نامه پروفسور رحیم رحمان‌زاده  به  خامنه ای : ایران را ترک کنید

پروفسور رحیم رحمان‌زاده متولدشبستر آذربایجان شرقی، پایه‌گذار جراحی مدرن ارتوپدی و تروماتیک ارتوپدی در سطح بین‌الملل در برلین آلمان به خامنه ای نامه ای نوشته و از او خواست از ایران برود.
 
متن نامه بدین شرح است:
 
جناب آقای خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی
 
با سلام و احترام،
 
به یاد داریم که در روز منصوب شدن یک شبه تان به رهبری، گفتید: «باید خون گریست اگر احتمال رهبری کسی مثل بنده در آن مطرح شود.» این تنها سخن راستی بود که از شما شنیده شد.
 
اکنون پس از سی سال حکومت تان، کشوری آباد و بزرگ و چهارفصل، به کشتی درهم شکسته ای بدل شده که در تلاطم سوداهای شما سرگردان مانده و ترس و نکبت از در و دیوارش می ریزد. در همین ماه های اخیر به گواهی متخصصان و مسئولان و پزشکان داخل کشور، به دلیل عدم لیاقت و کفایت در مدیریت، دهها هزار نفر از مردم ستمدیده بر اثر کرونا جان باخته اند.
 
سرمایه های ایران را که با رنج و زحمت مردم ایران به دست می آید، و باید برای آسایش همین مردم و ترقی جوانانش هزینه شود، در سوریه و عراق و لبنان و یمن و ونزوئلا و چند کشور آفریقایی خرج می کنید، آنوقت به جای قرنطینه کردن و در امان نگه داشتن مردم، آنها را روانه ی کارخانه و اداره و بازار و کوی و خیابان کرده اید و اسمش را "جهش بزرگ" گذاشته اید. آیا می توانید از دوران سی ساله رهبری تان حتا یک جهش کوچک برای مردم و میهن اسم ببرید که این یکی بزرگش باشد؟
 
دستاورد رهبری شما، از ملتی سربلند و آبرومند، آدم هایی گور خواب و گورستانی و فقیر و معتاد ساخته که با آمار رسمی خودتان شصت میلیون نفر یارانه بگیر دارید. ملتی که همچون آنتیگونه برای برادر اعدام شده اش دنبال گور می گردد.
 
برای افکار عمومی و ثبت در تاریخ، هر حکومتی افتخاراتی دارد. رهبران کشورهای با فرهنگ و متمدن تلاش می کنند که اسکناس و گذرنامه و مقام مردم شان را ارتقا دهند، ولی دستاورد رهبری شما اسکناس و گذرنامه و مقام درجه یک ایرانیان را به قعر دره ی سقوط کشانده است.
 
مردم ایران حمله ی مغول را تاریک ترین دوران تاریخ خود می دانستند، کارنامه و کردار شما نشان داد که میزان کشتار و خرابی و غارت مملکت در دوران شما بسی خوفناک تر از حمله ی مغول هاست.
 
مردم مستقل و آزاده ایران علیرغم بی مهری حکومت جمهوری اسلامی، همواره در سراسر جهان موفقیت های چشمگیر و ارزشمند کسب می کنند؛ پزشکان، مهندسان، موسیقیدانان، نویسندگان، ورزشکاران، استادان دانشگاه، کارشناسان صنعت و معدن و تکنولوژی مایه افتخار می شوند، اما آیا شما در میان نظامیان و دولتمردان تان جز رشوه خواری و دزدی و دروغ و اختلاس و تصرفهای عدوانی چیز دیگری دارید که به مردم نشان بدهید و به آن افتخار کنید؟
 
آیا در بین دولتمردان و نظامیان و سربازان گمنام تان کسی را دارید که مورد احترام و اقبال مردم دنیا، و حتا همسایگان باشد؟ باور کنید مدیران و سران حکومت شما در ترس و نکبت زندگی می کنند، همه از هم می ترسند، و از زندگی سعادتمند کنار مردمان بی بهره اند.
 
تمام حرف ها و برنامه های شما فقط مصرف داخلی دارد، که از صدا و سیمایتان پخش شود تا خودتان را
 
ارضا و اقناع کند، وگرنه در داخل و خارج مرزها فقط به شما می خندند. همه میدانند که عده ای قلدر نظامی و سوداگر شما را در مقام رهبری قرار داده اند تا خرابتان کنند.
 
به نام و اذن شما مردم معترض به جان آمده را در خیابانها به گلوله می بندند، و بعد کل کشتار را حاشا می کنند. به نام و اذن شما هواپیمای مسافربری را در آسمان ایران به موشک میبندند، ۱۷۶ مسافر بیگناه را پرپر می کنند، که اکثرشان گل های سرسبد کشور بودند، و بعد با روح و روان بازماندگان تفریح می کنند؛ چه کسی پاسخگوست؟
 
به نام و اذن شما برای سرکوب مردم بی پناه معترض ایرانی، از خارج قلدرهای خشن و وحشی اجیر
 
می کنند. جز شما هیچکس در تاریخ برای سرکوب مردم کشورش از خارج آدم نیاورده بود.
 
فرزندان وطن را می کشند، و بازماندگان را با تجاوز و حبس و تهدید ساکت می کنند. آیا این چهره ی شماست؟ این رأفت اسلامی شماست؟ اعدام جوانان معترض وطن جز نفرت تاریخی ملت، فایده ای برای شما نخواهد داشت. نمی دانید؟ فرمان شاه بزرگ ایران، کوروش کبیر یکی از بندهای مهم حقوق بشر است که برادر را به جای برادر نمی کشند. آقای خامنه ای!
 
حکومت دیکتاتوری و خیانت به مردم و کشور یعنی بدنامی، اما کارنامه ی رهبری شما جنایت و خیانت و دروغ و وطن فروشی را از حد گذرانده. شاید هم سرزمین ایران و تاریخش حکومت شما را قی کرده تا همه ببیند که چی در معده ی این کشور بوده، و دارند تماشا می کنند.
 
شما خوب می دانید که چی بر سر ایران و ایرانی آورده اید، از همین روست که بیت در بیت ساخته و در لایه ی ششم بیت نشسته اید تا دست و صدای کسی به شما نرسد. راستی تفاوت شما با داعش کجاست؟ کاش به این فکر کنید که آیا اسلام دست شما را بسته؟ یا همین اسلام دست شما را چنین باز گذارده؟ بترسید از این مردم و این تاریخ و این فرهنگ و این سرزمین بزرگ، آقای خامنه ای!
 
علم فلسفه رابطه ی شهریار و شهروند را تبیین می کند، و افلاطون می گوید: «شهریاران به علم هندسه نیز باید استوار باشند.» شما به چه علمی استوار هستید؟ در کدام امر خطیر مملکت داری سر رشته دارید؟ چی بلدید که بتوانید با آن یک کشور قدیمی با فرهنگ و ثروتمند چهارفصل را آباد کنید؟ از همین عدم دانش و لیاقت است که اکثر مدیران حکومت شما دزد و دروغگو و جلاد و زورگیر از آب در آمده اند.
 
بیش از صد میلیارد دلار در حساب های مختلف شما ذخیره شده، اما کارگران و معلمان به نان شب شان محتاجند. چه کسانی این رقم های میلیاردی را در حساب های شما ذخیره کرده اند؟ دزد آزاد، کارگر زندانی، حاصل رهبری شماست. فردا اگر از این دنیا بروید چی با خودتان می برید؟ جز کفن و دروغ و ظاهرسازی و مردم کشی و ایران ستیزی و بدنامی چی دارد که با خودتان ببرید؟
 
وزیر خارجه ی شما می گوید: «برای دور زدن تحریمها ۳۵ میلیارد دلار رشوه داده ایم، اما نمی دانیم این پول ها کجاست.» آنوقت در خراسان دست یک تهیدست را به جرم دزدیدن گوسفند قطع می کنید که بگویید رهبر مسلمین جهانید؟ رهبر شده اید که دارایی کشور و مردم ایران را رشوه بدهید تا قهرمان تروریستهای جهان باشید؟ این چه حکومتی ست که ثروت کشور و ملت را در رشاء و ارتشاء فرو می برد، و در مقابل، یک انسان فقیر شده را معلول و حقیر می کند؟ آیا این افتخار دارد که غرور و شخصیت مردم را نابود کنید؟ بی تفاوت ماندن نسبت به میلیونها معتاد افتخار آمیز است؟ ارعاب و تهدید و سرکوب روزنامه نگاران شما را سربلند می کند؟ راستی آیا به آنچه می گویید اعتقاد دارید؟ آیا اصلا به وجود بهشت و دوزخ قائلید؟ اگر هستید بگویید شما به کجا می روید؟
 
آقای خامنه ای!
 
من رحیم رحمان زاده، فرزند شبستر و آذربایجان و ایران، هشتاد و شش سال را گذرانده ام. تمام عمر به
 
مردم خدمت کرده ام، در دانشگاهها درس داده ام، ریاست بیمارستان های مهم آلمان را داشته ام. در طول جنگ هشت ساله که روزانه دهها مجروح را به رایگان جراحی و معالجه می کردم، مدام در فکر بودم این جوانها جانشان را به دست گرفته اند تا یک کف دست خاک ایران به باد نرود. اما امروز سپاهیان شما خاک مملکت را به توبره کشیده اند و به امیرنشینهای خلیج فارس می فروشند. شما خود را ایرانی می دانید؟
 
امروز که این نامه را به عنوان یک اتمام حجت برای شما می نویسم، می دانم این نامه همچون تیری است که آرش بر چله ی جانش نهاد، پیکر خویش را پاره پاره کرد تا مرزهای ایران زمین و مرزهای انسانیت تعیین شود.
 
آقای خامنه ای!
 
اطمینان دارم در داخل و خارج از کشور در جمع آگاهان اقتصاد و صنعت و فرهنگ و امور نظامی و
 
سیاسی، افراد وطن پرست واقف به این فجایع، می توانند با خرد جمعی کشور را اداره کنند.
 
شما مالک کشور بزرگ ایران نیستید، و حق ندارید سرزمین ما را در اختیار بیگانگان بگذارید. شما میزبان تاریخ هم نیستید، به عنوان یکی از میهمانان، اگر می خواهید ورشکستگی خود را توسط نزولخواران چینی بخیه بزنید، کشور بزرگ ایران را وجه المعامله نکنید، از خودتان مایه بگذارید. تا در لجنزار اختلاس و دروغ و مردم کشی و ایران ستیزی و وطن فروشی غرق نشده اید، خودتان را نجات دهید. کاش نامه ی حکیمانه ی سعیدی سیرجانی بزرگوار را سرمه ی چشم می کردید، و او را در زندان با شیاف پتاسیم به دیار باقی نمی فرستادید. کاش، ای کاش حرف مرا گوش کنید؛ پیش از آن که آستانه ی تحمل مردم بریده شود، و در یک شورش یا انقلاب شما را محاصره کنند، و از شما و یاران تان مثل بقیه ی دیکتاتورها انتقام بگیرند، از مملکت بروید. در بلاروس یا سوریه یا ونزوئلا و یا هر جای دیگری که سرمایه گذاری کرده اید، مجاور شوید، و بیش از این، ننگ و بدنامی تاریخ را بر سر خودتان آوار نکنید.
 
آقای خامنه ای!
 
همین امروز برخیزید و راه بیفتید، در جایی دنج آخر عمرتان را سپری کنید. ایران ورشکسته و ویران شده را برای مردمش به یادگار بگذارید. جوانان و میهن پرستان ما، این سرزمین را باز دوباره خواهند ساخت، اگرچه با استخوان خویش.
 
با احترام رحیم رحمانزاده
 
۱۵ جولای ۲۰۲۰ برلین
 

فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 216144] [تاريخ انتشار: بيست و سوم مهر ۱۳۹۹ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۲۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و هشتم مهر ۱۳۹۹ برابر با نوزدهم اکتبر ۲۰۲۰ ، 06:28:51 توسط حمید کاویانی
نامه خیلی پر محتوا جسورانه نوشته شده.عالی
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم مهر ۱۳۹۹ برابر با شانزدهم اکتبر ۲۰۲۰ ، 19:05:32 توسط بهمن
این اقاهم شصت سال نوکری کسانی روکرده که اثاربمب های شیمیایی شون هنوزتوبدن جوونهای ماهست
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم مهر ۱۳۹۹ برابر با پانزدهم اکتبر ۲۰۲۰ ، 16:58:41 توسط مهرداد
درود بر جناب پروفسور خامنه ای را زنده میخواهیم. از آنجا که برای میلیون ها ایرانی همچون من، چیزی به جز انگیزه انتقام باقی نمانده، لذا خامنه ای و اوباش وی و تک تک مداحان و جیره خواران و ملاها و جوجه بسیجی ها را زنده میخواهیم. انتقام نزدیک است
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم مهر ۱۳۹۹ برابر با پانزدهم اکتبر ۲۰۲۰ ، 12:35:01 توسط خرم دین
نامه چهارده تن از درون ایران برای استعفای خامنه ای بارها در همین سایت خبر شد تا جایی که یک یکشان با شکنجه و حبس های طولانی و اعتصاب غذا و متلاشی شدن خانواده شان روبرو شدند و هنوز هم خبری از آنها از اعماق سیاه چاله های رژیم نداریم .محمد نوری‌زاد ،عباس واحدیان شاهرودی ،کمال جعفری یزدی ،هاشم خواستار ،محمد ملکی ،گوهر عشقی ،محمد حسین سپهری ،زرتشت احمدی راغب ،محمدرضا بیات ،حوریه فرج‌زاده ،محمد کریم بیگی ،جواد لعل محمدی ،محمد مهدوی‌فر ،رضا مهرگان ، و صدها معترض دیگری که در قلب سیاه رژیم به مبارزه پرداخته اند و جانشان و مال و خانواده شان را مورد تهدید قرار داده اند و دریغ از یک کامنت و نظر زیر آن اخبار دلهره آور از وضعیت اسفبار آن عزیزان ولی جناب پروفسور از پشت میز راحت و امنش نامه ای پرانده و چنان بازتابی پیدا کرده که غرق حیرت میشوم، همانطور که خانم ستوده تا پای در آغوش گرفتن مرگ پیش میرود و دریغ از یک کامنت امیدوار کننده در حمایت از این زن پولادین ولی کرونا گرفتن رئیس جمهور آمریکا صفحه نظرات حاوی دلسوزی را چنان پر میکند که نمیتوانی همه را بخوانی، در حیرتم و ناامید از آینده ایران و مردم یتیم.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۹ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۲۰ ، 15:30:00 توسط کیوان
درود بر انسانیت تو درود بر دانش تو درود بر غیرت ایرانی بودنت
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۹ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۲۰ ، 14:23:08 توسط كاوه اهنگر
جناب پروفسور، در سالهاي اخر زندگي ان هنديزاده كه بيماري و از دست دادن حواس گريبانگيرش شده بود رشته امور در دست "احمد نگران" پسرش بود و بنابه رواياتي نامه هاي حكومتي را هم احمد خميني جعل امضا ميكرده. هر چند كه خامنه اي مسبب اصلي بلاياي رهبري ابلهانه سه دهه اخير است ولي گمان ميرود مجتبي و سرداران خاكستري و دولت پنهان اكنون رشته امور را در دست داشته باشند و برادران قاچاقچي كه خر مراد را سوار شده اند ديگر مثل سابق از خامنف حساب نمي برند. با رفتن خامنه اي از ايران مشكل حل نميشود (هر چند كه شخصا بر اين باورم كه يا بايد محاكمه شود و يا سرنوشتي مثل قذافي در انتظارش است) و اطلاعات سپاه و جاسوساني امثال طايب و خود مجتبي و اعضاي فاسد بيت را بايد بيشتر زير ضرب قرار داد. سپاه گاوداران قاچاقچي براي حفظ قدرت و ثروت حاضر به باج دادن به بيگانگان نيز هست و به اين راحتي از اين خوان گسترده دست نخواهند كشيد. موضوع يك فرد نيست كه با مردنش يا رفتنش مشكلات مملكت يك شيه حل شود. تمامي اين اژدهاي هفت سر بايد نابود شود و با اتحاد مردم قطعا شدني ست و محقق خواهد شد.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۹ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۲۰ ، 13:09:37 توسط پیمان جهان بین
بدون شک ، بهترین، این نامه یک شاهکار است ، شرم بر تروریست شیاد ! سید علی گدا .
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۹ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۲۰ ، 11:31:07 توسط amir
این نامه نگاری بایستی توسط کلیه دانشمندان و ایرانیان سرشناس نصب العین قرارگرفته وآنها نیز به روشهای خود خامنه ای جنایتکار را مورد نکوهش قراردهند خصوصاً یاشاسین آذربایجان ایران.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۹ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۲۰ ، 11:11:32 توسط درسوگ کژوان تهران
آقای دکتر بسیار خوب نوشته اید اما چرا اینقدر طولانی و تکراری! اما چنانکه دوستانی دیگر نوشته اند خامنه ای و ملایان و مداحان را مردم محاکمه خواهند کرد. ترسم همه آن است که مردم همه آتش به اختیار شوند و آخوند، ملا، آیت الله و مداحان اهل بیت کثفت و نجاست و فرماندهان سپاه و بسیج و لباس شخصی ها را در کوچه و خیابان تکه پاره کنند. من خودم فرزند و نوه ی یک پاسبان را میشناسم که در جایگاه مهمی هستند این پدر و پسر در برابر پدر بزرگ پاسبان بازنشسته شان میگفتند که بیش از شصت نفر را نشان کرده اند! در اینجا به مردم هشدار میدهم که گویا روحانیت و ملایان و مداحان و طلبه ها خطر را دریافت کرده اند و من نبودم من نبودم را آغاز نموده اند. بنا بر این مردم نباید حتا یک آخوند، مداح، آیت الله، طلبه را از قلم نیندازند. اینان تماما باید برای همیشه خلع ید خلع مسجد و خلع حسینیه و خلع ملیت شوند. باید تمامشان یا ایرانی شوند یا از ایران اخراج گردند. باید مساجد و امامزاده ها و امام رضا تبدیل به موزه و کتابخانه و سالن نمایش گردند. باید ایرانی نوین را بنیاد نهاد باید تمامی مظاهر اسلامی اعم از صدا و تصویر ممنوع گردد!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۹ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۲۰ ، 11:07:47 توسط bahman
با اشک این متن رو خوندن چقدر سخت بود... وااای درود و میلیونها درود بر پروفسور رحیم رحمانزاده. خامنه ای با خوندن این نامه، رفتن که نه، باید دود شه بره.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۹ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۲۰ ، 10:12:12 توسط افراسیاب
اون چلاق از ترس کرونا رفته تو صد تا سوراخ قائم شده چطوری ایران را ترک کنه، این مرتیکه الدنگ عوضی آرزوش که بتونه جای فرار کنه ولی کجا این رهبر داعش شیعه را راه می‌دهند مثل این میمونه که به ابوبکر البغدادی رئیس داعش پناهندگی میدادن. اینها هیچ جای فرار ندارن و خودشون هم میدونن و بخاطر همین میخوان بمب اتم داشته باشن، مرگ تنها گزینه اینهاست، میلیون‌ها ایرانی منتظر نشستن و چاقو تیز میکنن برای گردن‌های اینها، صبر کنید خواهید دید که آنروز نزدیک است و هر کسی بخواهد در دفاع از اینها بر بیایید خود او را هم میزارن تو صف ارازل جمهوری اسلامی. این ولدزناها فکر می‌کن تا ابد می‌توانند مردم را بکشن و سرکوب کنن کدام یکی از آن ماقبلیها باقی ماندن که اینها دومیش باشن. یک پدری ملت ازتون در بیارن که در تاریخ همردیف وقایع مغول و تیمور نوشته بشه، صبر کنید ببینید داعشی های کثیف زن و بچه ندارید عروس و داماد ندارید نسل تون را از روی زمین برمیدارن، بترسین شبها خواب ندارین مگه نه، زن و بچه هاتون افسردگی گرفتن هان که باباشون قاتله و با رژیم کار میکنه.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۹ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۲۰ ، 08:48:31 توسط اردلان
خامنه ای جنایتکار را باید اعدام کرد نه اینکه ایران را ترک کند! بره خارج گروه تروریستهای داعشی شیعیان راه میاندازد. شاه سابق هم همین خریت را کرد حکم اعدام خمینی را بخشید و به عراق تبعیدش کرد تا نیروهایش را توی بازار قم و تهران از خارج سازماندهی کند و کرد و بعدش ریشه خود شاه و ایرانیها را زد این هندی زاده بیشرف!طناب دار منتظر خامنه ای قاتل است! آخوند هرجا بره کرمش را میریزه و فتنه است!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۹ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۲۰ ، 08:36:12 توسط مجید بلژیکی
راستی دوستان چه خبر از پرفسور سمیعی؟؟ آیا مشغول دوا و درمان برادران..هستند؟؟؟؟ دوستان در آلمان اگر ایشون رو دیدید خیلی سلام برسونید.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۹ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۲۰ ، 08:22:49 توسط داریوش
افرین بر این پزشک وطن پرست. رژیم هم باید برود.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۹ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۲۰ ، 07:10:08 توسط عباس
انسانم ارزوست، هنوز انسانیت زندست.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۹ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۲۰ ، 07:00:47 توسط Narenj
نامه خوبی از نظر ترشیح ، جرم جنایت ها و خیانت ها و پستی ها و بی شرفی های حاکمیت اسلامی ست ، اما فردی کردن ان به شخص خامنه ای و پیشنهاد ترک ایران به ایشان ، نه عملی ست و نه ممکن ، جمهوری اسلامی و در راس ان خامنه ای مثل شاه نیست که با وعده سر کار اوردن پسرش ، ایران را ترک کند و باز مثل شاه وابسته کامل امریکا و یا هیچ دولت خارجی نبست که با اشاره انها از ایران برود .. رژیم جمهوری اسلامی به شکل پیچیده ای ، سرایدار امریکا و انگلیس است و ارباب ها هنوز تصمیم قطعی نگرفته اند که رژیم جمهوری اسلامی را در ایران تعویض و یا تغییر دهند ، و مردم و مبارزین و نیروی های مخالف حمهوری اسلامی هم نتوانسته اند و نمی توانند به شکل مستقیم با زور و اسلحه و اعتصاب ، رژیم اسلامی را تحت فشار قرار دهند ، از همه مهمتر رزیم اسلامی هزار فامیل شکل شاهی نیست بلکه ، چند میلیون فامیل اخوند ها و لات و لوت ها و عربده کش های جلاد و بی رحم و قاتل و ادم خوار و شکنجه گر و توحیه گر و دستمال بدست و ماستمال و ماله کش و ( اصلاح طلب ) و ریشه مذهبی عمیق در ایران دارد ، فقط در صورتی ایران را ترک می کند که مردم دست به اسلخه ببرند
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۹ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۲۰ ، 06:49:13 توسط مینا
درود به شما استاد عزیز
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۹ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۲۰ ، 06:38:32 توسط گویا
درود بر این پزشک وطن پرست ، اگر چه خامنه ای جایی ندارد که برود و طرفدارانش نیز چنان او را تحسین می کنند که خود را واقعا رهبر مسلمین جهان می پندارد. تاریخ نامه هم که گواه این مطلب است که خامنه ای در این چند ماهه اهمیتی به آن نداده است. بسیاری از جلادان تاریخ که وضعیت مشابه خامنه ای داشته اند به دست همان چاپلوسان اطرافشان به درک واصل شده اند.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم مهر ۱۳۹۹ برابر با چهاردهم اکتبر ۲۰۲۰ ، 06:10:07 توسط صابر م.
درود به شرف و وجدان پاک این ایرانی. اما آخوند شرف و وجدان ندارد. خدعه و نیرنگ از اصول رفتار و کردار اینهاست. در قصاوت و بیرحمی در نقطه اول تکامل جانوران قرار دارند. تا این قشر در ایران وجود دارد ملت ایران یک روز خوش نخواهد دید. حتی اگر رژیم ملایان سرنگون شود.
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
در کمتر از سه ساعت، تعداد ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار رای را به آمار دروغین انتخابات اضافه کردند 
 چرا علی خامنه‌ای تا این حد از ۲۸ خرداد شادمان است؟
واکنش کمیسیون اصل ۹۰ مجلس به رسوایی چهار میلیون رای باطله 
 خامنه‌ای از رئیسی چه می‌خواهد؟
 پس‌لرزه‌های سیاسی «تحقیر ۱۴۰۰»
پایان دو گفتمان
   ناهمخوانی عجیب میان مجموع آرای نامزدها با رقم کل آراء؛ بیش‌از ۴۴۶هزار رای 
 عباس عبدی: میزان مشارکت 43 درصد است
 نتایج رسمی ۹۰ درصد از آرای انتخابات نمایشی؛ رئیسی اول شد، آرای باطله دوم
 خوشحالی علم الهدی از پیروزی دامادش 
افت هیجان انتخاباتی در بازار ارز و سهام؛ مسیر قیمت دلار آزاد و رسمی از هم جدا شد 
 خبرهای کوتاه "انتخابات" (انتصابات)
ریاست جمهوری رئیسی و دو مانع اصلی توافق هسته‌ای با آمریکا آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی