کاظم صدیقی از اظهاراتش در مورد " چشم باز کردن مصباح یزدی در هنگام غسل" عذرخواهی کرد


کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران٬ از سخنان اخیر خود درباره بازشدن چشمان مرحوم مصباح‌یزدی در جریان تغسیل عذرخواهی کرد.

صدیفی ۱۹ دی ماه مدعی شده بود: « غسال روایت می کند وقتی این پیام را دریافت کردم آرزو کردم که ای کاش مصباح در آن دنیا شفاعتی بکند. تا این آرزو را کردم دیدم مصباح چشمانشان را باز کردند و یک نگاه مهربانانه‌ای کرد و دوباره چشمانش را بست.»

این سخنان صدیقی واکنش‌های منفی زیادی را در کشور به همراه داشت.

او امروز در پاسخ به انتقادات منتشر شده در این رابطه گفت: «در در مصاحبه‌ای یک نکته‌ای را مطرح کردم که همینجا از روح بلند مصباح یزدی عذرخواهی می‌کنم که ما چقدر کوتاه فکر می‌کردیم و کرامت مصباح را ما چه می‌دیدیم که اینجور فضایی هم ایجاد شد.»

او افزود: «برخی از افراد غافل گاهی جسارت کردند و این حرف ما باعث شد که این‌ها در موضع بدی قرار گیرند و به ساحت یک نماینده ائمه اطهار و هادی راه احیانا جسارتی کرده باشند.»

صدیقی با بیان اینکه از خانواده مرحوم مصباح‌یزدی عذرخواهی می‌کند، ادامه داد: «از مومنان و از کسانی که پای خطبه‌های ما بوده‌اند و دلی با این روضه‌خوان دارند و این روزها شاهد این طوفان‌ها هستند، از همه با همه وجودم عذرخواهی می‌کنم.»

 
فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 221467] [تاريخ انتشار: بيست و سوم دی ۱۳۹۹ برابر با دوازدهم ژانويه ۲۰۲۱] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۹ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۲۱ ، 14:06:09 توسط احمد
دوستان مي توانيد همه قران و احادث را به چالش بكشيد و دروغ دين و اسلام كه از همين نوع دروغها ساخته شده أست را به چالش بكشيد و بازار دين و دينفروشان را تخته كنيد البته دروغها كه اديان و بخصوص اسلام گفته حد و مرز ندارد مثلا در مورد فيل هاي كه به كعبه حمله كردنند يك فيل احتياج به هزار ليتر اب در روز دارد و در صحراي عربستان ابي وجود نداشت و يا پرواز محمد با خر بالدر و داستانهاي كارتون كه محور اعتقادي دارند كوههاي كه با ممد حرف مي زدنند براي انسان با شعور فقط گفتن يك داستان از اين نوع كافي است كه پي به كذب بودن قران و اسلام ببرد
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۹ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۲۱ ، 10:03:47 توسط راستگو
تو روز روشن دروغ گفتن و مردم را گمراه کردن نتیجش میشه گ.....ه خوردن و آبروریزی مردک آخوند تو اگر ایمان داشته باشی اول باید از تمام مناصبی که غصب کردی استعفا بدی بعد سر به بیابان بزاری واز بی آبرویی بری بغل استاد تمساح.
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۹ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۲۱ ، 08:43:37 توسط کاربر قدیمی!
عقب نشینی این آخوند به دنبال تهاجم و حمله ایرانیان به هذیان گوئی او خصوصا در صفحات مجازی اینترنت میتواند یک پیروزی کوچک برای ایرانیان بیدار بر علیه خرافات و مقدس سازی سراسر دروغ اسلام و نمایندگانش باشد. برای پس گرفتن ایران که فقط با عبور از اسلام ارتجاعی ممکنه باید همگی ما تهاجم فرهنگی به اسلام و آخوندها را بیشتر و شدیدتر کنیم تا این آخوندها و دیگر اسلامچی ها که دشمنان واقعی ایران و ایرانی هستند جائی در ایران نداشته باشند و ایران دیگر خرافاتکده نباشد. لبخند پیروزی بر لب با رسوائی هر آخوند شارلاتان و دروغگو و ریاکار متظاهر. تلاشمان به امید نابودی اسلام در ایران!
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۹ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۲۱ ، 05:04:34 توسط بهمن
این یک نشانه ای از چگونگی تشکیل حدیث و روایتهای مذهبی و حتی نوشته های که به خدا نسبت می دهند . چرا باید جماعتی بیایند و در مورد باز شدن چشم میت کتابی بنویسند و بعضی باور پیدا کنند اگر آن زمان لپتاب و سلفون بوده و google وجود داشت مثل این زمان زود دروغگو رسوا می شد و تا امروز کسی با خرافات و دروغ دیگران زندگی نمی کرد
نوشته شده در تاريخ بيست و چهارم دی ۱۳۹۹ برابر با سيزدهم ژانويه ۲۰۲۱ ، 00:10:14 توسط ناندرتال
كاربر گرامى، خسرو، دقيقا زد رو خال مطلب. مخاطب عذر خواهى اين آخوند پفيوز، خود تمساح و بقيه هيئت لاشخورهاست.
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۹ برابر با دوازدهم ژانويه ۲۰۲۱ ، 20:22:56 توسط کاربر قدیمی!
هاهاها عقب نشینی این ملا زیر بمباران تمسخرش که چنان فشاری رویش آمد تا عذرخواهی بکند. در گزارشات سایتهای دیگر گفت که غسال مقصر است و توهم داشته. این اولین بار این ملای شارلاتان نیست که هذیان گفته. جائی خواندم قبلا هم گفته آیت الله شیخ فض الله نوری که بعد از بریده شدن سرش توسط مردم با صدای بلند قرآن میخوانده. از این هذیانگوئی که مختص ملاهای شیعه است کم نیست که مردم ساده لوح ایرانی هم باور میکنند مثل سر بریده امام حسین وقتیکه سر نیزه بود با صدای بلند قرآن میخوانده که تا به امروز هم این اراجیف را بعنوان مثلا معجزه میخواهند به خورد مردم بدهند. سراسر شیعه خرافات است و دروغبافی ولی این ملا یادش رفته بود در عصر اینترنت و روشنگری دیگر چنین مقدس سازی ابلهانه خریدار ندارد. هرچی هست آبروی خودش و اسلام درپیتی اش را بدجوری برد و کلی هم باعث خنده ما بخودش شد! حالا ببینید چنین آدم خنگی چند مقام در این نظام فاسد ملایان دارد و برای مردم تصمیم میگیرد. آمده بود با خالی بندی از مرده یا جسد ملائی مثل خودش قداست بسازد که تیرش با هوشیاری ایرانیان آگاه به خطا خورد خصوصا متهم هم شد تمساح یزدی زنده بگور شد!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۹ برابر با دوازدهم ژانويه ۲۰۲۱ ، 19:48:10 توسط گویا
به نظرم عنوان خبر باید "کاظم صدیقی از دروغش در مورد" باشد
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۹ برابر با دوازدهم ژانويه ۲۰۲۱ ، 18:50:02 توسط خسرو
این حرومزاده از کی‌ عذر خواهی‌ کرد؟ از مردم که خر فرضشون کرده؟ نه، دوباره بخونید: ''...همینجا از روح بلند مصباح یزدی عذرخواهی می‌کنم که ما چقدر کوتاه فکر می‌کردیم و کرامت مصباح را ما چه می‌دیدیم که اینجور فضایی هم ایجاد شد. و ادامه داد: ''از مومنان و از کسانی که پای خطبه‌های ما بوده‌اند و دلی با این روضه‌خوان دارند و این روزها شاهد این طوفان‌ها هستند، از همه با همه وجودم عذرخواهی می‌کنم''.... این بیشرف پست فطرت وطنفروش از خودیها عذر خواهی‌ کرده که بعد از نشخوار کردن اون مزخرفات کلی‌ لیچار بارشون کردند! این بی‌ پدر از مزخرفی که گفته ناراحت نیست از این میسوزه که چرا بهش حمله شده و هیچکس .... شعرشو باور نکرده! همین فردا پس فردا اون چلاق روانی معلول مغزی با دادن یه سمت بالاتر و کلی‌ مال و منال بیشتر میزنه تو دهن مردم!
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۹ برابر با دوازدهم ژانويه ۲۰۲۱ ، 18:35:51 توسط ملا
کاظم دیوانه غلط کرد دگه ولش کنید
نوشته شده در تاريخ بيست و سوم دی ۱۳۹۹ برابر با دوازدهم ژانويه ۲۰۲۱ ، 17:17:18 توسط هالو
آخیششششششششششش, این اهریمن دارد با قاشق میخورد. نوش جانتان, گوارای وجودتان. این اهریمنان گمان کرده‌اند که الان زمان قاجار و پیش از قاجار است و ما عده‌ای زنان چادر و چاقچور کرده در اندرونی و پستو‌ها هستیم و با اشارات این "علما" به کرامات و معجزات ایمان میآوریم و آش ابیلفض و سفره فاطی خانم می‌اندازیم و دخیل به توپ مروارید می‌بندیم! ما شما را مانند دستمالی به آب بینی خود مزین فرموده و به سطل‌هایی که لیاقتش را دارید روانه خواهیم کرد. (خیلی با ادبیات نوشتم تا حذف نشود, یعنی امیدوارم که نشود!)
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
کاریکاتور / وزیر آموزش و پرورش: هر دانش‌آموز می‌تواند یک "خمینی" باشد
انتشاراطلاعاتی جدید از فعالیت اسدی، دیپلمات بازداشتی جمهوری اسلامی
 داستان یک استارت‌آپ:‌ اختاپوس سپاه و کارآفرینان ایرانی
 تهیه کننده سریال «روزهای ابدی»: بازیگرانی که کلاه گیس داشتند ارمنی بودند + عکس
لحظه انفجار انتحاری در بغداد
 پیشنهاد طرح استیضاح جو بایدن یک روز پس از تحلیف 
 مذاکره‌کننده برجام برای سمت نماینده آمریکا در امور ایران در نظر گرفته شد 
 بیت کوین در حال سقوط است
۴۹ شرط روسیه برای قدرت‌مند شدن جمهوری اسلامی
 جان بولتون خواستار تغییر رژیم در ایران شد
 پیام خامنه ای: انتقام ترور قاسم سلیمانی حتمی است (همراه با عکس ترامپ در زمین گلف!)
گروه راستگرا و افراطی "پسران مغرور" ترامپ را از امپراتوری عزل کرد آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی