توهین عجیب یک آخوند به ایرانیان بخاطر نوروز : علف که از زمین در میاید برای من که عید نیست برای آن گاو و خر عید است که بهتر میچرند!


فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 220671] [تاريخ انتشار: دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ دوازدهم دی ۱۳۹۹ برابر با يکم ژانويه ۲۰۲۱ ، 19:35:13 توسط ایرانی
ایکاش که تو هم به اندازه یک گاو فهم و شعور و منفعت برای طبیعت و محیط زیست داشتی. از گاو شیر میگیرن از شیرش محصولات دیگه از گوشتش استفاده میکنند از پوستش کفش و کیف و کت و ووو درست میکنن از مدفوعش برای تقویت خاک استفاده میکنن ولی تو و امثال تو به اندازه مدفوع گاو هم منفعت ندارید و حیف اون خاک ایران که شما روش پا میذارید.
نوشته شده در تاريخ يازدهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی و يکم دسامبر ۲۰۲۰ ، 13:18:56 توسط غارت شده
ملتی که حضور ندارد فرقی هم برایش نمیکند‌ که تبهکاران اسلامی به تمامیتش، هویتش، تاریخش، نوروزش، علومش و ....... توهین و تجاوز کنند. ملتی که حضور ندارد برایش هم فرقی ندارد که فرزندانش را تبهکاران اسلامی حاکم بر کشور اعدام کنند، دست ببرند، تازیانه بزنند، چشم در بیاورند، به زنان و دخترانش تجاوز کنند، زندانهایش را پر کنند و......... ملتی که قرنهاست همواره منتظر است تایک فرد از آسمان و زمین پیدا شود و همه چیز را برایش فراهم کند.
نوشته شده در تاريخ يازدهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی و يکم دسامبر ۲۰۲۰ ، 00:21:45 توسط حسن آقا
این تکه فیلم را باید در همه جا پخش و تکثیر کرد:که اسلام شیعه، جماعت آخوند و رژیم ولایتی، ایرانی نیست و چو بیگانه‌ای خبیث با ایرانی دشمنی می‌کند: در شاهنامه فردوسی، یزدان ایرانیان در آغاز آفرینش با ترکیب چهار عنصر بنیادی: آتش و خاک و آب و باد «ز ناچیز چیز آفرید»:«که یزدان ز ناچیز چیز آفرید...بدان تا توانایی آرد پدید//. سرمایهٔ گوهران این چهار...برآورده بی‌رنج و بی‌روزگار//. یکی آتشی برشده تابناک...میان آب و باد از بر تیره خاک». در ادامه، برخلاف خدای خشمناک و گناه‌جوی یهود و اسلام، یزدان ایرانیان سراسر به آبادانی و بارآوری، رشد و نمو و رستیدن گیاه و درخت می‌کوشد: «چو این چار گوهر به جای آمدند...ز بهر سپنجی سرای آمدند//. چو دریا و چون کوه و چون دشت و راغ...زمین شد به کردار روشن چراغ//. ببالید کوه آبها بر دمید...سر رستنی سوی بالا کشید//. همی بر شد آتش فرود آمد آب....همی گشت گرد زمین آفتاب//. گیا رست با چند گونه درخت....به زیر اندر آمد سرانشان ز بخت». اوج بی‌خردی ملا: «کسی کو خرد را ندارد ز پیش...دلش گردد از کردهٔ خویش ریش//هشیوار دیوانه خواند ورا... همان خویش بیگانه داند ورا»!
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 16:25:24 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
جناب کیوان، اینکه از چله ی ایرانی نام برده اید، کاری ست نیک. من ضد یلدای زیبا نیستم، ولی اگر فقط همان واژه ی غیر ایرانی(سریانی) را بنویسیم یا بیان کنیم، چله ی ما می تواند اول به حاشیه رفته و بعد منسوخ شود. و این حق نیست. گذشتگان ما از هزاره های تاریخ آن نام مبارک را نسل در نسل آورده اند تا به ما رسیده. این پشت کردن، به نوعی پشت کردن است به گذشتگان. ایرانیان از دیرباز به گذشتگان توجه خاص داشتند. آیین فَرَوَران یک گواه مهم این سخن است. البته فَرَوَر را امروزه فروهر تلفظ می کنند که نادرست است. فَرَوَر = آورنده فر ایزدی، واژه ای ست مثل فَرَ وَش = نور فر ایزدی، شعله ی فَرِ ایزدی. وَش = شعله، آتش. و اما در باب ملخ خواری، سوسمار خواری و ... این فرهنگ بخش بزرگی از مردم جهان است و خاص اعراب نیست. دلایل علمی و اقلیمی خود دارد. یعنی اگر من شمای ایرانی هم آنجا می زیستیم، بخشی از غدای ما می شد. پس آن فرهنگ را نمی توان تحقیر کرد. آن یک فرهنگ غذایی بسیار معمولی است در جهان. از سوی دیگر یکی از خلق های شریف میهن ما خلق عرب است؛ بیایید با هم مهربانتر از این ها باشیم. زنده باد دوستی بزرگ خلق های میهن ما!
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 16:15:31 توسط ٱدم
این ٱخوندهای .... آنقدر گستاخ شده اند که هر بادی از معده دارند را از دهانشان خارج میکنند. روزهای ٱخر ٱخوندها سر رسیده است.
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 15:31:53 توسط کیوان
زنده باد زبان فارسی و شب چله و عید نوروز و سیزده بدر زنده باد پدر ایران هفت هزار ساله کوروش افتخار ایران و جهان بکوری چشم اخوند وحشی تازی موش و ملخ خور
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 13:47:04 توسط پیمان جهان بین
پیک نیک خانوادگی حاج آقا دیدنی است !
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 11:58:25 توسط محمد
اين آخوندهاي حاكم بر ايران شرم ندارند. فرهنگ بي شرم توحشه.
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 11:45:50 توسط بهرام
وقتی ایرانی نباشی توهین به فرهنگ و مردم و آداب و رسوم ایران برایت خبلی آسان و افتخار هم میشود . این از برکات و دست آوردهای انقلاب ضد ایرانی و ضد ایران است که به یمن روشنفکرهای مثلا ایرانی امثال شاملو و آل احمد و علی شریعتی ها ست که این مفلوک بیچاره امروز برای ایران و فرهنگ ایرانی شاخ و شانه میکشد .
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 11:45:17 توسط افراسیاب
آن بودجه های هزاران میلیاردی که برای حوضه ها میزارن بخاطر همین چیزهاست، در ضمن اگر کسی دور اینها جمع میشه بخاطر اینکه اینها نهار و شام و شیرنی می‌دهند برای جذب تماشاچی و بعد فیلم میگیرن برای پروپاگاندای حکومت. این مذهب اینها در واقع از بین رفته و فقط با پول خیلی زیاد سر پا نگاه داشتن.
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 11:17:18 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
4 و تمام. و همان پرداختن به آن امور علمی پیچیده، امروز احترام خاص برانگیخته. همان کشف علمی که ربطی به هیچ دینی ندارد در ادامه، تقویم ایرانی، دقیق ترین و علمی ترین تقویم جهان را به وجود آورده.و به همین خاطر تمام کسانی که به امر استرولوگی می پردازند، همه شان از تقویم ایرانی سود می جویند. به همین خاطر طالع بینی های نجومی آن ها در دو ماهِ میلادی و ... می افتد. تنها در دو کشور جهان(ایران و افغانستان) در یک ماه قرار دارد. زیرا اساس آن کار ایرانی و بر مبنای تقویم علمی ایرانی است. یعنی نمی توانند با تقویم های دیگر که قراردادی اند و نه علمی به آن امور بپردازند. به نظر من پذیرفتن تقویم قمری از سوی مسلمانان ایرانی اشتباه بوده. بسیاری از مسلمانان فکر می کنند آن تقویم در زمان پیامبر ایجاد شده، در نتیجه خود را موظف به پیروی از آن می دانند. در حالی که آن تقویم در زمان خلیفه ی دوم تنظیم شده، و اشکالات علمی اساسی دارد، گرچه اساس آن کار نیز علمی ست؛ ولی دقیق نیست. در نتیجه تاریخ حوادث و آیین ها در آن تقویم لوث شده. گاهی در زمستان است؛ گاه در بهار و ...! یعنی حتی روز مرگ و تولد می تواند به یک روز بیفتد!
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 11:10:55 توسط ایرانی پاک اندیش
هر کسی در روی زمین از رسیدن فصل بهار که فصل کوشش و کار است بعد از فصل زمستان که زمان استراحت کل موجودات است خوشحال می شود چرا که خداوند چهار فصل را با تدبیر و به جای خودش با نعمتها مخصوص هر فصل برای اندیشیدن انسانها به وجود یک واحد دانا خدا افریده است ما ایرانیان محض اطلاع تو اخوند های خدا نشناس و ضد انسا ن وانسانیت ،فقط فرا رسیدن بهار را جشن نمی گیریم ما فرا رسیدن فصل پاییز را با جشن مهرگان و رسیدن زمستان را با یلدا جشن می گیریم چون ایرانیان خدا شناس از اول تاریخ تمدن انسان بوده اند زمانیکه ما پیامبری مثل زرتشت داشتیم و پندار نیک گفتار نیک و کردار نیک درس روزانه ما بود واست، افرادی مثل تو مشعول دختر کشی و ادم کشی بودید شما اخوندها بعلت مغز معیوب و درس ضد خدا خواندن در مراکز حوزه اسلامی تبدیل به ما دون حیوان شده اید که حتی به اندازه حیوانات نیز نیستید که از تغییر فصل خوسحال میشوند شما تنها از ادم کشی و مفت خوری و فکر به زیر شکم خوشحال میشوید شما در این جهان وان جهان نادان و احمق هستید و عقاید احمقانه شما ادم کش های بدرد افراد فرقه اخوند بی دین و خونریر می خورد
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 10:46:44 توسط ایرانی
جنابعالی علف خوار نیستی ولی خونخوار هستی و عرعر شما هم به دلیل چریدن از اخور عربهای هزاروچهارصد هستش که فهمت را کور کرده و ملیت خودت را از دست دادی و اگر مردم تمامیت عقل خودشونرا به دست شما بسپارن باید فقط سینه بزنن و نوحه بخونن و بفکر کشتار نامسلمونها باشند هرچند که به میمنت اسلام ناب محمدی بیشترین کشتارها بدست مسلمانها برای کشتن مسلمانهای دیگر اندیش است. مشکل شما نیستید مشکل ملتی هستش که هنوز پای صحبت شما میشینه و هنوز میگه نه این اسلام اون اسلام نیست و اسلام خیلی خوبه و اینها خوب اجراش نمیکنن. روحت شاد هدایت.
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 10:25:25 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
3 - در ضمن نوروز فقط سال نوی زَرتَشتی ها نیست. از آنِ همه ایرانیان است. کشفی ست دقیقن علمی و عقلانی و از عجایب تاریخ است؛ زیرا امروزه دانشمندان جهان می توانند آن پدیده ی علمی را توضیح دهند. این کشف ایرانی از عجایب تاریخ است زیرا هنوز معلوم نیست، در هزاره های دور تاریخ چگونه از سوی انسان ایرانی انجام گرفته - لحظه ای که جهان وارد تغییرات می شود. نوروز علمی ترین سال نوی جهان است. بار ها در متون روسی دیده ام که دانشمندان شوروی سابق به این کشف عجیب ایرانیان پرداخته اند و همین باعث یافتن احترامی خاص در نزد آن دانشمندان شده است. خواندن آن متون علمی پر از احترام به ایرانیان بار ها برایم غرور آفرین گشته. شما هر مذهبی که داشته باشید، به هر حال ایرانی هستید؛ پس حیف است این کشف غرور آفرین را از آنِ خود ندانید. این یک کشف علمی ست؛ ربطی به دین ندارد. فردی خیام گونه، رازی وَش و ذاتن دانشمند آمده و آن را کشف کرده. و چون ما نام کاشف را نمی دانیم؛ به نام کلِ ایرانیان زده شده. و این افتخار بزرگی ست. این ریشه داری علمی ایرانیان را به رخ می کشد. این یعنی گذشتگان ما به امور علمی بسیار پیچیده ای می پرداختند.
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 09:56:19 توسط اهورا
تو آخوندک الدنگ و مفتخور پاچه لیس. تو فلان گوشت بیات شده رهبرت را بخور . ما ایرانیان با افتخار به خوردن علف بسنده کرده و انسانیت را پاس می داریم.
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 09:49:02 توسط محمد
جنبه عقلاني اينكه محمد با الاغش به اسمان پرواز كرده، علي ابن ابيطالب با حيوانات با زبان آنها سخن ميگفته و يا اينكه مهدي موعودشان صدها ساليست كه گويا در چاهي در انتظار ظهور است و...در چيست؟ همه اين خرافات و خرافات ديگري، كه اسلام حاكم در ايران از سوي اخوندها قرنهاست كه تبليغ ميشود، آيا عقلاني اند. چرا آخوندها سعي ميكنند همه توهماتشان را عقلاني بپندارند؟ آيا بخاطر جنون مذهبيشان نيست؟
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 09:47:49 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
2 - کشف علمی هم فواید خود دارد و هم براستی شادی آفرین است؛ زیرا ما راز پدیده ها را در کشف می بینیم؛ همه چیز برای ما روشن می شود. مثال: آیینه = آوینَه، در بندار آویندِن = نشان دادن، بن دارد. تالش وقتی به کودک خود می گوید برو آوینَه را بیاور،یعنی برو نشان دهنده را بیاور، و این تصور دقیق، زبان را برایمان زنده می سازد. این دانایی همراه با شادمانی است.نمونه ای را همین امروز در نظرگاهِ این خبر«بی‌پناهی پناهجویان اردوگاه لیپا در برف و سرمای بوسنی» در همین سایت نوشتم. آنجا شما نه فقط کشف، بلکه هم ارتباط جهانی دانش آن را می بینید. یکی از کار های این خدمتگزار کوچک فرهنگی یافتن راز درون واژه ها می باشد. تا به امروز راز درون هزار واژه را یافته ام و هر بار که می یابم، پر از شادمانی می شوم. مهم نیست حتمن نوشته شود.وقتی دارم قدم می زنم و ناگهان راز واژه هایی در ذهنم پدیدار می شوند، پر از شادمانی می گردم. راز هزاران واژه ای که هنوز ننوشته ام، و در ذهن من است، برایم نه فقط دانش و آگاهی ست، بلکه هم شادی آور است. جناب روحانی! نوروز نیز یک کشف علمی ست. و چون از آنِ ایرانیان است، باعث افتخار و شادمانی ماست
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 09:01:38 توسط لیثی حبیبی - م. تلنگر
آیین بسیار کهنِ نوک روژ(پهلوی)= نو روژ = نو روز = نوروز، داستان علمی خود دارد. یعنی دقیقن امری عقلانی است. فقط بخاطر سبز شدن علف نیست. اتفاقن سبز شدن علف نتیجه ی همان دِگرگونی غریب است. یعنی اساس دگرگونی است و نه پدیده های بعد از آن؛ که شامل تغییر هوا نیز می شود. شما هر اعتقادی که داشته باشید، در فصل گرما لباس زمستانی نمی پوشید. حتی بسیارگاه نوع غذای ما عوض می شود. در ثانی ما انسان ها هم علف می خوریم. نام علف ما پونه و جعفری و تره و شیوید و شنبه لیله و ... است. که آن ها نیز بعد از همان دگرگونی، در طبیعت آزاد می رویند؛ خوب می رویند. چرا نوک روژ؟ در آخر بعضی کلمات پهلوی، تالشی و ... یک حرف ک آمده که در معنی تأثیری ندارد. مثل آیینَکِ پهلوی، که همان آیینَه است. در ضمن آن نظر حتی از دید فردی مذهبی نیز سطحی نگری به حساب می آید. زیرا کسی که به خدا اعتقاد دارد، و می گوید زمین را خدا آفریده، یعنی چهار فصل آن نیز کار همان خدا است. ایرانیان فقط موقعیت و چرایی علمی بعضی پدیده های آن را توضیح داده اند. و این توضیح امری تحقیقی و علمی و شادی آفرین است،زیرا کشف است. چگونه کشف می تواند شادی آفرین باشد؟
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 08:58:43 توسط ناندرتال
علفخوار نيستى، ولى مفتخور و پاچه خور كه هستى
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 08:20:46 توسط شاملو
وحشت تبهکاران اسلامی از نوروز سابقه ۱۴۰۰ ساله دارد، نه تنها وحوش اسلامی نمیتوانند نوروز را از بین ببرند بلکه هیچ دین و آیین دیگری روی کره خاکی نیز توان و قدرت حذف منطق با شکوه نوروز باستانی برخاسته از طبیعت را ندارد.
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 08:05:15 توسط ملت
یکی به این الاغ بگه ملیت و مذهب دو مبحث متفاوت رسو رسوم ملی اگر با مذهب مغایرت نداره نه تنها اشکال نداره بلکه بسیار عالی.
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 07:56:12 توسط افراسیاب
پس تو چی میخوری حیون، اگر علف نباشه که گوشت بوجود نمیاد و همه جا میشه شنزار و خشکسالی. و در مورد عید مردم ایران در این دوران جمهوری اسلامی بخوبی آخوند جماعت را شناختن و میدانند اینها دشمن شماره یک آن ملت و مملکت هستند و جای تعجب نیست و هر چه اینها با فرهنگ ایرانی بیشتر دشمنی میکنن مردم بیشتر به آن رسم و رسومات جذب می‌شوند.
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 07:30:24 توسط ماني المان
همان گاو و خر هم دگرگوني طبيعت را حِس ميكنند، اما موجودي به اسم اخوند و ملا، نه - دوما كي اهميت ميده، كه قرمساقهايي مثل تو چي ميگين! و به چه اعتقاد دارين! گذشت ان دوران قرون وسطايي، گذشت دوران خرافات و چرنديات مذهبي!!
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 07:17:14 توسط Narenj
گاو و خر میفهمد که علف برای خوردن است ، اما بخاطر حیوان بودن نمی فهمند که مفت خور و الدنگی های اخوند ، شیر و گوشت انها را خواهند خورد و کار شاق ار انها کشیده و با چوب تر هدیه گرفته از بهشت اسلامی انها را شکنجه خواهند کرد .. براستی که عید اسلامی همان عید خون ریزی و شکنجه و سر به قبله بریدن حیوان های بی زبان و بی دفاع است .. که علف را می خورند و خود را برای خون ریزی و خون خواری عید اسلامی ، پر خون و پروار می کنند
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 07:01:29 توسط /
در مورد علفخوار نبودنش قطعا درست گفته چون تا پرس کوشتهای صد گرمی هست جایی برای علفخواری باقی نمی ماند.
نوشته شده در تاريخ دهم دی ۱۳۹۹ برابر با سی ام دسامبر ۲۰۲۰ ، 06:51:44 توسط حمید
به این حرامزاده ... کرمانشاهیا ننه خیز میگن
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 عاملان پخش ‎"پوسترهایِ انقلاب" (مجتبی خامنه ای) دستگیر شدند
تبلیغ حمایت از برگزیدن مجتبی خامنه‌ای به عنوان رهبر آینده جمهوری اسلامی در خیابان انقلاب تهران + عکس و فیلم
 ماسک زدن سران سه قوه
دونالد ترامپ خطاب به معاونش مایک پنس: دو راه بیشتر نداری 
انتشار تصویر فرمانده هوافضای سپاه در حال فرمان شلیک موشک به پایگاه آمریکا 
کاریکاتور/  رهبر داروشناس
کارتون / واکسن ممنوع
کدخدایی که نخود هر آشی میشود
کاریکاتور/ جی‌پی‌اس در بدن حاج آقا
ماجرای سیلی و فحاشی هادی ساعی/ "چرا دیر خیرمقدم گفتی؟" 
 بررسی احتمال حمله هوایی اسرائیل به تاسیسات اتمی ایران و توانایی جمهوری اسلامی برای مقابله با آن
 قبض برق ماینر چینی مستقر در رفسنجان
 توضيحات قاضی صادرکننده حکم بازداشت «دونالد ترامپ» درباره این حکمآگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی