مجری صدا و سیما : دو میلیارد و دویست میلیون كامنت زیر یكی از خبرهای فرانس 24 در باره سخنرانی احمدی نژاد در سازمان ملل گذاشته شده! + عکس

آينده نیوز  : فرزاد جمشیدی مجری صداوسیما كه در چند سال اخیر با اجرای شطحیات و بداهه گویی در برنامه های تلویزیونی و توجه ویژه مدیران صداوسیما توانسته است برای خود جایگاهی خاص به دست آورد و امسال نیز برنامه ابتكاری و تاثیرگذاری در سحرهای ماه رمضان داشت، در افاضه بی سابقه ای از ثبت دو میلیارد و دویست میلیون كامنت زیر یكی از خبرهای فرانس 24 از سخنرانی دكتر احمدی نژاد در سازمان ملل خبرداد.

به گزارش خبرنگار آینده به نقل از فارس، جمشیدی كه به همراه دكتر احمدی‌نژاد صبح امروز یكشنبه به  ساوجبلاغ رفته بود، پس از افتتاح هزار و دو واحد مسكن مهر در شهر جدید هشتگرد ‌در آئین‌ افتتاح این واحدهای مسكونی برنامه اجرا كرد.

فرزاد جمشیدی كه اجرای این مراسم را به عهده‌ داشت، هنگام دعوت از دكتراحمدی‌نژاد برای سخنرانی، سفر وی به نیویورك و سخنرانی‌ وی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد را یادآور شد و با اشاره به انعكاس مواضع احمدی‌نژاد در نیویورك در خبرگزاری "فرانس 24 " گفت كه برای بخشی از اظهارات رئیس جمهور كشورمان در سفر به نیویورك كه در این خبرگزاری منتشر شده، حدود 2 میلیارد و 200 میلیون "كامنت " درج شده است.

پیامد این سخنان، خبرنگاران حرفه ای! رسانه های حامی دولت هم بلافاصله این پیروزی عظیم را به تیتر رسانه های خود تبدیل كردند و البته هیچ ضرب و تقسیمی درباره میزان دقت این عدد نكردند.این درحالی است كه مطابق با آمارهای رسمی، تعداد كل كسانی كه در دنیا به اینترنت دسترسی دارند، یك میلیارد و دویست میلیون نفر است و بیشترین تعداد كامنت در یك مطلب اینترنتی در حد ده هزار كامنت می باشد.

این موضوع برای اخبار یك خبرگزاری كه قاعدتا تاریخ مصرف كوتاه و چند ساعته ای دارد، بسیار كمتر است و برای خبرمذكور احتمالا در حد دویست كامنت یا حداكثر دوهزار كامنت بوده است كه مجری باصداقت یا بادقت سیما، این عدد را با افزودن 6 صفر ناقابل یك میلیون برابر اعلام كرده است!

این آمارها از سوی افراد در حالی اعلام می شود كه در همین روزها یكی از مسئولان اعلام كرد كه سالانه 200میلیون پایان نامه علیه شیعه نوشته می شود.

اعلام خبرمذكور در حالی صورت گرفت كه كل تعداد دانشجویان تحصیلات تكمیلی در جهان، رقمی در همین حدود  است كه مجموع پایان نامه های آنان در سال به 20 میلیون نیز نمی رسد واز این میان تنها  دهها  هزار پایان نامه به حوزه دین مربوط است و سهم شیعه از این رقم به ده هزار نیز نمی رسد و با توجه به حجم بالای تولیدات دانشگاههای ایران و دیگر شیعیان، سهم پایان نامه های ضد شیعه كمتر از دوهزار پایان نامه در سال است و این مسئول محترم نیز تنها عدد اعلامی را 100هزار برابر كرده اند.

البته یك روز پس از انتشار سخنان  این مسئول در رسانه ها، اظهارات وی اصلاح شد و 200میلیون به 200 هزار تبدیل شد كه البته باز هم به نظر می رسد عدد واقعی را صد برابر كرده است.

با این وصف جای تعجب نیست كه وی اظهار كرده موسسه متبوعش با 33 زبان دنیا آغاز به فعالیت كرده و با 4زبان به فعالیت ادامه می دهد.

به نظر می رسد افرادی كه به ویژه در عرصه های فرهنگی و برنامه های دینی فعالند، با دقت بیشتر نباید اجازه دهند با چنین بی دقتی ها یا اغراقهایی وجهه آنان خدشه دار شود.

[کد مطلب: 22567] [تاريخ انتشار: يازدهم مهر ۱۳۸۹ برابر با سوم اکتبر ۲۰۱۰] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

نظرات جديد پذيرفته نمی شود.
نظرات خوانندگان
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
 سروش: آن كه ديروز با فرح می‌پريد و امروز از فرح می‌پرد
 صادق زیبا کلام: نخستین گام"نرمش قهرمانانه"یا "برجام۱۴۰۰"ازجانب ایران برداشته شد
  کاریکاتور/ مسلمونا گریه کنید، جنایت!‎
 واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به اظهارات اخیر محسن رضایی
 شاهکارهای تازه از صداوسیما در قرن بیست‌ویکم
شهرداران تهران به اتهام ارتشا دستگیر و با وثیقه سنگین آزاد شدند
 انفجار در خیابان سپهبد قرنی تهران 
 بلینکن: لغو بخشی از تحریم‌ها، پاسخ ما به بازگشت تهران به تعهدات است
 هواپیماربایی‌ها و بمب گذاری در پروازها؛ از «ارتفاع پست» تا هواپیمای خاتمی 
 انتشار تصاویر و گزارش‌های تکان‌دهنده از انبوه اجساد در غسالخانه اهواز
گزارش فساد «عیسی شریفی» روی میز شورای نگهبان/ سردار سعید محمد باعث ردصلاحیت «قالیباف» می شود؟! 
اشک تمساح ريختن خامنه‌ای: گرانی و مشکلات در آستانه عید غصه بزرگی ایجاد کرده است آگهی های تجارتی


پايان آگهی های تجارتی