دکتر سعید ضیایی : جناب خامنه ای استعفا دهید


✍️دکتر سعید ضیایی

سلام؛ آن روز که واکسن‌های معتبر جهانی را ممنوع کردید امروز را می‌دیدیم، ولی سکوت کردیم چون ترسیدیم، از شما، از اطلاعاتتان، از عوامل آشکار و پنهانتان.

ما امروز را می‌دیدیم که مانند فرزندان یتیم، بایستی منتظر باشیم تا یک رهگذر دلش برای ما بسوزد و قوت لایموتی را در کاسه‌مان بگذارد، ولی باز هم ترسیدیم و حرفی نزدیم، ترسیدیم که مبادا عوامل شما ما را از هستی ساقط کنند.

آقای خامنه‌ای، نمی‌دانم شما چه احساسی داشتید، وقتی که ژاپن سه میلیون واکسن رایگان را به کشوری که شما رهبرش هستید هدیه کرد و اعلام کرد کرایه‌اش را هم خود پرداخت کرده است؟ ولی باور بفرمایید ما از خجالت ذوب شدیم، چرا که مسندی که شما بر آن تکیه زده‌اید را، مسندی‌ می‌شناختیم، که کوروش بزرگ از همان جایگاه، نخستین منشور حقوق بشرش را برای جهانیان نگاشت، باور کنید ما شایسته این میزان از خفت و خاری نبودیم.

آقای خامنه‌ای، اکنون که من آزادم و هنوز توانایی دارم که آنچه را درست می‌پندارم فارغ از عواقب آن، آزادانه بیان کنم، اقرار می‌کنم، خطا کردم، این نامه را همان روزی بایستی می‌نوشتم که شما منع ورود واکسن‌های معتبر را کردید. مگر من نمی‌توانستم امروز را پیش‌بینی کنم؟ چرا فریاد نزدم؟ من خطا کردم.

ولی نمی‌خواهم خطای آن روز را امروز هم تکرار کنم.

آقای خامنه‌ای، هنگامی که تصویر سرمی آویزان بر نخلی در سیستان و بلوچستان را دیدم، که بیماری مفلوک، بدون هیچ ولعی و با ناامیدی، آخرین امیدهایش را در قطره‌های آن می‌نگریست، آن روز نیز خطا کردم که فریاد نزدم.

آقای خامنه‌ای، آیا شما هرم مازلو را می‌شناسید؟ هموطن خوزستانی من، برای پایین‌ترین سطح نیازهایش در این هرم، یعنی اکسیژن و آب، از خانه بیرون آمد و با گلوله‌ به پیشوازش رفتند.

و امروز، من، پزشکی مفلوک، که حتا سرمی هم نیست که بتوانم برای بیمارم به نخلی بیاویزم، تختی در راهرو و حیاط بیمارستان‌ها باقی نمانده که بیمارانم را به آنجا بفرستم، کارم فقط شده نگریستن بر مانیتور پالس اکسیمتری که عدد اکسیژنش هر ساعت و دقیقه سقوط می‌کند، درست مثل انسانیت من در این ۴۲ سال.

تلویزیون جمهوری اسلامی به پیشواز محرم رفته است، و برای مظلومیت حسین و تشنگی حسین و یارانش مرثیه‌سرایی می‌کند، ولی از فریاد حسین در دعوت به آزادگی حتا اگر دین نداریم چیزی نمی‌گوید، از پر بودن بیمارستان‌ها و نبودن سرم هیچ نمی‌گوید ولی از برپایی عزاداری تا دلتان بخواهد.

آقای خامنه‌ای، خواهش می‌کنم این آخرین فریادهای خاضعانه را بشنوید، من از پزشکی درمانگر و پیشگیری کننده تبدیل شده‌ام به پزشکی که فقط گواهی فوت صادر می‌کند، با چشمانی گریان و دستی لرزان…!!
 
فیلمها و خبرهای بیشتر در کانال تلگرام پیک ایران
[کد مطلب: 232971] [تاريخ انتشار: بيستم امرداد ۱۴۰۰ برابر با يازدهم اوت ۲۰۲۱] [ نسخه مناسب چاپ ]
تقسيم با ديگران:

در زمینه‌ی انتشار نظرات کاربران گرامی رعایت چند مورد ضروری است
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید
  • «پيک ايران» مجاز به ویرایش ادبی نظرات کاربران است
  • مطالبی که حاوی کلمات رکيک، غير اخلاقی و يا توهين به ديگران باشد منتشر نميشوند
  • نظراتی که پیرامون این خبر نباشد منتشر نمیشود
  • نطرات حاوی لينک منتشر نميشوند
نام: (الزاميست)
نظرات شما (حداکثر تعداد حروف با احتساب فاصله بين حروف 1000 حرف ميباشد):

Captcha
اعدادی را که در تصویر بالا می بینید (بدون فاصله گذاشتن میان آنها) در باکس زير وارد کنید و سپس دکمه ارسال را کليک کنيد
نظرات خوانندگان
نوشته شده در تاريخ سی ام امرداد ۱۴۰۰ برابر با بيست و يکم اوت ۲۰۲۱ ، 05:38:36 توسط مهسا
سلام واقعا متاسفم برای اونی ک خودشو تحصیلکرده می نامد ولی اوضاع کشورهایی رو ک واکسن های ممنوع شده توسط رهبر رو زدن و ب چ افتضاحی افتادن رو نمیبینه، خود مردم انگلیس و روسیه از زدن واکسن های ساخت کشورشان ممانعت می‌ورزند ولی نادانهایی مثل شما هنوز دنبال مصالح خود وجیره گرفتن از آمریکا هستند،مردم داناتر از این حرفها هستند خودتون روخسته نکنید
نوشته شده در تاريخ بيستم امرداد ۱۴۰۰ برابر با يازدهم اوت ۲۰۲۱ ، 13:08:26 توسط روشنگر- از آلمان
در جواب به نام کاربری کامل. حداقل پشت گود نشستم میگم لنگش کن ( مثل یک مربّی! هاهاها. لازم نیست خودم حتماً وارد زمین بازی یا گود شوم!) ولی هستند میلیونها ایرانی در خارج از کشور اصلا سرنوشت ایران برایشان مهم نیست و هیچ دخالتی هم در سیاست مربوط به ایران نمیکنند. من حداقل بی تفاوت نیستم و در تبادل نظرها شرکت میکنم. آقاجان توجه کن کاری که حالا این آقای پزشک کرده مثل نوش داروئی بعد از مرگ سهراب آمدی میباشد! خامنه ای کی هست؟ یک آخوند دوزاری که دماغش را هم نمیتواند به تنهائی بالا بکشد!این سپاه تروریستان است که همه قدرت را در دستش دارد و خامنه ای آخوند دیوث بدون دیکته سیاست توسط سپاه به او اصلا کاره ای نیست! امثال این دکتر هی دارند به مردم مدام آدرس غلط میدهند!سپاه مسئول همه این تصمیمات غلط سیاست خرد و کلان در ایران است و باید مورد انتقاد قرار بگیرد که از این آخوند ابله دیکتاتور اعظم ساخته! امثال این دکتر حالا با چنین نامه نگاری ها چی را میخواهند ثابت کنند؟ که طرف مردم هستند؟ یا نامی از خودشان برسر زبانها بیاندازند؟ همانموقع ما پرسیدیم پس دکترهای ایرانی کجایند که تودهنی به خامنه ای بزنند؟ سازش!
نوشته شده در تاريخ بيستم امرداد ۱۴۰۰ برابر با يازدهم اوت ۲۰۲۱ ، 12:28:40 توسط کامل
آقای روشنگر شما در آلمان نشسته اید و میگوئید لنگش کن. این آقا آنقدر شجاعت دارد که چنین نامه ای بنویسد قابل تحسین است. این نامه افشاگر است و در خدمت مبارزه. من خوشحال هستم که می بینم ترسها ریخته میشود. زمانی مرتب کسانی که می گفتند و یا می نوشتند بالای چشم خامنه ای ابروست بلافاصله به چند سال زند محکوم میشدند. حالا به همت امثال اینان مرگ بر خامنه ای دیگر عادی شده. باید از هر مبارزه ای علیه این رژیم در جهت آزادی و رهایی از این رژیم که مانند بختک بر روی ایران افتاده حمایت کرد.
نوشته شده در تاريخ بيستم امرداد ۱۴۰۰ برابر با يازدهم اوت ۲۰۲۱ ، 10:23:31 توسط روشنگر. از آلمان
جواب به داریوش! تا زمانیکه افرادی امثال شما هم هستند اوضاع ایران درست نمیشود! ایشان وقتیکه دید ممنوعیت واکسن شاید به دلیل حمایت از واکسن تولیدی داخلی احتمالی چه عواقب دردناکی برای مردم دارد همانموقع برای دفاع از عقیده اش باید زبان باز میکرد بر اساس فاکتهای پزشکی نه اینکه بترسد و سکوت کند. خب همین سکوت امثال شماهاست که ملاها بر شما سوارند! خود کرده را تدبیر نیست! امثال ایشان و شما هرگونه سازش و تختخواب رفتن با رژیم ملائی میکنید بعد گیر که کردید فریاد کمک به داد ما برسید سر میدهید! پائین هم گفتم توجه نکردی که تا زمانیکه مردم سکوت بکنند دیکتاتوری هر نوعش ماندنی است! خب همه بمانند به رژیم خدمت بکنند معلومه ملارهبر جامعه پزشکی ایران را هم به نوکری برای نظام ضد انسانی اش میگیرد! تسلیم شدید حالا رنجش را ببرید!
نوشته شده در تاريخ بيستم امرداد ۱۴۰۰ برابر با يازدهم اوت ۲۰۲۱ ، 08:38:25 توسط داریوش
جناب روشنگر کمی ارام باشید همیچین میگویید استعفا بده گویی با استعفای او مشکل درمان حل میشود حتی یک پرستار یک راننده امبولانس یک پاکبان بیمارستان نباید استعفا دهد اعتراض چرا ولی استعغا هیچگاه ما هنوز به کادر درمان نیاز داریم انوقت استعفا بدهد شما میروید جای ایشان کار میکنید همه که بمانند شما انفلابی نترس و بزرک نیستند ایشان یک پزشک است که بنا به همان سوگند وظیفه دارد بیمارانش ار مداوا کند حالا همون یک کار را هم بلده ول کنه بره تو خونه بنشینه انوقت همان کمترین کار را از دید ما که میتواند بکند را حتمن شما انجام میدهید . صدها و صدها پزشک اعتراض کردند پرستارها اعتراض کردند گویی انجا که مردم در 88 یا همین تازگی در بسیاری شهرها اعتارض کردند خامنه ای عقب نشست حالا شما گیر دادید به پزشگان که فرصت طلب یا هر چی دارند کاری انجام میدهند کمی فکر کنید ایشان نه در دستگاه اجرایی دولت است نه در وزرات بهداشت کاره ای هست و نه در دولت او یک پزشک است همین اینجاست که ادم شاکی میشود میگوید گوشه تشک نشسته اید تشریف بیاورید
نوشته شده در تاريخ بيستم امرداد ۱۴۰۰ برابر با يازدهم اوت ۲۰۲۱ ، 07:50:15 توسط روشنگر. از آلمان
خودت مدرک پزشکی ات را پس بده و خودت استعفا بده. مگر موقع مدرک پزشکی گرفتن سوگند نخورده بودی که جان مردم را نجات بدهی و حفاظت بکنی؟ وقتیکه خامنه ای بی شرف واکسن غربی را ممنوع کرد چرا همان موقع به وظیفه ات عمل نکردی و فریاد اعتراض بر سر خامنه ای پفیوز بلند نکردی؟ میگی از روی ترس بوده!؟ خاک برسر همه آن پزشکان فرصت طلبی که از روی ترس سکوت کردند و میکنند و بروز فاجعه و مرگ انسانهای دیگر را تحمل میکنند تا مبادا خطری برای جان خودشان باشد. اگر پزشکان شرف داشتند و صد تای آنان جلو میافتادند و تهدید به اعتصاب کاری میکردند آنوقت میدیدید خامنه ای ملعون چطور عقب نشینی میکرد. آنموقع سرتان را مثل کبک زیر برف کردید حالا که کار از کار گذشته و سونامی مرگ و میر کرونائی ایران را در آغوش گرفته چه ناله وای مصیبتا سر میدهی؟ ترس طبقه تحصیلکرده و سکوتشان تداوم دیکتاتوریست که یک آخوند ابله مثلا رهبر بیسواد برای آدمهای تحصیلکرده باسواد تصمیم میگیرد! پزشکهای ماله کش رژیم که میگن همه چیز درست میشه....!
ساير مطالب اين بخش
پربازديدهای اين بخش
ویدیو دیگری از حمله به شهردار آبادان و فرار وی 
 کاریکاتور / سلام فرمانده 
قدرت نمایی استوار نیروی انتظامی با حرکات رزمی وحشیانه بر روی دختر مردم
ضرب و شتم شهردار آبادان توسط هموطنان معترض
سعید حافظی که مشکلات متروپل را افشا کرده است قبلا مورد مرحمت دلسوزان نظام قرارگرفته بود
 افشاگری در مورد حسین عبدالباقی ، زمینخوار  بزرگ و صاحب برج متروپل آبادان : چرا این برج فروریخت؟
لحظه فرو ریختن ساختمان متروپل آبادان
معجزه ای دیگر از صدا وسیما در ماجرای متروپل آبادان!!
 سعید حافظی: خبر مرگ عبدالباقی دروغ است
 اقتصاد جمهوری اسلامی فرو پاشیده است؟
 خانه حسن‌ شماعی‌زاده در نیاوران تخریب شد / وی گفته بود که فروشنده خانه‌ او در کشتار تابستان ۱۳۶۷ شرکت داشت
لباس‌هایی که پوشیده نشد؛ شکست طرح تحمیل مد حکومتی در ایران