موسوی در جمع تظاهرات کنندگان سخنرانی کرد : برای شرکت در انتخابات آماده ام  + عکس

جديدترين خبرها از بالا شروع ميشود  
بی بی سی :  بر اساس تازه ترین گزارش ها شمار معترضان حاضر در تجمع اعتراضی در مسیر بین میدان انقلاب و میدان آزادی تهران به صدها هزار نفر رسیده است.
این تجمع با حضور میرحسین موسوی، مهدی کروبی، محمد خاتمی، محمدرضا خاتمی و غلامحسین کرباسچی برگزار شد که هدف حضور این افراد در تجمع، دعوت مردم به آرامش اعلام شده است.
با این حال میرحسین موسوی که برای اولین بار از روز انتخابات در میان جمع حاضر می شد، از روی سقف یک اتومبیل برای حاضران در تجمع سخنرانی کرد و برای شرکت در انتخابات مجدد ابراز آمادگی کرد.
محمدرضا خاتمی برادر رئیس جمهور پیشین ایران نیز در جمع معترضان به نقل از محمد خاتمی خواستار ابطال نتایج انتخابات و برگزاری انتخاباتی تازه شد.
او که پس از اعلام نتایج انتخابات به مدت کوتاهی از سوی نیروهای امنیتی دستگیر شد، در تجمع معترضان دولت را به تقلب و دستکاری آراء مردم متهم کرد و گفت: "ما تا زمان ابطال نتایج و برگزاری انتخاباتی تازه به حرکت خود ادامه خواهیم داد."
محمد خاتمی نیز با صدور بیانیه ای که پیش از تجمع تهران منتشر شد، از تظاهرکنندگان خواست آرامش خود را حفظ کنند.
بسیاری از طرفداران میرحسین موسوی با لباس های سبز رنگ یا با داشتن عناصری سبز رنگ در پوشش در تجمع حاضر شده اند و شعارهایی مانند "الله اکبر" و "موسوی، موسوی، رای مرا پس بگیر" را سر دادند.
این گردهم آیی در شرایطی برگزار می شود که وزارت کشور ایران حاضر به صدور مجوز قانونی برای برگزاری تجمع نشد و محمود عباس زاده مشکینی یکی از مدیران این وزارتخانه در روز دوشنبه 25 خرداد (15 ژوئن) اعلام کرد میرحسین موسوی را مسئول هر گونه تبعات این گردهم آیی دانست.
تا کنون گزارشی مبنی بر بروز خشونت بین ماموران نیروی امنیتی و تظاهرکنندگان منتشر نشده است.
آقای موسوی شکایتی رسمی را نیز تسلیم شورای نگهبان کرده است که قرار است با دستور آیت الله خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران به آن "به دقت" رسیدگی شود.
---------------------------------------
راديو فردا : راهپیمایی صدها هزار تن از معترضان به انتخابات و طرفداران میر حسین موسوی از ساعت چهار عصر در تهران آغاز شد و آقایان موسوی، خاتمی و کروبی در میان جمعیت دیده شده‌اند. گزارش شاهدان عینی حاضر از افزایش لحظه به لحظه جمعیت حاضر در راهپیمایی است.
یک شاهد عینی، که در مسیر برگزاری این راهپیمایی در مقابل شهرداری منطقه ۹ در خیابان آزادی حضور داشت، در گفت‌وگو با رادیو فردا از افزایش لحظه به لحظه جمعیت شرکت کننده در این راهپیمایی خبر داد.
وی گفت که در یک مسیر از خیابان آزادی ماشین‌ها در حال بوق زدن هستند و در مسیر مقابل جمعیت در حال افزایش هستند.
این شاهد عینی گفت که در محل حضور وی هیچ نیروی انتظامی یا گارد ویژه دیده نمی‌شود و لباس شخصی‌ها هم برای او قابل تشخیص نیستند. با این حال هلی‌کوپترها مدام بر فراز راهپیمایان در حال عبور و مرور هستند.
وی گفت که شماری از راهپیمایان در میدان آزادی استقرار یافته‌اند و دانشجویان با خروج از دانشگاه در حال پیوستن به آنها هستند.
این فرد حاضر در محل راهپیمایی اعتراضی تهران، گفت که شرکت‌کنندگان در این تجمع، شعارهایی از جمله «نصر من الله و فتح قریب، مرگ بر این دولت مردم‌فریب» و «موسوی، موسوی، رأی منو پس بگیر» سر می‌دادند.
یک شاهد عینی دیگر هم در گفت‌وگو با رادیو فردا، هدف خود از شرکت در راهپیمایی امروز تهران را، درخواست برای به حساب آوردن رأی خود خواند و گفت که [در این انتخابات] رأی ما نادیده گرفته شده است.
وی از مردم دعوت کرد که به راهیپمایی بپیوندند و به نادیده گرفته شدن رأی خود اعتراض کنند.
این شرکت کننده در راهپیمایی اعتراض تهران گفت که معتقد است با اعتراض امکان بازپس‌گیری آرا هست و زمامداران ایران باید بدانند که برنده اصلی رأی مردم است و ما می‌دانیم که در رأی خود چه نوشتیم.
ستاد آقای موسوی پيش از اين اعلام کرده بود از وزارت کشور، برای برگزاری اين راهپيمايی سراسری، تقاضای مجوز کرده است. اما به نوشته خبرگزاری فارس، رئيس شورای تامين استان تهران ‌اين راهپيمايی را غيرقانونی خوانده است و وزارت کشور مجوزی برای این راه پیمایی صادر نکرده است.
با اين حال شهاب طباطبايی، مسئول ستاد حاميان خاتمی و موسوی، به راديو فردا گفت که راهپيمايی امروز ساعت ۴ بعد از ظهر ازميدان انقلاب تهران تا ميدان آزادی انجام خواهد شد.
همچنين برخی گزارش‌ها حاکی است که آقای موسوی گفته است در صورت جلوگيری از انجام راهپيمايی امروز، به مرقد آيت‌الله خمينی در جنوب تهران می‌رود و در آنجا متحصن می‌شود و گفته است اگر هر گونه مانعی برای رفتن يا تحصن او در مقبره آيت‌الله خمينی ايجاد شود، او به حسينيه جماران در شمال تهران خواهد رفت و در آنجا متحصن خواهد شد.

--------------------------------------------------------
خبرگزاری انتخاب: خبرنگاران انتخاب مستقر در میادین تهران، گزارش می دهند سیل جمعیت حامی میرحسین موسوی در حال حرکت به سوی میدان انقلاب هستند. خبرنگار انتخاب از میدان ونک گزار می دهد که شمار مردم اینقدر زیاد است که شروع و آغاز موج مشخص نیست، شعار موسوی رای منو پس بگیر و مرگ بر دیکتاتور بر زبان مردم جاری است. حضور نیروی انتظامی و لباس شخصی ها کاملا محسوس است اما تا به الان واکنشی نشان نداده اند. خبرگان انتخاب از حسن آباد گزارش می دهد جمعیت بسیاری که بیش از یک کیلومتر طول دارد به سمت انقلاب در حرکت است، شعارهایی در حمایت از موسوی، تقلب در انتخابات می دهند. خبرنگار انتخاب از بلوار یادگار امام گزارش می دهد که جمعیت انبوهی از مردم به سمت دانشگاه شریف در حرکت هستند. خبرنگار انتخاب از بلوار شیخ فضل الله گزارش می دهد جمعیت میلیونی به سمت انقلاب در حرکت است. خبرنگار انتخاب مستقر در دانشگاه شریف خبر از استعفای 150 استاد دانشگاه به دلیل تقلب در انتخاب می دهد، همچنین گزارش می دهد که آقای خاتمی در میان جمعیت حضور دارد و مردم را به آرامش دعوت می کند. خبرنگار انتخاب می افزاید احتمالا آقایان کروبی و موسوی نیز در این جمع هستند. حضور لباس شخصی ها و نیروی انتظامی که در حال مانور هستند بسیار محسوس است، اما چون دیشب که به ضرب و شتم مردم پرداختند، عمل نمی کنند و تنها در حال نظاره جمعیت هستند.
------------------------------------------------
بی بی سی  : بر اساس تازه ترین گزارش ها شمار حاضران در میدان انقلاب تهران جهت برگزاری تجمعی اعتراضی در حال افزایش است.
بنا به اعلام قبلی قرار بود این تجمع از ساعت چهار بعد از ظهر به وقت تهران با حضور میر حسین موسوی، مهدی کروبی و غلامحسین کرباسچی برگزار شود که هدف حضور این افراد در تجمع، دعوت مردم به آرامش اعلام شده است.
برآورد اولیه خبرگزاری فرانسه از شمار شرکت کنندگان در این گردهم آیی "هزاران نفر"بوده است.
این گردهم آیی در شرایطی برگزار می شود که وزارت کشور ایران حاضر به صدور مجوز قانونی برای برگزاری تجمع نشد و محمود عباس زاده مشکینی یکی از مدیران این سازمان در روز دوشنبه 25 خرداد (15 ژوئن) اعلام کرد میرحسین موسوی را مسئول هر گونه تبعات این گردهم آیی دانست.
تظاهرکنندگان قصد دارند در یک راهپیمایی بین میادین انقلاب و آزادی تهران اعتراض خود را به نتایج شمارش آراء دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کنند.
آقایان کرباسچی، کروبی و موسوی حضور خود در این گردهم آیی را تایید کرده اند.
آقای موسوی شکایتی رسمی را نیز تسلیم شورای نگهبان کرده است که قرار است با دستور آیت الله خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران به آن "به دقت" رسیدگی شود.
[کد مطلب: 2226] [تاريخ انتشار: بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ بيست و ششم خرداد ۱۳۸۸ برابر با شانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 05:44:00 توسط امير
من ميخوام خودموني حرف بزنم دوست عزيز ما ايراني هستيم بايد خودمون تصميم بگيريم نبايد اجازه بديم بيگانه ها دخالت كنن به شبكه هاي خارجي اهميت نديم و با ارامش و بدون خشونت اعتراض كنيم به اميد اينكه ايران عزيزمون سبز تر از هميشه باشه تو راهپيمايي منتظر همه شمام بيايد تا از حقمون دفاع كنيم بدون خشونت و درگيري
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 18:59:17 توسط احمد
خواهشمند است من بعد از نام خانوادگی سابق احمدی نژاد یعنی "سپورچیان" بمعنای جاروکش استفاده کنیم.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 17:43:18 توسط علی
هیچ جمله ای نمی تواند مردانگی میر حسین را بیان کند ، واقعا جرات و شهامت میرحسین مثال زدنی است ، اگر خاتمی جای او بود تاکنون ده ها بیانیه به مردم برای جلوگیری از شورش و دعوت مردم به ماندن در خانه صادر کرده بود ، ولی میرحسین مثل یک مرد با وجودی که خانه اش تحت نظر است ، با وجودی که همرزمانش را گرفته بودند ، با وجودی که وزارت کشور مجوز تجمع صادر نکرده بود ، در بین مردم حاضر شد و برایشان سخنرانی کرد . حقا که یک شیرمرد آذربایجانیست ، حقا که خون ستار خان و باقر خان در رگانش جاریست . یادمان باشد که همواره ، هموطنان تبریزی و ترک در نقاط حساس تاریخی ، حماسه ساز بوده اند.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 16:39:59 توسط سارا
آقا نيستيد ببينيد كه ايران رو به چه وضعيتي اين احمدي نژاد كشانده. چنان جنايت كردند كه مردم جان به لبشان رسيده. ننگ آور براي يك ملتي با اين چنين تاريخي يك نفر آخوند مثل خامنه اي اينطور بر تخت بشينه و جنايت كنه. نشان احمدي نژاد كثافت خواهيم داد جنايت كردن چه معنايي دارد.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 15:09:08 توسط فريد
بهتون قول ميدم با اين تظاهرات عظيم كه بپا شده سركردگان حكومت همين امشب خانواده هاي خود را از كشور خارج ميكنند. حالا از درماندگي بعضي از نيروهاي سركوبگر رژيم شروع به تيراندازي مستقيم كردن كه اين مساويست با خوكشي و مخالفتها رو وارد فاز جديد خواهد كرد و مردم را مجبور به حمله به ساختمانهاي دولتي و آتش زدن پمپ بنزينها خواهد نمود تير اندازي بسوي جمعيت چند ميليوني يعني سرنگوني نظام در مدت ٤٨ ساعت اين رژيم بهيچوجه نخواهد توانست شورشها رو آرام كنه و به نقطه قبل از انتخابات باز گردد ملت ايران از يك جنگ قدرت بين مافياي رژيم استفاده كرد و به خيابانها ريخت اين باعث ميشه ترس ملت بريزه و درماندگي نيروهاي حكومتي بيشتر اشكار بشه و اين يعني مرگ اين رژيم.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 14:07:47 توسط ایرانی
دستتون درد نکنه به امید پیروزی حق بر باطل
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 13:56:17 توسط تبرزين
به فرض محال, ميرحسين موسوى, در پى رسيدگي شوراي نگهبان موفق به كسب مقام رياست جمهورى از طريق شمارش مجدد آرا يا تكرار راى گيرى شود, چه تغييرات اساسى رخ خواهد داد؟ در هرحال رژيم و حكومت دينى كماپيش پابرجا مانده و در نهايت تمام اين اغتشاشات و درگيرى هاي خياباني روزهاي اخير بهدف سرنگونى و ريشه كن ساختن نظام جمهوري اسلامى و ولايت فقيه بى ثمر خواهند بود. توده ي مردم در اين راهپيمائى و تظاهرات امروز همان شعارهاي "الله اكبر" و "نصر من الله و الفتح الغريب" و "موسوى, موسوى" سر ميدهند كه سى سال پيش هم فرياد مى كشيدند! اگر به باور بسيارى از تظاهركنندگان و آحاد ملت بايد در انتظار قريب الوقوع يك انقلاب تمام عيار بود, با دعوت به حفظ آرامش و سردادن چنين شعارهائى اين كار عملى نيست و فقط خوابش را بايد ديد!
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 13:54:26 توسط kami
درد من و جوانهای امروزی بااحمدی یا موسوی برطرف شونده نیست باید این رژیم دیکتاتوری عوض بشود
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 13:51:25 توسط kami
آی مردم حق خودتونو از این بی همه چیزها پس بگیرین الان وقتشه دست به کار بشیم
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 13:48:24 توسط kami
آفرین بر این مردم غیور و آفرین بر سبز آفرینانی همچون موسوی% باید مهندس موسوی به همه استانها تشریف برده و مردم را به رای گیری دوباره دعوت کند% مردم اکثر استانها ازجمله استان ما از این دیکتاتورها میترسن و دست به راهپیمایی نمیزنند باید اون جرقه سرنوشت ساز دوباره زده شود تا مردم حق خودشونو از این خائنها پس بگیرند%
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 12:33:42 توسط بهمن . د
به "almani " ; چطوره که رضا پهلوی و رجوی را تحویل حکومت بدیم که اعدامشان کنند !
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 12:28:43 توسط afrakhteh
حداقل خواست ملت موسوي يا كروبي بود اما الان كه داريم در راه اين مبارزه اينگونه سركوب ميشويم ميبايست نداي تغيير قانون اساسي بويژه حذف ولايت فقيه را سر دهيم اگر آقايان كروبي و موسوي قادر به رهبري اين جريان هستند بمانند در غير اينصورت كنار بكشند لطفا ملت را به تند روي متهم نكنيد اگر اين مسائل امروز و با هر قيمتي حل نشود و با تعارفات رهبر و شوراي نگهبان سپري گردد مشگلي حل نمي شود حتي اگر موسوي بيايد با چه اختيارتي ميايد من مخالف خامنه اي يا امثالهم نيستم چون مردم ما مسلمان هستند اما جايگاه ايشان ميبايست در حد يك ناظر در امور همانند پاپ در واتيكان قم يا مشهد باشد بدين گونه هم احترام به جايگاه مذهب حفظ ميشود و هم احترام به جايگاه مردم ٠پس هموطنان نداي تغيير قانون اساسي را در صدر شعارها قرار دهيد.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 12:26:55 توسط مشنگ
درود خواهش می کنم از آسمان آرزوها به زمین ایران فرود بیایید و شرایط عینی جامعه و توان مردم را با چشم باز ببینید .مردم توان انقلاب کردن ندارند بگذارید با همت مردم خر موسوی را از پل رد کنیم وقتی توانستیم به کمک هم این کار را بکنیم آن وقت خر ملت را رد خواهیم کرد.(انبوهی از آرزوهای محقق نشده این ملت را فرا گرفته بیایید همت کنیم حداقل خود را به کناری برسانیم و یک بار به یک پیروزی کوچک برسیم ، از آن پیروزی نیرو بگیریم و به جلو بریم) پاینده باد ایران
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 12:17:00 توسط بابک جان
آقا یا خانم آلمانی, رژیم ساقط شود همه خوشحال خواهیم شد رجوی هم خوشحال خواهد شد آقای رضا پهلوی هم خوشحال خواهد شد الان موقع تخم نفاق پاشیدن نیست دوست من. بایستی از این فرصت نهایت استفاده را ببریم تا شر رژیم را از سر ایران و ایرانی برای همیشه کم کنیم.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 12:05:23 توسط afrakhteh
حامد عزيز عمدتا نيروهاي لباس شخصي(حزب پادگاني) و بعضا نيروهاي انتظامي ضد شورش! به تخريب اموال مردم اتوموبيل ها مغازه ها و ٠٠ميزنند و چنين وانمود ميكنند كه اين تخريب ها از جانب معترضان و تظاهر كنندگان ميباشد تا حضور خود را جهت نظم ! و آرامش ؟! توجيه كنند و در ضمن مردم را نسبت به معترضين بد بين كرده و خواهان سركوب آنان باشند ٠ اما اين ترفند هاي رژيم مدتهاست كه رو شده و همگان از آن خبر دارند٠
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 11:57:35 توسط شهروند
یکی نیست به این آقا حالی کنه که شما همه سر وته یک کرباسین کاندیداتوری این مردک،رئیس جمهور شدن یا نشدنش دردی از مردم دوا نمیکنه.اینها باید غزل خداجافظی رو بخونن. مرگ بر این جانیان آدمکش
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 11:52:52 توسط علی‌
نفسی تازه دمیده به نفس ایرانی‌ کاش به جائی رسد ،................ چنین حرکتی از مردم ایران در تاریخ بی‌ سابقه است به حساب من موسوی فقط بهانه برای گفتنی هاست
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 11:44:24 توسط ستاره
جواد گرامي با درود٠ درود بر هر ايراني كه در هر نقطه اي از اين جهان به حمايت از هموطنانش بر مي خيزد. دست در دست هم, پابپاي هم, تا بآخر, براي آزادي ميهن عزيزمان از چنگال ظالمان حاكم بر ايران خواهيم ايستاد٠ ايران زيباترين وطن, و مردم ايران شايسته ترين مردم براي آزادي هستند٠
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 11:38:42 توسط almani
كجا هستند اون طرفداران رضا پهلوى ها و يا رجوى ها كه ادعا داشتند پشتوانه مردمى دارند ? ٣٠ سال زحمات بيهوده شما به هدر رفت
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 11:26:40 توسط hamed
خواهرم ميگفت ديشب صحنه ي عجيبي در گيشا ديد ماموران انتظا مي شيشيه ها ماشينهاي پارك شده و مغازه ها را ميشكستند شما چه فكر ميكنيد دليلش چه ميتونه باشه؟؟؟؟
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 11:26:08 توسط مملي ف
با درود بي پايان به هم ميهنان و رزمندگان راه رهايي ; بهتره تا خشم مردم شعله وره ; يك گروه هم به اوين گسيخته بشن و تمامي زندانيان رو آزاد كنن كه بيشتر از اين در زندان نمونن (تا دير نشده). مرگ بر جمهوري اسلامي و همه جيره خواران و حاميان مزدورش مخصوصا بسيجي هاي بيسواد و پاسداران جاني بي پدر و مادر. زنده باد ايران.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 11:13:10 توسط بهروز از سیسیل ایتالیا
با سلام، متأسفانه در این سایت و سایت های آزاد و در این موقعیت حساس که سبزپوشان دست در دست مخالفان رژیم با هر شعار هر عقیده و مرام و مسلک و مذهب اما طرفدار سربلندی واستقلال و آزادی و حق ۱ رأی برای هر ایرانی، صدای آزادیخواهان یا خاموش است و یا خاموش میشودو وابسته گان و طرفداران جندالله و نابودی ایران دورتازه ای و رنگی نو بخود گرفته اند!، بنده در نظر ارسال و حتی یکی هم ثبت نشد!.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 11:12:22 توسط مهران
فرصت بسیار خوبی برای نابودی رژیم و یا زدن ضربه های محکم به بدن کثیفش هست مرگ بر دیکتاتور و مرگ بر خامنه ای
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 10:56:31 توسط کهکشان راه شیری
پیروزی نور بر تاریکی فصل فصل کشتن و زیر پا له کردن این مولایان امریکایست ایرانی پیروز
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 10:53:06 توسط مادر يك زنداني سياسي
شمارا به شرفتان شعار زنداني سياسي آزاد بايد گردد را فراموش نكنيد چشم اين عزيزان در بند منتظرنتايج خروش ملت عليه كليت جمهوري اسلامي است٠
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 10:45:14 توسط جواد
ستاره گرامي درحمايت از مبارزات برحق مردم تظاهراتي در خارج از كشور بعمل آمده متن ارسالي سعيدوفرزانه را بخوان ٠موفق باشيد٠
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 10:19:31 توسط بابک جان
نه فقط به این لحظه بلکه به آینده و همچنین افکار دشمن نیز باید فکر کرد, وقتی نزدیک به هزار تن از کاندیداهای ریاست جمهوری را خلع صلاحیت کردنند و 4 تا خودی را کاندید کردنند این آقای موسوی بایستی معترض میشد که انتخابات عادلانه نیست, اما از جهتی که هدف رژیم و این 4 کاندید خودی کشاندن مردم پای صندوقها و گرفتن مشروعیت بود اینها شروع به بازار گرمی مناظره ایی کردنند و بعد هم 2کتر احمدی نژاد بی سواد و بی تربیت را با ماشین حساب برنده کردنند و فکر کرده بودنند که (با پوزش از هم میهنانم) مردم گوسپند وار تن به هر توهینی میدهند. اما وقتی مردم در خیابانها همدیگر رو پیدا کردنند رژیم سور بزرگی خورد و موسوی هم با اینکه غلام حلقه به گوش رهبری است جرات نداشت که بگوید که بیرون نیآتید من خودم دنبال جریان را میگیرم اما سعی کردنند که تعداد زیادی در این تظاهرات شرکت نکنند و رهبریت آنهم بدست خودیها باشد و با همین استددلال در جریان این تظاهرات از مردم تشکر کرده و خواهند خواست که اجازه دهند مراحل قانونی اعتراض طی شود و بعد هم مشمول مرور زمان شده, رژیم نفس کشیده و دوباره بر میگردیم سر جای اول, باید نفسشون قطع کنیم.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 10:09:20 توسط gomnam
الان وقتش هست كه يك همچين جمعيتي به طرف زندان اوين حركت كنندو خواستار ازادي بچه هامون بشن
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 10:09:12 توسط نادر
ما که "دقت" مورد نظر آقایون رو موقع شمردن آرا دیدیم. بازم باید گول بخوریم؟؟؟؟
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 10:08:51 توسط shabnam
خيلي ها مي توانند ١٠٠ هزار ادم در تهران بياورند بيرون و با سر و صدا بگويند ميليونها نفر بودند بعد هم بگويند همه ملت با ماست و شعار حمايت از حكومت بدهند و بعد بگويند موسوي بهانه است ( خاتمي هم بهانه بودو خميني هم بهانه بود) اما وقتي شكست خوردند بگويند كار گوادلوپ بود و كارتر! حالا اين انقلاب سبز مخملي لجني را هم بعدا همين توده ايهاي طراح آن مي گويند كاراوباما بود٠ ما نبوديم!
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 10:08:12 توسط Omid
شعار -الله اکبر- شعار 30 سال پیش بود که نتجه اش را الان می بینیم.شعار امروز ما........حکومت اسلامی نمی خواهیم......حکومت اسلامی نمی خواهیم......
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:59:16 توسط ستاره
هموطنان در خارج از كشور, بكمك و حمايت دانشجويان دانشگاه تهران و ديگر هموطنان برخيزيد٠ هموطن با تظاهرات و بلند كردن صداي خود, صداي آزاديخواهي مردم وطنت را بگوش جهانيان برسان٠ هموطن در تظاهرات سراسري در هر نقطه اي از اين جهان كه هستي شركت كن, و زنجيروار با همبستگي ملي و سراسري با مردم داخل ايران, صدايت را براي آزادي ايران از چنگال اشغالگران بلند كن٠
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:56:22 توسط همبستگى
اين طوفان را ديگر سر باز ايستادن نيست. كودتا به دست مردم شكسته خواهد شد! كودتاگران خود را براى فرار آماده كنند! زنده باد آزادى - برقرار باد عدالت - درود بر مردم غيور ايران!!!
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:52:33 توسط Babak
صدای چکمه ای حکومت اسلامی "حکومت طالبانی"به گوش میرسد.مثلث این کودتا علی خامنه ای.مجتبی خامنه ای.اصغر حجازی هستند.....مرگ بر خامنه ای...نابود باد حکومت اسلامی....
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:51:32 توسط Ahmad
اگر واقعا ١ ميليون نفر توي خيابان بيان ديگه هيچ رژيمي تاب مقابله با اون را نداره. از همه مهمتر اين ترس مردم كه ريخته ميشه و تابوي ولايت خورد ميشه. اگر مردم امروز بيرون بيان ديگه راه برگشت براي رژيم نيست واين فقط به انتخابات ختم نميشه. بوي ١٧ شيريور ۵٦ به مشام ميرسه.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:49:05 توسط sasan
ناقوس مرگ ديكتاتور نزديك است
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:38:30 توسط محمد
با همه احترام و ارزشی که برای مبارزه مسالمت آمیز و صلح جویانه قایل هستم اماخشم را در دل خودم احساس می کنم و معتقد هستم که وقت آن رسیده که مقابله به مثل کرد و به این وحشیان و تروریست ها فهماند که اگر لازم باشد ما هم می توانیم با چوب و چماق به جان آنها بیافتیم. سگ هار را نمی توان با ناز و نوازش مهار کرد. وقت آن رسیده که جنبش را با همه توان به نتیجه برسانیم. امید است که آقای موسوی توان این را داشته باشد که درفش کاویانی را در دست گیرد و ضحاک و ضحاکیان را کوه دماوند به غل و زنجیر بکشد.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:31:04 توسط نگران ایران
اعتراضات و تظاهرات میبایست علیه تمامیت حکومت اسلامی و بر قراری دمکراسی باشد. آنچه که انجام میشود حمایت از یک جناح دیگر ولایت فقیه و در تایید ولایت فقیه و بیراهی بیش نیست که حاصل آن جنگ داخلی و تجزیه ایران و یا به نفع بقای حکومت اسلامی خواهد بود.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:30:45 توسط madar
فرزندانم به شما افتخار ميكنم ايراني سرفراز اشكهايم را با دورودفراوان نثار قدمهاتان ميكنم زنده باد ايران زنده باد ازادي و دمكراسي وجمهوري سكولار جانم فداي مردم وطنم
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:24:25 توسط متقلب
مردم من صدای انقلاب شما رو شنيدم دستور رسيدگی به تقلب را دادم. نگو مرگ بر شاه، نگو...
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:18:58 توسط سعيد و فرزانه
كارگران زحمتكشان دانشجويان زنان معلمان وديگراقشار كارد به استخوان رسيده!!در حمايت ازمبارزات برحق اما نابرابر شما باعوامل سركوب وكليت جمهوري اسلامي٠حركات وسيع اعتراضي دراقصي نقاط شهرها وكشورهاي جهان از جمله آلمان انگليس فرانسه هلند آمريكا ژاپن بلژيك استراليا دانمارك وديگر كشورهاي اسكانديناوي وديگر نقاط جهت افشاي هر چه بيشترجنايات بيشمار رژيم بر پاشده و همچنان ادامه دارد اين حركات اعتراصي بازتاب گسترده اي دروسايل ارتباط جمعي و افكار عمومي داشته وخشم افكار عمومي را برانگيخته٠تاسرنگوني جمهوري اسلامي وبرقراري يك حكومت شورايي برخاسته از مبارزات برحقمان رزممان پيروز!!
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:13:39 توسط كاوه آهنگر
بیانیه شارلاتان خاتمی: حرکت در خارج از چهارچوب های قانونی خواست موسوی نیست سید محمد خاتمی با صدور اطلاعیه‌ای از مردم خواست تا با توجه به خواست مهندس موسوی مبنی بر عدم حرکت در چهارچوب های غیر قانونی ، از شرکت در راهپیمایی امروز خودداری کنند. به گزارش خبرگزاری مهر، در این بیانیه آمده است: هموطنان عزیز ، آزادی و حق تعیین سرنوشت دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی است. خاتمی می افزاید: این حق مسلم مردم است که خواستار حفظ آرای خود شوند و وظیفه مسلم مسئولان کشور است که امانتدار این آرا باشند و تلاش کنند اعتماد عمومی که بزرگترین پشتوانه کشور و نظام است حفظ و تقویت شود. نادیده گرفتن این حق و برخورد خشونت آمیز با مردم برخلاف اصول انقلاب و راه روشن امام است و مشکلی را از این کشور حل نخواهد کرد. در ادامه بیانیه رئیس جمهور سابق کشورمان با اعلام اینکه من مصمم بودم در اجتماع مسالمت‌آمیز امروز شما شرکت کنم و با شما سخن بگویم و اعتراض عملی خود را اعلام دارم ، آمده است: ولی بر اساس اطلاعیه جناب آقای موسوی دریافتم که برخلاف مصلحت نظام و حق شما، اجازه این اجتماع را نداده‌اند.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:13:26 توسط تهمتن
درود برمردم شريف ايران... مردم شريف ومبارز ايران ; بي بي سي; خبرگزاري پير و مكار انگليسي درحال صدور قيام مردم بسوي جبهه اصلاح طلبان حكومتي ست. تيتر اين خبررا كه بايد **گردهمآيي ""مردم"" ايران ناميده شود**; از روي مكاري آنرا " گردهمايي *حاميان موسوي* نام برده ست!!!!؟؟؟؟ مردم مبارزايران ; بويژه فعالان دانشجو ; رهبري مبارزات وتظاهرات بدست گرفته و خطر انحراف را از طرف اصلاح طلبان حكومتي را مسدود كنيد.. دانشجويان مبارز; حتما درصفوف مردمي حضور محسوب داشته ومبارزات خياباني را رهبري كنيد.. با اصلاح طلبان تا آنجايي كه در صدد انحراف ; مانند پيروي و تمكين ازحكومت در مورد تظاهرات; برنيآمده باشند با آنان مخالفتي نكنيد. ودرصورت هرگونه انحراف از آنان; مردم در صحنه را مطلع كنيد. اصلاح طلبان را براي آزادي و رهايي وسيله قراردهيم.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:13:07 توسط ضد آخوند
اين راهپيمائی همان فرمايش ديکتاتور علی است که در ديدارش با موسوی داشت. هدف در عمل سازش توسط موسوی و به آرام کشيدن اين شورش به حق مردم می باشد. ولی مردم ديگر پذيرای اين خفت نيستند.فقط افشاء و اتحاد نيروهای مخالف رژيم قادر به حرکت درست اين شورش خواهند بود نه اصلاح طلبان و حاميان آنها.پيروزی از آن ملت ايران است.
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:05:25 توسط حسن
(خطاب به این دوست عزیزم) آخه ....! با شمارش آرا مگه چیزی درست میشه؟! وقتی آرا مخدوشه حالا صد بار هم بشمریم همون میشه! کروبی پنجم شده! کودتای 28 تیر به رهبری محمود افغان(بی مخ)
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:02:02 توسط هرمز
کاش من هم اونجا بودم .به امید روزی که مبارزات مسالمت آمیز برای دموکراسی در ایران نهادینه شود
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 09:01:59 توسط کیا Kiap78
اگر شما بجای احمدی نژاد و رهبر بودید چه می کردید؟ خوب می شود حدس زد، وقتی مخالفین سرگرم سرو صدا و راهپیمایی هستند به اندازه کافی وقت داشتید که رای ها و صندوقها را بسازید و با صندوقهای واقعی مقایسه کنید و مدارک برای نتایج بسازید و بعد اعلام کنید آقایان نماینده هر کس بیاید با حضورشان می شماریم! یکم بالا یکم پائین همین بشه ! این آقای موسوی از مجاری قانونی می خواهد مثلا حق ملت را بگیرد! سرو صدا می کنید درود بر شما، بر علیه حکومت اقدام می کنید باز درود بر شما ولی اگر بر نظراتتان اصرار کنید، یادتان باشد قدرت تمام و کمال دست ولی وقیح کودتا چی و اراذل و اوباشش است می گویند بفرمایید بشمریم! کسی که با این وقاحت در آمار دست می برد و برای کودتا به این حجم برنامه داشته از او بعید نیست اوراق رای گیری را دو برابر یا در خارج از کشور مثل پاکستان یا سوریه یا هر جا چاپ کرده باشد برای سند سازی کودتا! حداقل فقط بر ابطال اصرار کنید حتی اگر فایده نداشته باشد! اگر نیکولو ماکیاولی زنده بود و مثلا حامی موسوی بود احتمالا ترتیبی میداد یکی از سران طرف خودش کشته شود حین تظاهرات و چه ، تا قیامت عظمی بپا شود!
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 08:56:38 توسط secular
جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي, حاکميت ولايت اوباش در حال فروپاشيست و هيچ امداد غيبي قادر به نجات جباران اجنبي نخواهد بود زيرا دست اين اهريمنان بخون پاک فرزندان ايرانزمين آغشته است. ادامه پروسه پلان انتخابات از ابتدا تا انتها توسط جنبش تحوالخواه سکولار که نقش هماهنگ کننده پلانها را براي رسيدن به استراتژي جامعه مدني را دارد, انجام ميگرد. لذا بر اساس استراتژي حذف رهبري و ارگانهاي تصميم گيري وابسته به او , حرکت جامعه مدني بر عليه کودتاچيان ادامه پيدا خواهد کرد. آقايان کروبي و موسويي رهبران جنبشهاي مدني و سنديکايي نميباشند تا مسير استرتژي جامعه مدني را تغيير دهند. تصميم گيرنده نهايي, جنبشها و سنديکاهاي فراايدئولوژي ميباشند در اين راستا پلانهاي طرح شده از جمله راهپيمايي هاي هر روزه ، فرياد آزادي کشيدن بر پشت بام ها ، اعتصابات و در اوج آن تسخير مراکز تصميم گيري براي حذف سيستم رهبري بقوت خود باقيست. و بعد از پيروزي نمايندگان اساتيد آکادميکيها در سراسر ايرانزمين امور را براي مدتي بعهده خواهند گرفت طبق پلان!!! راه ياران دبستاني ما که بخون کشيده شده اند ادامه خواهد يافت!!! arezu
نوشته شده در تاريخ بيست و پنجم خرداد ۱۳۸۸ برابر با پانزدهم ژوئن ۲۰۰۹ ، 08:56:00 توسط shabnam
اگر موسوي راست مي گويد و برنده است چرا در درخواستش از همه چيز گفته جز شمارش مجدد آرا و تظبيق صورتجلسات با شماره كارت ملي در حوزه ها؟ اين حقه آخونديست مي خواهند مدتي هم اينجوري كشورهاي غربي را بگذارند سر كار٠ ضمنا با اين انقلاب سبز جوانها را هم مثل نسل قبل سر كار مي گذارند
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 صحنه ای دیگر از فستیوال ماه محرم
 مداحی شاعر "سلام فرمانده":تو فضای مجازی وقت تو هدر نده!
 کاریکاتور / حربه تازه‌ نطام اسلامی برای تحمیل حجاب اجباری
درگیری و زد و خورد خشن با چوب، بین دو دسته هیات عزاداری 
 نوحه ها جناهی شدند / درپی سانسور نوحه‌ها از سوی «نهادهای خاص»، دو هیئت بزرگ عزاداری هم ممنوع شدند
 قطعا یزید رگه هایی از جوانمردی داشت!!!
در کربلا هیچ زنی شهید نشد...
 تعطیلی دو هیئت و سانسور مداحی‌ها؛ عزاداری در یزد دوباره جنجال آفرید
 فارین پالسی: کسی به واقع می داند ایران دست کیست؟!
«توطئه جانشینی مجتبی خامنه‌ای» یا تلاش برای فرار از سرنوشت احمد خمینی 
 نزاع خونین در رفسنجان : ضارب 10 نفر را با چاقو کشت
قمار لاپید در غزه؛ چرا حماس وارد جنگ با اسرائيل نشد؟ 
میرحسین موسوی در مورد سرنوشت حسین همدانی: عبرتی برای بازماندگان است