ برابر با بيست و سوم اوت ۲۰۲۰ ، 11:54:06 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
همین فیلم است و بس.براحتی فراموش می شود.بعد می گویند،ما حقوق بشر داریم!حقوق بشر برای پروژه هایی خاص است. برای هرچه هست، برای این دخترک بی پناه افغانستانی نیست.این وحشیگری فقط خاص قبایل عقب افتاده نمی باشد؛ این وحشیگیری را سردمداران دروغگوی جهان هر روز دامن می زنند.آن ها قوانینی که خود نوشته اند را نیز زیر پا می اندازند.شرم و اخلاق را هم در خود،سیاه و پُررنگ خط زده اند.و این داستانی بلند دارد که در کتابی قطور نگنجد. به این سخن در وبگاهِ خود باز بر می گردم. ای کاش منطقه و نام دخترک را نیز می نوشتند. افغانستان زیبا را دوست دارم. دورا دور تحقیقاتی در باب آن سر زمین داشتم، و ادامه دارد. در افغانستان فقط وحشیگری نیست. زیبایی های فراوانی نیز دارد.زمانی جلد دوم «افغانستان در مسیر تاریخ» اثر تاریخ نویس شریفِ افغانستان میر غلام محمد غبار را می خواندم،به چنین صحنه ای رسیدم.داستان بختوی بخت برگشته بود.به زور داشتند می بردند. گریستم و با او زیستم. دقیق به یاد ندارم، شاید یک صفحه را شامل می شد. هرچه در باب افغانستان داشتم، به فرمان بَختُو بردم و در اولین رمان شعر در نثر فارسی(بختو دختر افغان) ریختم.
نوشته شده در تاريخ دوم شهريور ۱۳۹۹ برابر با بيست و سوم اوت ۲۰۲۰ ، 11:17:50 توسط آذر
ازدواج کودک هرگز یک ازدواج واقعی نیست. معنای واقعی ازدواج کودکان، فروش کودکان است. تفاوتی هم نمیکند در کدام کشور باشد. تنها نگاهی به خانواده‌هایی که دختران کودک خود را مجبور به ازدواج میکنند، ثابت میکند که فقر خانواده یک دلیل بسیار مهم در این ازدواج هاست در واقع آنها با فروش دختر خود یک“نان‌خور”را کم میکنند!! که حاصل بخشی از مناسبات سرمایه‌داری است که با چماق اسلام به جنگ زنان میرود. این است حاصل قوانین کَپَک زده و یک مشت آخوند مرتجع که در مورد زن و بدن او تصمیم میگیرند. این است عاقبت و نتیجهٔ شرایطی که در آن همجا اجحاف در حق دختران و زنان، با خشونت توام میشود و بیشک تا وقتیکه نظم سرمایه‌داری بهمراه اسلام برپاست ما شاهد افزایش خشونت علیه زنان،چه در اشکالی چون قتلهای ناموسی و چه در اشکالی چون ازدواج اجباری و غیره خواهیم بود.در ایران، تنها راه و یگانه راه واقعی، سرنگونی ج-ا، و برقراری حکومت شورایی است، تا بدین ترتیب جامعه‌ای ایجاد شود که در آن زن ناموس کسی نیست، کسی جز زن در مورد بدن او تصمیم نگیرد، جامعه‌ای که برابری کامل زن و مرد را در تمامی عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی تحقق ببخشد.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
صيادان محلي نابود شدند/ کشتی های بزرگ چینی چیزی برای صید صیادان ایرانی باقی نگذاشتند + فیلم
جایگاه زن در جمهوری اسلامی در چند دقیقه!
 صادق زیباکلام : روحانی درست میگوید آمریکا نمیتواند مذاکره و جنگ را به ما تحمیل کند ولی ...
خاطرات جنگ؛ گنجینه‌ تمام شدنی!!
حجاب اجباری در عربستان سعودی از ۲۳ سپتامبر "لغو می‌شود"
 هراس و آشفتگی در بازار سرمایه و نوسان شدید قیمت دلار در ایران پس از اعلام فعال شدن مکانیزم ماشه از سوی آمریکا
اسرار جنگ؛ کمک نظامی آمریکا به ایران، سه برابر کمک به عراق
 علیزاده طباطبایی: میترا استاد با اسلحه نجفی کشته نشده است
زن اسیدپاش در یک قدمی چوبه دار
ظریف: جمهوری اسلامی آماده مبادله همه زندانیان با آمریکا است 
 حمله شدید ترامپ به چین و ایران در مجمع عمومی سازمان ملل
نخست وزیر مجارستان به «امپریالیسم اخلاقی» دموکرات‌های آمریکا تاخت  آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی