حمله وحشیانه گارد ویژه به خابگاه های دانشگاه صنعتی اصفهان

 در اعتراض به تقلبهای سترده در انتخابات دیشب (یکشنبه شب) حدود ساعت 10 شب اعتراضات با شکستن شیشه های خوابگاهای بسران شروع شد و بعد از چند دقیقه عدت ای ار دانشجویان و حدود 700 نفر از خوابگاه به سمت ساختمان مرکزی  حرکت کردند. شیشه های خوابگاهها، سلف، آمفی تئاتر، و ساختمان مرکزی تماما شکسته شد. طبقه اول ساختمان مرکزی، تالار 8 و قسمتی ار آمفی تئاتر آتش زده شد. صندلی ها و شیشه های تالار ها و مجتمع کلاسها تماما شکسته شد.
جمعیت حدود 700 نف در چند نقطه در سطح دانشگاه حظور داشتند که حدود 300 نفر نیروی انتظامی و یگان ویژه  با حملهوحشیانه به داخلدانشگاه وخوابگاه هاجمعیت را متفرق کردند. عده ای بازداشت شدند و عده ای در جنگل دانشگاه مخفی شدند. مابقی به خوابگاه برگشتند. در محوطه ی خوابگاهها عده ای از دانشجویان با مامورین درگیر شدند،دانشجویان با برتاب سنگ و شیشه قصد داشتند مانع از ورود گارد ویژه به خوابگاه ها بشوند آنها . سبس نیروهای یگان ویژه وارد خوابگاه هشماره 2 شدندو با شکستن در های اتاقها که دانشجویان ازترس از داخل قفل کرده بودند با استفاده از باتوم، اسبری فلفل، شیشیه نوشابه و لامب مهتابی  شکسته و تیراندازی هوایی اقدام به ضرب و شتم دانشجمیان بی گناه نموده آنها را از خوابگاه بیرون برده در بیابان ها ی اطراف خوابگاه به مدت حدود 2
ساعت به صورت روی زمین خواباندند. حدود ساعت3 بس از فیلم برداری و عکس برداری از همه دانشجویان ،دانشجویان را رها کرده به خوابگاه  بازگرداندند.
بیش از 100 نفر از دانشجویان این دانشگاه مجروح شده و به درمانگاه فرستاده شدند، بیش از 500 نفر با جراحت و ضرب دیدگی سطحی تر رها شدند.
با و جود خصارت بسیار بالا به خوابگاه و دانشجویان تنها امتحانات امروز و فردا به تعویق افتاد!
امروز با براکنده شدن دانشجویان از ترس بازگشت شبانه مامورین ،خوابگاه تقریبا به طور کامل تخلیه شده  و دانشجویان به شهرستان های محل سکونت خود فرار کردند!
در درب خروجی دانشگاه شماره دانشجویی همه افرادی که قصد خروج داشتند یادداشت شد و از خروج عده ای تحت عنوان ممنوع الخروج جلوگیری شد.

[کد مطلب: 2159] [تاريخ انتشار: بيست و چهارم خرداد ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم ژوئن ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم خرداد ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 10:19:55 توسط secular
۱۵۰ تن از استادان دانشگاه شریف در اعتراض به تقلب در انتخابات ریاست جمهوری استعفا دادند. این استادان با اعلام اینكه ننگ دارند از چنین دولتی حقوق بگیرند به تجمع دانشجویان دانشگاه شریف كه هم اكنون در حال برگزاری است پیوستند.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم خرداد ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:46:55 توسط ستاره
بر من و بر وطن من مباد كه لحظه اي در مقابل ناپاكان و پليدان حاكم بر ايران سكوت كنيم٠ درود بر تو اي شير زن ايراني, درود بر تو اي شير مرد ايراني٠ ايران به ما افتخار مي كند٠ جهان به ما افتخار مي كند٠ از تو اي شير زن ايراني با همه وجود حمايت مي كنم٠ از تو اي شير مرد ايراني با همه وجود حمايت مي كنم٠ دست در دست تو, پا بپاي تو, تا آزادي وطن, عليه اشغالگران, ظالمان, و ستمگران حاكم بر ايران مبارزه مي كنم٠
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم خرداد ۱۳۸۸ برابر با چهاردهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:38:31 توسط فرزانه
به بهانه وپشتيباني از خيزش مردم عليه جمهوري اسلامي ومحكوميت ضرب وشتم ودستگيريهاي مردم بي دفاع توسط مامورين وعوامل سرسپرده رژيم امروز تظاهراتي عليه اين ددمنشيها وكليت جمهوري اسلامي در نزديكي سفارت رژيم در كپنهاك برگزارشد٠دراين حركت اعتراضي بيش از صد نفر شركت داشتند٠وبا سردادن شعارهايي حمايت خود ازحركات سراسري مردم عليه كليت رژيم جمهوري اسلامي اعلام داشتند٠
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
واکنش‌ها به یک دیوارنگاره جدید در میدان پرتردد تهران +  عکس
وقیح الله خامنه‌ای : پوشیدن لباسی که "لباس غیرمسلمانان"  است جایز نیست ( این موجود که سمبلی از اوج واپسگرای و ظلم است 1400 سال دیر بدنیا آمده است )
عکس/ جشن ارتجاعی تکلیف در قبر خمینی
فیلم / یک خانم به دنبال تذکر به مهناز افشار درباره حجابش در جلوی سینما
عکس/ صف مرغ در بوشهر
فیلم/ بندرلنگە / افتضاح نمایش مردمی بودن نظام! در سفر روحانی به بندلنگه
فيلم/ حمايت مردم ار وريا غفوری؛ «وریای باغیرت / حرف تو حرف ملت»، بازی استقلال-پارس جنوبی 
فيلم/ واکنش مهنازافشار( بازیگر ) به اعتراض یک آمر به معروف (فضول) و اینکه باید حجابت را حفظ کنی 
دختران مجرد ایرانی در صف مادر شدن 
دوره «گشت‌ارشاد» به پایان رسیده است!
اظهار عجز در مقابل فیلم برداری شهروندان توسط موبایل
فيلم/ فیلم لو رفته جلسه بهزاد نبوی در مورد خاندان لاریجانی 
احتمال رقم خوردن «معامله قرن» وجود دارد
آگهی های تجارتی