نتايج بازيهای ليگ قهرمانان اروپا

هيچ يك از ديدارهاي چهارشنبه شب ليگ قهرمانان اروپا نتيجه مساوي به خود نديد.
تمام ديدارهاي شب دوم دور گروهي ليگ قهرمانان اروپا برنده و بازنده داشت. در هشت بازي انجام شده چهارشنبه شب روي هم رفته 22 بار توپ از خط دروازه ها عبور كرد.
در گروه E بايرن مونيخ با گل هاي توماس مولر و ميروسلاو كلوزه 2 بر صفر رم را شكست داد تا فيناليست فصل پيش ليگ قهرمانان اروپا دور تازه اين رقابت ها را با بردي مهم و روحيه بخش آغاز كند. كلوژ هم در خانه بازل سوئيس 2 بر يك پيروز از ميدان خارج شد و در جدول اين گروه بالاتر از جالوروسي ايستاد.
در گروه F مردان كارلو آنچلوتي در خانه ژيلينا جشنواره اي از گل را به راه انداختند. آبي هاي لندن با درخشش آنلكاي فرانسوي با حساب 4 بر يك از سد ميزبان خود عبور كردند. آنلكا به تنهايي نيمي از گل هاي تيمش را در اين بازي به ثمر رساند. اسپارتاك مسكو نيز با گلي كه آزپيليكوئتا، بازيكن المپيك مارسي به اين تيم هديه داد، توانست فرانسوي ها را در خانه شان شكست دهد و با 3 امتياز به روسيه بازگردد.
در گروه G رئال مادريد در شبي كه مهاجمانش هرگز قدر فرصت هاي گلزني را نمي دانستند، با دو گل هيگوآين از سد آژاكس آمستردام عبور كرد. مردان ژوزه مورينيو در حالي در سانتياگو برنابئو به پيروزي رسيدند كه كريستيانو رونالدو، آنخل دي ماريا و حتي خود هيگوآين بارها تا مرز گلزني پيش رفتند اما استكلنبرگ، دروازه بان هلندي ها تا پايان بازي تنها دو بار توپ را از درون دروازه اش بيرون كشيد. ميلان هم در جوزپه مه آتسا برابر اوسر همين نتيجه را گرفت تا فرانسوي ها چهارشنبه شب تلخي را پشت سر بگذارند. ايبرا زننده هر دو گل پيروزي بخش روسونري در اين بازي بود تا رقابت ميلان و رئال مادريد در گروه مرگ رقابت ها شانه به شانه پيش برود.
آرسنال و شاختار دونتسك هم تيم هاي پيروز گروه H رقابت ها در پايان هفته نخست بودند. در حالي كه توپچي هاي لندن در ورزشگاه امارات جشنواره اي از گل را به راه انداختند و اسپورتينگ براگا از پرتغال را با 6 گل بدرقه كردند، شاختار دونتسك اوكراين با يك گل از سد پارتيزان بلگراد صربستان گذشت و با 3 امتياز در كنار آرسنال در صدر جدول گروه پاياني رقابت ها ايستاد.

 

نتيجه رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا:

 

نتيجه ديدارهاي چهارشنبه:

 

** گروه E
* بايرن مونيخ 2 - رم صفر
* بازل يك  - كلوژ 2

** گروه F
* المپيك مارسي صفر - اسپارتاك مسكو يك
* چلسي 4 - ژيلينا يك

** گروه G
* رئال مادريد 2 - آژاكس آمستردام صفر
* ميلان 2 - اوسر صفر

 

** گروه H
* آرسنال 6 - براگا صفر
* شاختار دونتسك يك  - پارتيزان بلگراد صفر

 

نتيجه ديدارهاي سه شنبه

 

** گروه A
* توئنت انسخده 2 - اينتر 2
* وردربرمن 2 - تاتنهام 2

** گروه B
* بنفيكا 2 - هاپول صفر
* ليون يك - شالكه صفر

 

** گروه C
* بورسااسپور صفر - والنسيا 4
* منچستريونايتد صفر - گلاسكو رنجرز صفر

 

** گروه D
* بارسلونا 5 - پاناتينايكوس يك
* رابين كازان صفر - FC كپنهاگن يك

[کد مطلب: 21846] [تاريخ انتشار: بيست و پنجم شهريور ۱۳۸۹ برابر با شانزدهم سپتامبر ۲۰۱۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگانآگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی